Láska

Re: Láska

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 22. led 2012 17:49:11

Odejít jsem chtěla kvuli smutné dívce, to už nejsou rady pro ni, chtěla jsem to posunout do obecné roviny.

Smutná dívka i marina byly - podle mne - účelové nicky pro nadhození právě toho a toho tématu, aby se rozpracovalo a ti, pro které je nebo bylo zrovinka aktuální si něco odžili - uvědomili, rozkryli.

Proto jsem psala - díky velký režisére.

Funguje to podobně jako s tím Pomerančem.
V tom má prsty také On :)
Návštěvník
 

Re: Láska

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 22. led 2012 17:50:59

A jen tak mimochodem - "Pomeranč" je přesný!

Díky.

A nyní by se mohli k tématu vyjádřit naši mužové.... :)
Návštěvník
 

Re: Láska

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 22. led 2012 19:42:03

Mužoví raději diskutují o nesmrtelnosti brouka.
Návštěvník
 

Re: Láska

Nový příspěvekod Sem.mis » pát 24. úno 2012 15:53:22

Vím, že je to divný, ale téměř nikdo není telepat :what: Hodně holek kamarádí s kamarádem kluka, kterého milují, ale on si jich nevšímá, jen aby mu byly aspoň trochu blízko. Zřejmě i kluci nělají totéž. Takže pokud on s tebou kamarádí, aby byl blíž tamté, a pokud s tebou jen kamarádí a nemá tendenci tě brát na rande, za ruku, pak tě skutečně bere jen jako kamarádku. To, že říká, že mmt nikoho nemiluje, je obrana proti tobě - nechce ti ublížit svým odmítnutím, protože jinak jsi fajn kámoška. Takže jestli chceš něčeho v životě dosáhnout, nauč se jednat na rovinu - protože když budeš skrývat svoje city, nikdo je neuhádne a ty z toho nakonec budeš mít ještě zdravotní potíže ( zácpa, bolení pod lopatkou, v ramenech atd. to jsou projevy něčeho neprojeveného - divné sousloví, ale je to tak ) Jestli jsi dost silná na to, abys ustála potvrzení toho, že jsi pro něj jen kámoška, tak se ho zeptej, jestli je možné, že by k tobě mohl cítit něco víc než jen kamarádství a nebo jestli to cítí k jiné. Je lepší vědět a smířit se s tím ( časem ) než se stále jen domnívat a říkat si: co by bylo, kdyby... někdy je potřeba taky s někým začít chodit, aby ses dozvěděla, že tenhle fakt není ten pravý, že to byla jen iluze ze zamilovanosti. Ale když on se k ničemu nemá, nevypadá to na lásku. Dobré by bylo přečíst si knihu: Asi tě moc nežere - tam jsou krásně popsané reakce kluků, které si holky v zamilovanosti mohou vykládat jinak, ale on tím fakt nechtěl říct vůbec nic jiného, než řekl... Tak hodně štěstí :-)
Sem.mis
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 24. úno 2012 14:58:44

Re: Láska

Nový příspěvekod deny » pon 26. bře 2012 15:38:59

no já popravdě miluju taky jednoho kluka honzýka který mě asi nemiluje :'-( jsem sto smutná :sos: SOS prosím pomozte my co mám udělat :sos: jednouý jsem u něj byla to bylo ještě když jsem ho jenom trošku milovala ale byly jsme spíš jen kámošy prosím poradte :'-( já mám ve třídě jednu kámošku martinku a je snad jediná ve třídě která to bere opravdu vážně ale to asi bohatě stačí je ještě pár holek co o tom trochu hovoří chtěla bych ho pozvat na rande upekla bych muffiny dala na stůl ubrus svíčku pustila bych potichu písničku ale musí být romantická a je to prvnák a já druhák ale to nevadí láska je láska štve mě že děti se posmívají tomu že miluju prvnáka co do toho láska a hotovo miluju ho do lásky my nemůžou skákat miluju tak ho prostě miluju poradte my já nevím chtěla bych ho pozvat na párty domů nebo něco takovýho budem tam tančit to by se my líbilo kdybych tančila s honzýkem :yeah:
prosím poradte já ho miluju :sos: :sos: :sos: :sos: :sos: :'-( :'-( :'-( :'-(
deny
 

Předchozí

Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků