Klika

Pouze pro registrované členy, je zde psaní bez jakýchkoliv pravidel a bez mazání příspěvků.

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » sob 06. zář 2014 8:31:51

Ale je zajímavé, si uvědomit, že ve chvíli, kdy chráním zájem bytosti, která se jeví ohrožená, třeba dítě ohrožované agresivitou, tak si uvědomuji toho "pedofila" jako jev, nikoliv jako bližního. Je jen představou v mysli. Nedokážu se na něj právě teď dívat jako na bližního. Nejde obojí. Jakmile poznávám v lidské bytosti bližního, jako by z ní všechny nálepky opadaly.
A jako bližního, jako své pravé Já, si lze ve skutečnosti uvědomit úplně každého, pokud mysl zrovna něco neřeší, neposuzuje, nehodnotí, nekritizuje, nezatracuje. :D

Nicméně ta psychosomatická jednotka to má nastavené tak, že například ochraňuje dítě nebo slabšího před ubližováním.

tedy najednou "dvojí pohled", ale proč by ne?
V 16. století se v náboženství řešila otázka odpovídající slovům "dej co je božího Bohu a co je císařovo, to císaři".
Výsledek se projevil v tézi, že žijící křesťan je současně "občan dvou říší", božské a lidské. A plní dvě soupravy nařízení.
Ještě před 30 lety se komunismus snažil, abychom byli jen občany jedné říše. na př. zakazoval, aby se lidé brali jen v kostele. Museli se povinně brát na matrice, a pak jim povolil, aby šli ještě do kostela, ale až následně (a s výhledem, že jednou náboženství přestane být opiem a vymizí).
i toho pedofila můžeš vidět dvěma pohledy najednou. Jsme vycvičeni snášet více hledisek. i varhany mají více rejstříků a více klaviatur.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod MaestroAd. » sob 06. zář 2014 12:11:53

Takže vážení,
jsem bratr Tomáška67 a rád bych vše uvedl na správnou míru.
Tomáškovi je skutečně 8 let, ikdyž vám předchozí styl písma vypadal jako od člověka.
Je to tím, že během prázdnin jsem mu s psaním trochu pomáhal, upravil jsem slova, aby byly srozumitelné a nebyl v tom chaos. Bohužel poslední dobou nemám moc času, abych mu s tím pomáhat.
Jak jste si určitě všimli, tak máme 6.září a škola nám již začala. Dělám školu s maturitou, tudíž se jí musím víc věnovat a tudíž nemohu Tomáškovi věnovat tolik času jako přes prázdniny.

Děkuji za pochopení,
MaestroAd.
MaestroAd.
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 06. zář 2014 10:35:20

Re: Klika

Nový příspěvekod Alaja » ned 07. zář 2014 2:31:59

vostalpetr píše:Já tedy vůbec nevím,
proč tady začínáte s pedofilií ???

Téma začal někdo jiný tím, že varoval toho chlapečka před kdekým, třeba před ženami, kterým když dá peníze, tak s nimi utečou...
Tak jsem usoudila, že ještě chvíli potrvá, než se s takovými ženštinami osobně setká a bude mít s sebou nějaké peníze, ale dřív by se mohl na internetu setkat třeba s lidmi, co mají moc velký zájem o malé děti a co by se chtěli s ním setkat i osobně, bez doprovodu jeho rodičů nebo sourozenců, tajně...a ublížit mu.
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Klika

Nový příspěvekod Alaja » ned 07. zář 2014 2:45:49

MaestroAd. píše:Takže vážení,
jsem bratr Tomáška67 a rád bych vše uvedl na správnou míru.
Tomáškovi je skutečně 8 let, ikdyž vám předchozí styl písma vypadal jako od člověka.
Je to tím, že během prázdnin jsem mu s psaním trochu pomáhal, upravil jsem slova, aby byly srozumitelné a nebyl v tom chaos. Bohužel poslední dobou nemám moc času, abych mu s tím pomáhat.
Jak jste si určitě všimli, tak máme 6.září a škola nám již začala. Dělám školu s maturitou, tudíž se jí musím víc věnovat a tudíž nemohu Tomáškovi věnovat tolik času jako přes prázdniny.

Děkuji za pochopení,
MaestroAd.

Jistě ve vašem okolí je nějaký Dům dětí a mládeže se spoustou různých kroužků. http://search.seznam.cz/?q=DDM+Ostrava& ... aq=-1&su=b
Proč svého malého bratra tam nezavedeš, aby si nějaké kroužky vybral a tak se mezi ostatními dětmi realizoval, když po tom tak touží?

Tady na tom webu jde spíš o to, zbavit se všech svých pozemských tužeb a přání a pokusit se realizovat vhled do nebeských výšin. Tudíž nic, čím by mohl mezi dětmi vyniknout. Jak znám děti, mohl by pak spíš dojít k duchovnímu i psychickému úrazu, k výsměchu, k šikaně od dětí...prostě byl by velmi nepopulární, kdyby o tom mezi nimi pak vyprávěl.
Tady se stejně může setkat většinou jen s lidmi, co jsou o dost starší než jeho rodiče, co nechtějí žádnou popularitu, žádnou slávu, žádný věhlas...zde nenajde radu, jak se stát proslulým, slavným...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » ned 07. zář 2014 18:32:25

klika mi moc neporadila to ze mi napsala, ze mam si ******, mi moc nepomohlo. a jestli jsem to zkousel byl trapas. toje jako kdyz by nekdo napsal, kasli na vsechno a delej to co napsala klika( snad vite co mislim nejde mi to napsat :D )je to pitomost aspon ja to tak vidim. kdiz by klika vynechala ty nadavki ze jsem idiot atp. a nechala bi tam jen *****, tak bich se tomu zasmal, ale ty nadavki me spise rozbreceli nez rozesmali.
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » ned 07. zář 2014 18:35:15

jinak toto neni hra, kde bi se dalo napomahat, takze ti co si tu davaj nekolik prezdivek proste nechapu. treba u pc her a na internetových hrach tak tam by se 5dalsich uctu hodilo, ale tam to admini mazou nebo blokujou ucty.
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » pon 08. zář 2014 12:50:54

Tomášku,
že ten Vostálník čili Vostápetr je docela prima žertovný strejda, viď? toho se nemusíš bát. Ale jsou jiní, které by zajímalo máznout Tě po zadničce, ani Ti to neumím vysvětlit, ale ti mohou být nebezpeční, bohužel to na první pohled nepoznáš, jen s nimi (neznámými) nebuď sám a daleko od domova. Ale zas každý den se bát to nejde, i když nemáš sebou stráž s kopími, která by tě provázela jako ve středověku.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » pon 08. zář 2014 15:32:06

nop píše:Tomášku,
že ten Vostálník čili Vostápetr je docela prima žertovný strejda, viď? toho se nemusíš bát. Ale jsou jiní, které by zajímalo máznout Tě po zadničce, ani Ti to neumím vysvětlit, ale ti mohou být nebezpeční, bohužel to na první pohled nepoznáš, jen s nimi (neznámými) nebuď sám a daleko od domova. Ale zas každý den se bát to nejde, i když nemáš sebou stráž s kopími, která by tě provázela jako ve středověku.


sranda s nim je ale neboj s tebou je taky sranda :)
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » pon 08. zář 2014 15:38:39

vostalpetr píše:To víš,
tady je svoboda,

tad můžeš mít přezdívek celej kopec,

dokonce můžeš psát i místo "by" špatně "bi"

a nikdo tě za to být nebude,

nebot děti se být nesmějí,

obzvláště pak ne po hlavičce,

ani po prdeli

protože bi to bylo trestný sado maso pedofilie...


heeeeej nas se nesmi bit po hlavicce, taky dobry :D
co je to sado maso pedofilie? :what:
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » pon 08. zář 2014 15:55:16

vostalpetr píše:No vždyt jsem ti to popsal,

to je když se malí děti bijou po nahatý prdeli.... :D


jsem to ale tele, pardon nejak mi to nedoslo :D
uz to vim dikes
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » sob 20. zář 2014 7:19:32

Tomášek: "co je to maso pedofilie?".

Vostál: "No vždyt jsem ti to popsal,

to je když se malí děti bijou po nahatý prdeli....

A co pozvat také Tomáška na cestu do Hranic ? (nejlépe s doprovodem)

Pro dobro dětí pár zpráv a rada:

a/
Muž na Táborsku lákal do auta mladé dívky
úterý 16. září 2014, 13:22 - Tábor

Policie pátrá po muži ve věku kolem 40 let, který údajně v okolí Chýnova na Táborsku lákal do svého auta dvě nezletilé dívky. Pohybuje se prý ve vozidle šedé nebo černé barvy s tmavými skly. Podle dostupných informací muž dívky nenapadl ani na ně jinak nezaútočil. ...
Policisté žádají veřejnost, aby je případně o hledaném muži informovala.

„Zároveň nabádáme děti, zejména mladé dívky, které by byly takovýmto způsobem osloveny, aby na požadavky uvedeného muže nereagovaly a toto jednání neprodleně oznámily rodičům, učitelům či přímo policistům,” řekl Doubek.

Policie posílila v lokalitě své hlídky.
zfroj: http://www.novinky.cz/krimi/347819-muz- ... divky.html

b/
Neznámý muž lákal v úterý (16. 9. 2014) v Havířově dvě malé děti do svého auta. Děti muže neposlechly, z místa utekly a všechno oznámily rodičům. Informovala o tom karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková....
Neznámý muž lákal v úterý v Havířově dvě malé děti do svého auta. Děti muže neposlechly, z místa utekly a všechno oznámily rodičům. Informovala o tom karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.
zdroj:
http://www.novinky.cz/krimi/347874-nezn ... -auta.html

c/ článek o ochraně: , 29. prosince 2011
V dnešním světě číhá na děti spousta nebezpečí. Jedno z největších představují pedofilové a sexuální devianti. Proto je velmi důležitá prevence, ale i kontrola internetu.

Děti poučujte odmalička

Poznat pedofily není vůbec jednoduché. Mnozí dokážou držet choutky na uzdě, než se naplno projeví. Mají rodinu, žijí zdánlivě běžný život, a přesto v nich dřímá děsivé tajemství – sexuálně je přitahují děti. Proto je více než důležité děti již odmalička informovat o tom, jaká nebezpečí na ně mohou číhat a jak v případě, že se do takové situace dostanou, reagovat.

MIMIFORUM doporučuje:
Toto řekněte svým dětem

- V klidu seznamte děti se situacemi, které je mnohou potkat. Nestrašte je, informace by měly být věcné a bez emocí. Opakování je v tomto případě opravdu matka moudrosti.

- Děti musejí vědět, že se nemají bavit s cizími lidmi. V žádném případě s nimi nesmí nikam odcházet, a to pod žádnou záminkou. Dětem je třeba říct, že pro ně cizího člověka nikdy nepošlete, a tak ani takovéto důvody nemají reagovat.

- Poučte děti, aby nikoho cizího nepustily do bytu. Nejlepší je neotvírat vůbec, a pokud otevřou, tak jedině na řetízek. V případě, že se někdo bude dožadovat vstupu, mělo by ihned volat rodičům.

- Děti nesmějí nikdy nasednout do cizího auta, ani kdyby dotyčný tvrdil, že je veze k vám.

- Do výtahu nesmějí nikdy vstupovat s cizí osobou.

- Pokud je kdokoli začne obtěžovat, nejlepší je co nejrychleji utéct či požádat o pomoc někoho dospělého.

- Do školy i z ní by dítě mělo vždy chodit bezpečnou, klidně delší cestou, kde je dost lidí. Samotné by se mělo vyhnout opuštěným místům, nenavštěvovat neobydlené budovy.

- Pokud dítě chodí samo, je dobré, aby mělo po ruce mobil, kterým si může přivolat pomoc. Praktický je také alarm, který se po zmáčknutí tlačítka rozezní tak halasně, že může pedofila vyplašit.

97 % pedofilů číhá na internetu
Pedofilové ale nečíhají na děti jen na ulicích. Velké nebezpečí představuje internet a sociální sítě. Až 97 % všech pedofilů totiž na své oběti číhá právě na internetu. Potomka poučte i po této stránce, a hlavně – mějte přehled o tom, s kým a o čem si píše. Není od věci občas zprávy zkontrolovat, nebo si pořídit speciální zařízení k počítači, které mapuje, co dítě na internetu dělá a jaké stránky navštěvuje.

Každé 10. dítě si domluví schůzku přes internet!

Podle odborníků se kontrolou internetu, e-mailu a profilu na Facebooku či jiné síti dá zabránit nebezpečí – 49 % dětí od 9 do 16 let chodí na internet ze svého pokoje, a rodiče je nekontrolují. 59 % dětí má svůj profil na sociální síti a 9 % se setká s cizím člověkem, s nímž že se na internetu seznámilo…

Zásadní problém je v tom, že internet v dětech vzbuzuje falešný pocit bezpečí. Pachatel, který si oběť hledá, se většinou úspěšně vydává za stejně starého kamaráda či kamarádku, vytáhne z dítěte veškeré informace a přemluví je k setkání. Odborníci proto apelují na rodiče – mějte oči otevřené, zajímejte se, co váš potomek dělá a kontrolujte ho. Můžete tak zabránit neštěstí…

zdroj:
http://www.mimiforum.cz/rady-jak-deti-c ... -pedofily/
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Luck » sob 20. zář 2014 7:58:58

A co pozvat také Tomáška na cestu do Hranic ?

To je nápad roku Nope.



:D
Luck
 
Příspěvky: 234
Registrován: pát 23. zář 2011 14:56:36

Re: Klika

Nový příspěvekod MaestroAd. » pát 26. zář 2014 19:18:52

nop píše:A co pozvat také Tomáška na cestu do Hranic ? (nejlépe s doprovodem)


Na víkend máme něco naplánovaného, takže Tomášek zřejmě nepojede.
MaestroAd.
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 06. zář 2014 10:35:20

Re: Klika

Nový příspěvekod Tara » pát 26. zář 2014 19:59:52

To bych si asi rozmyslela se k vám s tím poutačem hlásit :-)))
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » pát 26. zář 2014 20:13:03

Tara píše:To bych si asi rozmyslela se k vám s tím poutačem hlásit :-)))

Plakátek velikosti A3 (to je asi 30 cm krát 42 cm) bude na tyčce v ruce, nad hlavami lidí, abychom se na dálku lehčeji našli. To je vše (kromě krásy).
kdo chce, nemusí se řadit v houfu a může skromně cupitat opodál, dva kroky za tím. Nepůjdeme s tím městem, poutač se včas schová,
aby se nepřidávali občané města jako při vzniku nového vyznání.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Tara » pát 26. zář 2014 20:36:10

:) :) :)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Klika

Nový příspěvekod nop » pát 26. zář 2014 20:36:56

Ještě skromný obrázek cesty do Cementáře při pohledu od nádraží k jihu. Mapy se kreslí s pohledem od jihu k severu, ale kdysi to byo naopak.
I Komenský zakreslil mapu Moravy s pohledem od severu k jihu.
A tady se od nádraží půjde k jihu, takže je pohodlné to zakreslit tak.
Tomášku, tady je vidět, že pro pohodlí lidí je možné udělat věci jinak, než je zvykem, na to se používá cizí slovo "inovace", něco jako "příhodná novinka".
Přílohy
mapaHranice2.jpg
výhled od nádraží do města
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Klika

Nový příspěvekod Tara » pát 26. zář 2014 20:41:19

Já se např. orientačně vůbec nechytám. Manžel dívaje se na mapu řekl: "Půjdeš vpravo a pod most a tam bude autobusové nádraží. Když ti nic nepojede, půjdeš stále po ul. Nádražní až narazíš na ul. Tř. 1. máje a půjdeš po ní pořád rovně a tam už to někde najdeš" :-)

S pohlýma plotýnkama, špatnýma kyčlema, stejně prachbídnou orientací to snad dám, dá-li Bůh :-)))
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » sob 04. říj 2014 9:54:13

promin ze jsem neprisel ale o zadnem sraz jsem nevdel. snad nekdi jindy :)
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

Re: Klika

Nový příspěvekod Tomasek67 » sob 04. říj 2014 12:49:12

ostrava
Tomasek67
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 29. srp 2014 10:01:15

PředchozíDalší

Zpět na OTEVŘENÝ PROSTOR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků