Pro Evu

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod miroslav » pát 27. pro 2019 23:13:27

To je dobře :)
On si člověk Pravdu nevydiskutuje. Diskuse je takový chyták na cestě, ze kterého ji asi už vyrostla.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod miroslav » stř 22. dub 2020 22:14:37

Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod miroslav » stř 22. dub 2020 22:38:07

K zamyšlení

Jak se "šlechtí" , projevuje a "pózuje" krásná, duchovní a chytrá žena...
No není k sežrání?
:)
A čím si to zasloužila, že je taková, jako je ??
Je to náhoda?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » čtv 23. dub 2020 7:22:37

No, tohleto barevné, blýskavé, opeřené něco já nepovažuji za vrchol krásy, ale chápu, že nekterym chlapum se to libi, takove blyskave šantalové světýlka :D :hm:
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod lklknml » čtv 23. dub 2020 8:11:21

miroslav píše:K zamyšlení

Jak se "šlechtí" , projevuje a "pózuje" krásná, duchovní a chytrá žena...
No není k sežrání?
:)
A čím si to zasloužila, že je taková, jako je ??
Je to náhoda?
To pěkně vystihuje Miroslava (i když se bude bránit, že to je přeci jen provokace atd. atpod:).
Miroslav je negativně orientovaná entita. Jak praví Ra,
"negativně polarizovaná entita dosáhne sklizně díky extrémně efektivnímu použití červeného a žlutého/oranžového s tím, že se přesune přímo do indigového centra a umožní skrze tento kanál inteligentní energie vtoky inteligentního nekonečna".

Červený/žlutý/oranžový paprsek odpovídají třem dolním čakrám, fialová je nejvyšší čakra. Tudíž abys byl sklizněschopný, musíš Miroslave (dle Ra) dosáhnout polarizace z 95% (oproti 51% pozitivně orientovaných). Jako třeba takový Heinrich Himmler.

Mě přitahuje, když vidím v očích ženy lásku, takovou tu vřelou, soucitnou, neboli ze zeleného paprsku/srdeční čakry. Z toho usuzuji, že jsem pozitivně orientovaná entita. :)
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » čtv 23. dub 2020 9:32:21

Mě se ten Miroslav zdál hned nějakej divnej

Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod lklknml » čtv 23. dub 2020 10:54:13

Tak divnej on je, ale řeči točí výborný :yes:
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » čtv 23. dub 2020 13:05:37

Nooo, pro mne jsi větší inspirací ty, než Miroslav, protože píšeš z praxe, pomocí příběhů a dokážeš se "postavit na značku", u Miroslava to jsou ponejvíce intelektuální řeči...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod lklknml » čtv 23. dub 2020 15:54:45

První čakra se týká přežití, druhá osobní identity (dle Cayceho zde sídlí duše), třetí společenských vztahů. Z projevu Miroslava je patrné, že čtvrtá (srdeční) čakra univerzální lásky je mu již uzavřena, a proto mu zbývá boj za přežití sebe/rodu (služba sobě). Odtud i druh jeho heterosexuálního cítění, které je buď dominantní ("hloupý, kdo dává" - jsem si jist mimochodem, že tohle by E. Tomáš ve vztahu k ženám nikdy neprohlásil) anebo obdivně submisívní, jako jsou ty jeho sebevědomé zpěvačky třeba.

I pro Miroslava, tedy podle Ra negativní entity, je cesta otevřena, musí však extrémně zesílit své spodní čakry, aby dosáhl čakry nejvyšší, jak je mimochodem znázorněno na tomto theosofickém obrázku (a Cayce se vyjadřuje v podobném duchu):
Obrázek
Pro mne je Miroslav svým způsobem chudák, protože se musí stát - a to je moje interpretace/zkreslení - lidskou bestií ala Himmler. Leč máme, co si zasloužíme.

Miroslavovy holky jsou mi protivný a nechtěl bych s nima nic mít (právě pro jejich nedostatek zeleného paprsku).
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » čtv 23. dub 2020 16:26:04

A´t je to jak je to, bylo by mi svým způsobem po něm smutno, kdyby se tu přestal objevovat, stejně jako po dalších, když ti někdo přiroste k srdci, ať je jaký je, a že už se potkáváme nějaký ten pátek, nejen s ním, tak ti prostě po něm zůstane nezarostitelná díra... :-)

Proč by měl ještě zesílit svoje spodní čakry? Spíš bych šla nahoru, hlavně přes srdíčko a upozaďovala ty spodní čakry na "úkor" těch vyšších, ne?
Jako moc tomu nerozumím, ale přijde mi to logické.... já zase dost dlouho zapomínala na spodní čakry, hlavně na uzemnění, na nohy a jak jsem dopadla :-))))
Ale toho bohdá nebude, abych zase nechodila normálně!!!!

Miroslav se "potřebuje" naučit milovat, skutečně milovat, tzn. soucítit a upozadit hlavu..., si myslím teda...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod lklknml » čtv 23. dub 2020 17:53:26

Tara píše:Proč by měl ještě zesílit svoje spodní čakry?
Předně je třeba poznamenat, že nejsem žádný odborník na čakry. Učím se to výkladem :).
Ra píše:
"Vzor negativních paprsků je červený/oranžový/žlutý pohybující se přímo do modrého, což je použito pouze za účelem kontaktu s inteligentním nekonečnem.

U pozitivně orientovaných entit je konfigurace rovnoměrná, krystalově čirá a se vzorem sedmi paprsků."


Tara píše:Spíš bych šla nahoru, hlavně přes srdíčko a upozaďovala ty spodní čakry na "úkor" těch vyšších, ne?

To je jako říkat gaunerovi, aby byl hodný. Neúčinné.

Jde o celkovou vyváženost. U negativních (Miroslavových) entit je jí možno přesto nějak dosáhnout, ale stále mi to není jasné (něco na tom ale bude - viz kontakty Němců s Tibetem, symbol hákového kříže, účinná propaganda/zblbnutí celého národa, vysoká inteligence ve válečném průmyslu, enormně malé ztráty oproti Rusům...).

Pro nás pozitivně laděné viz:
"Za prvé, základní energie takzvaného červeného paprsku. Tento paprsek lze chápat jako základní zesilující paprsek pro každou úroveň. Nikdy by neměl být v duchovní evoluci brán jako méně důležitý nebo méně produktivní, jelikož je to základový paprsek.
Dalším základovým paprskem je žlutý. Je to paprsek velkého odrazového můstku. V tomto paprsku nabírá mysl/tělo potenciál do své nejplnější vyváženosti. Silná trojice červeného/oranžového/žlutého odráží entitu do centrálního paprsku zelené. To je opět základní paprsek, ale ne primární paprsek.
Je to zdroj duchovní práce. Když je zelený paprsek aktivován, zjišťujeme, že je možné potenciovat třetí primární paprsek. Je to první skutečný duchovní paprsek, v němž jsou všechny přenosy mysli/těla/ducha integrovaného typu. Modrý paprsek usazuje učení/vyučování ducha v rámci komplexu mysli/těla v každé úrovni tím, že oživuje celek a komunikuje tuto celistvost bytí s ostatními.
Indigový paprsek, ačkoliv drahocenný, je ten paprsek, s nímž pracuje pouze adept, jak byste jej mohli nazvat. Je to brána do inteligentního nekonečna, která skrze ni přenáší inteligentní energii. Toto je energetické centrum, na kterém se pracuje v těch učeních považovaných za vnitřní, skryté a okultní, protože tento paprsek je ten, který je ve svých možnostech nekonečný. Jak jste si vědomi, ti, co léčí, učí a pracují pro Stvořitele jakýmkoliv způsobem, který může být viděn jak zářivý, tak vyvážený, pracují v aktivitách indigového paprsku.
Jak jste si vědomi, fialový paprsek je konstantní a nefiguruje v diskuzích o funkcích aktivací paprsku, poněvadž se jedná o značku, rejstřík, identitu, pravou vibraci entity."
(= jediné kritérium pro sklizněschopnost, ať už do pozitivních, nebo negativních planet 4. úrovně)

Tak jestli jsem to správně obarvil a spočítal, Miroslavovi chybí zelený a indigový paprsek. Čili musí vyvážit (a jde primárně o vyvážení, nikoli sílu) první tři čakry krční čakrou (Bruno Greoning měl extrémně nafouklý krk, když léčil). Hmm.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod lklknml » čtv 23. dub 2020 18:18:36

Zdeněk píše:Tak jestli jsem to správně obarvil a spočítal, Miroslavovi chybí zelený a indigový paprsek. Čili musí vyvážit (a jde primárně o vyvážení, nikoli sílu) první tři čakry krční čakrou (Bruno Greoning měl extrémně nafouklý krk, když léčil). Hmm.

Hmm. To asi ne:
Ra píše:Tazatel: Řekl jste, že modrá chybí v negativní čtvrté úrovni?
Ra: Já jsem Ra. Objasníme to dále. Jak jsme uvedli předtím, všechny bytosti mají potenciál pro všechny vibrační úrovně. Tudíž potenciál pro aktivaci zeleného a modrého energetického centra je samozřejmě přesně tam, kde ve stvoření Lásky musí být. Avšak negativně polarizovaná entita dosáhne sklizně díky extrémně efektivnímu použití červeného a žlutého/oranžového s tím, že se přesune přímo do indigového centra a umožní skrze tento kanál inteligentní energie vtoky inteligentního nekonečna.

Mam toho dost. Úplně jsem si vyčerpal zelený paprsek. Ať si ten sobec Miroslav laskavě poradí sám.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Tara » čtv 23. dub 2020 18:58:30

Hmmmm, zajímavé :-)))

Tak si říkám, jak to má Jana :-)

Jestli to nemají hodně podobné, s tím Miroslavem....akorát tím, že je žena, tak se to u ní projevuje trošku jinak, ale v podstatě ji taky chybí zelený a modrý paprsek...

Jdu se opíjet (televizí a vínem) :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod miroslav » čtv 23. dub 2020 19:11:33

Zdeněk píše:Mam toho dost. Úplně jsem si vyčerpal zelený paprsek. Ať si ten sobec Miroslav laskavě poradí sám.

No já, kdybych se měl prodírat tím Ra, tak bych taky byl za chvíli vyčerpaný.
Jinak k dík za tvoje podnětné zamyšlení nade mnou.

Když se na sebe podívám těmi barvami atd. tak na tom něco je.
Těmi vyššími čakrami - barvami jsem už dříve prošel. Teď sestupuji zase dolů prozkoumat a posílen tím nahoře to dole.
Myslím že o Ježíšovi se říká že vstoupil do sedmi pekel (nevím, ty to budeš určitě vědět, jak to bylo přesně)

Nedávno jsem na inspiruj poslouchal video, které mi svým způsobem sedlo - ujasnilo mi moji zkušenost a směrování.
Boží UR GRUNT
To je ta vadžrajána ( kdyby tě to to zajímalo, co to je, tak napíšu více - v širších buddhistických souvislostech)
Tak to vnímám - zlo, Ďábel a podobně jsou také z Boha, stejně jako Ježíš. Není nic, co by Bohu bylo cizí, co by nebyl Bůh. Odtud ty rozpory a dynamika stvoření.
Jestli tohle neznáš (jako své boty) doporučuji shlédnout s jistou tolerantností a trpělivostí k tomu dotyčnému, co o tom vypráví. Mně to ale opravdu hodně objasnilo.
(odkaz dal Vostál na inspiruj)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Jana » pát 24. dub 2020 5:15:20

Tara píše:Tak si říkám, jak to má Jana :-)

Jestli to nemají hodně podobné, s tím Miroslavem....akorát tím, že je žena, tak se to u ní projevuje trošku jinak, ale v podstatě ji taky chybí zelený a modrý paprsek...



Jde o to, jestli Tě zajímá pravda, nebo jen Tvá představa o někom druhém. S poznáním pravdy mizí potřeba druhého jakkoliv definovat a objevuje se to, čemu nic nechybí.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod lklknml » pát 24. dub 2020 14:05:01

miroslav píše:Nedávno jsem na inspiruj poslouchal video, které mi svým způsobem sedlo - ujasnilo mi moji zkušenost a směrování.
Boží UR GRUNT
To je ta vadžrajána ( kdyby tě to to zajímalo, co to je, tak napíšu více - v širších buddhistických souvislostech)
Tak to vnímám - zlo, Ďábel a podobně jsou také z Boha, stejně jako Ježíš. Není nic, co by Bohu bylo cizí, co by nebyl Bůh. Odtud ty rozpory a dynamika stvoření.
Jestli tohle neznáš (jako své boty) doporučuji shlédnout s jistou tolerantností a trpělivostí k tomu dotyčnému, co o tom vypráví. Mně to ale opravdu hodně objasnilo.
(odkaz dal Vostál na inspiruj)

Doporučoval bych uvědomiti si (spolu s Janou:), že slova nejsou realita, kterou znázorňují. Jakkoli vymakaný (vadžrajánou třeba) obraz není sama skutečnost, obrazem zobrazená. Čím přitažlivější obraz, tím větší pouto k fikci.
Ta fikce se demonstruje, když si Dolák bezděčně prohrabává vlasy třeba :). Nebo na jeho konstantním exteritoriálním výrazu třeba - ten člověk nemá zkušenost odstřihnutí slov, nemedituje v tomto smyslu. K čemu je mrtvému kabát?
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Jana » pát 24. dub 2020 14:32:14

Zdeněk píše:Doporučoval bych uvědomiti si (spolu s Janou:), že slova nejsou realita, kterou znázorňují.


Ano. Žádná slova nejsou tím, co zobrazují, žádné myšlenky nejsou tím, co zobrazují, žádné představy nejsou tím, co je skutečné.

Dokonce ani smyslové vnímání nedokáže zachytit absolutní realitu.

V tichu srdce - žádná myšlenka, žádná představa, žádný smyslový vjem, žádný pocit...

Jen vědomí vědomé existence

Sat-čit-ánanda

Nekonečné blaho samotné Boží přítomnosti

Žádný obraz

Žádná představa

Žádné vymezení, žádné omezení

Žádná definice

Boží Lásku nelze definovat

Nicméně je to nesmírná krása, štěstí,

kterému nic osobního nezaclání.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod lklknml » pát 24. dub 2020 16:01:41

Jana píše:Dokonce ani smyslové vnímání nedokáže zachytit absolutní realitu.
Smyslové vnímání je nejnižší stupeň vnímání, které máme společné se zvířaty. :)
Vyšší vnímání je pojmové vnímání, např. skrze pojem strom mohu rozeznat i takový strom, který na Zemi ještě ani nevyrostl (čili ho zatím nelze smyslově vnímat).

Jana píše:žádná myšlenka, žádná představa, žádný smyslový vjem, žádný pocit...

Jen vědomí vědomé existence
A to něco, co je vědomí vědomé existence, je realita, kterou to něco ztvárňuje?
Jestliže nic neztvárňuje, nemůže nic sdělovat.
Jestliže něco ztvárňuje, pak ztvárněné není ztvárňující.
lklknml
 
Příspěvky: 2410
Registrován: ned 20. led 2019 18:12:05

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod Jana » pát 24. dub 2020 16:18:35

Zdeněk píše:
žádná myšlenka, žádná představa, žádný smyslový vjem, žádný pocit...

Jen vědomí vědomé existence
A to něco, co je vědomí vědomé existence, je realita, kterou to něco ztvárňuje?
Jestliže nic neztvárňuje, nemůže nic sdělovat.
Jestliže něco ztvárňuje, pak ztvárněné není ztvárňující.


Ztvárňování je pořád ještě tím, co je závislé na projekci mysli, probíhá v čase, je omezeno tvarem, formou, projevem.
Vědomí vědomé existence je tím, co tohle všechno přesahuje, je na mysli nezávislé, je to to, co je v Tobě a v každém stejné nezávisle na projevu, nezávisle na mysli.

Nicméně bez vědomého vědomí žádná myšlenka není myslitelná, bez vědomého vědomí žádné ztvárnění nemůže existovat.

Je to tím, že vědomé vědomí je zároveň samotnou existencí všeho, co existuje.

To, co umožňuje poznat, že Vědomí je Bytím a Bytí je Vědomím, je blažené ticho v srdci.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6887
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Pro Evu

Nový příspěvekod miroslav » pát 24. dub 2020 17:57:58

Zdeněk píše:Doporučoval bych uvědomiti si (spolu s Janou:), že slova nejsou realita, kterou znázorňují. Jakkoli vymakaný (vadžrajánou třeba) obraz není sama skutečnost, obrazem zobrazená. Čím přitažlivější obraz, tím větší pouto k fikci.
Ta fikce se demonstruje, když si Dolák bezděčně prohrabává vlasy třeba :). Nebo na jeho konstantním exteritoriálním výrazu třeba - ten člověk nemá zkušenost odstřihnutí slov, nemedituje v tomto smyslu. K čemu je mrtvému kabát?


No, doufal jsem, že se nad tu formu (nabádal jsem k trpělivosti) přeneseš. No ale když zrovna řešíš, že slova nejsou realita, tak netřeba něco k tomu, co píšeš psát :)

P.S.
Vše je realita. Slova jsou realita, představy jsou realita, nevědomost je realita, tvoje představa či pocit, co je a co není realita je realita. Jakékoliv přesvědčení je realita, zdání je realitou. Existuje něco, co by nebylo realitou?
Může být něco mimo realitu??
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků