poraďte mi....mám problém

poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod misa.m » ned 16. srp 2015 22:26:46

:sos: Ahoj :), je mi 14 a zamilovala jsem se do kluka kterému je 18 skoro 19. Je to vedoucí z tábora. Chci se zeptat, jestli by bylo možné, že bychom spolu chodili, protože jsem do něj blázen <3. Na tom táboře jsem byla podruhé a celkem dobře jsme si pokecali. Taky si s ním píšu na FB. Děkuju za odpověď.
misa.m
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. srp 2015 22:19:31

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod papadev » pon 17. srp 2015 8:27:25

je to zajímavé, jaxe lidé pozastavují nad věkem, věkovým rozdílem....a to ještě biologickým!!!
je to veliká bariéra, kterou je třeba překonat
...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod nop » pon 17. srp 2015 8:44:04

miroslav píše:
papadev píše:je to zajímavé, jaxe lidé pozastavují nad věkem, věkovým rozdílem....a to ještě biologickým!!!
je to veliká bariéra, kterou je třeba překonat
...x...


Jenom aby to neskončilo před trestním soudem. Nejde v daném případě ani tak o věkový rozdíl, jako o to že jeden je plnoletý a druhá ještě pod zákonem. :what:

Vyhnul bych se rozhodně marihuaně
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod Petr.m » pon 17. srp 2015 9:03:41

Ahoj Míšo,
sama jsi strůjcem svého štěstí, tak si užívej své lásky i rozumu. Ať se rozhodneš jakkoliv a ať do dopadne jakkoliv, ničeho nelituj. Láska může jít ruku v ruce s rozumem.
Mé doporučení je láskou neplýtvat, tedy dávat jí jen tolik, aby jí neubývalo, aby i když toužíš dát svou lásku druhým, tak větší část si jí ponechat. Je jak ještěrka, ocásek brzy doroste, ale dáš-li se celá, riskuješ víc. Jsi sama sebou a buď sama sebou, rozhoduj sama za sebe a nes následky sama za sebe, nedej se lacino, buď hbitá jak ještěrka a v životních situacích ztrácej jen ocásek, ať v Tobě po celý Tvůj čas žije nezraněná Láska k Životu. :)
Petr.m
 

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod papadev » pon 17. srp 2015 9:13:06

jeden varuje před předčasným sexem, druhý před marihuanou....
teda chlapi, závidím vám vaše zkušenosti, ale nezávidím závěry, které jste z nich udělali...
...x...
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 6:00:50

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod nop » pon 17. srp 2015 9:33:46

papadev píše:jeden varuje před předčasným sexem, druhý před marihuanou....
teda chlapi, závidím vám vaše zkušenosti, ale nezávidím závěry, které jste z nich udělali...
...x...

To nejsou zkušenosti, ale vědomosti.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 17. srp 2015 9:38:00

Taky nevím, kam to nezletilé děvčátko pospíchá, aniž by mělo aspoň občanský průkaz.
Návštěvník
 

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod jaosiva1 » pon 17. srp 2015 10:40:12

A jaxi, nope, prisel k tem vedomostem?
...x...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 21:55:05

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod jaosiva1 » pon 17. srp 2015 10:42:31

A jakou souvislost, Alajo, vidis mezi chozenim s klukem a mitim obcanskeho prukazu?
...x...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 21:55:05

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 17. srp 2015 11:13:09

jaosiva1 píše:A jakou souvislost, Alajo, vidis mezi chozenim s klukem a mitim obcanskeho prukazu?
...x...

Asi takovou, jak naznačila misa.m sama - a to, že ten druhý je už plnoletý a že jí nestačí, že si píšou na FB:

misa.m píše::sos: Ahoj :), je mi 14 a zamilovala jsem se do kluka kterému je 18 skoro 19. Je to vedoucí z tábora. Chci se zeptat, jestli by bylo možné, že bychom spolu chodili, protože jsem do něj blázen <3. Na tom táboře jsem byla podruhé a celkem dobře jsme si pokecali. Taky si s ním píšu na FB. Děkuju za odpověď.




Ovšem, jestli se tu nejedná jen o nějaké úchylácké předvádění se, na diskusních forech že jo...
Třeba, když byl ještě chat na Lidé.cz, tak to tam obcházelo pár lidí, co měli všelijaké podivné úchylky. Jeden se třeba dlouhé roky vydával za mladistvou dívku ,co je sama doma ....
Návštěvník
 

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod nop » pon 17. srp 2015 12:13:14

jaosiva1 píše:A jaxi, nope, prisel k tem vedomostem?
...x...

Tak jako prší déšť a jako listí poletuje ve větru - slov od cizích lidí se potká mnoho, dokonce napsaných.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod .Petra » pon 17. srp 2015 12:36:30

Návštěvník píše:Taky nevím, kam to nezletilé děvčátko pospíchá, aniž by mělo aspoň občanský průkaz.


Ono někam pospíchá? :what:
Není to zcela normální vývoj ve 14 chtít s někým, do koho jsem blázen, chodit? Nebo psala, že s ním chce sex?
.Petra
 

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod .Petra » pon 17. srp 2015 12:45:12

:what:
Vypadá to, že mnozí "radiči" mají v hlavě sex, marihuanu, úchylácké předvádění nebo dokonce i "lásku".

Tyhle představy mohou být předčasné, nebo?

:)
.Petra
 

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 17. srp 2015 12:57:27

.Petra píše:
Návštěvník píše:Taky nevím, kam to nezletilé děvčátko pospíchá, aniž by mělo aspoň občanský průkaz.


Ono někam pospíchá? :what:
Není to zcela normální vývoj ve 14 chtít s někým, do koho jsem blázen, chodit? Nebo psala, že s ním chce sex?


Ať se tedy dívka raději zeptá doma rodičů, zda jí povolí chodit s oním plnoletým chlapcem. :)
Návštěvník
 

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod .Petra » pon 17. srp 2015 14:21:14

Návštěvník píše:
.Petra píše:
Návštěvník píše:Taky nevím, kam to nezletilé děvčátko pospíchá, aniž by mělo aspoň občanský průkaz.


Ono někam pospíchá? :what:
Není to zcela normální vývoj ve 14 chtít s někým, do koho jsem blázen, chodit? Nebo psala, že s ním chce sex?


Ať se tedy dívka raději zeptá doma rodičů, zda jí povolí chodit s oním plnoletým chlapcem. :)



:D
On s ní chce chodit?
Ty jsi se jako 14 letá ptala rodičů, s kým si máš přát chodit a s kým ne? Já teda ne. :D
.Petra
 

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod nop » pon 17. srp 2015 15:04:52

.Petra píše:
Návštěvník píše:
.Petra píše:...
Ono někam pospíchá? :what:
Není to zcela normální vývoj ve 14 chtít s někým, do koho jsem blázen, chodit? Nebo psala, že s ním chce sex?

Ať se tedy dívka raději zeptá doma rodičů, zda jí povolí chodit s oním plnoletým chlapcem. :)
:D On s ní chce chodit?
Ty jsi se jako 14 letá ptala rodičů, s kým si máš přát chodit a s kým ne? Já teda ne. :D

Já jsem to měl naopak. Maminka nepokrytě přiznávala, které děvče se jí líbí, kterou by ráda přijala za snachu. I tatínek měl nenápadné náznaky, ale ne otevřené.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1748
Registrován: ned 04. zář 2011 21:53:28
Bydliště: Praha

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 17. srp 2015 17:28:46

.Petra píše:
Návštěvník píše:
Ať se tedy dívka raději zeptá doma rodičů, zda jí povolí chodit s oním plnoletým chlapcem. :)

:D
On s ní chce chodit?
Ty jsi se jako 14 letá ptala rodičů, s kým si máš přát chodit a s kým ne? Já teda ne. :D


No vidíš, konečně tu padla správná otázka : On s ní chce chodit? :D :D :D
Jestli by ten táborový instruktor měl chodit z každou nezletilou dívkou, co ho šíleně miluje, tak by z toho měl nejspíš jen samé maléry a krom toho, třeba je už šťastně zaláskovaný někde jinde

Já ve čtrnácti rozhodně nechtěla s nikým chodit, ani se stejně starým chlapcem, ani se starším či mladším. Nejspíš jsem neměla ta správně zapálená lýtka. :crazy:
Návštěvník
 

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod jaosiva1 » úte 18. srp 2015 6:13:03

Destove kapky
Padaji do prazdnych hrncu
Az je zcela naplni

Ale vyzivna polevka
Z toho assi nebude
...x...
jaosiva1
 
Příspěvky: 263
Registrován: úte 14. led 2014 21:55:05

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 18. srp 2015 15:56:29

Občas se tu objeví výkřik, který má a který také strhne novou lavinu komentářů, které se od prvotního příspěvku diametrálně zakrátko vzdálí... :-), prvotní tazatel se neobjeví, ale štamgasti dále rokují nad nesmrtelností brouka, tentokráte nad konopím, vesnicí, zahrádhařením atd. atd. :-)))))
To vše na Poradně zdarma :-)))
Každý si přijde na své.
Potřeba sousedského pokecání je zajištěna.
Dříve se sedalo na návsi, na lavičce, u rybníčku, za měsíčku a povídalo se.
V dnešní době to supluje internet.
Virtuálně stále spolu u různých témat.
:-)
Návštěvník
 

Re: poraďte mi....mám problém

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 18. srp 2015 16:02:58

Návštěvník píše:Občas se tu objeví výkřik, který má a který také strhne novou lavinu komentářů, které se od prvotního příspěvku diametrálně zakrátko vzdálí... :-), prvotní tazatel se neobjeví, ale štamgasti dále rokují nad nesmrtelností brouka, tentokráte nad konopím, vesnicí, zahrádhařením atd. atd. :-)))))
To vše na Poradně zdarma :-)))
Každý si přijde na své.
Potřeba sousedského pokecání je zajištěna.
Dříve se sedalo na návsi, na lavičce, u rybníčku, za měsíčku a povídalo se.
V dnešní době to supluje internet.
Virtuálně stále spolu u různých témat.
:-)


No co, co, co - je tu prostě virtuální pavlač......a virtuální drbny.....a občas se ukáže i virtuální moralista, kterému to drbání udrbaných drben na pavlači velmi vadí..... :crazy:
Návštěvník
 

Další

Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků