Roztroušená skleróza, srpkovitá nemoc, rakovina,

Roztroušená skleróza, srpkovitá nemoc, rakovina,

Nový příspěvekod matteo1 » sob 05. zář 2020 11:39:18

Roztroušená skleróza, srpkovitá nemoc, rakovina, léčba k dispozici

Již léta existují různé léky na zlepšení zdraví pacientů s určitými chorobami, ale bez potenciálního úspěchu. Některé farmaceutické společnosti mohly vyrábět pouze udržitelné léky, které by buď zmírňovaly bolesti, ataky nebo by se pacienti cítili lépe než dříve. Vědecky schválené léky byly inzerovány na platformách sociálních médií, banerech a specializovaných nemocnicích. Jedinou věcí, která byla trendy u těchto nových udržitelných léků, bylo výrazné zvýšení cen, ale tyto léky neléčily pacienty s těmito chorobami trvale. To znamená, že pacienti museli více utrácet za podobné léky, které je nemohly z těchto nemocí trvale vyléčit. Aby bylo pro některé pacienty obtížné držet krok s náklady na léčbu, měli pečovatelé tolik břemene, což způsobilo, že někteří opouštějící pacienti, kteří dříve nebo později na tyto nemoci zemřeli. Na druhé straně bylinné léčby, které byly testovány na různých pacientech a bylo prokázáno, že trvale léčí tyto nemoci, nebyly inzerovány na platformách sociálních médií ani od rad nezískaly žádné uznání, aby splňovaly kritéria léčby, některé byly buď zakázány, nebo společnosti byly trvale ukončeny. Příklad (Niprisan) léku extrahovaného z původních bylin, které vyléčily pacienty se srpkovitými buňkami. Můžete si udělat vlastní průzkum na Wikipedii nebo google a zjistit, co se přesně stalo, a nakonec to nebylo k dispozici pro komercializaci pro pacienty v nouzi. Léky jsou vyvíjeny tak, aby vyléčily pacienty za dostupné ceny, které nejsou tajné, a dokumentují se pouze vědecky schválené léky nebo metody k léčbě těchto nemocí za ceny, které si mohou dovolit pouze bohatí. Příklad (transplantace kostní dřeně pro srpkovitou anémii) stál 150 000–2 250 000 $ za léčbu, která je přesná jen na několik procent. A pacientů s tímto onemocněním je mnoho, ať vás nikdo neoklame. Srpkovitá buňka není onemocnění zděděné pouze po určité rase, kdokoli může mít toto onemocnění stejně jako roztroušená skleróza.

POZNÁMKA: Nejde mi o diskreditaci farmaceutických společností nebo rad, které tvrdí, že schvalují tyto léky pro komercializaci, aby tajily tajemství.

Existuje droga extrahovaná z původních bylin, které léčí roztroušenou sklerózu, srpkovitou anémii a málo forem rakoviny, a je v prodeji již 18 let a pacienti chodí po jiných fórech a osvětlují ostatním pacientům byliny, které mohou léčit každý pacient. Ale protože se každý nebo pacient zaměřil na mysl pouze na vědecky schválené léky a média, odvrátí se kdykoli, když narazí na informace o léčbě, která není viditelná na Googlu ani na Wikipedii. Tyto platformy nikdy nebudou dokumentovat informace, které nebyly schváleny. Takže vidíte pouze to, co chtějí, abyste viděli, a věřte tomu, v co chtějí, abyste věřili.

Na této bylinné léčbě pracujeme roky. A úspěšně jsme získali výsledky, které jsme chtěli, a nyní přinášíme lék malému publiku, které máme. Nyní můžeme léčit pacienty s rakovinou roztroušené sklerózy (různé) a srpkovitou anémií úplně. Naším hlavním cílem je pomoci co největšímu počtu pacientů. Z tohoto důvodu nemáme web, stránku, kanál Youtube ani žádné jiné sociální odkazy pro pacienty. Pokud se tyto informace rozšíří stejně jako na platformách sociálních médií, nikdo toto zacházení nezíská a naše úsilí nebude k ničemu. Chceme zrušit nepřímou kontrolu růstu populace prostřednictvím nevyléčitelných nemocí. Lidé nemohou brát zdraví jiných lidí tak vážné jako jejich. V očích našeho stvořitele jsme si všichni rovni. Někteří lidé by neměli vydělávat miliardy, zatímco ostatní lidé nebo pacienti stále trpí chorobami, které tyto léky vyrábějí k léčbě. Jsme rodina a měli bychom být navzájem strážci. Níže uvádíme naše ceny za ošetření a další související nemoci léčené velmi podobnou bylinnou léčbou;


léčba roztroušené sklerózy


(Relapsing-Remitting

Sekundární-progresivní

Primární - progresivní

Progresivní s relapsem): 10 000–16 000 EUR

Náklady na léčbu srpkovité anémie: 23 000 eur

Hepatitida (A, B, C): 19 000–21 000 EUR

Cukrovka: 8000 eur

Hemoroid: 7000 eur

lymfomy (Hodgkin a non-Hodgkin): 19 000 eur

Mnohočetný myelom: 24 000 eur

Kolorektální karcinom / rakovina varlat: 22 000 eur

Rakovina prostaty: 22 000 eur

rakovina prsu: 22 000 eur

rakovina tlustého střeva: 22 000 eur

Rakovina plic: 25 000 eur

Leukémie: 26 000 eur

rakovina kostní dřeně: 29 000 eur


Kde kdykoli kontaktovat další informace pouze prostřednictvím e-mailu: fredmanamee @ gmail. com

Všichni vás kdykoli uvítáme.

Nikdy neztrácej naději. Vždy věřte, to vám umožní vyrovnat se. Časy zkoušek uběhnou jako vždy. Jen trpělivost, vaše sny se stanou skutečností. Takže se usměj.
matteo1
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 05. zář 2020 11:34:59

Zpět na Probuzení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron