Hypotéka rady

Hypotéka rady

Nový příspěvekod IvaTomsova » pát 09. úno 2018 8:31:14

Dobrý den, mohla bych se zeptat jestli jste si někdo v nejbližší době bral hypotéku? Zajímalo by mě jak to probíhalo, v jaké bance jste byly a třeba i jestli vám s tím někdo pomáhal, nebo jste si vše zařizovali sami. Konkrétně jestli jste byly neúspěšní tak proč či naopak, pokud někomu nevadí se o tom zmínit. Máme s manželem v plánu jít do hypotéky ale chtěla bych znát i zkušenosti jiných lidí, nebo spíš já bych chtěla. Naši nám říkají at ještě počkáme, ale podle mě se nic moc nezmění a bojím se aby nebylo ještě hůř.
IvaTomsova
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 09. úno 2018 8:29:39

Re: Hypotéka rady

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 09. úno 2018 9:37:27

Proč si brát hypotéku 4 miliony a splácet je 25 let, když můžeš ukrást 7 milionů a odsedíš si maximálně 5 let?
Návštěvník
 

Re: Hypotéka rady

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 09. úno 2018 9:45:56

Ale jestli si vezmete hypotéku, tak si jako první věc kupte nové trenýrky, protože to možná bude jediná věc,
co vám zůstane.
Návštěvník
 

Re: Hypotéka rady

Nový příspěvekod Wagrim » úte 13. úno 2018 10:03:14

Kdy bude vhodná doba člověk nemůže vědět nikdy. Je lepší dávat peníze do hypotéky než do podnájmu.
Wagrim
 

Re: Hypotéka rady

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 13. úno 2018 10:12:46

to asi ano
Návštěvník
 

Re: Hypotéka rady

Nový příspěvekod LukášNusek » pát 23. úno 2018 12:04:22

Určitě je těžší v dnešní době na hypotéku dosáhnout, ale jde to. Paní Ivo k vám. Na hypotéku je těžké dosáhnout z důvodu toho že lidé mají bud nízké rozpočty, špatnou bonitu v bankách, a samosebou nemají žádnou rezervu. To je podle mě ten největší problém. Pokud máte čím ručit, nebo vklad třeba ze spoření není to tak nereálné. Osobně bych vám když tak mohl někoho doporučit. Sám mám někoho z partners, který mi radí i v jiných věcech ale sem jméno a kontakt psát nechci. To raději soukromě.
LukášNusek
 

Re: Hypotéka rady

Nový příspěvekod IvaTomsova » čtv 08. bře 2018 11:49:58

Děkuji za věcné odpovědi :)
IvaTomsova
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 09. úno 2018 8:29:39

Re: Hypotéka rady

Nový příspěvekod veroniqc31 » stř 09. led 2019 17:37:52

za mňa osobne keďže hypotéky a podobné finančné veci sú dosť dynamické a vážne záležitosti, pritom uvítam rady a skúsenosti môjho overeného a spoľahlivého finančného poradcu.
veroniqc31
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 09. led 2019 17:30:29


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků