Lež-hledajícím

Moderátor: rosada

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod Pavla » úte 13. kvě 2014 15:19:25

papadev píše:tak jo,ještě znova:

1-Kdes vzal, že se hněvám ?....když debatujem na skajpu a ty mě pak vymažeš z adres..to je známka čeho?...zkrátka sem tě namích....a kdyby sis dala práci,jistě bys našla i další stopy...

2-já neznám co ty a nevidím tvůj stav vědomí,ok--ale vidím,co děláš--a z toho usuzuji--viz 1..ty argumentuješ tím samým,ale v čem mám rozpor já? ...vidím svůj stav daleko přesněji než ty a neobelhávám se

3-Je to jen Tvá představa...není--viz 1,sou to tvé reakce a činy

4-Nikdy bych nechtěla něco obracet ve Tvůj neprospěch, přeji Ti jen samý prospěch. ...ty obracíš argumenty druhých..zaštituje se svými tzv zkušenostmi,jako by druzí žádné neměli...

5-Máš smělejší představu o sobě, než čeho dosáhl Buddha nebo co dokázal Ježíš......tos trefila,přesně tak,mám..podle slov Mistra:Věřte,budete dělat větší zázraky než já...no..zkrátka sem uvěřil...dyk je to v bibli a prý sou to Jeho Slova,ne?

...

víš nope,kdybych neměl Janu rád,taxe do toho martyria debatování s ní vůbec nepouštím..na druhé straně mám z toho velký zisk i já,a za to Jani dík,kéž by to bylo oboustranné...a tím ziskem nemyslím škodolibou radost či rozlobení Jany nebo lebedění si ve vlastním pocitu moudrosti...ale pohled do vlastního stavu a lepší jeho pochopení
...x...


:)
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 12:01:44

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod Pavla » úte 13. kvě 2014 15:31:37

Jana píše:Překvapil jsi, tohle je moc dobrý. Zřejmě slušnej oddíl TJ Chvojkovice.

:)




Máš tisící příležitost, pozdravit se se svým egem....
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 12:01:44

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod Alaja. » úte 13. kvě 2014 15:38:35

Ja.na píše: Ten, kdo si představuje, že vědomé Bytí je jakési sterilní prázdno bez života, mi také neporozumí.


A sakra....a odkdy je pro tebe prázdno Bytí vědomé, se životem a nikoli sterilním prázdnem?

Nějak mi u tebe unikl ten moment, kdy jsi se přesvědčila, že ono prázdno je živé, vědomé, že není sterilní a odpuzující, jak jsi o něm psávala před lety.

Zapsala jsi si aspoň to datum, kdy jsi se přesvědčila, že ono prázdno je vědomé Bytí?

Ještě na JZ, i v době uzavření posledního fora, jsi přece psala, že ona prázdnota je cosi, čemu se má slušný člověk vyhýbat velkým obloukem...

Kdy jsi si do svého repertoáru o duchovních tentonoc zamontovala i to, že prázdnota je vědomé Bytí?
Jestli jsem něco nepřehlédla, tak se ti to stalo někdy letos, že jo? ... :crazy:
Alaja.
 

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod zbible: » úte 13. kvě 2014 16:34:23

Žalmy 82:6 „Ač jsem řekl: ‚Jste bohové, všichni jste synové Nejvyššího,‘
Jan 10 :34 Ježíš jim řekl: „Ve vašem zákoně je přece psáno: ‚Řekl jsem: jste bohové.‘

jesli ten Ježíš nehraje taky za chvojkovice?

o tom-budete konat zázraky větší než já...tak to sem bohužel nenašel,a dohledávat knihu,ve které toje citováno--myslím ve Vackovi--se mi nechce

v bibli je všelicos--a toto uvedení citátu nepovažuji za důkaz,že to tak je,pouze tomu věřím,že to tak je...

tak zdarec
...x...
zbible:
 

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod Pavla » úte 13. kvě 2014 17:08:04

Jana píše:Vždyť jo, kdybyste měli víru jako zrnko hořčičné...



no, ale t o moc nefunguje... i když sebevíc věříš, že ego neexistuje, přesto jsou chvíle, kdy tě ovládá...
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 12:01:44

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod malpan » úte 13. kvě 2014 17:17:42

Pavla píše:... i když sebevíc věříš, že ego neexistuje, přesto jsou chvíle, kdy tě ovládá...

jeho kořenový systém postupně ochabuje, až jednou...
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod Alaja. » úte 13. kvě 2014 17:41:49

Jana píše:
Alaja. píše:
Ja.na píše: Ten, kdo si představuje, že vědomé Bytí je jakési sterilní prázdno bez života, mi také neporozumí.


A sakra....a odkdy je pro tebe prázdno Bytí vědomé, se životem a nikoli sterilním prázdnem?

Nějak mi u tebe unikl ten moment, kdy jsi se přesvědčila, že ono prázdno je živé, vědomé, že není sterilní a odpuzující, jak jsi o něm psávala před lety.

Zapsala jsi si aspoň to datum, kdy jsi se přesvědčila, že ono prázdno je vědomé Bytí?

Ještě na JZ, i v době uzavření posledního fora, jsi přece psala, že ona prázdnota je cosi, čemu se má slušný člověk vyhýbat velkým obloukem...

Kdy jsi si do svého repertoáru o duchovních tentonoc zamontovala i to, že prázdnota je vědomé Bytí?
Jestli jsem něco nepřehlédla, tak se ti to stalo někdy letos, že jo? ... :crazy:


Možná bys ještě mohla nějaký text, který se k tomu vztahuje, z FJZ vyštrachat. Pokud si vybavuji, tak úlek z prázdnoty jsem zažila před rokem 2007, kdy se ve strachu z prázdnoty objevila myšlenka: "Bože Tvá vůle", což mě rozesmálo, žádat Boží vůli v místě kde není nic, ani Bůh.

Později jsem nepsala o prázdnotě, ale pustině, když se objevil vhled, že na cestě dál bez Ducha svatého a Krista se objevuje mrtvolná pustina, která je k nežití.

Bylo to spíš varování před tendencí ega snažit se dosáhnout vyšší úrovně a přesáhnout Krista. S tím se také objevilo i poznání, že veškerá moc i sláva patří Kristu, nikoliv lidské bytosti.

Prázdnota plná věčnosti a nekonečnosti blaha je však krásná.


Tak tady jeden máš:

2007-10-27 17:47:37

Jinak, Boha jsem vnímala duší, zář srdce vnímám srdcem a žádný prostor nitrem nevnímám, protože nitro vnímá mimo prostor. Prostor dokáže vnímat mysl, protože jen ta se nachází v iluzi časoprostoru.
Alaja.
 

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod Pavla » úte 13. kvě 2014 19:40:02

Jana píše:
Pavla píše:
Jana píše:Vždyť jo, kdybyste měli víru jako zrnko hořčičné...



no, ale t o moc nefunguje... i když sebevíc věříš, že ego neexistuje, přesto jsou chvíle, kdy tě ovládá...

Co se ega týče, vypadá jako reálné pokud je tady tak hluboký propad do iluze, že vznikne pocit, že Tě to ovládá, že se Tě to týká, že to s Tebou něco dělá.
Je to podobné snu, kdy Tě honí tygr a v tom snu se mu snažíš uniknout, jako něčemu skutečnému, protože věříš, že je skutečný.

Při probuzení se do snu, tady ten tygr může být, ale je tady poznání, že to je jen sen a reálně je jasné, že se s Tebou nic neděje, že Tě nic neovládá.
Je tady spíš něco jako pozorování, co to je, co to dělá.
Tady je Ti jasné, že tygr není skutečný, neexistuje, ego není skutečné, neexistuje.

Jsou tady dva zcela rozdílné pohledy, první - že je ego skutečné, je založený na víře v jeho skutečnost a druhý, že ego neexistuje, je založený na poznání, kým skutečně jsi.

Tím neříkám nic proti víře.
tve poznani, kym skutecne jsi neni prirozene a ani zite.... je to umelotina, stale se v nem potrebujes utvrzovat intenzivnim a neustalym vytvarenim dojmu, ze jsi poznala skutecnost.... tady na foru psanim .....proto nad tebou ma princip ega moc, ve chvilich, kdy jsi nepozorna..... papadev ti dal skvelou zpetnou vazbu......zase jsi pred ni zrejme utekla..... tohle, co rikas, proste nefunguje..... ego je laska.....
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 12:01:44

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 13. kvě 2014 20:33:12

Pavla píše:
Jana píše:
Pavla píše:

no, ale t o moc nefunguje... i když sebevíc věříš, že ego neexistuje, přesto jsou chvíle, kdy tě ovládá...

Co se ega týče, vypadá jako reálné pokud je tady tak hluboký propad do iluze, že vznikne pocit, že Tě to ovládá, že se Tě to týká, že to s Tebou něco dělá.
Je to podobné snu, kdy Tě honí tygr a v tom snu se mu snažíš uniknout, jako něčemu skutečnému, protože věříš, že je skutečný.

Při probuzení se do snu, tady ten tygr může být, ale je tady poznání, že to je jen sen a reálně je jasné, že se s Tebou nic neděje, že Tě nic neovládá.
Je tady spíš něco jako pozorování, co to je, co to dělá.
Tady je Ti jasné, že tygr není skutečný, neexistuje, ego není skutečné, neexistuje.

Jsou tady dva zcela rozdílné pohledy, první - že je ego skutečné, je založený na víře v jeho skutečnost a druhý, že ego neexistuje, je založený na poznání, kým skutečně jsi.

Tím neříkám nic proti víře.


tve poznani, kym skutecne jsi neni prirozene a ani zite.... je to umelotina, stale se v nem potrebujes utvrzovat intenzivnim a neustalym vytvarenim dojmu, ze jsi poznala skutecnost.... tady na foru psanim .....proto nad tebou ma princip ega moc, ve chvilich, kdy jsi nepozorna..... papadev ti dal skvelou zpetnou vazbu......zase jsi pred ni zrejme utekla..... tohle, co rikas, proste nefunguje..... ego je laska.....


:)
Návštěvník
 

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod rosada » úte 13. kvě 2014 20:34:30

pravda píše:At dumam jak dumam,myslim,ze lhat detem se nema

Nopuv primer nepovazuju za lez,je to metaforicke priblizeni,ilustrace skutecnosti

Pokud ale nekdo chce nopuv primer o autobusiku oznacit jako lez,pak vidim smysl v dotazu,jaky ma ma lez ucel a motiv---jsem-li v dobrem umyslu svym tvrzenim Pomoci druhemu-pochopit trochu lip situaci---nebo jsem-li ve zlem umyslu druheho osalit,podvest,oblbnout,zmanipulovat...

Svuj umysl znam-chci pomoci...o pravdivosti mnohych tvrzeni uz takovou jistotu nemam--presto je pouzivam-v dobrem umyslu,ze by mohly pomoci--nekdy to vyjde-jindy ne

Atmavicara vede k osvobozeni...jo nebo ne?
Je to dulezite vedet?
Mozna staci verit...
...jxp...


Ahoj papa a taky i nope,
oba jste se ohradili proti slovu lež. Nechám tady znovu promluvit autory:
Obáváme se, že někteří čtenáři by se mohli pozastavit nad slovem "lži" - to toti Iana a Jacka (pozn. spoluautoři knihy a skuteční vědci) dostalo do velkých problémů s jistými literárně založenými Švédy na vědecké konferenci, protože ti to vzali příliš vážně a strávili několik dní protestování, že "to není lež" Je. Je a máme pro ni ty nejlepší důvody, ale stále je to lež.

Jo jistě by se, nope, mohl použít mírnější termín.
V knize je rozepsaný příklad s vysvětlením duhy.
Z mé zkušenosti jako žáka:
dost mě překvapilo, že dráhy elektronů nejsou dráhy, po kterých by něco obíhalo.
Z druhé strany:
dost často školím software a čím dál častěji se záměrně uchyluju ke lži/zjednodušení/zamlčení skutečností.
Nejlíp, když na to přijdou sami, že to musí být ještě trochu jinak
nebo to doplním později.
Ale když sami přijdou s otázkami je to lepší a je to známka toho, že tomu začínají rozumět.
Papa, tty jako učitel to přece musíš znát, ne?
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 13. kvě 2014 20:56:07

Sociálně Inteligentní člověk nepoužije v těchto případech slovo "lež", ale např. " pro zjednodušení" , "zjednodušeně si to můžeme představit asi takto" apod.
Návštěvník
 

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod rosada » úte 13. kvě 2014 21:03:56

Návštěvník píše:Sociálně Inteligentní člověk nepoužije v těchto případech slovo "lež", ale např. " pro zjednodušení" , "zjednodušeně si to můžeme představit asi takto" apod.

A tím si jsi jistý? Mám vzkázat autorům?
...
Ale zaujalo, že jo?
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 13. kvě 2014 21:13:27

rosada píše:
Návštěvník píše:Sociálně Inteligentní člověk nepoužije v těchto případech slovo "lež", ale např. " pro zjednodušení" , "zjednodušeně si to můžeme představit asi takto" apod.

A tím si jsi jistý? Mám vzkázat autorům?
...
Ale zaujalo, že jo?


O to autorům jednoznačně šlo, o provokaci... Dost hloupé.
:)
Návštěvník
 

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod rosada » úte 13. kvě 2014 21:23:48

Návštěvník píše:
rosada píše:
Návštěvník píše:Sociálně Inteligentní člověk nepoužije v těchto případech slovo "lež", ale např. " pro zjednodušení" , "zjednodušeně si to můžeme představit asi takto" apod.

A tím si jsi jistý? Mám vzkázat autorům?
...
Ale zaujalo, že jo?


O to autorům jednoznačně šlo, o provokaci... Dost hloupé.
:)

No můžeme to vést i v tomto duchu...holt inteligenci rozozná jen inteligent ;)
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod rosada » úte 13. kvě 2014 21:26:15

A máme tu další příklad lži-dětem
"Lhát se nemá"
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod jaosiva1 » úte 13. kvě 2014 21:50:08

Ahoj Ros
znova sem si teda precet,co je na zacatku debaty
Lez detem-jako zamerne nerikani pravdy-nikoli z duvodu uvest je v omyl,ale jinych-aby si na to pozdejc prisli sami...snad sem to jakz takz vystihl

Ma prvni poznamka,ze lhat se detem nema je skutecne zjednodusujici

Trochu vim o elektronech,tak to rozeberu na tomto priklade,jak to vidim

Co rikam detem?
Ci co sem ve skole slysel ja:
1-elektron je kulicka,co jako zeme krouzi kolem slunce-tak on krouzi kolem jadra-to bylo v roce meho setkani s chemii-tedy 1967
Bylo to zamerne nerikani pravdy od ucitelky?
Tak to nevim,ale pochybuji-zkratka podala na tu dobu obvykly vyklad,byt jiste fyzika subatomarnich castic byla uz dal...
Mozna s ni byla ucitelka seznamena,mozna ne,osnovy ale byly postaveny takto,pohrichu desitky let za vyvojem vedy a kdovi kolik let za vyvojem ve vojenskych laboratorich...a tak je tomu dodnes--s vyjimkou revolucnich del andrgraundovych fyziku..ale kdo je cte,ze? Ucitel na zs? Mozna--ale takovy revolucionar by asi deti informoval a zamerne nelhal

Ucim-li podle osnov-skoro vzdy nerikam pravdu--zamer ale neni muj,ale tech co tvori osnovy a ti to zas maji narizeno odjinud

Takze vlastne jo-detem se lze,v zajmu zachovani statutu..ucitel je jen koleckem cele te masinerie

Obcas se vyklad upravi a trochu zmodernizuje

Takze sem mel moznost zaslechnout v skamnech zs,ss,vs

2- elektron ma dualni povahu
3- je to jen fluktuace energie
4- vytvari hybridni konglomeraty
5- je to funkce vedomi( to uz nikoli ve skole,samozrejme)

A to posledni je objev ci spis hypoteza odvaznych fyziku,co dou smele proti materialistickemu mejnstrimu
A navrat k vedickemu uceni o energiich vedomi za hmotou,kere kdysi Demokritos vypustil a atomisticke mysleni bylo na svete

Takze rekonstruuji sve tvrzeni predchozi-jo,myslim,ze lhat detem se nema-ale provadi se to-a jo,zamerne--protoze vedeni neni to,co si vladnouci preji pro deti-a nikoli,aby je povzbudili ve vlastnim usuzovani--coz jo,sem tam nejaky ucitel muze na vlastni pest a proti osnovam delat-ale myslim,ze pochvaly se nedocka...

A toto orezani kreativity a zvidavosti a chuti experimenteovat-je videt jako vysledek naseho skolskeho systemu I zde
...x...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 21:55:05

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod nop » úte 13. kvě 2014 22:23:36

zbible: píše:Žalmy 82:6 „Ač jsem řekl: ‚Jste bohové, všichni jste synové Nejvyššího,‘
Jan 10 :34 Ježíš jim řekl: „Ve vašem zákoně je přece psáno: ‚Řekl jsem: jste bohové.‘....
o tom - budete konat zázraky větší než já...tak to sem bohužel nenašel, a dohledávat knihu, ve které to je citováno--myslím ve Vackovi--se mi nechce
v bibli je všelicos- -a toto uvedení citátu nepovažuji za důkaz, že to tak je, pouze tomu věřím, že to tak je....x...

Jan 14, 12 Amen, amen pravím vám: Kdož věří ve mne, skutky, kteréž já činím, i on činiti bude, a větší nad ty činiti bude; neboť já jdu k Otci svému.
13 A jestliže byste co prosili ve jménu mém, to učiním, aby oslaven byl Otec v Synu.
14 Budete-li zač prositi ve jménu mém, já učiním....

Já to chápu tak: "...já jdu k Otci svému", to znamená, že už nebude konat zde, ta úloha přešla na žáky, kteří zůstali.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod nop » úte 13. kvě 2014 23:31:35

Tvrdit, že dětem záměrně říkáme lži je provokující, a podbízivé. O něco lepší by bylo slovo "nepravda", a slovo "nepřesnost" by bylo ještě lepší. Výraz "postupné dokreslování podrobností" ještě lepší.
Jako kdyby malíř začal tahy širokého štětce malovat plakát. Pak, až by se žák orientoval "nahrubo", by přidal jemnější tahy středním štětcem, a po osvojení přesnějšího pohledu by na nejmenší podrobnosti použil nejjemnější štětec.
Je to také otázka vyjadřování a ustálených rčení. I nejpokročilejší astronom používá výraz "Slunce vychází v 5:00", ale tehdy nelže, i když víme, že jde jen o vynořování pohledu na kotouč, ne o východ tělesa.
Další případ nepřesnosti výrazu je pojem "zakázaná oblast elektronu". Jde o toto: v teorii máme nějaké vysvětlení, proč a jak se vyskytuje elektron v určité hladině energie (i ta hladina by se spíše měla nazvat úroveň, nic tam nežbluňká).
Ale jsou případy, kdy se vyskytuje ve stavu, kdy by tam normálně neměl být- a nyní pozor, tehdy, jestliže naše teorie pasuje. Naproti tomu tam kde je, ale neměl by podle našich teorií být, to je "restricted area", čili nedovolená, omezená, popřená, nepatřičná, nemožná.
Jsou také cesty v lese se zakázaným vjezdem (kromě vozidel lesníků). V podobnosti s lidským chováním se říká "zakázaná oblast" i u elektronu. Jemu ale nelze nic zakázat, jen my používáme lidské pojmy, jako když se řekne " Slunce zlatí vrcholky hor "".
Když si ztuha utáhnu pásek okolo boku, jsem také restricted, to je utáhnutý, zaškrcený. Pro elektrony se nepoužívá výraz "přiškrcená oblast", ani zabráněná, ale zakázaná. Ale ve skutečnosti je to oblast pro elektron za obvyklých okolností nemožná.
Pak je otázka jak se do toho dostal. Používá se analogie s údolími, mezi kterými jsou horské hřebeny, které by neměl překročit. Jak se tam dostal? to jakoby se provrtal horstvem, skrz nějaký tunel. A máme tu další výraz "tunelový jev" a konkrétní výrobek, tunelovou diodu, ve které může elektron projít tudy, kudy by se sám nedostal. Nikde v té součástce ale nejsou žádné dírky pro průnik elektronu, ten „tunel" je jen pojem jako "červí díra" v astronomii, i když tam červi nejsou.
A to nepíši ani o pojmu „špička“ v dopravě nebo v odběru elektřiny. Je to přenesené do řeči z grafů. V dopravě jdou dva vrcholy – špičky na grafu, ráno a večer. Mezitím je „sedlo grafu“.
Už jsem to snad někde psal: učitel řekne dětem: na školní výlet máme autobus a pojedeme v sedle, abychom nezatěžovali silnici. Doma pak budou děti motat hlavu rodičům, když oznámí, že se pojede na výlet v sedle v autobusu.
Přílohy
graf_dopravy_Louny.jpg
mezi špičkami grafu
graf_dopravy_Louny.jpg (16.14 KiB) Zobrazeno 5559 krát
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod Pavla » stř 14. kvě 2014 3:37:52

Jana píše:
Pavla píše: tve poznani, kym skutecne jsi neni prirozene a ani zite.... je to umelotina, stale se v nem potrebujes utvrzovat intenzivnim a neustalym vytvarenim dojmu, ze jsi poznala skutecnost.... tady na foru psanim .....proto nad tebou ma princip ega moc, ve chvilich, kdy jsi nepozorna..... papadev ti dal skvelou zpetnou vazbu......zase jsi pred ni zrejme utekla..... tohle, co rikas, proste nefunguje..... ego je laska.....

Kašli na mé poznání, musela by sis lhát do kapsy, kdybys chtěla tvrdit, že víš co a jak poznává někdo jiný, pokud s ním nesdílíš jeho zkušenost. Důležité je Tvoje vlastní poznání a z něj vycházej, hledej a ověřuj si skrz ně pravdu.

Jen skrz tu nejpoctivější pravdu je šance se jednou v poznání sejít.

A někdy se stačí jen sejít a ani nic neříkat.


Uvědomuješ si,co jsi napsala...? Kašli na mé poznání atd..... to je velice moudré.... ničí poznání nikdy nebude naším poznáním..... ničí zkušenost nebude naší zkušeností.... vždy je ta zkušenost originální.... (tedy i zkušenost těch Moudrých Mistrů je čistě originální...- jen jde mít pocit, že člověk poznává něco podobného a chytnout se toho,převzít to za vlastní, nebo vlastní něco do toho namontovat a předávat to dál...). všechno je možné...

Nic neříkat, to jsem ti tu už navrhovala... Nic neříkat, slovní dovolená , po krátký omezený čas... Dokážeš to? ...

Papadev ti dal skvělou zpětnou vazbu... co na to říkáš.... v jeho láskyplných slovech můžeš něco málo objevit o svém projevu.... Bytí je jasné... nekonečná existence bez času a prostoru.... ale projev je čistě originální... a "druzí" nám dávají nahlédnout tam, kam sami nedohlédneme... když si to dovolíme... protože nejsou žádní druzí, je jen JÁ, v různých podobách.... tedy jen Láska, ve tvém slovníku... :)
Přeju hezký den a přeju ti, aby ses odvážila... :)
Pavla
 
Příspěvky: 465
Registrován: stř 19. bře 2014 12:01:44

Re: Lež-hledajícím

Nový příspěvekod jaosiva1 » stř 14. kvě 2014 4:57:28

Ahoj nope,dik za dohledani citatu
Vis detem se 'rika vselico--i nepresnosti-kere s vybral jako ilustrativni ty-a jiste mnoho jinych-vlastne skoro vse-bo co my ted presne,ale opravdu presne vime? Skoro nic...
A jo,souhlasim s tebou nepreysnost neni lez,ackoli oba v tech vyrazech nemusime videt stejny rozdil
Lez podle me neni uslechtila,neb ma nekale umysldy-ten,co ji pouziva-po sebe nejaakou vyhodu,uvest zamerne v omyl,pokazit neco nekomu a. Tak podobne...
Nepravda je na motivy nehledici pojem,pouze strizlive uvadejici pravditvostni hodnotu-matematicko logficky pojem
Praha je nejvetsi mesto cr----pravda
praha neni nejvetsi mesto cr---nepravda...kdy se tato nepravda stane lzi?...kdyz. to nekomvu nabulikuju,s umyslem zostudit ho ve skole,treba...a kdy se tato nepravda stane nepresnosti?..tehdy,kdyz si nevsimnu,ze mezitom Ostrava prerostla Prahu...

( omluvam se za ty chyby,az takovy lajdak nesem,ale dotukova klavesnice si dela co chce)
.....rmjxon.....
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 21:55:05

PředchozíDalší

Zpět na Rosada

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků