co znamená když mě říká

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 13:48:18

Jana píše:Honzo, to, co spolehlivě každý vztah zabíjí, je, když jeden začne na tom druhém viset, bere to svobodu, dech, leze to pod kůži.

...


na tom je cca 80% procent založeno na závislosti jednoho na druhém ... proto je to partnerství, kdy si vzájemně partneři dávají a berou a závisí na sobě navzájem, vzájemně se rozvíjejí a obohacují tak své životy

20% je o partnerské nevztahu - volný vztah na sobě dvou nezávislých lidí

ale ty asi máš na mysli, patologii závislosti jednoho partnera na druhém, který se na svého partnera pověsí jako koule na noze, nebo ho dusí v chomoutu, vyžaduje jeho 100% neustálou pozornost, jeho 100% nestálý zájem a péči a nedovolí druhému svobodně dýchat a nerespektuje jeho osobní zájmy a potřeby ...

zkušenosti ukazují, že funkční vztah stojí na třech pilířích

shoda v sexu
schopnost společně fungovat v praktických záležitostech (zabezpečit domácnost, péči o děti, finance)
některé společné zájmy a aktivity (duševní shoda)

na dvou pilířích ještě vztah stojí, ale už velmi kostrbatě a jen jeden funkční pilíř je málo a vztah se dříve nebo později zhroutí ...
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod .Petra » čtv 02. črc 2015 13:50:52

Návštěvník píše:
Jarda Malej píše:
prostě je to pro mne osudová žena a "pojedu" až do konce, i kdybych si měl tu hubu pak natlouct, ale nikdy litovat nebudu

Znáš úsloví: "Nikdy neříkej nikdy"?
Ostatně z osudové ženy se lehce může stát žena osudná.
A projevy vděčnosti "..za každou "obyčejnou" věc co pro ni udělám,"
bývají motorem, na který partneři osudových žen často jedou, někdy i dojedou.
Kolik, je ti?
..říká často abych se trocha v projevech citů mirnil a nepokazil to,

Tohle ty osudové ženy často říkají ctitelům, kteří pro ně dělají "obyčejné věci."
Přičemž těmi věcmi méně obyčejnými pověřují muže méně obětavé, leč rozhodnější.
:)


Myslím, že honza62 má velkou smůlu, ona žena k němu láskou nikdy nezahoří.
Jedině snad po pár flaškách alkoholu, a ještě k tomu omylem....
Prostě to není její typ na chlapa do postele, ale jen její typ na chlapa ke kamarádění.


Vidím to přesně tak.
Dalo by se to přezkoušet, když by šel na odstup, jestli pak začne usilovat ona nebo jestli jí to bude jedno. Touha roste s nedostupností. Proto jeho stále roste a ona žádnou necítí.

:)
.Petra
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 13:51:20

Návštěvník píše:
Jarda Malej píše:
prostě je to pro mne osudová žena a "pojedu" až do konce, i kdybych si měl tu hubu pak natlouct, ale nikdy litovat nebudu

Znáš úsloví: "Nikdy neříkej nikdy"?
Ostatně z osudové ženy se lehce může stát žena osudná.
A projevy vděčnosti "..za každou "obyčejnou" věc co pro ni udělám,"
bývají motorem, na který partneři osudových žen často jedou, někdy i dojedou.
Kolik, je ti?
..říká často abych se trocha v projevech citů mirnil a nepokazil to,

Tohle ty osudové ženy často říkají ctitelům, kteří pro ně dělají "obyčejné věci."
Přičemž těmi věcmi méně obyčejnými pověřují muže méně obětavé, leč rozhodnější.
:)


Myslím, že honza62 má velkou smůlu, ona žena k němu láskou nikdy nezahoří.
Jedině snad po pár flaškách alkoholu, a ještě k tomu omylem....
Prostě to není její typ na chlapa do postele, ale jen její typ na chlapa ke kamarádění
.


koukám, že už jsou tu jasnovidecké hlášky :)
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod .Petra » čtv 02. črc 2015 13:59:37

Návštěvník píše:
Jana píše:Honzo, to, co spolehlivě každý vztah zabíjí, je, když jeden začne na tom druhém viset, bere to svobodu, dech, leze to pod kůži.

...


na tom je cca 80% procent založeno na závislosti jednoho na druhém ...


Prostě se navzájem potřebují.
Pro mnoho lidí je to přijemné cítit, že je někdo potřebuje.

:)
.Petra
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 14:14:02

.Petra píše:
Návštěvník píše:
Jana píše:Honzo, to, co spolehlivě každý vztah zabíjí, je, když jeden začne na tom druhém viset, bere to svobodu, dech, leze to pod kůži.

...


na tom je cca 80% procent založeno na závislosti jednoho na druhém ...


Prostě se navzájem potřebují.
Pro mnoho lidí je to přijemné cítit, že je někdo potřebuje.

:)


partnerství a vztahy jsou modifikací sounáležitosti, vzájemné potřebnosti, dávání a braní, učí nás vyváženosti a toleranci, protože moje a tvoje přechází v naše

ať je to v rodině, v přátelství, v národě, v Zemi atd.

všichni jsme součásti systému ...

pro někoho to může být příjemné, pro někoho naopak nepříjemné, protože je tak vyhraněnou osobností, že nechce nebo není schopen žít v partnerství ani rodinném

jsou to ale jen dvě strany té samé mince - ukázky lpění na osobnosti - egu :what:

dnešní trend je hodně o tom, že mladí lidé demonstrují svojí osobní svobodu a nezávislost a čím dál víc jich dává přednost být singl ...
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod .Petra » čtv 02. črc 2015 14:25:47

Návštěvník píše:
dnešní trend je hodně o tom, že mladí lidé demonstrují svojí osobní svobodu a nezávislost a čím dál víc jich dává přednost být singl ...


Mnohost a různorodost jsou prima. Co by to mělo za smysl dělat v každé inkarnaci tu samou zkušenost...

:)
.Petra
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 14:44:33

.Petra píše:
Návštěvník píše:
dnešní trend je hodně o tom, že mladí lidé demonstrují svojí osobní svobodu a nezávislost a čím dál víc jich dává přednost být singl ...


Mnohost a různorodost jsou prima. Co by to mělo za smysl dělat v každé inkarnaci tu samou zkušenost...

:)


ano, tak proto je tu další trend, vyzkoušet si, dobrovolnou nepárovost a to tak dlouho, dokud se nedojde k indiferentnosti tj. bez preferencí

single fenomén nastoupil po zjištění nefunkčnosti nuceně udržovaných partnerství a po nefunkčnosti volné lásky symbolizované hnutím hipíků a po nefunkčnosti žití na "hromádce", s tímto fenoménem je spojen další trend, s odmítáním rodičovství a to zejména u mladých žen, nebo odkládání rodičovství do let po třicítce, dnes už i po 35 ... (nahradilo to nefunkční model svobodných mlatek - dítě bez partnera)

"Single je osoba, která z různých důvodů, ať již dobrovolně či nedobrovolně volí nebo je donucena okolnostmi žít život o samotě, tedy bez partnera. Do této kategorie spadají relativně mladí lidé ve věku 25 až 40 let, kteří se rozhodli žít po delší dobu bez partnera proto, aby mohli rozvíjet jiné než rodinné životní strategie.

Charakteristické rysy:

single je člověk starý dvacet pět až čtyřicet let
single je ekonomicky nezávislý
single žije sám
single nežije ani „na hromádce“ s druhem či družkou (nekohabituje)
single nemá konkrétní vize do budoucnosti a je s tímto stavem spokojen
single klade na čelní příčku svého žebříčku hodnot nezávislost a svobodu

Transformace společnosti v 90. letech 20. století znamenala nárůst svobodných lidí ve věku 20–29 let. V roce 1989 byl podíl svobodných v této věkové skupině 36 %, v roce 1999 již 61 %. Vysvětlení skýtá jak vytvoření prostoru pro svobodnou volbu životního stylu, tak růst životních nákladů a nákladů na děti."
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Alaja » čtv 02. črc 2015 14:45:19

Návštěvník píše:
Alaja. píše:
Myslím, že honza62 má velkou smůlu, ona žena k němu láskou nikdy nezahoří.
Jedině snad po pár flaškách alkoholu, a ještě k tomu omylem....
Prostě to není její typ na chlapa do postele, ale jen její typ na chlapa ke kamarádění
.


koukám, že už jsou tu jasnovidecké hlášky :)


Co taky čekat na stránkách o duchovnu, že jo... :crazy:

A co třeba zkusit nějakou seznamku, třeba na ni honza62 potká ženu, co vypadá podobně jako ta, kterou miluje, ale bude o mnohem vstřícnější..?
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Alaja » čtv 02. črc 2015 14:48:28

Návštěvník píše:
single fenomén nastoupil po zjištění nefunkčnosti nuceně udržovaných partnerství a po nefunkčnosti volné lásky symbolizované hnutím hipíků a po nefunkčnosti žití na "hromádce", s tímto fenoménem je spojen další trend, s odmítáním rodičovství a to zejména u mladých žen, nebo odkládání rodičovství do let po třicítce, dnes už i po 35 ... (nahradilo to nefunkční model svobodných mlatek - dítě bez partnera)
[/b]


...a proto se v románech, starších 50 let, často vyskytují termíny jako starý mládenec a stará panna.... :crazy:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 14:55:46

Honza si sem přišel zeptat - co znamená, když mě říká ..., aby se více zorientoval v tom co ta žena cítí (tedy tak to udělalo na mně dojem), protože mužské vnímání je od ženského odlišné a muži se často nedokáží orientovat v tom co cítí a jak vnímá (je a sebe a svět) žena,

ne aby se šel ujistit, jestli jí chce nebo nechce a nebo jestli by nebylo lepší si najít jinou, podobnou, vstříčnější, nebo jestli by nebylo úplně nejlepší se na všechny ženský vyprdnout a žít si sám podle sebe a pro sebe, jak to spousta lidí udělalo, aby měli konečně klid a nemuseli se kvůli partnerovi nějako omezovat nebo se na něj ohlížet :what:

napsal to hned v úvodě, že má jasno co chce, chce jí, ale jako plnohodnotnou partnerku a že je ochoten za to zaplatit i rozbitím huby :)

vůbec se mu nedivím, že se mu nechce tohle řešit s kolegy a s kamarády, protože ti by se mu s největší pravděpodobností řekli, vykašli se na ni, nenech ze sebe dělat vola a podívej se kolem, kolik je tu ženských, který jsou žádostivý a ochotný ke všemu, jen aby si jich chlap všimnul a chvíli s nimi byl ...
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:03:04

Alaja píše:
Návštěvník píše:
single fenomén nastoupil po zjištění nefunkčnosti nuceně udržovaných partnerství a po nefunkčnosti volné lásky symbolizované hnutím hipíků a po nefunkčnosti žití na "hromádce", s tímto fenoménem je spojen další trend, s odmítáním rodičovství a to zejména u mladých žen, nebo odkládání rodičovství do let po třicítce, dnes už i po 35 ... (nahradilo to nefunkční model svobodných mlatek - dítě bez partnera)
[/b]


...a proto se v románech, starších 50 let, často vyskytují termíny jako starý mládenec a stará panna.... :crazy:


jj já četla červenou knihovnu, tak vím, že právě to byli ty výjimky, proto se na to tak poukazovalo

a stará panná a starý mládenec bylo označení čehosi nezvyklého, mnohdy pohrdlivého až hanlivého charakteru

ale dneska je to naopak další módní trend - být sám a vystačit si sám a když potřebuju mít sex s někým druhým a nevystačí si sami, tak sex na jednu noc, pořádnej, ať to stojí za to a zmiznout ještě za tepla domů, jen žádný společný rána, ani žádnou společné spaním, kdy by bylo nutné se dělit o postel

já to nekritizuji, jen si všímám toho nového trendu (no nového už léta běžícího) a vidím, že je to opět nefunkční, stejně jako ty předchozí ... a neboj Poli, já si taky těmi přechozími prošla :D :D :D já jim do toho nekecám, když se mně na to nezeptají :D :D :D protože vím, že když mi do toho někdo kecal, tak jsem ho taky neposlechla a musela jsem si tím projít a nabít si sama za sebe hubu, aby se mi rozsvítilo ...
Návštěvník
 

Re: co znamená říká stará panna

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:07:12

"Eulalie Čubíková vstupuje na scénu, a proto si o ní něco povězme. Představujeme si cholerickou brunetu, vyschlou a jedovatou, s ošklivou pletí, s ošklivým pohledem, s baziliščím jazykem, se špatně trávícím žaludkem, a to všechno zastřeno výbojnou zbožností a pokryteckou laskavostí. Vzorný příklad zdrcující počestnosti, neboť počestnost v takovém těle je hnusná na pohled a ostatně v tomto případě měla původ spíše v pomstychtivosti a nenávisti k lidem než ve vrozené dobrotě. Zanícená žmoulatelka růženců, horlivá odříkávatelka litanií, ale také zuřivá roztrušovatelka pomluv a tajných výhrůžek. Slovem zvonokoská zmije v masce božího hovádka. O jejím věku se nemluví, nikdy se o něm nemluvilo. Je možné hádat jí něco přes čtyřicet, ale nikoho to nezajímá. O všechen tělesný půvab byla osudem připravena již v dětství. Stejně jako neměla žádný určitý věk, neměla Eulalie Čubíková žádné životní příhody. Po smrti svých rodičů zdědila slečna Eulalie jedenáct set franků renty a v sedmadvaceti letech začala život osamělé staré panny vzadu v Mnišské uličce, ve stínu kostela. Ve dne v noci tam bděla nad městečkem a veřejně kárala jeho hanebnosti a chtíče jménem ctnosti, které zvonokoští muži z opatrnosti vůbec nedbali."

Gabriel Chevalier, Zvonokosy
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:11:38

Návštěvník píše:Honza si sem přišel zeptat - co znamená, když mě říká ..., aby se více zorientoval v tom co ta žena cítí (tedy tak to udělalo na mně dojem), protože mužské vnímání je od ženského odlišné a muži se často nedokáží orientovat v tom co cítí a jak vnímá (je a sebe a svět) žena,

ne aby se šel ujistit, jestli jí chce nebo nechce a nebo jestli by nebylo lepší si najít jinou, podobnou, vstříčnější, nebo jestli by nebylo úplně nejlepší se na všechny ženský vyprdnout a žít si sám podle sebe a pro sebe, jak to spousta lidí udělalo, aby měli konečně klid a nemuseli se kvůli partnerovi nějako omezovat nebo se na něj ohlížet :what:

napsal to hned v úvodě, že má jasno co chce, chce jí, ale jako plnohodnotnou partnerku a že je ochoten za to zaplatit i rozbitím huby :)

vůbec se mu nedivím, že se mu nechce tohle řešit s kolegy a s kamarády, protože ti by se mu s největší pravděpodobností řekli, vykašli se na ni, nenech ze sebe dělat vola a podívej se kolem, kolik je tu ženských, který jsou žádostivý a ochotný ke všemu, jen aby si jich chlap všimnul a chvíli s nimi byl ...



Tímto ona žena říká, že, že s ním vést opravdový společný život nechce. S nějakým jiným mužem ale připravena je. Ale s Honzou ne, něco jí na něm vadí. Co je na tom nejasného?
Ale není sama (jak říká) připravená jít do vztahu a dát mě to po čem toužím a ona to dobře ví -nejde o " jen vyspání se spolu", ale o opravdový společný život. říká často abych se trocha v projevech citů mírnil a nepokazil to, ale je vděčná za každou "obyčejnou" věc co pro ni udělám
Návštěvník
 

znamená když říká starý mládenec

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:12:18

Blumfeld, starši mládenec, stoupal jednoho večera nahoru do svého bytu, což byla namáhavá práce, neboť bydlel v šestém poschodí. Stoupaje do schodů pomyslel si, jako poslední dobou častěji, jak protivný je tenhle naprosto osamělý život, že teď musí potají vyšlapat těch šest pater, nahoře pak přijde do svého prázdného pokoje, tam si zase potají oblékne župan, zapálí dýmku, trochu si počte v jednom francouzském časopise... Blumfeld by velice uvítal nějakého průvodce, nějakého diváka při těchto činnostech. Uvažoval, jestli by si neměl opatřit nějakého psíka. Takové zvíře je veselé a především vděčné a věrné... Ovšemže pes má i své nevýhody. I když je držen k sebevětší čistotě, přece jen zaneřádí pokoj... Nečistotu v pokoji však zase nesnáší Blumfeld, čistota pokoje je pro něho něco nepostradatelného...
I zůstane tedy Blumfeld přece jen sám, nemá choutky staré panny, která chce mít ve své blízkosti nějakou podřízenou živou bytost, již smí chránit, k níž může být něžná, již chce ustavičně obsluhovat, takže jí stačí kočka, kanárek nebo dokonce i zlaté rybičky. A není-li ani to, spokojí se i s květinami za oknem. Naproti tomu Blumfeld chce mít jen průvodce, nějaké zvíře, o než by se nemusel příliš starat, jemuž by tu a tam neuškodil kopanec, jež by v nejhorším mohlo i přespat na ulici, jež by však, kdyby se Blumfeldovi zachtělo, bylo ihned k dispozici se štěkotem, skákáním, olizovaním ruky. Takového něco chce Blumfeld, jelikož by to však, jak nahlíží, nemohl získat bez příliš velkých nevýhod, raději se toho vzdá, ovšem - protože je povahy důkladné - přece jen čas od času, například dnes večer, se k těmto úvahám vracívá.

– F.Kafka
Návštěvník
 

Re: co znamená říká stará panna

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:13:52

Návštěvník píše:"Eulalie Čubíková vstupuje na scénu, a proto si o ní něco povězme. Představujeme si cholerickou brunetu, vyschlou a jedovatou, s ošklivou pletí, s ošklivým pohledem, s baziliščím jazykem, se špatně trávícím žaludkem, a to všechno zastřeno výbojnou zbožností a pokryteckou laskavostí. Vzorný příklad zdrcující počestnosti, neboť počestnost v takovém těle je hnusná na pohled a ostatně v tomto případě měla původ spíše v pomstychtivosti a nenávisti k lidem než ve vrozené dobrotě. Zanícená žmoulatelka růženců, horlivá odříkávatelka litanií, ale také zuřivá roztrušovatelka pomluv a tajných výhrůžek. Slovem zvonokoská zmije v masce božího hovádka. O jejím věku se nemluví, nikdy se o něm nemluvilo. Je možné hádat jí něco přes čtyřicet, ale nikoho to nezajímá. O všechen tělesný půvab byla osudem připravena již v dětství. Stejně jako neměla žádný určitý věk, neměla Eulalie Čubíková žádné životní příhody. Po smrti svých rodičů zdědila slečna Eulalie jedenáct set franků renty a v sedmadvaceti letech začala život osamělé staré panny vzadu v Mnišské uličce, ve stínu kostela. Ve dne v noci tam bděla nad městečkem a veřejně kárala jeho hanebnosti a chtíče jménem ctnosti, které zvonokoští muži z opatrnosti vůbec nedbali."

Gabriel Chevalier, Zvonokosy


Přidej ještě Nerudovy Malostranské povídky, tam je starých mládenců a panen víc dost..
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:18:44

Návštěvník píše:Tímto ona žena říká, že, že s ním vést opravdový společný život nechce.

S nějakým jiným mužem ale připravena je.

Ale není sama (jak říká) připravená jít do vztahu


mně z toho zase úplně jednoznačně nevyplývá, že by byla připravená jít do dalšího vztahu ... s mužem, ať už s jakýmkoliv
nejen s Honzou

zvláště když od toho bývalého partnera odcházela na třikrát ... tak to nevypadá, že by po tom všem byla připravená, tj. otevřená a volná pro další vztah

dokud se z toho bývalého nevzpamatuje, tak další vztah bude jen přebitím neschopnosti zůstat sám a ujasnit si v sobě co vůbec chce ...
Návštěvník
 

Re: co znamená říká stará panna

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:21:06

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:"Eulalie Čubíková vstupuje na scénu, a proto si o ní něco povězme. Představujeme si cholerickou brunetu, vyschlou a jedovatou, s ošklivou pletí, s ošklivým pohledem, s baziliščím jazykem, se špatně trávícím žaludkem, a to všechno zastřeno výbojnou zbožností a pokryteckou laskavostí. Vzorný příklad zdrcující počestnosti, neboť počestnost v takovém těle je hnusná na pohled a ostatně v tomto případě měla původ spíše v pomstychtivosti a nenávisti k lidem než ve vrozené dobrotě. Zanícená žmoulatelka růženců, horlivá odříkávatelka litanií, ale také zuřivá roztrušovatelka pomluv a tajných výhrůžek. Slovem zvonokoská zmije v masce božího hovádka. O jejím věku se nemluví, nikdy se o něm nemluvilo. Je možné hádat jí něco přes čtyřicet, ale nikoho to nezajímá. O všechen tělesný půvab byla osudem připravena již v dětství. Stejně jako neměla žádný určitý věk, neměla Eulalie Čubíková žádné životní příhody. Po smrti svých rodičů zdědila slečna Eulalie jedenáct set franků renty a v sedmadvaceti letech začala život osamělé staré panny vzadu v Mnišské uličce, ve stínu kostela. Ve dne v noci tam bděla nad městečkem a veřejně kárala jeho hanebnosti a chtíče jménem ctnosti, které zvonokoští muži z opatrnosti vůbec nedbali."

Gabriel Chevalier, Zvonokosy


Přidej ještě Nerudovy Malostranské povídky, tam je starých mládenců a panen víc dost..


protože výjimka vždy upoutává pozornost ... dneska si nějakých single nikdo ani nevšimne, protože je to prostě jeden z dalších trendů. dneska pozornost upoutává mladá rodina s více než dvěma dětmi a za pár let vůbec s dvěma dětmi to bude unikum ... je někde potkat, pak se o nich budou psát romány a točit filmy
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:21:50

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:Tímto ona žena říká, že, že s ním vést opravdový společný život nechce.

S nějakým jiným mužem ale připravena je.

Ale není sama (jak říká) připravená jít do vztahu


mně z toho zase úplně jednoznačně nevyplývá, že by byla připravená jít do dalšího vztahu ... s mužem, ať už s jakýmkoliv
nejen s Honzou

zvláště když od toho bývalého partnera odcházela na třikrát ... tak to nevypadá, že by po tom všem byla připravená, tj. otevřená a volná pro další vztah

dokud se z toho bývalého nevzpamatuje, tak další vztah bude jen přebitím neschopnosti zůstat sám a ujasnit si v sobě co vůbec chce ...


vždyť jo....jiný muž = ten, od kterého odešla na třikrát.... :)
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:24:37

teda na těch dvou ukázkách z literatury je vidět, jak rozdílně vnímá muž a žena i to svoje single

"zůstane tedy Blumfeld přece jen sám, nemá choutky staré panny, která chce mít ve své blízkosti nějakou podřízenou živou bytost, již smí chránit, k níž může být něžná, již chce ustavičně obsluhovat, takže jí stačí kočka, kanárek nebo dokonce i zlaté rybičky. A není-li ani to, spokojí se i s květinami za oknem.

Naproti tomu Blumfeld chce mít jen průvodce, nějaké zvíře, o než by se nemusel příliš starat, jemuž by tu a tam neuškodil kopanec, jež by v nejhorším mohlo i přespat na ulici, jež by však, kdyby se Blumfeldovi zachtělo, bylo ihned k dispozici se štěkotem, skákáním, olizovaním ruky."

:D :D :D
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:28:13

Návštěvník píše:
vždyť jo....jiný muž = ten, od kterého odešla na třikrát.... :)


ale od toho jiného muže už odešla - definitivně a teď se musí vzpamatovat z toho rozchodu a teprve pak bude připravená na případný další vztah

a jak víš, že si to v sobě nějak neujasní a nezkusí to s Honzou ??? nebo třeba úplně s někým jiným nebo třeba už vůbec nebude chtít žádný vztah, jako to udělalo spousta lidí a radši zůstávají sami :what:

3 měsíce po rozchodu - to je chvilička, to ještě je velmi živé ... většinou to trvá cca rok než se člověk z toho vzpamatuje ...
Návštěvník
 

Další

Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků