Aktuální postavení a působení planet

Moderátor: reseek

Re: Aktuální postavení a působení planet

Nový příspěvekod reseek » čtv 14. čer 2018 14:04:41

14.6.
Slunce v Blížencích seskvikvadratuře k Marsu ve Vodnáři

K dispozici je spousta energie. Možná se chcete postavit za to, v co věříte, něco iniciovat, bojovat za to, co je správné, nebo jít za tím, co chcete, ale dnešní aspekt může být nestálý a má tendenci přesvědčovat víc, než je nutné.

Někdy to není vnější aktivita, co je nutné, ale ta vnitřní. Než zaútočíme, zkontrolujte, kterým směrem fouká vítr. Podívejme se, co vesmír přináší naším směrem. Otevřeme oči.

https://www.facebook.com/LuaAstrology/
Uživatelský avatar
reseek
 
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 24. lis 2011 10:32:58

Re: Aktuální postavení a působení planet

Nový příspěvekod reseek » pát 15. čer 2018 20:03:06

Pátek 15.6.

Velký vodní trigon - Luna v Raku v trigonu s Jupiterem ve Štíru a s Neptunem v Rybách, opozice Merkura v Raku se Saturnem v Kozorohu, opuštěné Slunce v Blížencích i Mars, Venuše kvadrát Uran, večerní přetlaková atmosféra za opozice s Plutem

Pátek přinese několik protichůdných energií. První část dne bude emocionální rovinu dotvářet vodní trigon, v čele s pocitovou a obětavou Lunou v Raku v aspektu s Neptunem v Rybách a s Jupiterem ve Štíru. Tato kombinace dodá první části dne dostatečnou senzitivitu, psychologickou hloubku i umělecký nádech.

Praktickou a možná i skeptickou rovinu zaměřenou na výsledky ovšem vytvoří opozice Merkura v Raku se Saturnem v Kozorohu - disciplinovaná, ale nepříliš nadšená nebo rozjásaná kombinace, spíš uzavírající než otevírající obzory, někdy vedoucí dokonce k pesimismu nebo pochybám.

Další zásadní rovinou pak bude kvadrát společenské, individualistické a hrdé Venuše ve Lvu s Uranem v Býku - může do vztahů vnést odcizení, potřebu nezávislosti a také trochu toho egoismu. Venuše ve Lvu má zkrátka ráda chválu a Uran v Býku si je také dobře vědom svých potřeb a priorit.

Luna v Raku, spíš plachá a ostýchavá (navíc za současného postavení Merkura) tak může zůstávat v rovině snění nebo nedostatečného komunikování vlastních potřeb, intuitivní vhled by měl být ale přesto vynikající a blokovaný snad jen skeptickým postavením Merkura.

Páteční odpoledne a večer za opozice Luny s Plutem a s černou lunou pak může přinést i chvilky napětí, emočního přetlaku, potřeby mít věci perfektně pod kontrolou a někdy i workholismu.

Pozor na extrémnější emoce za Luny v Raku v opozici s černou lunou v Kozorohu během pozdního pátečního večera a noci.

https://www.facebook.com/reflexivniastrolgie/Obrázek
Uživatelský avatar
reseek
 
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 24. lis 2011 10:32:58

Re: Aktuální postavení a působení planet

Nový příspěvekod reseek » sob 16. čer 2018 8:55:21

Sobota 16.6.

Měsíc ve Lvu:
Naše hodnoty a touhy nemusí být naplněny podle očekávání. Nepřeceňujeme své síly ani vkus, natož svůj vliv na okolí.

Spolupráce může být vzácná. Měsíc se dostane do spojení s Venuší, která má opozici na Mars. To, co chceme prosadit, nemusí mít náležitý ohlas. To, co budeme chtít projevit, nemusí dopadnout na úrodnou půdu. Radou je na nic netlačit a hlídat si chvilky, kdy začneme dominovat, či se až příliš vůči někomu vymezovat.

http://www.transformotor.cz/wp/horoskop ... yden-2018/

Merkur opozice Saturn: To je detektivní postavení. Jste rafinovaný protivník v hádkách, jelikož znáte své záměry, dokážete sami sebe ospravedlnit jakousi pragmatickou filozofií, že účel světí prostředky...

http://www.romanhynek.cz/astrologie/aspekty/152.htmObrázek
Uživatelský avatar
reseek
 
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 24. lis 2011 10:32:58

Re: Aktuální postavení a působení planet

Nový příspěvekod reseek » ned 17. čer 2018 9:23:56

Neděle 17.6.

Luna ve znamení Lva přinesla velkolepou atmosféru. Už v sobotu se nic nedělo jen tak a klidně potichu. Přišel čas velkých gest, rozmáchlých pohybů a také trochy toho přehánění.

Luna se v neděli dostává do kvadrátu s Jupiterem a tak to přehánění bude opravdu přehnané. Tak jak jsou všechny aktivity, které jsou řízené Lunou ve Lvu otevřené a upřímné, tady v neděli se objeví i postranní myšlenky, prázdná gesta a simulované úmysly. Hlavně být viděni, dobře ohodnoceni. Často to může být docela průhledné a hloupé chování. Vyniknout za každou cenu.

https://www.facebook.com/astrolog.ondrej.habr/


Obrázek
Uživatelský avatar
reseek
 
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 24. lis 2011 10:32:58

Re: Aktuální postavení a působení planet

Nový příspěvekod reseek » pon 18. čer 2018 8:19:45

Pondělí 18.6.

... Luna dopoledne vytvoří kvinkunx s Chironem a tak budeme trochu netrpěliví. Bude tak lepší si od toho opravdu důležitého udělat malý odstup a nevrhnout se do záležitostí hned po hlavě.

Večerní kvinkunx Venuše s e Saturnem v Kozorohu a současně trigon Luny již v Panně také s tím milým pánem Saturnem vytvoří zajímavé situace. Možná bychom je mohli pojmenovat jako Potvrzení, Porozumění (systému, pravidlům, tomu, proč je něco tak a ne jinak) a charakterizovat jako zklidnění. Možná i splnění nějakého realistického přání se vejde do systému, tak proč nezkusit a o něco se nepokusit?

https://www.facebook.com/astrolog.ondrej.habr/Obrázek
Uživatelský avatar
reseek
 
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 24. lis 2011 10:32:58

Re: Aktuální postavení a působení planet

Nový příspěvekod reseek » úte 19. čer 2018 14:36:35

Úterý 19. června

Luna opozice Neptun
vnáší nerealistickou notu do vašich představ a praktické záležitosti zahaluje mlhavými a nejasnými konturami.

http://www.romanhynek.cz/astrologie/aspekty/120.htm

Luna představuje schopnost prakticky se přizpůsobit prostředí, Neptun rozpouští staré struktury a uvádí menší systém do souvislostí systému většího, jejich vzájemný vztah je pak spojen s vysokou citlivostí (hypersenziivita) a imaginací. Nebezpečí tu představuje sklon podléhat kolektivnímu psychismu až do ztráty "soudnosti".

http://www.astrologie.cz/forum/html/f3121d.htm

Obrázek
Uživatelský avatar
reseek
 
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 24. lis 2011 10:32:58

Předchozí

Zpět na Astrologické informace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků