MOTIVACE

Pouze pro registrované členy, je zde psaní bez jakýchkoliv pravidel a bez mazání příspěvků.

MOTIVACE

Nový příspěvekod vostalpetr » čtv 04. črc 2019 7:44:14

vostalpetr píše:


Co vyšleš, to ti vrátím...


To není moje motivace, nýbrž karmický zákon...

Přirozeností člověka (ega) je poznánávání a tvoření,

potud to má Miroslav správně,

ale pokud své poznávání postavíme na pesimistickém náhledu křestanství, hinduismu a budismu,

jenž považují ego za "zlo"

vysíláme jen a pouze negativní vlny o egu,

i když nám se naše činnost rozpuštění nebo dosažení nirvány jeví jako něco pozitivního....


Prostě jsme v tom našem poznávání přijali pesimistický náhled o sobě samém a vůbec si tu negativitu neuvědomujeme,
páč jsme povětšinou jen vopice....

Takovéto "poznávání" je voblbování sebe sama nákým duchovním negativním konceptem...


PS.

Tuny textu o negativismu a negativních pocitech jsou vám ku hovnu,

když nejste schopni si uvědomit svou základní a primární negativitu o sobě samém (egu)


PS.
Přirozeností člověka je poznávání a tvoření,

což je věc pozitivní,

nikoliv negativní (náhled na ego)
Kdysi jsem měl spoustu chyb, ale nyní jsem naprosto dokonalý!
vostalpetr
 
Příspěvky: 381
Registrován: ned 16. říj 2011 0:17:38

Re: MOTIVACE

Nový příspěvekod Jana » čtv 04. črc 2019 8:18:22

vostalpetr píše:Co vyšleš, to ti vrátím...


Třeba je tady i jiná možnost.

Můžeš být vulgární a sprostý jak chceš, můžeš mít pocit, jak ostatním vracíš to, čím si myslíš, že Ti ublížili a mohou tady být tací, kteří si to vůbec neberou osobně.

Ať se budeš snažit sebevíc, nic jim nevrátíš. To, co napíšeš, se jich nijak nedotýká, je to jen vizitka stavu Tvé vlastní mysli.

Takže těm, kteří nejsou vztahovační, vůbec nic nevracíš, jen odhaluješ stav vlastní mysli.

A je tady ještě i další možnost, že ti, kteří Tě mají rádi, jsou rádi, že existuješ. Jsou vděčni za každý projev Tvého života a dávají Ti svobodu se projevovat jakkoliv.

A pro ně je Tvůj projev, tedy známka, že jsi, radostí. Když Tě tu potkají, jsou šťastní.

Takže těm, co mají rádi, se vrací jen štěstí.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6882
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09


Zpět na OTEVŘENÝ PROSTOR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků