Vaporizéry zkušenosti

Vaporizéry zkušenosti

Nový příspěvekod Daviděnko » pon 18. pro 2017 16:03:12

Ahoj všem kuřákům. Chtěl bych k vánocům dát otčínovi nějaký vaporizér. Koukal jsem po netu ale netuším z čeho vybrat. Už několik let kouří elektronickou, ale ty vaporizéry jsou prej silnější. Kdyby někdo měl nějaký dobrý tip tak sem sním. Dík
Daviděnko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 21. pro 2015 16:38:16

Re: Vaporizéry zkušenosti

Nový příspěvekod Martty » úte 26. pro 2017 14:16:40

Ahoj, vybral si něco? Taky se po nějakém sháním, ale pro sebe, tak jestli můžeš doporučit.
Martty
 

Re: Vaporizéry zkušenosti

Nový příspěvekod Daviděnko » čtv 28. pro 2017 12:48:31

Jo jo kámoš mi na konec jeden doporučil. Je kapesní, kompaktní prostě od vapour 2. Mám ho ve stříbrný a vyšel mě i na docela dobrou cenu. Zatím ho mám chvilku takže se učím ale vyhovuje mi že to máš na víc věcí, na co máš chut to si zvolíš. A sám si nastavuje teplotu na ohřívání takže se ti to nepřepálí.
Daviděnko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 21. pro 2015 16:38:16

Re: Vaporizéry zkušenosti

Nový příspěvekod Martty » stř 03. led 2018 16:11:46

Tak ten je docela dobrý. Jak je to s těmi cartridgemi? Měnil si jí už? Po 20 použití mi to přijde docela rychlé ne, co jsem se dočetl na té jejich stránce. A můžu se zeptat jak dlouho ti vydrží baterie nabitá a jak často ji používáš? Líbí se mi vzhledově, že je akorát do dlaně.
Martty
 

Re: Vaporizéry zkušenosti

Nový příspěvekod Pepe » pon 08. led 2018 13:38:56

Já si kupoval vaporizér v butovicích v tom obchodáku malym a dobrý. Prodavačka teda jela pantem jak o závod když mi k tomu říkala věci kolem, ale i dobře poradila...
Pepe
 

Re: Vaporizéry zkušenosti

Nový příspěvekod Daviděnko » úte 16. led 2018 15:58:38

Hele já to kouřím tak sem tam. V práci si nedávám jen mezi kouřící pauzou a doma si zabafuju zřídka teď v zimě se mi na balkon nějak nechce po pravdě :D Takže baterku mám tak na 2 – 3 dny. A tu cartridge jsem neměnil, čekám až to začne třeba jinak chutnat to vapování a tím poznám podle mě, že je čas na to jí vyměnit zatím to má pořád dobrou chut at si tam nasypu nebo naliju co chci.
Daviděnko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 21. pro 2015 16:38:16

Re: Vaporizéry zkušenosti

Nový příspěvekod Keby » pát 02. bře 2018 8:02:26

V čem je lepší ten vaporizér než elektronická? Nějak nechápu...
Keby
 

Re: Vaporizéry zkušenosti

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 02. bře 2018 8:10:20

Návštěvník
 

Re: Vaporizéry zkušenosti

Nový příspěvekod Daviděnko » pát 09. bře 2018 8:30:47

Keby píše:V čem je lepší ten vaporizér než elektronická? Nějak nechápu...


Ty elektronické cigarety mají většinou menší sílu, jsou na kapalný náplně a našlo by se ještě docela dost dalších věcí které jsou slabší. U těch vaporizéru můžeš vapovat tabák, suché bylinky, u toho co mám já všechno dohromady a i liquidy. Cigarety jsou většinou jen na jedno.
Daviděnko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 21. pro 2015 16:38:16

Re: Vaporizéry zkušenosti

Nový příspěvekod Major » pon 19. bře 2018 16:19:36

Nejsem příznivcem elektrických cigaret natož těch klasických, když nechci kouřit, tak si nehledám náhražku.
Major
 


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků