Mezisklad

Moderátor: nop

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 13:29:09

nop píše:
šelma píše:
Jana píše:To není vnucování oblíbenců. Arikiran Moojiho nemusí. Pouze se tomu celému pokouším porozumět.


Já také. Příběh Panny Marie je asi také mystická cesta podobně jako příběh Ježíše. Mohla by zobrazovat poslední inkarnaci budoucí šedivky.

O Marii uvádí církev, že významný je její postoj, odevzdání vůle. "Staniž se mi jak díš,"
Jak to může souviset s šedivkou?
Potřeboval bych opakovat Honzamovo teologické poučení o bytostech.


Teď si myslím, že "modračka" je jen budoucí šedivka, která ještě není Otec. V Austrálii jsou také namalované jen šedivky. Podle Koránu také v nebi nejsou dívky s velkýma modrýma očima jen s černýma. Šedivka-šedivák je asi stejně Matka jako Otec.

https://www.bible.com/cs/bible/15/luk.1

„Jak se to stane?“ zeptala se Marie anděla. „Vždyť jsem ještě nepoznala muže.“
„Sestoupí na tebe Duch svatý a zastíní tě moc Nejvyššího,“ odpověděl jí anděl. „To svaté dítě, které se narodí, proto bude nazýváno Syn Boží. A hle, tvá příbuzná Alžběta, o níž se říkalo, že je neplodná, i ona přes své stáří počala syna a je v šestém měsíci. U Boha přece není nic nemožné.“
Marie řekla: „Hle, jsem služebnice Páně. Ať se mi stane podle tvého slova!“ Tehdy od ní anděl odešel.

- Lukáš 1:34-38


Takhle nějak se to může stát, že se z inkarnované bytosti začne stávat šedivka. Já měla první dítě bez přípravy. Ráno jsem se vzbudila a měla ho v sobě.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 13:55:25

šelma píše: Šedivka-šedivák je asi stejně Matka jako Otec.


Cosi mi v tomhle zaznívá hlubokou pravdou. Něčím, po čem jsem toužila, abys jednou řekla. Abys přijala Otce stejně jako Matku.


Mentálně je naše mysl zvyklá dělit vše na dobré a zlé, na světlo a temnotu, na dobro zrození, stvoření a zlo rozpadu, destrukce, smrti.

Glorifikování jednoho a zatracování druhého.


Tuhle rozdělenost vytváří vlastně ten žalobce v mysli, naše vlastní nevědomost, která shoří v pekelném ohni.

Ono to má tady všechno své místo.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 14:31:02

Jana píše:
šelma píše: Šedivka-šedivák je asi stejně Matka jako Otec.


Cosi mi v tomhle zaznívá hlubokou pravdou. Něčím, po čem jsem toužila, abys jednou řekla. Abys přijala Otce stejně jako Matku.


Mentálně je naše mysl zvyklá dělit vše na dobré a zlé, na světlo a temnotu, na dobro zrození, stvoření a zlo rozpadu, destrukce, smrti.

Glorifikování jednoho a zatracování druhého.


Tuhle rozdělenost vytváří vlastně ten žalobce v mysli, naše vlastní nevědomost, která shoří v pekelném ohni.

Ono to má tady všechno své místo.


Problém je, že čeština nemá obojetný rod. Nemůžu úplně psát za sebe samu - sebe samého. Ženský ani mužský rod teď není úplně mnou. :)
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 15:07:07

šelma píše:
Problém je, že čeština nemá obojetný rod. Nemůžu úplně psát za sebe samu - sebe samého. Ženský ani mužský rod teď není úplně mnou. :)


Rozumím,

uvědomuji se sama jako bezpohlavní a obě polarity jsou ve mně takovou láskou, že jsou jedním. "Víla mu padla do náručí. Usmíval se. Bylo to poprvé a naposledy, co se objali. Zavřela oči a v celém těle pocítila nádherné rozplývající se teplo. Byla s ním."

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 17:00:47

Jana píše:
šelma píše:
Problém je, že čeština nemá obojetný rod. Nemůžu úplně psát za sebe samu - sebe samého. Ženský ani mužský rod teď není úplně mnou. :)


Rozumím,

uvědomuji se sama jako bezpohlavní a obě polarity jsou ve mně takovou láskou, že jsou jedním. "Víla mu padla do náručí. Usmíval se. Bylo to poprvé a naposledy, co se objali. Zavřela oči a v celém těle pocítila nádherné rozplývající se teplo. Byla s ním."

:)


Nerozumíš. Sama se nemůžeš uvědomovat jako bezpohlavní. Sama je rodu ženského.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 17:13:54

šelma píše:Nerozumíš. Sama se nemůžeš uvědomovat jako bezpohlavní. Sama je rodu ženského.


Je to zvyk takhle mluvit, stejně tak jako jsi o sobě mluvil-la u nás v mužském rodě.

Vlastně jsem Tě nikdy naživo o sobě v ženském rodě mluvit neviděla.

Nemám s tím problém.

Nicméně to nejhlubší vědomí toho, kým jsem, je úplně bezpohlavní.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 18:17:15

Jana píše:
šelma píše:Nerozumíš. Sama se nemůžeš uvědomovat jako bezpohlavní. Sama je rodu ženského.


Je to zvyk takhle mluvit, stejně tak jako jsi o sobě mluvil-la u nás v mužském rodě.

Vlastně jsem Tě nikdy naživo o sobě v ženském rodě mluvit neviděla.

Nemám s tím problém.

Nicméně to nejhlubší vědomí toho, kým jsem, je úplně bezpohlavní.


Jasně, úplně nejhlubší, úplně nejčistší, úplně nejdokonalejší a nejvědomější a hlavně úplně bezpohlavní, co nemá vůbec žádný problém.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 18:23:55

šelma píše:
Jasně, úplně nejhlubší, úplně nejčistší, úplně nejdokonalejší a nejvědomější a hlavně úplně bezpohlavní, co nemá vůbec žádný problém.


:)

A mělo by mít ?



Máš s tím problém?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 18:28:13

Jana píše:
šelma píše:
Jasně, úplně nejhlubší, úplně nejčistší, úplně nejdokonalejší a nejvědomější a hlavně úplně bezpohlavní, co nemá vůbec žádný problém.


:)

A mělo by mít ?



Bude mít se mnou, jestli se bude před arikiranem naparovat a předvádět.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » ned 04. pro 2016 18:35:33

Špatně si to vykládáš, protože mi nerozumíš.

“I am that, you are that, all is that . . . that’s all there is”
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » ned 04. pro 2016 18:37:38

Jana píše:Špatně si to vykládáš, protože mi nerozumíš.

“I am that, you are that, all is that . . . that’s all there is”


Máš s tím problém?
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » pon 05. pro 2016 6:50:44

TO může mít těžko problém s tím, že je TO. Problém může mít naše mysl, když se chytí představy, že existuje něco, co není TO.


Díky vědomí, že všechno je TO, ani problém i s mentálním nedorozuměním není TO, co by TO mohlo být, kdyby nebylo jasno, že všechno je TO.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » pon 05. pro 2016 14:08:09

šelma píše:Máš s tím problém?


Jana píše:TO může mít těžko problém s tím, že je TO. Problém může mít naše mysl, když se chytí představy, že existuje něco, co není TO.


Díky vědomí, že všechno je TO, ani problém i s mentálním nedorozuměním není TO, co by TO mohlo být, kdyby nebylo jasno, že všechno je TO.


Takže TO je problém, když nedokážeš odpovědět na jednoduchou otázku. Neptala jsem se, jestli my máme problém. Ptala jsem se na Tebe, abych měla představu, jak brzo mě zabanuješ, když TO budeš vnucovat arikiranovi a já ho budu před TÍM chránit. Jestli mě budeš banovat za TO, že TOMU nerozumím.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » pon 05. pro 2016 14:21:23

šelma píše:... jak brzo mě zabanuješ, když TO budeš vnucovat arikiranovi a já ho budu před TÍM chránit. Jestli mě budeš banovat za TO, že TOMU nerozumím.


Drahá šelmičko, možná si neuvědomuješ, kdo komu tady co vnucuje.

Ty vnucuješ arikirianovi svou vůli, omezuješ ho v kontaktech, vynucuješ si, abych nepsala na jeho subfórum, zatím co jeho přáním je, abych tam psala:



Snažíš se vyvolávat konflikty a vyhledáváš si pro to nesmyslné důvody. Jestli máš pocit, že tady na tomhle fóru Ti někdo vnucuje své poznávání reality, tak máš dvě možnosti, buď se s ním nebavit, nebo sem nechodit.

Ale dělat z arikiriana nesvéprávného blbečka, který si ani nesmí rozhodnout, kdo může psát do jeho vlastního fóra, tady nemusíš.

I když Tě znám jako laskavou bytost, která ochotně kde komu pomáhá, tak teď se tady projevuješ poněkud divně. Uvědom, že arikirian není nic méněcennějšího, než Ty, není Ti nijak podřízen, má právo se bavit s kým chce a o čem chce. Není ani hloupější, než Ty a ani není nijak na Tobě závislý. Je svéprávný a doufám, že mu ta jeho svéprávnost zůstane.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » pon 05. pro 2016 14:34:18

Jana píše:
šelma píše:... jak brzo mě zabanuješ, když TO budeš vnucovat arikiranovi a já ho budu před TÍM chránit. Jestli mě budeš banovat za TO, že TOMU nerozumím.


Drahá šelmičko, možná si neuvědomuješ, kdo komu tady co vnucuje.

Ty vnucuješ arikirianovi svou vůli, omezuješ ho v kontaktech, vynucuješ si, abych nepsala na jeho subfórum, zatím co jeho přáním je, abych tam psala:



Snažíš se vyvolávat konflikty a vyhledáváš si pro to nesmyslné důvody. Jestli máš pocit, že tady na tomhle fóru Ti někdo vnucuje své poznávání reality, tak máš dvě možnosti, buď se s ním nebavit, nebo sem nechodit.

Ale dělat z arikiriana nesvéprávného blbečka, který si ani nesmí rozhodnout, kdo může psát do jeho vlastního fóra, tady nemusíš.

I když Tě znám jako laskavou bytost, která ochotně kde komu pomáhá, tak teď se tady projevuješ poněkud divně. Uvědom, že arikirian není nic méněcennějšího, než Ty, není Ti nijak podřízen, má právo se bavit s kým chce a o čem chce. Není ani hloupější, než Ty a ani není nijak na Tobě závislý. Je svéprávný a doufám, že mu ta jeho svéprávnost zůstane.


Dost chabá manipulace. Nic jsem nikomu nezakázal(a). Navrhl(a) jsem Ti dohodu, jak se vyhnout konfliktům, kterou jsi nepřijala. Že jsi si někam zakázala přístup je jen Tvé vlastní rozhodnutí, se kterým nemám nic společného.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod nop » pon 05. pro 2016 14:39:32

Jana píše:
šelma píše:...

šelma píše:Příběh Panny Marie je asi také mystická cesta podobně jako příběh Ježíše. Mohla by zobrazovat poslední inkarnaci budoucí šedivky.


Působení Panny Marie a šedivek, pokud mohu porovnat, je trochu jiné.

Panna Marie je paprskem světla, který ukazuje cestu ke Světlu, kdežto šedivky jsou temnotou, která si vezme všechno, co patří temnotám.

A společně jsou nástrojem božím.

Mne zajímá strukturní otázka: z čeho je šedivka utkaná, na jakých energiích závisí, zrod a přeměny šedivky.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod Jana » pon 05. pro 2016 14:39:53

šelma píše:. Navrhl(a) jsem Ti dohodu, jak se vyhnout konfliktům, kterou jsi nepřijala. Že jsi si někam zakázala přístup je jen Tvé vlastní rozhodnutí, se kterým nemám nic společného.



Takže nepotřebuješ kontrolovat a organizovat kde a o čem se bavím s arikirianem?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » pon 05. pro 2016 14:50:25

nop píše:Mne zajímá strukturní otázka: z čeho je šedivka utkaná, na jakých energiích závisí, zrod a přeměny šedivky.


Z něčeho, co může procházet pevnou hmotou, takže se to nachází nějak v paralelním prostoru k fyzickému světu. Závisí to na pohlavních energiích. Tmavá část toho má mužský náboj a světlá ženský - hlava je ženská, oči mužské. Nevím, podle čeho se z někoho šedivka stane. Stále nevylučuji teorii, že je to výsledek "karmického bankrotu", kdy duše nahromadí takovou karmu, že už nemůže pokračovat s ostatními normální cestou, aby ji mohla srovnat, pak proběhne ta přeměna. Pokud by to tak bylo, týkala by se jen zlomku duší. To spojení polarit při vysvobození z inkarnací je asi vyruší, ale u proměny do šedivky je naopak umocní a hadi se spojí opačně do obojetného rodiče.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod šelma » pon 05. pro 2016 14:54:49

Jana píše:
šelma píše:. Navrhl(a) jsem Ti dohodu, jak se vyhnout konfliktům, kterou jsi nepřijala. Že jsi si někam zakázala přístup je jen Tvé vlastní rozhodnutí, se kterým nemám nic společného.



Takže nepotřebuješ kontrolovat a organizovat kde a o čem se bavím s arikirianem?


Nepotřebuji Tobě ani arikiranovi nic organizovat. Jen jsem se chtěla dohodnout s Tebou, že mu nebudeš vnucovat věci, o které nestojí, i když si myslíš, že by pro něho byly ty nejlepší možné. To Ty ale asi nedokážeš, proto je budu tvrdě rozporovat pro arikirana i pro ostatní, aby rozuměli, proč se mýlíš. Budou vznikat konflikty, protože Ty neuneseš kritiku svých názorů.
„Žena musí být povýšena na stolec panovnický vedle muže, ne aby soudila, ne aby trestala, ale co anděl míru mezi ním a světem.“ - Božena Němcová
Uživatelský avatar
šelma
 
Příspěvky: 144
Registrován: pát 24. kvě 2013 19:02:03

Re: Mezisklad

Nový příspěvekod nop » pon 05. pro 2016 15:01:57

šelma píše:
nop píše:Mne zajímá strukturní otázka: z čeho je šedivka utkaná, na jakých energiích závisí, zrod a přeměny šedivky.


Z něčeho, co může procházet pevnou hmotou, takže se to nachází nějak v paralelním prostoru k fyzickému světu. Závisí to na pohlavních energiích. Tmavá část toho má mužský náboj a světlá ženský - hlava je ženská, oči mužské. Nevím, podle čeho se z někoho šedivka stane. Stále nevylučuji teorii, že je to výsledek "karmického bankrotu", kdy duše nahromadí takovou karmu, že už nemůže pokračovat s ostatními normální cestou, aby ji mohla srovnat, pak proběhne ta přeměna. Pokud by to tak bylo, týkala by se jen zlomku duší. To spojení polarit při vysvobození z inkarnací je asi vyruší, ale u proměny do šedivky je naopak umocní a hadi se spojí opačně do obojetného rodiče.

díky, také mne napadlo:
co já (mám dělat) ?, co my (lidstvo)? je známá moudrost o jednání ?
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Mezisklad

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků