Podzimní setkání

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » úte 05. srp 2014 15:25:16

Ahoj, za sebe - znám více jen kraj ostravský a novojičínsko, byl tu navrhován kraj okolo ústí nad orlicí, který je tak uprostřed mezi Prahou a ostravskem, tam to neznám.
Malpan, já, Petr K. jsme všichni z ostravska, nevím, jestli je ještě někdo z Moravy, kdo sem na Poradnu chodí a kdo by se event. účastnil setkání. Za sebe ráda přijedu, popř. vypomohu s organizací..., na moc velkou procházku už to u mě není (po fyzické stránce), přeci jenom věk, roky u PC s nedostatkem pohybu, jistá vrozená vada kyčlí a nadváha udělaly své :-)

Např. u nás jsou nádherné Beskydy, tam to možná zná více malpan, Ostravice, Čeladná, Kunčice pod Ondřejníkem kde jsou penziony, hotely, chaty i s vyžitím (bazén, masáže atd.) a pěkné procházky, ale to už je trošku jiný kraj než ústeckoorlicko..., z Beskyd je blízko do Rožnova pod Radhoštěm, kde je pěkný skanzen, nebo se dá jet lanovkou na Pustevny a z Pusteven pomalou procházkou k soše Radegast nebo i dál k vrcholu Radhošťě k bazilice sv. Cyrila a Metoděje...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

podzimní setkání

Nový příspěvekod irulan » stř 06. srp 2014 8:55:52

Beskydy nejsou vůbec špatný nápad :) je to pravda dál než orlickoústecko, ale pokud vy moraváci fakt přijedete, věřím, že i dost čehůňou se uvolí štrachat na konec republiky, což?
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 16:38:29

Re: Letní setkání

Nový příspěvekod rafael » ned 10. srp 2014 20:45:34

já bych s vámi na procházku nikam nešel, spíš bych vás rád všechny viděl, popovídal si a lépe každého poznal.. setkání je o tom se vidět, poznat, duchovně si popovídat, vyměnit si názory, rady, připomínky.. prohlídka krás okolí je přece jenom pouze výlet ale setkání musí být setkání..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Podzimní setkání

Nový příspěvekod irulan » úte 12. srp 2014 19:20:44

Tedy vypadá to, ze jsou tu zřejmě jen severomoravaci, tak bych volila místo někde tam.?.
Pokud nemá nikdo tip, což Olomouc? Nebo někde na horách? Nemáte někdo levně dostupnou chajdu?
P.s. Pokud bych jela autem, muzu na sve ceste z karlovarska vyzvednout 3 až 4 lidi :)
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 16:38:29

Re: Letní setkání

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 12. srp 2014 20:52:47

rafael píše:já bych s vámi na procházku nikam nešel, spíš bych vás rád všechny viděl, popovídal si a lépe každého poznal.. setkání je o tom se vidět, poznat, duchovně si popovídat, vyměnit si názory, rady, připomínky.. prohlídka krás okolí je přece jenom pouze výlet ale setkání musí být setkání..

Rafaeli a ty jsi odkud?
Návštěvník
 

Re: Letní setkání

Nový příspěvekod rafael » úte 12. srp 2014 21:01:34

Návštěvník píše:
rafael píše:já bych s vámi na procházku nikam nešel, spíš bych vás rád všechny viděl, popovídal si a lépe každého poznal.. setkání je o tom se vidět, poznat, duchovně si popovídat, vyměnit si názory, rady, připomínky.. prohlídka krás okolí je přece jenom pouze výlet ale setkání musí být setkání..

Rafaeli a ty jsi odkud?



rýmařov okres bruntál severní morava :)
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Re: Letní setkání

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 12. srp 2014 21:41:26

:)
Návštěvník
 

podzimní setkání

Nový příspěvekod iru » pát 15. srp 2014 10:43:27

další návrh: Ostrava
Jsou nějaké názory, co s podzimním srazem?
iru
 

Re: Letní setkání

Nový příspěvekod ros » pát 15. srp 2014 11:30:21

Ještě mezi Ostravou a Olomoucí vlak stojí v Hranicích na Moravě. Tam je taky hezké okolí.
...
Co se týče mé osoby, zase asi nechám rozhodnutí, jestli přijedu nebo ne.
ros
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » pát 15. srp 2014 12:28:22

Co se týče místa, asi by bylo dobré trošku závazněji vědět, kdo by chtěl přijet, aby potom nebyla většina z Prahy a okolí a z Moravy třeba jenom jeden, dva.
Jestli se nepletu, tak z Moravy jsem já, malpan, papadev, rafael a to je všechno. ? Čtyři lidi a nevím, kdo všechno z těchto by tedy chtěl přijet, nebo možná už teď ví (cítí), že ani by nepřijel.... bylo by dobré to dát vědět, a podle toho se pak vybere místo a následně ještě datum...

Za sebe - pokud budu moct - přijedu a nemusí to být vyloženě severní Morava....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod irulan » pát 15. srp 2014 12:52:55

máš recht Taro, a navíc to na nějaký velký zájem nevypadá. Tak se moraváci ozvěte..
Já za sebe - přijedu i na Moravu.
irulan
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod nop » pát 15. srp 2014 12:57:28

Já přijedu kamkoliv. A preferuji Moravu z lásky k bližním z Moravy. Z toho kroužku v Olomouci si nic nedělejte. Hranice jsou ještě výhodnější.
Dávám k dobru, kde jsme v kontinentu. Je to světle modrý flíček.
Mějme se rádi.
Přílohy
Evropa, mapa2.png
mapaCR-Olomouc.jpg
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod iru » pát 15. srp 2014 14:05:13

tak jo, když nepojedu autem, přidám se k vám do vlaku :)
iru
 

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » pát 15. srp 2014 14:16:07

Hlavně nechat prostor a netlačit... :-)

V souvislosti s Hraniceme na Moravě mě napadly Teplice nad Bečvou, to je místní část Hranic, kde jsou malinké lázně, pár ubytovacícxh lázeňksých domů s možností welnes, a snad i procedur (ale to si nejsem jista, jestli i o víkendu), mají různé nabídky, víkendové balíčky atd., že by se příjemné spojilo s užitečným... :-)
V teplicích jsou i známé Zbrašovské aragonitové jeskyně...je tam i možnost pěkných procházek...

http://lazne.relaxos.cz/vikendovy-pobyt-sanatorium-moravan-a1-4227-cz.htm

http://www.caves.cz/cz/jeskyne/zbrasovske-aragonitove-jeskyne/o-jeskynich/charakteristika/
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » pát 15. srp 2014 15:52:57

šmánkote, teď lituju, že nepojedu z Prahy na Moravu vlakem :-))), doufám, že není jedno šampáňo na deset lidí :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » pát 15. srp 2014 15:57:21

Blízko je i hrad Helfštýn :-), pěkný, možno projít i bez průvodce, s hospůdkou :-)

http://www.helfstyn.cz/
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » pát 15. srp 2014 16:00:35

:yeah:
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » pát 15. srp 2014 16:03:54

To se vystříbří... :-), je lepší dát více tipů a pak vyselektovat...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod rafael » pát 15. srp 2014 16:24:51

no já bych raději věnoval čas setkání a povídání a ne prohlídkou hradu..a podobně.. myslím si že půjde o setkání, nemám nic proti hradům ani zámkům, projezdil jsem jich letos spousty.. ale rád vás všechny poznám..a duchovně si popovídám.. na prohlídky může člověk jít s rodinou a partnery..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 13:13:54

Re: Podzimní setkání

Nový příspěvekod Tara » pát 15. srp 2014 16:41:16

rafael píše:no já bych raději věnoval čas setkání a povídání a ne prohlídkou hradu..a podobně.. myslím si že půjde o setkání, nemám nic proti hradům ani zámkům, projezdil jsem jich letos spousty.. ale rád vás všechny poznám..a duchovně si popovídám.. na prohlídky může člověk jít s rodinou a partnery..

Jsem pro :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků