Nové fórum

Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » sob 15. bře 2014 8:22:28

Jana píše:Tak se Šelmičce podařilo včera probudit moje ego se všemi těmi obrannými mechanismy. Jak tady začala skandovat a vyzývat ostatní, aby se z Poradny udělala moje uspokojárna, tak se objevilo moje ego a s ním i ten fakt, že ho nejvíc uspokojí, když tyhle Šelmičtiny příspěvky vybízející ostatní k mému uspokojování smáznu a Šelmičce dám na den ban a pak se uvidí.



A mne jsi znemožnila posílání SZ a pořád mám jako Návštěvník víc práv než přihlášená. Když napíšu, že píšeš nesmysly nebo že plácáš, považuješ to za jedovatosti a doporučuješ mi, at si založím vlastní fórum. Vostalpetr zde smí bez problémů psát mnohem horší věci než já a posílat do pr.., ale tomu jistě neradíš, aby si založil vlastní fórum, vždyt hají "Blaženou" (a to je tentokrát vskutku jedovatost a nejen tvoje představa), její uražené ego.

Každopádně přemýšlím, že by si mělo nové fórum založit - pravá náhrada za JZ. Myslím si ted, že to byla ode mne chyba, když jsem hájila Vostálpetra, a že Miroslav měl pravdu, když ho chtěl z JZ vyhodit. Vždyt má možnost a právo tady - na rozdíl od ostatních - si dělat úplně, co chce. O normální diskusní fórum nemá stejně zájem.

Takže, lidičky z JZ, nebylo by na čase založit novou JZ, bez anonymů a bez hrubostí? Evo, jsi tady ještě někde nebo jsi už byla jako nežádoucí odstraněna?
Když mne tam nebudete chtít mít, tak mně bude stačit, když si tam budu moct občas jen něco rozumného přečíst.
A omlouvám se, že jsem podcenila ego "Blažené" (= jedovatost) a neočekávala, že se začne chovat jako každé obvyklé ego, když se dostane nejen k moci, ale k všemoci = neexistuje jiné forum. To by se mělo změnit.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » ned 16. bře 2014 17:13:09

Petra píše:
Jana píše:Tak se Šelmičce podařilo včera probudit moje ego se všemi těmi obrannými mechanismy. Jak tady začala skandovat a vyzývat ostatní, aby se z Poradny udělala moje uspokojárna, tak se objevilo moje ego a s ním i ten fakt, že ho nejvíc uspokojí, když tyhle Šelmičtiny příspěvky vybízející ostatní k mému uspokojování smáznu



Ego nakonec vyhrálo a příspěvky byly smazány. Ego se cítilo natolik ohroženo slovy, že se rozhodlo pro činy. Šelma nenapsala nic vulgárního, nic urážlivého, jen přísně logicky zhodnotila situaci a na požádání podala návrhy - tři. Ego se jedním cítilo uraženo a poníženo, a proto je odstranilo, a tím vlastně uvedlo v platnost jeden z Šelminých návrhú.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 16. bře 2014 19:56:24

Petra píše:
Jana píše:Tak se Šelmičce podařilo včera probudit moje ego se všemi těmi obrannými mechanismy. Jak tady začala skandovat a vyzývat ostatní, aby se z Poradny udělala moje uspokojárna, tak se objevilo moje ego a s ním i ten fakt, že ho nejvíc uspokojí, když tyhle Šelmičtiny příspěvky vybízející ostatní k mému uspokojování smáznu a Šelmičce dám na den ban a pak se uvidí.



A mne jsi znemožnila posílání SZ a pořád mám jako Návštěvník víc práv než přihlášená. Když napíšu, že píšeš nesmysly nebo že plácáš, považuješ to za jedovatosti a doporučuješ mi, at si založím vlastní fórum. Vostalpetr zde smí bez problémů psát mnohem horší věci než já a posílat do pr.., ale tomu jistě neradíš, aby si založil vlastní fórum, vždyt hají "Blaženou" (a to je tentokrát vskutku jedovatost a nejen tvoje představa), její uražené ego.

Každopádně přemýšlím, že by si mělo nové fórum založit - pravá náhrada za JZ. Myslím si ted, že to byla ode mne chyba, když jsem hájila Vostálpetra, a že Miroslav měl pravdu, když ho chtěl z JZ vyhodit. Vždyt má možnost a právo tady - na rozdíl od ostatních - si dělat úplně, co chce. O normální diskusní fórum nemá stejně zájem.

Takže, lidičky z JZ, nebylo by na čase založit novou JZ, bez anonymů a bez hrubostí? Evo, jsi tady ještě někde nebo jsi už byla jako nežádoucí odstraněna?
Když mne tam nebudete chtít mít, tak mně bude stačit, když si tam budu moct občas jen něco rozumného přečíst.
A omlouvám se, že jsem podcenila ego "Blažené" (= jedovatost) a neočekávala, že se začne chovat jako každé obvyklé ego, když se dostane nejen k moci, ale k všemoci = neexistuje jiné forum. To by se mělo změnit.

K čemu by to bylo? Notorici si svou sklenici vždycky naplní, vždy ku stejné opici a kocovině,..
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » ned 16. bře 2014 20:04:46

vostalpetr píše:
Šelma nenapsala nic vulgárního, nic urážlivého, jen přísně logicky zhodnotila situaci a na požádání podala návrhy - tři.


No logika to byla poněkud pomatená,
a to dokonce i v případě kdybychom považovali za jistojistý fakt to, že zde to je zde Janina uspojovárna


Vůbec nevím, že by něco takového napsal. :what:

Ale tohle byla od něho ta třetí možnost - návrh, jak by fórum mohlo vypadat (a ne že to tak je.)


Šelma:
3. Chceš mít "Janašram", kde nejvyšší úrovní je vše, co Ty píšeš a nic vyššího není.



vostalpetr píše:Nechápu co Jan vytočilo,vždyt to samo o sobě nemělo žádné logiky


Logiku to mělo. A vím, co Janu vytočilo. Že jsi ji začal vidět kriticky nejen ty, ale ted dokonce i Honzam - tedy dva její největší obhájci. To prostě její ego už nevydrželo.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » ned 16. bře 2014 20:31:53

vostalpetr píše:
Že jsi ji začal vidět kriticky nejen ty,


Já jsem ji přece nezačal vidět kriticky,
kritzoval jsem její mnohé názory dávno předtím,
ted ovšem mnozí zajásali,
ale jásají naprosto zbytečně,
protože to co jsem napsal směrem k Janě, platí v různých podobách na všechny zde přítomné...

Mnohokrát jsem psal, že např. mezi Janou a Miroslavem nevidím žádnej velkej rozdíl, v tom co píší

Ale tohle byla od něho ta třetí možnost - návrh, jak by fórum mohlo vypadat (a ne že to tak je.)


No to nemá žádnou logiku,
přece kdyby Jana chtěla, aby to takto bylo, tak už by si to takto dávno udělala...


Dřív ne, ale teď je všechno jinak. Má přece to nejvyšší...
:)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » pon 17. bře 2014 6:49:24

Jana píše:Péťo, Ty jsi geniální. Já si dneska po ránu lámala hlavu, jak je to možné, že jsem Honzu zabanovala a nenacházela jediné rozumné vysvětlení.
Původně jsem to chtěla svést na ego, pak mě napadlo, že mi přeskočilo.

Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » pon 17. bře 2014 6:59:04

vostalpetr píše::D :D :D

No co se ti Atmanko nelíbí ???

Bůh prostě plní přání !!!!

Tedy Bůh sám ne, ale UV ti je plní....a kdo je ve vleku stříbrných větrů, ten koná jako správný guru,
aniž by věděl proč tak koná...


Já to nevymyslel, takto to přece vidí ti guruové, že plní boží vůli
a takto to i popisují, že je ovládá vyšší síla a oni o ní vědí hovno... :D :D :D

Přečti si Adiashantiho...


No, a proto mám přání, aby byl Honzam odbanován.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » pon 17. bře 2014 7:10:41

Jana píše:Šelmička je odbanovaná už od včerejška, už jsem jí i napsala.

Musí mi asi nejdřív ještě odpustit, jestli to dokáže.


Nejdříve bude muset pochopit, co se s tebou děje, že jednáš, jako by ti přeskočilo (tvoje vlastní slova).
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod .Petra » úte 27. kvě 2014 14:12:34

Je potřeba nové fórum nebo hromadně požádat Jiha, aby JZ znovu otevřel.
Sypu si hlavu popelem. Nepoznala jsem, že všichni ještě nejsou pro demokracii zralí.


:sos: :sos: :sos:
.Petra
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » úte 27. kvě 2014 16:46:42

Má někdo konstruktivní návrh, co se týče nového fóra?
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 27. kvě 2014 16:50:44

Petra píše:Má někdo konstruktivní návrh, co se týče nového fóra?

Zvažuji nahlas. Ujasním si v sobě pár věcí, rovrhnu - naplánuji kroky a jedu = konám.

Tedy: opravdu chci, cítím potřebu nového fora?
Pokud ano, dám se do toho.
Mám zkušenosti se založením takového fora?
Pokud ano, zúročím je.
Pokud ne - poradím se tam, kde s tím zkušenosti mají.
A jedu...., konám.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod malpan » úte 27. kvě 2014 17:06:42

Návštěvník píše:Zvažuji nahlas. Ujasním si v sobě pár věcí, rovrhnu - naplánuji kroky a jedu = konám.

otázečka(y):
v čem pomůže (k čemu bude) nová / stará / jiná diskuze?
- tato diskuze to nedokáže?
- Proč?
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 27. kvě 2014 17:11:46

Návštěvník píše:
Petra píše:Má někdo konstruktivní návrh, co se týče nového fóra?

Zvažuji nahlas. Ujasním si v sobě pár věcí, rovrhnu - naplánuji kroky a jedu = konám.

Tedy: opravdu chci, cítím potřebu nového fora?
Pokud ano, dám se do toho.
Mám zkušenosti se založením takového fora?
Pokud ano, zúročím je.
Pokud ne - poradím se tam, kde s tím zkušenosti mají.
A jedu...., konám.

K té první otázce, resp. odpovědi, jestli nové forum chci patří i otázka (a odpověď), jestli a kolik jsem tomu ochotna věnovat ze svého času, své energie i do budoucna při spravování takového fora a jestli jsem připravena nést osobní zodpovědnost za takové mnou vytvořené a spravované forum.

Janě s tímto forem myslím dost pomáhal při vzniku Jiho.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » úte 27. kvě 2014 17:16:08

malpan píše:
Návštěvník píše:Zvažuji nahlas. Ujasním si v sobě pár věcí, rovrhnu - naplánuji kroky a jedu = konám.

otázečka(y):
v čem pomůže (k čemu bude) nová / stará / jiná diskuze?
- tato diskuze to nedokáže?
- Proč?


vostalpetr píše:

Nejlepší bude, když vy, co se vám tu nelíbí a v jednom kuse si ztěžujete půjdete do prdele

Proč si nezaložíte svý forum, dyž se vám tady nelíbí ????????????????????????????????????????

Já vám to povím :

protože jste kreteni
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 27. kvě 2014 17:20:28

armin píše:Zajímavé by bylo "meditační" fórum, kde bychom komunikovali jen přenosem mysli bez použití internetu. Tady bychom si vždy domluvili jen společný čas případně téma.
To by totiž mohli provozovat a rozvíjet jen opravdu pokročilí a nemohli by do toho nijak kecat ti, kteří si na pokročilé jen hrají.

Myšlenka je to pěkná a určitě i uskutečnitelná, jen se obávám, při uvědomnění toho, kdo tady chodí, jaká by byla kvalita takového meditačního povídání.
Chce to když ne stejně, tak alespoň velmi podobně naladěné, vyladěné frekvence a pokud by se tady k sobě našli dva, řekla bych, že by to byl zázrak.
Ale zázraky se dějí.
Jinak to bude spíše jen o představách toho nebo onoho.

Ale ve staré Atlantidě se takto komunikovalo běžně, beze slov bez ohledu na vzdálenost a čas. Dnešní lidé a tím myslím i nás (samozřejmě i sebe) jsem příliš klesli do hmotné úrovně a už to neumíme. Ale zkoušce se meze nekladou. Navrhuji pár lidí zkontaktovat přes soukromou zprávu, o kterých si myslím, že by to mělo smysl. A domluvit podrobnější...
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 27. kvě 2014 17:24:31

malpan píše:
Návštěvník píše:Zvažuji nahlas. Ujasním si v sobě pár věcí, rovrhnu - naplánuji kroky a jedu = konám.

otázečka(y):
v čem pomůže (k čemu bude) nová / stará / jiná diskuze?
- tato diskuze to nedokáže?
- Proč?

Záleží na účastnících. Jací účastníci, taková diskuse.

Můj pohled: má-li diskuse mít smysl, pak když někdo začne agitovat (jedno za co, nebo proti čemu), je možné ho ignorovat, nebo diskutování vzdát. To druhé bohužel často udělají náhodní příchozí, kteří mají nějaké vlastní zkušenosti a mohlí by diskusi obohatit.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod malpan » úte 27. kvě 2014 17:40:02

Návštěvník píše:Záleží na účastnících. Jací účastníci, taková diskuse.

Můj pohled: má-li diskuse mít smysl, pak když někdo začne agitovat (jedno za co, nebo proti čemu), je možné ho ignorovat, nebo diskutování vzdát. To druhé bohužel často udělají náhodní příchozí, kteří mají nějaké vlastní zkušenosti a mohl by diskusi obohatit.

souhlas, ale na druhou stranu přidám něco k zamyšlení - pokud si vytvoříte "sterilní" prostředí, budete se "pohybovat" více jedním směrem - pokud zůstanete ve "světě všeho", můžete číst mezi řádky, být snáze vším a současně ve všem (co se duality hmoty týče t.j. blíže rovnováze). Ten "sterilní přístup" je jako život mnichů a sester v klášterech - jsou plně odevzdaní Bohu a současně často neschopni života v Jeho světě...
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Linda » úte 27. kvě 2014 17:41:40

Žijeme v Jeho světě od rána do večera :)

S diskusním prostředím to vidím jako s výběrem knih, které čteš

nemusíš číst brak
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod roman » úte 27. kvě 2014 17:41:52

Můj pohled: má-li diskuse mít smysl, pak když někdo začne agitovat (jedno za co, nebo proti čemu), je možné ho ignorovat, nebo diskutování vzdát. To druhé bohužel často udělají náhodní příchozí, kteří mají nějaké vlastní zkušenosti a mohlí by diskusi obohatit.
    A co takhle agitace za smyslplnou diskusi?
      roman
       
      Příspěvky: 265
      Registrován: pon 07. lis 2011 12:56:02

      Re: Nové fórum

      Nový příspěvekod Linda » úte 27. kvě 2014 17:43:26

      Nebo zájem o ni?
      Uživatelský avatar
      Linda
       
      Příspěvky: 855
      Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

      Další

      Zpět na Petra

      Kdo je online

      Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník