má zájem?

má zájem?

Nový příspěvekod Nechtěná » čtv 21. led 2016 18:05:23

Ahoj je mi 13 a chtěla bych vědět jestli mě jeden ze spolužáku chce a tak vám sem napíšu proč si to myslím. Jsem v sedmé tříde a on byl o tridu vis, ale propadl k nám. Ze začátku jsem byla neco jako neviditelna a ani o me nevedel, ale casem si me zacal vsimat nekdy az moc. Bere mi veci. Placa me pres zadek a nebo pres stehna. Provokuje mě. Kdyz jsem mu pucila pravitko objal me a polibil mi vlasy anebo chtel kruzitko, ktere mu kamarad nabidl, ale sel za mnou si ho pujcit a pak me objal a rekl ze me ma rad. Pri hodinach na me casto kouka a kdyz jsem ho potkala tak mel celkem ze me radost a vykrikl moje jmeno a kdyz odchazel tak mi vynadal ze ho ani neobejmu. Na fb jsem mu poslala ze mi muze dat pet otazek a prvni byla jestli ho chci a pak jestli ho mam rada. Napsala jsem ze ho mam rada ale nechci a pak se me zeptal jestli ma holku. Nevedela jsem proc mi dal takovou otazku a ja napsala ze asi ne ze nevim a on ze jo. Druhy den ve skole to jeste rikal schvalne nahlas. Kamarádky tvrfi ze me chce a mnozstvi lidi co to tvrdi se zvysuje, ale nevim co myslite vy? :)
Nechtěná
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. led 2016 17:52:08

Re: má zájem?

Nový příspěvekod Jana » čtv 21. led 2016 18:34:22

Můžu se zeptat, proč sis dala jméno "Nechtěná"?

Možná ta představa nechtěnosti je důvodem, proč se ptáš, jestli jsi chtěná.

Ráda bych se Ti omluvila za všechnu tu lidskou hloupost, která v Tobě mohla probudit pocit, že jsi nechtěná.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6878
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: má zájem?

Nový příspěvekod Nechtěná » pát 22. led 2016 17:45:46

Je to jenom jmeno nenapadala me prezdivka. :)
Nechtěná
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. led 2016 17:52:08

Re: má zájem?

Nový příspěvekod Jana » pát 22. led 2016 22:17:11

Hezčí přezdívka by byla "milovaná".

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6878
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků