Antidepresiva

Antidepresiva

Nový příspěvekod navštěvník » úte 24. led 2012 12:37:33

Prosím vás, má tu někdo zkušenost s antidepresivy?

Trápí mě opakující se negativní myšlenky, pochyby, apod...
Dlouhodobě mě to sráží až stále častěji začínám uvažovat nad sebevraždou.
Hledám tedy něco rychlého co by pomohlo zmírnit či obrátit tento klesající stav.
navštěvník
 

Re: Antidepresiva

Nový příspěvekod Dan » úte 24. led 2012 14:54:22

Uživatel Goro ti může navždy ukázat pravou podstatu myšlenek a pochyb, ale myslím že by bylo i vhodné navštívit odborníka.
----->>>Lidské zvíře- Pád <<<-----
Dan
 
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 13. říj 2011 6:56:20

Re: Antidepresiva

Nový příspěvekod teonik » úte 24. led 2012 18:38:59

ahoj
v 90tých letech jsem měl také asi rok deprese,trvalo to vždy tak týden a pak byl měsíc pokoj
nepomohlo nic,jen jsem ležel a koukal do stropu
doktor nasadil pilule,máma mě hnala do aktivit...nic...ani jíst mi nechutnalo-a to už bylo co říct
trvalo to rok a pak to přešlo,ani nevím proč
zaplatpámbu
dnes by řekli:psychospirituální krize...

dnes jsou myslím lepší energie,takže by to mohlo odeznít dřív
vydrž,držím palce
(je i pár center u nás,která se tím zabývají a možná mají nějaké nové poznatky...)

@
..................
Ja krásné,když vše kolem svítá-také svítat

JSEM-SILOU PŘEDSTAVIVOSTI!
........................................................
teonik
 
Příspěvky: 650
Registrován: sob 12. lis 2011 7:18:16
Bydliště: havířov

Re: Antidepresiva

Nový příspěvekod rosada » stř 25. led 2012 18:11:37

Přírodním antidepresivem je prý třezalka, i meduňka může zlepšit náladu.
Mě pomohly z depresí rodinné konstelace, ale až potom, kdy jsem se vyhrabala z nejhoršího - tak nějak vlastní silou - abych vůbec mohla někam jít a potkat pomoc.

Ale je dobrá nápad vzít to jako výzvu a místo jít vstříc smrti jít vstříc mystické smrti.
Obrázek
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Antidepresiva

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 04. úno 2012 21:28:04

navštěvník píše:Prosím vás, má tu někdo zkušenost s antidepresivy?

Trápí mě opakující se negativní myšlenky, pochyby, apod...
Dlouhodobě mě to sráží až stále častěji začínám uvažovat nad sebevraždou.
Hledám tedy něco rychlého co by pomohlo zmírnit či obrátit tento klesající stav.


Hodně můžou pomoci specielně namíchané bylinkové čaje proti depresím, směsi bylinek, které mají v prodejnách zdravé výživy. Nemají žádné vedlejší účinky, dobrá je na příklad ta od Grešíka.
Návštěvník
 

Re: Antidepresiva

Nový příspěvekod Letgo » sob 04. úno 2012 22:43:35

rosada píše:Ale je dobrá nápad vzít to jako výzvu a místo jít vstříc smrti jít vstříc mystické smrti.
Obrázek

Co může na té nesnadné cestě pomoci a jak se na ní podílejí deprese se píše tady
viewtopic.php?f=92&t=802&p=11718#p11446
Letgo
 

Re: Antidepresiva

Nový příspěvekod allmond » pon 03. zář 2012 1:14:29

Tedy, vidím, že už je to staré téma, ale přesto - když je někdo v depresi a potřebuje fungovat, např. pro rodinu, mystická smrt mu moc nepomůže, zvlášť když není mystik. Moje doporučení z vlastní zkušenosti - pomáhá marjánka, špetka mezi prsty do čaje; nezpůsobuje návyk a účinky vydrží poměrně dlouho. Antidepresiva taky nejsou k zahození, jenom to chce vydržet, než "naskočí" (cca týden,dva, kdy je člověk naprosto nepoužitelný) a být připraven na to, že sestava léků se většinou vybírá metodou "pokus - omyl". Dá se to vydržet. Jinak, podle mě deprese nemá s mystickými zážitky vůbec nic společného - podle mě je to alarmující ztráta sil a vůle, kdy je člověk velice hluboce, niterně zlomený. Doporučuji některou z výše uvedených metod zmírnit příznaky a pustit se do řešení příčin.
allmond
 

Re: Antidepresiva

Nový příspěvekod KarelBrezina » čtv 23. dub 2015 8:18:52

Já osobně jsem se rozhodl, že se vyhnu farmaceutickým nesmyslům, obvzlášť za předpokladu, že moje depresivní stavy nejsou nijak lékařsky potvrzeny. Podle toho jak mi lidé popisují své depresivní stavy, tak si myslím že u mě se jedná pouze o celkovou podrážděnost a vyčerpání. Rozhodl jsem se, že zkusím nasadit třezalku, která je údajně jedním z nejlepších přírodních antidepresiv. Vzhledem k tomu že žiji v Praze, není možné si jí zde vypěstovat, natož natrhat. Koupil jsem je teda ve formě kapslí - http://www.arkokapsle.cz/produkt/trezalka-teckovana-33

Nyní dostávám tělo do fáze, kdy si navyká a docela se těším, jak to bude fungovat. Třezalka podporuje zdravý spánek a pozitivně ovlivňuje "zimní deprese" Je bylinou první volby při úzkosti, neklidu, psychickém napětí, panickém syndromu a lehčích depresích. Aby se projevilo její pozitivní působení, musí dosáhnout určité hladiny v tělesných tkáních, což může trvat až několik týdnů.
KarelBrezina
 

Re: Antidepresiva

Nový příspěvekod nop » čtv 23. dub 2015 21:35:49

Hodně pomáhá smysl pro realitu, obrazně řečeno "spojení s elementem země".
Dělat i obyčejné věci, třeba vyřezávat , neboť horší to být nemůže a práce uklidní, ukotví a dá nadhled.
I mniši měli smysl pro realitu: uvařit, vyžehlit, vyprat, očistit okna, zametat.
Neumíš se přimět abys umyl okna? A jak chceš zvládnout subtilnější věci? Alespoň zameť (nebo vysaj) a nasyp zrní kuřatům (na venkově), nebo umyj motorku.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: Antidepresiva

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 23. dub 2015 22:04:50

deprese nemá s mystickými zážitky vůbec nic společného

viewtopic.php?f=95&t=3053
Návštěvník
 

Re: Antidepresiva

Nový příspěvekod Andria » úte 25. srp 2015 11:55:33

Nemyslím si že jít cestou tzv. ádépéček není dobrý nápad. Za prvé, nejsou ničím co by depresi léčilo, ale jenom zmírňují její průběh (trpěla jsem na ní dva roky, takže vím o čem mluvím.) Z deprese mě vytáhla nečekaně jedna celkem neznámá metoda zvaná irisdiagnóza. Pomocí této metody jsou zkoumány vaše oči (konkrétně duhovka) a díky hledání drobných pigmentů zjistíte spojitost s vaší nemocí. Byla mi nasazena léčba formou bylinek a terapií a neočekávaně to pomohlo víc než všechny neuroly světa. Nyní jsem v pohodě a to díky iridologii, doporučuji zkusit odbornici, která mě samotné pomohla - http://www.irisdiagnosis.cz/
Andria
 


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků