Odpověď na Juliina Astro

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Makak » sob 21. bře 2020 13:45:20

Nejde mi odpovědě přímo k příspěvku, ale cítím silně se k tomu vyjádřit.

Původní příspěvek je tento, abyste věděli o čem je řeč viewtopic.php?f=273&t=8845


Astrologii vůbec nerozumím, takže konjunkce a pod dám stranou.
Řím už hoří. Ale hoří naše mylné představy o tomto světe. Teď to hoří a pak budeme stavět.

Nařízení vlád se může z jistého nadhledu zdát jako přehnaná. Ale chápu je jako snahu ochránit životy těch slabých. Hodnota života jednotlivce, k níž lidstvo dospělo, je větší než nepohodlí většiny.
Ano nemůžeme ven, nemáme zábavu, sportovní vyžití... Vláda omezila svobodu milionů pro záchranu života pár tisíc. Nevidím v tom nepoměr. Jsem rád, že vlády společnosti zaměření na konzum, trvalý ekonomický růst a pod, ctí hodnotu života jednotlivce.
Jako fašizující tendence by mi spíš přišlo, kdy tato hodnota nadřazení záchrany života jednotlivce padla. "My silní přežijeme, co na pár tisících mrtvých...", toto je uvažování, které vede k úpadku společnosti.
Karanténa má zpomalit a rozložit v čase počty nakažených, tak aby, nemocnice zvládly péči o ty, kterým začnou selhávat plíce a dávají, tak naději přežít i těžkým případům.

O demokracii se nebojím. Pro příklad i nás jsou někteří stále bdělí i v politickém směru: Například, když náš pan premiér, chtěl krátce po vyhlášení nouzového stavu, propašovat návrh zákona, kterým by se vyvlík ze svých osobních patálíí, tak pod nátlakem občanské společnosti (a to i s nemožností fyzicky demonstrovat), to stáhl.

Já jsem optimista. Mnoho lidí zpomalilo. Staré se hroutí a je mnoho lidí, kteří mají strach, ať už z nemoci nebo z ekonomických dopadů, ze ztráty blízkých. Ale je mnoho takových, kteří tuto změnu, která je náhlá a razantní, vnímají jako prostor pro vytvoření něčeho nového. Když se to vezme z jiného úhlu, je toto situace, která nás vede k zamyšlení na sebou samými vlastně velmi vlídná.
[img]
https://i.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 75/a06.jpg[/img]

Když nemůžeš ven, jdi dovnitř. :)
Makak
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04. srp 2013 13:27:24

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Makak » sob 21. bře 2020 13:46:20

Aha, tak už nevím, jak vkládat obrázky :what:
Prosím klikněte :)
Makak
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04. srp 2013 13:27:24

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 21. bře 2020 13:52:21

Makak píše:Aha, tak už nevím, jak vkládat obrázky :what:
Prosím klikněte :)

a) u obrázku si kliknout na "vlastnosti"

b) zkopírovat ten odkaz sem

c) kliknout na img a vložit tam ten odkaz

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Makak » sob 21. bře 2020 13:56:05

Zdá se mi, že přesně tak jsem to udělal. :D
Makak
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04. srp 2013 13:27:24

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 21. bře 2020 14:05:13

Makak píše:Zdá se mi, že přesně tak jsem to udělal. :D


Celý odkaz na tenhle obrázek na https://www.google.cz/imghp?hl=cs&tab=w ... 4792078129 je příliš dlouhý (má desítky řádků) - v takovém případě to vložení nefunguje.
Návštěvník
 

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 21. bře 2020 14:41:09

Makak píše:
Nařízení vlád se může z jistého nadhledu zdát jako přehnaná. Ale chápu je jako snahu ochránit životy těch slabých.


Jde o to, aby se nezhroutilo zdravotnictví. O ty staré lidi až tak ne. Po těch se žádá, aby se nakazili a umřeli postupně, a ne najednou, jako je to ted' v Italií. Tam ani nevědí kam s rakvemi. Mnozí lékaři také nejsou nejmladší. A kolik z těch, co virus přežijí, budou mít zajizvené plíce, poničené svaly srdce a zmenšenou slezinu, se taky ještě neví.

:)
Návštěvník
 

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 21. bře 2020 14:43:43

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 21. bře 2020 15:16:41

Makak píše:Astrologii vůbec nerozumím, takže konjunkce a pod dám stranou.


Podle HDS je ted" Saturn v bráně Omezení. Mnozí mají s omezením problém, a tak hledají viníka za to, že nemohou po libosti na sluníčko, ve vládě, ve starých lidech atd. Chce to trochu přemýšlet. Kdyby se tomu dal volný průběh, tak brzo by nebylo místo v nemocnici a žádný lékař k dispozici pro všechna jiná onemocnění, zranění, operace atd. Opravdová katastrofa. Kde by asi pak ta paní astroložka hledala viníka, kdyby si její dcerka venku na sluníčku zlomila nohu a nikde žádná pomoc. :what: Tohle už mezitím došlo i těm politikům, kteří tomu chtěli dát volný průběh.

Jsou to obrovská omezení, ale Pluto je současně v bráně Vnitřní pravda. Takže to zřejmě bude souviset.

:)
Návštěvník
 

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 21. bře 2020 16:36:15

Makak píše: Vláda omezila svobodu milionů pro záchranu života pár tisíc.


Pár tisíc? Tak si to taky představoval sůltán (nebo kdo), když hrál šachy o zrnka obilí:

Nejznámější je historka o indickém mudrci jménem Sissa ibn Dahir. Ten prý vynalezl tuto hru pro indického vládce a jako odměnu chtěl zrnka obilí, která se naskládají na šachovnici obsahující 64 políček. Na první políčko jedno zrnko, na
druhé políčko dvě zrnka, na třetí čtyři a tak dále vždy na další políčko dvojnásobek počtu zrnek z předcházejícího políčka. Vládce mu to slíbil, ale brzy zjistil, že počet zrníček je tak velký, že by celá produkce
jeho říše nestačila.

http://home.pf.jcu.cz/~math4all/downloa ... 226_SU.pdf

V Rakousku se každý třetí den počet nakažených zdvojnásobí. Když to půjde tak dál, tak dojde ke katastrofě - zdravotní systém se zhroutí. Proto tak drastická omezení. To zdvojnásobování se musí za každou cenu zastavit.

Kdyby s tím v Číně začali včas, tak nemuselo být tolik nakažených a tolik mrtvých. Ale dělat taková drastická opatření pro "pár" lidí? Udělali je tedy pozdě, ale zřejmě se jim to díky tomu nyní podařilo zastavit.

:)
Návštěvník
 

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 22. bře 2020 12:21:24

Kdy zmizí koronavirus? Astrolog Jiří Kubík je optimistický

Podle epidemiologů hrozí, že koronavirus se bude šířit až do léta, kdy by měl vymizet. Leccos ale prozradí také hvězdy. O problematice nebezpečné nákazy promluvil astrolog Jiří Kubík. Kdy se podle něho virus zastaví?

Čím dál více lidí propadá panice. Vláda vyhlásila nouzový stav, školy jsou zavřené a hromadných akcí se nikdo nesmí účastnit, aby se riziko nákazy nezvyšovalo. Astrolog Jiří Kubík prozradil, jak situaci vnímá on sám.

„Osobně se domnívám, že k panice vlastně není důvod. Vedení státu dělá vše pro to, aby nenastala masivní vlna nakažených a v důsledku toho nebylo jednorázově velké množství nemocných s těžkým průběhem, které by zdravotní systém nebyl schopen plnohodnotně obsloužit. Navíc se domnívám, že v horizontu jednoho měsíce největší hrozba odezní,“ svěřil se Kubík webu proženy.cz.

Podle Jiřího Kubíka koronavirus odezní do dubna, s jistotou to ale říci nejde

Nejen epidemiologové, ale i on dokáže přibližně určit, kdy by měl koronavirus zcela odeznít. Co vyčetl z hvězd?„Nejkritičtější astrologické vlivy odezní někdy během dubna. Že bych ale uměl s jistotou astrologicky předpovědět vývoj nákazy, to nikoliv,“ uvedl.

„Nicméně fakta jsou taková, že jde o další chřipkový kmen, na který zatím nemá naše populace protilátky. Ohrožuje především seniory, nemocné či jinak zeslabené. Nákazu jako takovou asi zastavit nelze, dá se však zpomalit její průběh,“ vysvětluje Kubík.

K panice prý není důvod

Některá znamení podle něj mají větší předpoklad se nakazit, a tak by měla být na pozoru. „Jsou to znamení pohyblivá, tedy Blíženci, Ryby, Panny a Střelci. Ale ne každý, kdo se narodil v těchto znameních, to tak má. To by se musel sestavit osobní horoskop a posoudit se jako celek,“ říká Kubík, který je ve svých prognózách opatrný.

Věhlasný astrolog se domnívá, že panika je zbytečná. Je však nutné dodržovat bezpečnostní opatření doporučené Světovou zdravotnickou organizací. „Vedení státu dělá vše pro to, aby nenastala masivní vlna nakažených a v důsledku toho nebylo jednorázově velké množství nemocných s těžkým průběhem, které by zdravotní systém nebyl schopen plnohodnotně obsloužit. Navíc se domnívám, že v horizontu jednoho měsíce největší hrozba odezní,“ pokračuje.

Vyhlídky této země nejsou moc pozitivní, tvrdí Kubík o Číně

Podle něho měla Čína, kde se nebezpečný virus vyskytl poprvé, zkázu v horoskopu. „Na horoskop Číny letos působí ona zlověstná konjunkce do dvanáctého domu, tedy domu těžkých nemocí, nemocnic a sanatorií. Vyhlídky této země nejsou moc pozitivní a dopady koronaviru na jejich ekonomiku dobré nebudou,“ tvrdí Kubík.

Přiznává však, že na hrozbu se s pomocí hvězd tak úplně připravit nedá. „Průběh konstelací lze sice spočítat stovky a tisíce let dopředu, ale problém je v jejich reálném vyhodnocování. Není totiž v lidských silách přesně domyslet reálné okolnosti,“ říká Kubík.

https://www.dotyk.cz/magazin/koronaviru ... logie.html

Návštěvník
 


Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 22. bře 2020 13:25:06

Jitka Valentová: Aktuální vývoj, jarní rovnodennost a Novoluní 24.3.2020

Vážení přátelé, silné energie jara letošního roku pokračují a zdá se, že přesně podle prognóz, bude v březnu tato první transformační vlna gradovat.

Dne 20.3.3020 v 4.50 nastane jarní rovnodennost. Slunce vstupuje do znamení Berana a začíná astronomické jaro. Do přírody tak bude proudit životadárná energie a více světla. Den se pomalu začne prodlužovat, tak aby byl na letní slunovrat 2x delší než noc.

Symbolika probuzení nového života a energie vstupuje do našich životů a je spojená s řadou tradic táhnoucí se věky věků. Patří k nim například pálení bohyně Morany, symbolu zimy, smrti a všeho starého a vynášení panenské bohyně jara a nového života Vesny atd. Máme tedy možnost se v nitru rozloučit se vším starým, nepotřebným a zatěžujícím a naladit se na naději a nové životadárné energie. Projít zesílenou očistou jak na těle tak i na duchu.

Tomu také nahrává 22.3. vstup Saturna do znamení Vodnáře, kde vydrží do 1.7. 2020. Přinese nám tak malou ochutnávku nových energií. Tím, že nás dočasně izoluje od společenského dění, nám dá větší možnost jít více k sobě, do svého nitra a uvědomit si jiné energie a priority a vážit si věcí, které jsme brali jako samozřejmé. Poučit se z dané situace a vybudovat jinou vizi společnosti.

Do znamení Vodnáře pak Saturn definitivně vstoupí 17.12.2020 a bude zde zhruba po 2,5 roku. Do popředí se tedy dostanou vodnářská témata spojená se svobodou, humanitou, solidaritou, přátelstvím, volným časem, politikou, sociální sítě, vizionářství, astrologie a energie všeobecně, ať už se jedná o práci s aurou nebo elektrickou energií a další nové formy energií a informační technologie. Na tělesné rovině se mohou více řešit otázky krevního oběhu, srdečního tepu, a lymfatického systému, bérce a kotníky. Saturn zde bude dělat pořádek a bohužel i omezení a změny. Bude prověřovat ty pravé hodnoty a tříbit zrno od plev.

Ale vraťme se zatím ještě k jarní rovnodennosti. Jak se bude znovuzrozené Slunce cítit? No snadné to mít nebude. Přibližuje se totiž k obávané dvojce Černá luna a Chiron v Beranu, která se už od letošního ledna pomalu dostává do konjunkce a kulminovala právě kolem 1.3.2020. Vytváří také kvadratury na osudové uzle a tak zesiluje intenzitu negativního a těžkého prožívání ve společnosti v této době. Jak už jsem několikrát psala a to hlavně v souvislosti s krizí ve zdravotnictví a zdravím lidstva všeobecně. Vyvrcholit by tato situace měla právě za Novoluní v Beranu, které nastane 24.3.2020 v 10.31 h.

Horoskop události jasně ukazuje, že toto téma je hlavní. Osudové uzle se nachází na ose zdraví a práce 6.dům a 12.dům spojený s omezením, izolací, nemocnicemi atd. Což bylo naznačeno už od únorového Úplňku 9.2.2020.

Sluce v konjunkci s Lunou a s Černou lunou a Chironem v Beranu jsou v 10.domě kariéry a našeho postavení ve společnosti. Je zde tedy jasná celospolečenská paralýza. Nic nejde běžně, vše je ochromeno. Řekla bych, že situace tedy opravdu kulminuje a to i v návaznosti na horoskop ČR z 1.1.1993, kdy je patrné, že až koncem března vyleze Černá luna z domu nemocí. Tedy hlavní ukazatel obav a problémů.
Mars v Kozorohu se také ještě přiblížil ke kozorožímu transformačnímu stelliu Pluto, Jupiter, Pallas a odcházející Saturn a vnáší tam prvek akce.

Je tedy opravdu naděje, že daná restriktivní opatření pomohou zamezit masovému šíření nákazy v průběhu dalších měsíců a 1.5.2020, kdy vystoupí i Chiron z domu nemocí státu se situace bude normalizovat a to nejhorší bude pravděpodobně za námi.

Značí tedy, že když se budeme chovat jako praktický moudrý vládce, dodržovat řád a hlídat si naše hranice a zvolíme logická opatření, budeme posilovat imunitu a nepodlehneme zbytečným emocím, můžeme situaci ustát.

Všem přeji tedy hlavně pevné nervy a velkou dávku štěstí.

https://www.priznakytransformace.cz/ind ... -24-3-2020

Návštěvník
 

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 22. bře 2020 17:30:07

Návštěvník píše: Mnozí lékaři také nejsou nejmladší.


„Zdravotníci udělají všechno, co můžou. My víme, co je naše povinnost. Ale na rovinu, my máme zdravotnictví personálně zdevastováno. My máme průměrný věk praktického lékaře 60 let, takže už se blížíme k té kritické skupině,“ varoval Kubek.


https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... ine-617917
Návštěvník
 

Re: Odpověď na Juliina Astro

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 22. bře 2020 17:32:00

P.S.

Když se dostal ke slovu profesor Hirsch, upozornil, že i lékaři jsou často postarší lidé a ti jsou tímto virem významně ohroženi, Oni jednak nebudou chráněni a ještě hrozí, že stačí nakazit pacienty, kteří tam přijdou.
Návštěvník
 


Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron