Tantra

Re: Tantra

Nový příspěvekod Brouk Pytlík » pát 11. led 2019 17:00:42

Hod si korunou,

když padne orel nebo hlava tak běž, když padne hrana tak nechod

(viz. neptej se komu zvoní hrana...)
Brouk Pytlík

Re: Tantra, joga a nakonec masáž

Nový příspěvekod miroslav » pát 11. led 2019 19:46:22

Kykinka0108 píše:Zdravím, myslím si že lepší než Tantra a jóga je nejlepší masáž.

Lepší?
Jestli se chceš cítit dobře, mladá, krásná, tak určitě je lepší masáž. Už proto, že to nemůžeš dělat sama a zadarmo, ale musíš si za to zaplatit :D
miroslav

Nový příspěvekod vostal petr » pát 11. led 2019 20:00:16

No ale bůh se cítí dobře, nebot vidí že vše co stvořil je dobré,

cítí se i mladě páč je věčný,

a taky se cítí určitě i krásně páč je ta láska....

Takže rozhodně masáž, je fajn cejtit se jak bůh,

i když v tý tantře se zase člověk naučí líbat jako bůh...
vostal petr

Re: Tantra, joga a nakonec masáž

Nový příspěvekod Tara » sob 12. led 2019 11:15:25

Kykinka0108 píše:Zdravím, myslím si že lepší než Tantra a jóga je nejlepší masáž. Hodně jsem si oblíbila medovou a ajurvédskou. Ale teď řeším situaci kdy mi přítel navrhl abych s ním zašla na společnou http://www.erotic-massage-praha.com/pro-pary/ ale docela mám obavy. Co by jste udělali vy na mém místě? Prý je to relax a uvolnění že se nemám stresovat. Tak váhám :-/

Rozhodni se podle svých pocitů a buď do toho jdi nebo ne... :-)
Před pár dny jsme byli s mužem ve welnes hotelu, v Beskydech a tam jsem si objednala i užila pár masáží, pedikúru (poprvé v životě) :-), bazén, vířivku... Jedna ta masáž byla taková jiná, než jsem kdy zažila. Byla to masáž objednaná jako masáž celého těla relaxačně sportovní. A byla to masáž velmi příjemná, uvolňující.... Slečna nebo paní mi pak dala i svou vizitku, kdybych se k ní ještě chtěla objednat. Na vizitce měla krom jména, tel. čísla i odkaz na webové stránky a s překvapením jsem si početla, kdo že mě to masíroval :-)
Masážní terapeutka "Tantra World- Škola Tantry a Tantra masáže, Tantra Spa Prague", věnuje se tantrickým masážím muže, ženy, páru, vyučuje masáže, připravuje víkendová sezení na různá témata - jako je odstranění bloků metodou RUŠ a jiné...

Proto se mi zdála ta masáž taková JINÁ a ano, velmi příjemná, s prvkem jisté smyslnosti, ale velmi, velmi jemné...

Pokud jste k tantra masáži naladěni oba dva a ty se třeba jen ostýcháš, zkus to...
Tara

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 12. led 2019 11:25:14

Návštěvník

Nový příspěvekod vostal petr » sob 12. led 2019 14:14:57

Tak na to koukám, na tu tantra masáž,

tak je to něco zcela jiného než sportovní masáž, která spíše hledá samotný problém ve svalu a ten pak rozmasiruje,

todle píše masáž postavená na vyvolávání dobrých pocitů v těle, což vede k uvolnění...
vostal petr

Předchozí

Zpět na Co mě napadá