Pro Miroslava

Soukromá subfóra
Pravidla fóra
Pozor, zde je prostor soukromých fór, kde si každý moderátor určuje svá pravidla a maže příspěvky dle vlastního uvážení. Více než rok neaktivní fóra se v přehledu portálu nezobrazují.

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod vostal petr » ned 12. srp 2018 18:11:02

Samozrejme, že pravdu nemožno mať, preto som v slove "mať", použil úvodzovky.


Tak já například pravdu tedy mám,

ale někam jsem ji před lety založil a nemůžu ji ted najít,

ale někde ji doma mám,

ale nehledám ji, páč když nemůžete něco najít,

tak to člověk najde nejlépe tak, že to nehledá a vono se to najde samo...
vostal petr
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod dodo » pon 13. srp 2018 10:32:43

vostal petr píše:
Samozrejme, že pravdu nemožno mať, preto som v slove "mať", použil úvodzovky.


Tak já například pravdu tedy mám,

ale někam jsem ji před lety založil a nemůžu ji ted najít,

ale někde ji doma mám,

ale nehledám ji, páč když nemůžete něco najít,

tak to člověk najde nejlépe tak, že to nehledá a vono se to najde samo...


Hej, hej. Všetko, si nás raz nájde samo.

Netvrdil by som ale, že najlepšie riešenie preto je, to nehľadať, lebo v takom prípade to vraj trvá trochu dlhšie, niekedy aj takých pár eonov vekov a v nich pár miliónov vtelení, občas aj celkom mizerných. :crazy:

Mizerných zvlášť vtedy, keď nevieme variť s láskou a platí, že čo si kto navaril, to si musí potom aj zjesť. To vieš, zákony univerza, príčiny, následky, karma...

Podľa Buddhu Gautamu, pravdu najľahšie nachádza ten, kto je sýty a tak uprednostňuje pokoj Nirvány, pred kolotočom ustavičného, sansárického varenia a jedenia.

Keď to potom hovoril ostatným vedel, že keby sa aj pokrájal, len málokto mu uverí, lebo hladný sýtemu neverí.

:D
dodo
 
Příspěvky: 673
Registrován: stř 01. črc 2015 0:01:01

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » ned 11. lis 2018 22:08:58

Zavolej mi. Nemusíš hned teď, jako dnes, třeba zítra nebo pozítří. To je jedno. Moje telefonní číslo máš.
Hodně by mi to pomohlo.
Nebo našemu vztahu by to pomohlo.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » ned 11. lis 2018 22:09:41

To tel. číslo ti napíšu ještě jednou, teď, e-mailem.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » stř 14. lis 2018 11:36:06

Kdyby někoho zajímalo, jak dopadlo mé přání, nabídka, na zavolání, tak klasicky Miroslavovsky. Nač volat, nač se fyzicky setkat, jestli tě něco trápí nebo máš potřebu něco napsat, tak to mému veličenstvu napiš do e-mailu.

Na Inspiruj psala nedávno Trini, že jí armin čím dál více připomíná Janu. Ta ale svou identitu neskrývá, setkání se nebrání, ale, něco mají skutečně společného...., jak před pár dny napsal pro změnu Honzam, že z armina vnímá duchovní fanatizmus...

Je to určitá forma zamrzlosti, zatuhlosti v přesvědčení, co je Pravda. Pozná se mimo jiné i udílením nevyžádaných rad (sežral jsem veškerou moudrost světa), je to tak a tak, není třeba toto, stačí tamto, jestliže, když, až, z projevu je vnímatelné, jak takový člověk ŽIJE PŘESVĚDČENÍ O TOM, ŽE JE PUPKEM SVĚTA. V projevu chybí empatie, laskavost, která naopak je tolik vlastní skutečně prozřelým.

Nu, nezbývá Miroslave, než ti popřát pěknou další plavbu na vlně sebestřednosti, duchovní pýchy, nebudu už po tobě nic loudit, ale trochu smutno mi z toho je, no co ale už, že. :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Petra » stř 14. lis 2018 11:55:50

:)
O všem tady velmi upřímně píšeš, Taro. Mohla bys, prosím tě, rozebrat, popsat, co tě dříve na Miroslavovi zaujalo, čím se mu v tobě podařilo v tobě vyvolat city, že ho miluješ? Změnil se on nebo ses změnila ty, že ho ted' vnímáš jinak - spíš jen negativně?
Nebo máš pocit, že po dlouhém čase vzájemného virtuálního poznávání a flirtování je čas na změnu - kterou ale Miroslav bohužel nechce?

Já mám pocit, že se Miroslavovi nedaří dobře, a proto je ted' takovej obzvlášt' (z mého pohledu) problematickej. Teda ještě víc než byl předtím. :D
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » stř 14. lis 2018 13:05:10

Petra píše::)
O všem tady velmi upřímně píšeš, Taro. Mohla bys, prosím tě, rozebrat, popsat, co tě dříve na Miroslavovi zaujalo, čím se mu v tobě podařilo v tobě vyvolat city, že ho miluješ? Změnil se on nebo ses změnila ty, že ho ted' vnímáš jinak - spíš jen negativně?
Nebo máš pocit, že po dlouhém čase vzájemného virtuálního poznávání a flirtování je čas na změnu - kterou ale Miroslav bohužel nechce?

Já mám pocit, že se Miroslavovi nedaří dobře, a proto je ted' takovej obzvlášt' (z mého pohledu) problematickej. Teda ještě víc než byl předtím. :D

To bych neřekla, že se mu nedaří dobře, spíše prostě zamrzl v stojatých vodách duchovní pýchy... a to samo o sobě ve mě vyvolává ten pocit smutku, je to tak zřejmé, ale!!!! Kdyby z nich vyšel, nějakým zázrakem :-), bylo by tak pomoženo nejenom jemu, ale i dalším, třebas i mě :-), uskutečnilo by se Setkání všech Setkání, ach, já duše romantická a otevřená :-)

Kdysi jsem do něj byla zamilovaná, to ano, obdivovala jsem jeho přehled, zdravý úsudek, nebojácnost = sílu, to, že je to muž (ženu bych asi nedokázala akceptovat jako učitelku...), sem tam od něj zavál "stříbrný vítr" = něco, co se mnou absolutně souznělo a mělo v sobě, dokonce!!! (jako málo kdy a u koho) poetičnost, zpěvnost, díky které padají veškeré hranice, hradby a je tu setkání v Pravdě....

Nu, zamilovanost, řekla bych, opadla, časem, jak už to bývá ve většině dlouholetých vztahů a krásně jsi to zformulovala, nastal čas posunu, změny. Nevím, jestli to on také cítí, tu "potřebu" změny, já ji cítím a díky, že asi i ty také. On zřejmě ne, protože on jede na té vlně osobněduchovní pýchy. On nic nemá, nemá to tak ani jinak, neradí, rozhodně se o nic nesnaží a jestliže ty máš nějakou potřebu, tak mi ji napiš, atd.

Už to, že od počátku našeho virtuálního setkání na netu má potřebu svou identitu skrývat. Už to u mne vyvolává blikání červené kontrolky, že něco není v pořádku. Proč? Nedokážu najít žádnou odpověď než to, že chce být důležitý, hraje roli pana důležitého a vždy nad věcí. Proč??? Čeho se bojí? Nehraje hru fér plej, není upřímný, identický a já se svou povahou to nedokážu pochopit a v důsledku je to škoda pro všechny, jak jsem psala.

Zamrzlý trpaslík nedokáže zázraky a já vím, resp. cítím, že by mohl, právě on by mohl...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Petra » stř 14. lis 2018 14:06:05

Tara píše:
Zamrzlý trpaslík nedokáže zázraky a já vím, resp. cítím, že by mohl, právě on by mohl...


Fakt mám pocit, že se mu nedaří dobře a tím pádem opravdu zamrzá, zamrzá a zamrzá....a nemá než jediné přání, abys ho svou láskou, pzorností a účastí zase rozehřála.
Problém je, že tobě se taky nedaří dobře a že naopak očekáváš pomoc od něho. Jste oba dva dole a nemůžete si tedy navzájem pomoci. To je smutné.
Ty jsi hodně extravertní, ale Miroslav je zase dost introvertní. Takže na telefonování to nevypadá. :( Už ti někdy zavolal?
Zkus si ho rozehřát. Nemáš co ztratit, tak klidně experimentuj.
:)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Petra » stř 14. lis 2018 14:08:58

Petra píše:
Tara píše:
Zamrzlý trpaslík nedokáže zázraky a já vím, resp. cítím, že by mohl, právě on by mohl...


Fakt mám pocit, že se mu nedaří dobře a tím pádem opravdu zamrzá, zamrzá a zamrzá....a nemá než jediné přání, abys ho svou láskou, pzorností a účastí zase rozehřála.


P.S. A víš, proč právě ty? Protože ty jediná máš k němu drát. To jasně cítí.
:)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara. » stř 14. lis 2018 14:11:19

Nezavolal. Nikdy. A vůbec netuším, o koho jde...

Víš, zkus ho rozehřát atd., já na tohle "dělání" nějak nejsem, vš pojímám a beru, žiju doopravdy a buď se stane nebo se nestane, je to buď ano nebo ne..., podobně to mají "ruské nátury", jsou vášnivé, opravdové, někdy až na kost...

Píšu to proto, abys to třeba ucítila, o čem to je..., že nějaké "zkus ho, zkus to..." u mě nefunguje, není mi to vlastní...
Tara.
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Petra » stř 14. lis 2018 14:31:59

Tara. píše:Nezavolal. Nikdy. A vůbec netuším, o koho jde...


Velmi introvertní a opatrný. Asi neudělal v tomhle směru dobré zkušenosti.

Tara. píše:Víš, zkus ho rozehřát atd., já na tohle "dělání" nějak nejsem, vš pojímám a beru, žiju doopravdy a buď se stane nebo se nestane, je to buď ano nebo ne..., podobně to mají "ruské nátury", jsou vášnivé, opravdové, někdy až na kost...

Píšu to proto, abys to třeba ucítila, o čem to je..., že nějaké "zkus ho, zkus to..." u mě nefunguje, není mi to vlastní...


A co bys dělala, kdybys věděla, že se mu daří špatně, že je na dně? Jestli je, tak je to přesně ten typ, který by ti to nikdy, nikdy neřekl, nepřiznal. Má takové nastavení, jinak nemůže.
Zaseklo se to. A jediný, kdo by s tím mohl něco udělat, jsi ty. Ale ty taky nemůžeš...

Takže se dá jen čekat, jestli něco změní čas....
:(
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Petra » stř 14. lis 2018 15:18:08

Tara. píše: je to buď ano nebo ne..., podobně to mají "ruské nátury", jsou vášnivé, opravdové, někdy až na kost...



To bude zřejmě jeden z hlavních důvodů, proč ti nezavolá. Teda tvoje opravdovost mu sedí, ale ta vášnivost až na kost - nic pro opatrného introverta. :D
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » stř 14. lis 2018 15:32:37

Tak jsou karty rozdány.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod .petra » stř 14. lis 2018 17:58:23

Tara píše:Tak jsou karty rozdány.


Ty byly už vždycky rozdány. :D
.petra
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod .petra » stř 14. lis 2018 18:06:09

Víš, zajímavé je, že bys od něho chtěla empatii a laskavost, ale sama ji pro něho nemáš.

Jemu je zřejmě jasné, že se toho žádný z vás nepustí, ale tobě ještě ne. I když neustále svým projevem dokazuješ, že v tom má Miroslav pravdu.
:)
.petra
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Tara » stř 14. lis 2018 18:38:47

.petra píše:Víš, zajímavé je, že bys od něho chtěla empatii a laskavost, ale sama ji pro něho nemáš.

Jemu je zřejmě jasné, že se toho žádný z vás nepustí, ale tobě ještě ne. I když neustále svým projevem dokazuješ, že v tom má Miroslav pravdu.
:)

Čeho že se ani jeden z nás nepustí?

Dokazuji, že v čem má Miroslav pravdu?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » stř 14. lis 2018 19:49:11

Petra píše:To bude zřejmě jeden z hlavních důvodů, proč ti nezavolá. Teda tvoje opravdovost mu sedí, ale ta vášnivost až na kost - nic pro opatrného introverta. :D


Mně velmi sedí právě ta Evina vášnivost až na kost. To tady nikdo jiný nemá, bohužel.
Ale hold akorát nechci nikomu prozrazovat svoji konkrétní identitu.

Já jsem nikoho z diskutujících tady také osobně neviděl a nijak mi to nechybí.
Kdysi jsme na mém nouzovém blogu (když nás vyhodili z fóra) s některými ze zdejších diskutovali zcela anonymně, bez avatarů a přezdívek a mělo to svoje zvláštní "noční" kouzlo. Verše psané na vodu.

Jak říká klasik:
"Na počátku bylo Slovo
a to Slovo bylo u Boha
a to Slovo bylo Bůh.
To bylo na počátku u Boha.

Všechno povstalo skrze něj
bez něj nepovstalo nic, co je.
V něm byl život
ten život byl světlem lidí.
A to světlo svítí ve tmě
a tma je nepohltila."


A u toho bych zůstal :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 14. lis 2018 20:09:27

miroslav píše:
Petra píše:To bude zřejmě jeden z hlavních důvodů, proč ti nezavolá. Teda tvoje opravdovost mu sedí, ale ta vášnivost až na kost - nic pro opatrného introverta. :D


Mně velmi sedí právě ta Evina vášnivost až na kost. To tady nikdo jiný nemá, bohužel.


Takže je tedy pro tebe jediná a vyjímečná a přesto jí ani nezavoláš. Musí ti být přece jasné, že při té vášnivosti až na kost jí tohle nikdy nemůže stačit.

miroslav píše:Ale hold akorát nechci nikomu prozrazovat svoji konkrétní identitu.


A kdybys ji zavolal, tak to nejde anonymně?
Návštěvník
 

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod miroslav » stř 14. lis 2018 22:32:17

Návštěvník píše:A kdybys ji zavolal, tak to nejde anonymně?

A proč?
Pokud jí nestačí komunikace slovy, necítí, co je za slovy, tak telefon na tom nic nezmění.
Je to věc zrání a zrání je věcí času a trpělivosti.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Pro Miroslava

Nový příspěvekod .petra » stř 14. lis 2018 23:02:30

miroslav píše:
Návštěvník píše:A kdybys ji zavolal, tak to nejde anonymně?

A proč?
Pokud jí nestačí komunikace slovy, necítí, co je za slovy, tak telefon na tom nic nezmění.
Je to věc zrání a zrání je věcí času a trpělivosti.


Vy jste pro sebe opravdu přesná zrcadla.
:)
.petra
 

PředchozíDalší

Zpět na Nalézání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron