Poraďte jak žít

Poraďte jak žít

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 03. úno 2012 11:52:01

Připadá mi, že se můj život točí pouze kolem internetu a počítačů a nevím jak se od toho odprostit. Z toho plyne, že taky dost problematicky hledám holku. Nejde o to, že bych bez počítače nedokázal být. To problém není, ale nějak nemám kam vyrazit a hlavně s kým. Kamarády mám, ale pohybují se v takové společnosti ve které se necítím svůj.

Prostě bych chtěl najít nějakou holku co by ti cítila jako já a nejde to a nejde to. Težko říct, jestli na to existuje vůbec rada.
Návštěvník
 

Re: Poraďte jak žít

Nový příspěvekod PánBů » pát 03. úno 2012 12:29:47

A v jaký splečnosti se cejtíš svůj? Já se třeba skoro s každym necejtim svůj. Třeba poslední dobou vůbec nepiju alkohol, ale stejně zajdu občas se starýma kamarádama do hospody a piju vodu. Vim aspoň jak se maj a to mi stači a taky mám novej náhled na svět, když oni se vožerou jak dobytkové a ja vidim za střízliva co se z nich stane :confused: :crazy: :D . Jinak samozřejmě holka co trávi xxx hodin denně na netu se hledá těžko to souhlasim a když tak stejně akorát chatuje s chlapama. Takže to asi cítit stejně nebude :D Najdi si nějaký ženský vlastnosti co jsou ti sympatický a takovu si přej ;)
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 17:40:42

Re: Poraďte jak žít

Nový příspěvekod teonik » pát 03. úno 2012 17:02:54

ahoj
mi je 60,tak má rada je spíš mytologická
ve 20 jsem měl podobné problémy,jenže jsem neležel u netu,ale v knihách
byl jsem dost nesmělý a radši jsem si o holkách čet,než to zkoušel na ostro

časem se ovšem nahromadilo tolik hormonů,že i já si našel holku

já bych doporučil seznamky,nikoli na nějaké sáhodlouhé vybavování,pouze vyměnit fotku,eventuelně zjistit zájmy,zjistit adresu a pokud je zblízka vyrazit na schůzku

mít tah na branku a nenechat se odradit neúspěchy

tak hodně štěstí
@
.................
Ja krásné,když vše kolem svítá-také svítat

JSEM-SILOU PŘEDSTAVIVOSTI!
........................................................
teonik
 
Příspěvky: 650
Registrován: sob 12. lis 2011 8:18:16
Bydliště: havířov

Re: Poraďte jak žít

Nový příspěvekod Sem.mis » pát 24. úno 2012 15:29:41

Rada určitě existuje, jen jestli ji Ty chceš slyšet ;) Nevím, co hledáš na netu, ale kdybys za tím vyrazil někdy i do prostředí, kam může přijít člověk sám a necítí se blbě, tak bys tam třeba potkal i spřízněnou duši, není nikde psáno, že hned ženskou, ale když poznáš jinýho kluka, co taky hledá kámoše na to, aby někam mohl vyrazit, tak pak už lze narazit i na nějakou holku, která se pohybuje i jinde, než na netu. Hlavně - vyraž. Třeba do bazénu si zaplavat, tam můžeš jít sám, můžeš si hloubat o čem chceš, můžeš jít procvičit tělo a tím i uvolnit proudění mysli, která je zaměřená mmt jen na to, najít si holku. najdi si koníčka mimo net, to bude nejlepší. Vyraž protáhnout tělo na nějaký pochod, najdi si na netu nějakou rozhlednu a jeď se tam podívat - jen tak, pro sebe, abys viděl svět trochu z výšky. Teď budou maškaráky, začíná masopust - tak zkus něco vymyslet a jen tak se jdi podívat na ostatní maškary, třeba se tam s nějakou blíže seznámíš... :D Ale povídáním na netu, ikdyž si s někým v písmenkách rozumíš, to není ono - neumí tu přeskočit ta pověstná jiskra. A když se s někým takto rozpovídáš na skle a rozumíte si, pak se sejdete a ta jiskra nepřeskočí, pak je to zklamání. Očekávání rodí zklamání, takže jdi někam jen ze zvědavosti a nic neočekávej, buď jen zvědavej ;) A po prvním neúspěchu to nevzdávej. ani mimino se nenaučí chodit hned napoprvé - a tyhle krůčky jsou podobné. Tak hodně štěstí :-)
Sem.mis
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 24. úno 2012 14:58:44


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků