Pro Taru

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » sob 29. pro 2018 17:39:47

Ahoj, díky.
Zkoušela jsem to v noci, několikrát, bo se pořád budím bolestí..., divím se, že jsem na to nepřipadla sama :-), to vy zkoušet...
Zatím se mi to nic moc daří, ale je pravda, že jsem tím klesla (dobré slovo) do srdce, duše a došlo jakoby k zcelení, upokojení...
Budu to zkoušet, ale víš co si říkám, že se jedná o jakousi vizualizaci, techniku a na to já moc nejsem, spíše jsem proti těm technikám, protože tak si můžeš vsugerovat cokoli..

Uvidíme....
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » ned 30. pro 2018 21:17:05

Tara píše:Ahoj, díky.
Zkoušela jsem to v noci, několikrát, bo se pořád budím bolestí..., divím se, že jsem na to nepřipadla sama :-), to vy zkoušet...
Zatím se mi to nic moc daří, ale je pravda, že jsem tím klesla (dobré slovo) do srdce, duše a došlo jakoby k zcelení, upokojení...
Budu to zkoušet, ale víš co si říkám, že se jedná o jakousi vizualizaci, techniku a na to já moc nejsem, spíše jsem proti těm technikám, protože tak si můžeš vsugerovat cokoli..

Uvidíme....


Žádná vizualizace, žádná technika, žádná sugesce. Buď je to pravdivé, nebo pryč s tím. A to, jestli je to pravdivé, ti nikdo nepomůže zjistit, to musíš ("Nic nemusím!" (Pyšná princezna)) poznat sama :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » pon 07. led 2019 22:21:26

Jel jsem v autě a poslouchal radio. Omlouvám se, že se opakuji, nicméně opět mnou silně zarezonovala tahle písnička (zimomrauky):
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 08. led 2019 15:31:37

Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » pát 11. led 2019 19:55:23

Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » úte 15. led 2019 17:32:06

Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod miroslav » úte 15. led 2019 23:37:53

Dík za tvou "zamyšlenou" reakci :)

Když mám z toho, co slyším třeba v radiu v autě, z něčeho zimomrauky, nebo uroním nějakou tu slzu, tak to sem pro tebe dávám, protože asi máme v jistém smyslu tu "strunu" stejně naladěnu.
Nic jiného za tím není.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » stř 16. led 2019 11:00:32

Nebuj, ty máš furt strach, že po tobě budu něco chtít :-) Ty jsi jak to Jáčko, kdysi k nám domů přijel na návštěvě (měl to po cestě).... a při přivítání jsem ho objala, no ten málem vyskočil z kůůůůůže :-)

"Sundejte ze mě tu ženskou!!!!" :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod armin » pon 21. led 2019 23:11:45

Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 219
Registrován: pát 16. srp 2013 22:49:42

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod armin » úte 22. led 2019 20:22:24

K té předchozí krásné a moudré písničce Elánů
Myslíš, že tě má někdo radši, než já? Že ti někdo rozumí více než já?
Obávám se, že ne.
Akorát jeden návštěvník, co občas reaguje na náš vztah, našemu vztahu také rozumí (asi víc než ty sama). Kdo to asi je??
Samozřejmě mám rád (po všech stránkách) svoji ženu, ale to neznamená, že nemám rád ostatní lidi, že nerozumím ostatním lidem.

To jen tak pro tebe k zamyšlení :)
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 219
Registrován: pát 16. srp 2013 22:49:42

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » úte 22. led 2019 22:33:53

Nemuzu ti zavolat, protoze nemam cislo, narozdil od tebe, ktery ho mas.
Jsi hrozny narcis, uf....

Jediny, kdo do naseho vztahu mozna vidi, je Petra..., je hodne neosobni a pro me studena jako psi cumak, ale v zasade vi....

No a Zdenek me taky zaujal, je tady jako voda cira... :-)

Tak brou dobrou :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 28. dub 2019 15:58:03

Pro Taru



;)
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 11. kvě 2019 8:17:30

Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » pon 13. kvě 2019 15:14:05

Návštěvník píše:https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=%23&ved=0ahUKEwiln7XM9pLiAhUN6aYKHRiaBrAQxa8BCCUwAA&usg=AOvVaw0VTJzWxrN8ZFOD4xbU2nov


Ten odkaz nejde otevřít.... :what:
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod armin » pon 13. kvě 2019 20:31:01

Tara píše:Ten odkaz nejde otevřít.... :what:

To aby nezasvěcený se nedopátral :'-(
Uživatelský avatar
armin
 
Příspěvky: 219
Registrován: pát 16. srp 2013 22:49:42

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » pon 13. kvě 2019 21:17:06

No škoda, bylo to pro Taru a ona je zvědavá, co to bylo :-)

Ale odkaz nefunguje :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 08. pro 2020 23:33:49

Věděla jsi, že Tara je původní domov Kristovského lidstva?
Návštěvník
 

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Jana » pát 28. led 2022 7:35:54

Přesouvám ten náš hovor, Evi, sem, protože je určený speciálně pro Tebe.

Tara píše:
Jana píše:
Návštěvník píše:Škoda, že vedle Jany není po ruce nějaký ten zenový mistr, mlátit od rána do večera :-)


On by se ten zenový mistr i našel, jenže, jakmile mě pozná, tak je tímtéž co tady opěvuju.

Před tímto tvým příspěvkem existoval ještě jeden, který jsi smazala a na tom, slavný soude, trvám!!!!!!
O hloupých, kteří nevidí, že vše je jen krása - přetlumočeno. Bohužel dotyčný příspěvek zmizel, aniž by byl o tom záznam v moderátorském panelu.

:-)

Nesmazala jsem na tom vlákně žádný příspěvek, ale jen jednu větu v příspěvku, který tam zůstal, a hned vysvětlím proč. Budu teď psát o nepopsatelném, tak mi, prosím, odpusť všechny výrazy, které se to (možná marně) pokouší popsat.

Oslovuje Tě písnička:




Keby som mal kráčať sám a zranený
šiel by som až tam, kde tvoja duša pramení
Keby som ten prameň našiel náhodou
Bola by to voda čo ma drží nad vodou


Kráčam na miesto, kde duša pramení,...:

I Am Your Soul

Můžeme mít "těžiště" v I Am Your Soul, pak ta existence nemá chybu, protože vše je Boží.

Nebo můžeme být zabedněni v osobní ulitě a prožívat všechny ty osobní strachy, odpory a dramata.

Větu o hlouposti a necitlivosti jsem napsala proto, že když jsi zvána z osobní ulity do I Am Your Soul a Ty napíšeš: "mlátit od rána do večera", tak to pozvání nemůžeš přijmout, protože nepolezeš někam, kde bys měla být mlácena od rána do večera. Zabouchneš si, obrazně řečeno, vrata. Je to sice snová brána - bránu si vysnívaj, ale k I Am Your Soul, kterou bys od rána do večera mlátila, jsi si tou představou mlácení zrúcala most.

No a pak jsem si uvědomila, že vůbec nevím v jakém jsi rozpoložení. A se zříceným mostem k tomu, po čem Tvá duše touží, by bylo necitlivé a hloupé psát o necitlivosti a hlouposti, že nevidíš, jak vše je Boží.

Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Tara » pát 28. led 2022 14:36:43

Jana píše:

Můžeme mít "těžiště" v I Am Your Soul, pak ta existence nemá chybu, protože vše je Boží.

Nebo můžeme být zabedněni v osobní ulitě a prožívat všechny ty osobní strachy, odpory a dramata.

Větu o hlouposti a necitlivosti jsem napsala proto, že když jsi zvána z osobní ulity do I Am Your Soul a Ty napíšeš: "mlátit od rána do večera", tak to pozvání nemůžeš přijmout, protože nepolezeš někam, kde bys měla být mlácena od rána do večera. Zabouchneš si, obrazně řečeno, vrata. Je to sice snová brána - bránu si vysnívaj, ale k I Am Your Soul, kterou bys od rána do večera mlátila, jsi si tou představou mlácení zrúcala most.

No a pak jsem si uvědomila, že vůbec nevím v jakém jsi rozpoložení. A se zříceným mostem k tomu, po čem Tvá duše touží, by bylo necitlivé a hloupé psát o necitlivosti a hlouposti, že nevidíš, jak vše je Boží.


Kdo by na to chtěl reagovat, může :-)

Mi se ani teď nechce :-)

Ale krásná ukázka sebezaizolování, jen co je pravda.

Proč proboha někoho zveš někam? Z něčeho do jakéhosi I Am cosik????????

Klid, Taro, klid, stačí ta covid situace na rozčilování :-)

PS: Jsem negativní, tak zase žádné pivko ani film :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Taru

Nový příspěvekod Jana » pát 28. led 2022 14:54:25

Tara píše:
Proč proboha někoho zveš někam? Z něčeho do jakéhosi I Am cosik????????


Bylo mi jasné, že to může vypadat, že to pozvání tam, kde Tvá duše pramení, může přijít jen od někoho cizího.

Ale není možné přijmout tohle pozvání od nikoho jiného, než od lásky, která je v Tobě.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

PředchozíDalší

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků