Upřímné sebevoblbování

Pravidla fóra
POLEMICKÉ FÓRUM

Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:32:54


Život je bezpodmínečná láska. Martin


Miluji existenci. Martin


Oslavuji existenci. Martin


Plně důvěřuji existenci. Martin



Zbožnuji sebevoblbování pomocí představ
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:34:12

Všechna takzvaná temnota, která se člověku děje, je tady jenom proto, abychom mohli projevovat lásku. Martin


Pravda, pravda,

bez temnoty by nebyla láska a nebylo by se čím voblbovat...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:35:30

Re: Martin

Příspěvekod Martin Danes » úte 27. úno 2018 19:59:34
Jak člověku udělá dobře, když se dobře nají, dá si jedno pivo a spočívá v Atma. Martin


A když si dáš piva dvě, tak to pak spočíváš v Brahmanu...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:36:55

Smrt je nejlevnější cestovka do jiných dimenzí a sfér. Martin


A já myslel že je to narození...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:37:50

Na planetě Zemi žijete ve velkém omezení. To omezení je zde proto, abyste jej překonávali světlem a ne násilím. Martin


Já si na vás posvítím, vy omezenci...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:42:20

Život na Zemi je dobrodružství a smrt je cesta domů. Martin


To jo, země je plná šílenců co voslavujou existenci všelikými pomatenými způsoby...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:44:25

Nevěřím na poruchu soustředění. Ty děti se dokonale soustředí na své věci. Jen už nejsou ochotni a schopni udržet pozornost nad všemi těmi hloupostmi, které jsou jim předkládány. Martin


To víš, koncentrace je lidská a meditace je božská,

takže já spíše věřím na poruchu meditace...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:46:05

Kouzlo osvícení nespočívá v tom, že by člověk sledoval velkolepé cíle, ale v tom, že se každý všední moment a každá maličkost proměňují na blaženost. Martin


Takže,

pak je to vcelku neutrální, nebo snad ne ???
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:47:54

Když jste osvícení, je jedno, kterým směrem se vydáte, protože sami sebe vnímáte jako vtělení skvělého pocitu. Můžete jít třeba do pekla a pak se stane jediná věc, rozsvítíte peklo. Martin


Skvělej pocit ?

Tak to chci taky...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:49:36

Každá nauka je mrtvá, jen přítomné prožívání je živé. Nespoutávejte ho a nedržte se ho. Martin


I prožívání je mrtvý, nejen nauka...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:50:56

Uprostřed nekonečné a věčné existence si mohu dovolit jednu báječnou výsadu. Být bláznem. Martin


To si přece můžeš dovolit vždycky,

stačí se jen ztotožnit s nákou představou což

není těžký...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:52:23

Mysl, když opustí svůj Zdroj, kde je Doma, musí být vždycky bláznivá. Jen blázen by opustil místo, kde je osvícený, šťastný, dokonalý, kde mu nic nechybí a vydal se do temnot nevědomosti, do iluze oddělenosti, ve které nalézá špatnost, zlo, ohrožení, nedostatek, bolest, touhy, trápení a smrt.

Ale nejspíš to dobrodružství za to stojí, snad pro tu možnost návratu.


Stojí to za to,

ale pro nemožnost návratu...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 7:58:33

A nejkrásnější na tom celém je to, že Tvé skutečné samotné čisté nijak neztotožněné JSEM - bez jakýchkoliv přívlastků - je stejně Boží, krásné a dokonalé, jako Nisargadattovo.

Obrázek

Což se skrz tu mentální iluzorní projekci oddělenosti může jevit jako narcismus.


Když si někdo plete "já" s "Já" pak asi půjde o jeho mentální iluzi a sebevoblbnutí...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 8:00:06

Jsem šťastný. Martin


Po tom touží všechny ženy,

být mladé, krásné a štastné...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 8:02:02

Život je jen láska pro Tebe. Martin


Pro tebe jo, ale pro mě je jen pro mě...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 8:03:06

JÁ JSEM život, láska a to všechno, pokud je jasné, kdo JSI.


Tvýmu egu je to jasný,

no a jiným je to taky jasný, že je ti to jasný...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 8:27:44

Pokud o svobodě přemýšlíte podmíněně, tohle je svoboda a tamto už není svoboda, pak nevíte nic o svobodě. Sám život je svoboda. Být a prožívat cokoli, třeba pocit nesvobody, to je svoboda. Martin


"Já" pouze umožnuje,

nějaký pocity svobody a nesvobody neřeší...

To řešej pouze duchovnáci co chtěj být svobodní či ti, co maj pocit že jsou svobodní...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 8:30:45

Lidé jsou úžasní a ani to neví. Vše v přírodě prochází transformací, to, jak se květ změní v pomeranč, nebo jablko. Jak se trocha mouky, smíchané s vodou, změní v chléb. Transformace jsou fascinující. A člověk si myslí, že je z tohoto fenoménu vyjmut. Myslí si, že se narodí jako člověk, umře jako člověk a to je vše. Člověk je jednou z nejvelkolepějších transformací, protože člověk se mění v boha, člověk se rozpoznává jako bůh. Ne intelektuálně, ne ve fantazii a představách, ale skutečně projde transformací, tak jako housenka se stává motýlem, člověk se transformuje v boha. Martin


No jak kdo, například já jsem se prozatím proměnil v Napoleona, tak třeba ještě stihnu toho boha...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 8:38:12

Lidé hovoří o magii. Jak někoho uhranout, proklít, či na dálku zabít. Ti inteligentnější hovoří o zpětném nárazu, protože, co zaseješ, to sklidíš. Jenže skutečná inteligence si uvědomuje, že člověk je vtělení lásky, že za vším je božství, že všichni jsme jedno, není tedy koho trestat. Projev temnoty je tedy příležitost k projevení světla. Když už tady máme tedy nějakého padoucha, kterého by všichni nejraději ukřižovali, místo trestů a likvidace můžeme meditovat na to, jak je ten člověk zaléván světlem, můžeme si ho představit před naším srdcem, jak k němu proudí naše láska, můžeme si představovat, jak se na něj snášejí okvětní plátky růží, jak se ten člověk proměňuje na světlo, jak s každým naším nádechem roste světlo v jeho srdci. Ve svém srdci a v našem vědomí můžeme toho člověka doslova proměnit na světlo. To je ta správná reakce na takovou situaci. Ten člověk, kterého chtějí trestat je také jen vtělení lásky a jen láska ho může přivést k vědomí té lásky. Tresty určitě ne. Trest ho buď zablokuje, nebo z něj udělá ještě většího a bezohlednějšího a rafinovanějšího padoucha. Jen světlo tvoří více světla a vy jste tvůrci. Můžete tvořit temné nesmysly, nebo lásku. Buď podpoříte utrpení a bolest, nebo světlo a lásku. Martin


Taky fajn magie

a co zaseješ, to sklidíš,

to si piš...
vostal petr
 

Re: Upřímné sebevoblbování

Nový příspěvekod vostal petr » čtv 14. čer 2018 8:40:53

Při jakékoliv činnosti nic nedělám. Martin


Nic nedělat je moje nejoblíbenější činnost,

proto se taky ani nevoblbuji představama....
vostal petr
 

Další

Zpět na Cokoliv je libo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

cron