co znamená když mě říká

co znamená když mě říká

Nový příspěvekod honza62 » čtv 02. črc 2015 12:50:42

Dobrý den, omlouvám se, pokud můj dotaz patří jinam. Mám dlouholetou kamarádku, kterou i strašně moc miluji bez ohledu na to co se dějě. Prostě pro mne vysněná osudová žena, již několikrát jsem ji pomohl v tíživých situacích při odchodu od přítele - hlavně podporou a přítomností nikoliv "vyspáním se". (pravda několikrát se k němu vrátila ale vždy s tím, že mne se nikdy nevzdá), nedávno cca 3 měsíce od něj odešla definitivně. Pomohl jsem ji opět, nyní i s přestěhováním i částečně vypomohl při vybavení a zařízení hodně věcí. Nejde o peníze. Miluji proto a dělám věci a neočekávám nic zpět jen s ní chci orpavdu žít jako rovnocenný partner. Nebyla přiliš zvyklá, že se s ní zacházelo jako se "ženou", kterou si člověk váží. Rozumím tomu, že je možná asi brzo na to, aby ten vztha co máme přešel do úrovně partner - partnerka, často to i probíráme, jsme otevření v diskuzi o čem koliv. často od ní slýchávám a slýchaval i před tím, že je moc ráda, že jsem. Ale není sama (jak říká) připravená jít do vztahu a dát mě to po čem toužím a ona to dobře ví -nejde o " jen vyspání se spolu", ale o opravdový společný život. říká často abych se trocha v projevech citů mirnil a nepokazil to, ale je vděčná za každou "obyčejnou" věc co pro ni udělám. Peru se s tím v sobě, trpělivosti mám dost cíl mám jasný. Jen třeba nevím co znamená to "jsem ráda že jsi a to jediné ted vím stoprocentně. ASi si řeknete že jsem "blázen", ale prostě je to pro men osudová žena a "pojedu" až do konce, i kdybych si měl tu hubu pak natlouct, ale nikdy litovat nebudu. Děkuji za případné Vaše názory. A přeji krásné sluníčkové dny. Honza
honza62
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 13:20:22

honza62 píše: ... prostě je to pro men osudová žena a "pojedu" až do konce, i kdybych si měl tu hubu pak natlouct, ale nikdy litovat nebudu. Děkuji za případné Vaše názory. A přeji krásné sluníčkové dny. Honza


ahoj Honzi :)

nejspíš jsi si psaním toho dotazu ujasnil co chceš a co jsi ochoten za to zaplatit ...

tak to je fajn, protože je spousta lidí co vědí co nechtějí, ale nevědí co chtějí, natož co by pro to byli schopni obětovat

a tak když ty tohle víš, tak asi názory ostatních na to - co znamená, když ti ona říká ... to nezmění :)

ale kdybys stál o můj soukromý názor na to, tak jdi tak jak to sám v sobě skutečně cítíš :)

držím palce a zdravím :)
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod honza62 » čtv 02. črc 2015 13:27:09

Ahoj a děkuji za názor. ano vím přesně co chci, cíl mám (dlouhodobě) jasný. Jen si něco nechci pokazit (přilišnou aktivitou, ale v tomhle dost plavu asi nejsem dobrej taktik, i když starej jsem už na to dost viz ročník narození za jménem ) a proto se třeba ptám i na význam toho na co jsem se ptal. Ale ještě jednou moc děkuji. H. :)
honza62
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 13:27:58

Jen třeba nevím co znamená to "jsem ráda že jsi a to jediné ted vím stoprocentně

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nejspíš to bude znamenat, to že je ráda, že má vedle sebe někoho kdo se o ní postará, když je v bryndě ... a o koho se může opřít ...
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 13:37:40

honza62 píše: ...Jen si něco nechci pokazit (přilišnou aktivitou, ale v tomhle dost plavu asi nejsem dobrej taktik


obávám se, že v tom ti těžko někdo poradí, jaká aktivita je optimální ... to vyplývá ze situace na situaci a k tomu je třeba být citlivý a vnímavý, aby přicházela adekvátní reakce

a to je na celý život práce dost (jak rozvíjet citlivost a vnímavost) :)

když budeš dělat jak to nejlépe umíš v souladu se svým cítěním a vnímáním, tak nebudeš sám se sebou v rozporu a pokud se něco pokazí, tak tě to bude mrzet a bolet, ale budeš vědět, že jsi nedokázal udělat víc nebo miň a lépe se s tím vyrovnáš, než když budeš nějak cíleně taktizovat a snažit se strategicky manipulovat ...

jestli ta žena s tebou nebude chtít mít víc než přátelský vztah, tak s tebou stejně nebude nebo bude jen na oko ... a jestli s tebou bude chtít být, tak s tebou prostě bude :what:

podle toho co píšeš mi přišlo, že jsi připraven na obě možnosti ... :what:
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod honza62 » čtv 02. črc 2015 13:43:13

ju děkuji, ano také to tak chápu, možná můj interní pocit je příliš pesimistický, že jsem "jen" ten (ono to ale vůbec není z mého pohledu málo a jsem tomu tak rád, že to tak bere), kdo je vhodný a spolehlivý pro "krizové situace", ale na druhou stranu (i když spolu nebydlíme, jen se vidíme poměrně často, občas u ní i přespím, vedle ní , ale jen se držíme při usínání za ruku) se ptá a probíráme co a jak si představuje v umístění věcí v bytu, Prostě jsme z toho zmatenej, ale je to i tím, že je i ona zmatená a potřebuje si srovnat (na rozdíl ode mne) priority a vůbec co dál, jak jsme psal, odešla od něj před 3 měsíci (i když k tomu to spělo už delší dobu, víme o sobě vše...). Vím asi jsme s tím protivnej, ale nějak se nemám pořádně komu vykecat, s kolegama (kamarádama) to fakt nechci u řešit. H.
honza62
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 13:52:21

Řetězec lásky věčné
(J. Kainar)

Jan miluje Lenku
miluje miluje nejí a bledne
trápí se za noci, trápí se ve dne
Lenka Lenka Lenka Lenka
Lenka je láska má
Lenka miluje Jáchyma
miluje miluje trápí se velice
za jitra tuze moc v půlnoci nejvíce
Jáchym Jáchym Jáchym Jáchym
Jáchym je láska má
Jáchym by rád Annu Lízu
co má tátu na akcízu
Anna Líza touží zase
pro sebe Roberta mít
Robert myslí na Alenku
vsedě vleže v chůzi v šenku
Alenka chce Martina
A Martin má Elvíru rád
Elvíra lištička chytrá
těší se že potká zítra
Edmonda co koně ková
aby se s ním mohla znova
líbat líbat dlouze líbat
líbat a malinko spát
Je historie tuze přísná věda
je plná zvláštních údajů a dat
Kdo komu co a když už tak proč teda
a kdo byl pod ním a kdo byl nad ním nad
Je historie věda která slídí
kde který generál kde z koně spad
Jen jedno jediné se světu přiznat stydí
že lidé nechtěj o samotě spát
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Jarda Malej » čtv 02. črc 2015 14:10:05

prostě je to pro mne osudová žena a "pojedu" až do konce, i kdybych si měl tu hubu pak natlouct, ale nikdy litovat nebudu

Znáš úsloví: "Nikdy neříkej nikdy"?
Ostatně z osudové ženy se lehce může stát žena osudná.
A projevy vděčnosti "..za každou "obyčejnou" věc co pro ni udělám,"
bývají motorem, na který partneři osudových žen často jedou, někdy i dojedou.
Kolik, je ti?
..říká často abych se trocha v projevech citů mirnil a nepokazil to,

Tohle ty osudové ženy často říkají ctitelům, kteří pro ně dělají "obyčejné věci."
Přičemž těmi věcmi méně obyčejnými pověřují muže méně obětavé, leč rozhodnější.



:)
Jarda Malej
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 14:28:49

honza62 píše:ju děkuji, ano také to tak chápu, možná můj interní pocit je příliš pesimistický, že jsem "jen" ten (ono to ale vůbec není z mého pohledu málo a jsem tomu tak rád, že to tak bere), kdo je vhodný a spolehlivý pro "krizové situace", ale na druhou stranu (i když spolu nebydlíme, jen se vidíme poměrně často, občas u ní i přespím, vedle ní , ale jen se držíme při usínání za ruku) se ptá a probíráme co a jak si představuje v umístění věcí v bytu, Prostě jsme z toho zmatenej, ale je to i tím, že je i ona zmatená a potřebuje si srovnat (na rozdíl ode mne) priority a vůbec co dál, jak jsme psal, odešla od něj před 3 měsíci (i když k tomu to spělo už delší dobu, víme o sobě vše...). Vím asi jsme s tím protivnej, ale nějak se nemám pořádně komu vykecat, s kolegama (kamarádama) to fakt nechci u řešit. H.


jestli s ní chceš být jako rovnocenný partner, což píšeš, tak "jen" ten - pochopitelně není tvůj cíl, ale jste spolu aspoň takto

bohužel nebo spíš bohudík - nelze nikoho donutit, aby s tebou sdílel partnerský život, když on to tak necítí ...

podle mně je tu několik možností, jak se to bude vyvíjet dál

1) zůstane to jak to je teď - nejasné, otevřené ...
2) ta žena si to v sobě ujasní a otevře se možnosti zkusit žít s tebou partnerským životem (buď to bude fungovat nebo ne)
3) ta žena si to v sobě ujasní a narovinu ti řekne, že s tebou nechce žít partnerským životem a že tě má ráda "jen" jako výborného přítele
4) ta žena si to v sobě ujasní a spálí všechny mosty za minulostí a bude chtít začít všechno znovu
5) ty si to ujasníš a zjistíš, že jí máš natolik rád a nechceš bez ní být, že se spokojíš tj. vyrovnáš i s tím, že zůstaneš "jen"
6) ty si to ujasníš a zjistíš, že jí máš natolik rád, že nedokážeš být "jen" a budeš jí s tím konfrontovat

a protože se každá situace pořád nějak vyvíjí a mění, tak mi teď nikdo nevíme, jak se to bude vyvíjet dál a jak to dopadne :) leda by se tu ozval nějaký jasnovidec, nebo bychom na to vyložili karty (ale ani tak to nebude 100% jisté)

takže jde o to co ty můžeš dělat nebo nedělat a jaký máš k tomu zaujmout postoj

a moje životní zkušenosti, po několikrát rozbití si huby, nechávání se vláčet a pokusy naopak vláčet a zajistit si za každou cenu život s vysněným partnerem - mne dovedly k tomu,

že dělám co umím jak to nejlíp umím podle toho jak mne to vnitřně vede a neustále se ladím na tu aktuální situaci, nikdy neříkám nikdy, protože stát se může všechno možný i zdánlivě nemožný

i výborně fungující dlouholetý vztah se může během pár vteřin zhroutit a i to co by se zdálo nemožné, se může stát

já znám páry, kdy by nikdo nevěřil, že by mohly být ještě někdy spolu šťastni a přece se to stalo, a lidi co k sobě hledali léta cestu jí našli ... ale znám i ty opaky a taky to samozřejmě znám ze svého osobního života

takže my to spolu můžeme probírat a dívat se různými pohledy ze všech různých stran, ale stejně nakonec to bude na tobě a jí

a pokud to půjde tak to budete zase jen vy dva a pokud ne, tak zase jen vy dva, kteří se tím budou muset vyrovnat

a tak teda znovu se vracím k té mojí původní radě :)

ps. jinak takový postřeh z ženského vnímání, pokud žena reaguje nevstřícně na nějaké tvé výlevy citů - že jí máš rád, že s ní chceš být, že pro ní uděláš všechno na světě

tak to bývá:

protože tomu nevěří nebo se tomu bojí věřit (za tím jsou špatné zkušenosti a zklamání z minulosti)
je ve fázi, kdy potřebuje být sama se sebou a tak nechce momentálně intimitu s mužem
je neschopná z nějakého důvodu sdílet intimitu s muže
nechce z nějakého důvodu mít s tím mužem intimní vztah
nebo hraje hru na upejpavou ...
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 14:31:00

Jarda Malej píše:
prostě je to pro mne osudová žena a "pojedu" až do konce, i kdybych si měl tu hubu pak natlouct, ale nikdy litovat nebudu

Znáš úsloví: "Nikdy neříkej nikdy"?
Ostatně z osudové ženy se lehce může stát žena osudná.
A projevy vděčnosti "..za každou "obyčejnou" věc co pro ni udělám,"
bývají motorem, na který partneři osudových žen často jedou, někdy i dojedou.
Kolik, je ti?
..říká často abych se trocha v projevech citů mirnil a nepokazil to,

Tohle ty osudové ženy často říkají ctitelům, kteří pro ně dělají "obyčejné věci."
Přičemž těmi věcmi méně obyčejnými pověřují muže méně obětavé, leč rozhodnější.
:)


Myslím, že honza62 má velkou smůlu, ona žena k němu láskou nikdy nezahoří.
Jedině snad po pár flaškách alkoholu, a ještě k tomu omylem....
Prostě to není její typ na chlapa do postele, ale jen její typ na chlapa ke kamarádění.
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 14:48:18

Jana píše:Honzo, to, co spolehlivě každý vztah zabíjí, je, když jeden začne na tom druhém viset, bere to svobodu, dech, leze to pod kůži.

...


na tom je cca 80% procent založeno na závislosti jednoho na druhém ... proto je to partnerství, kdy si vzájemně partneři dávají a berou a závisí na sobě navzájem, vzájemně se rozvíjejí a obohacují tak své životy

20% je o partnerské nevztahu - volný vztah na sobě dvou nezávislých lidí

ale ty asi máš na mysli, patologii závislosti jednoho partnera na druhém, který se na svého partnera pověsí jako koule na noze, nebo ho dusí v chomoutu, vyžaduje jeho 100% neustálou pozornost, jeho 100% nestálý zájem a péči a nedovolí druhému svobodně dýchat a nerespektuje jeho osobní zájmy a potřeby ...

zkušenosti ukazují, že funkční vztah stojí na třech pilířích

shoda v sexu
schopnost společně fungovat v praktických záležitostech (zabezpečit domácnost, péči o děti, finance)
některé společné zájmy a aktivity (duševní shoda)

na dvou pilířích ještě vztah stojí, ale už velmi kostrbatě a jen jeden funkční pilíř je málo a vztah se dříve nebo později zhroutí ...
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod .Petra » čtv 02. črc 2015 14:50:52

Návštěvník píše:
Jarda Malej píše:
prostě je to pro mne osudová žena a "pojedu" až do konce, i kdybych si měl tu hubu pak natlouct, ale nikdy litovat nebudu

Znáš úsloví: "Nikdy neříkej nikdy"?
Ostatně z osudové ženy se lehce může stát žena osudná.
A projevy vděčnosti "..za každou "obyčejnou" věc co pro ni udělám,"
bývají motorem, na který partneři osudových žen často jedou, někdy i dojedou.
Kolik, je ti?
..říká často abych se trocha v projevech citů mirnil a nepokazil to,

Tohle ty osudové ženy často říkají ctitelům, kteří pro ně dělají "obyčejné věci."
Přičemž těmi věcmi méně obyčejnými pověřují muže méně obětavé, leč rozhodnější.
:)


Myslím, že honza62 má velkou smůlu, ona žena k němu láskou nikdy nezahoří.
Jedině snad po pár flaškách alkoholu, a ještě k tomu omylem....
Prostě to není její typ na chlapa do postele, ale jen její typ na chlapa ke kamarádění.


Vidím to přesně tak.
Dalo by se to přezkoušet, když by šel na odstup, jestli pak začne usilovat ona nebo jestli jí to bude jedno. Touha roste s nedostupností. Proto jeho stále roste a ona žádnou necítí.

:)
.Petra
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 14:51:20

Návštěvník píše:
Jarda Malej píše:
prostě je to pro mne osudová žena a "pojedu" až do konce, i kdybych si měl tu hubu pak natlouct, ale nikdy litovat nebudu

Znáš úsloví: "Nikdy neříkej nikdy"?
Ostatně z osudové ženy se lehce může stát žena osudná.
A projevy vděčnosti "..za každou "obyčejnou" věc co pro ni udělám,"
bývají motorem, na který partneři osudových žen často jedou, někdy i dojedou.
Kolik, je ti?
..říká často abych se trocha v projevech citů mirnil a nepokazil to,

Tohle ty osudové ženy často říkají ctitelům, kteří pro ně dělají "obyčejné věci."
Přičemž těmi věcmi méně obyčejnými pověřují muže méně obětavé, leč rozhodnější.
:)


Myslím, že honza62 má velkou smůlu, ona žena k němu láskou nikdy nezahoří.
Jedině snad po pár flaškách alkoholu, a ještě k tomu omylem....
Prostě to není její typ na chlapa do postele, ale jen její typ na chlapa ke kamarádění
.


koukám, že už jsou tu jasnovidecké hlášky :)
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod .Petra » čtv 02. črc 2015 14:59:37

Návštěvník píše:
Jana píše:Honzo, to, co spolehlivě každý vztah zabíjí, je, když jeden začne na tom druhém viset, bere to svobodu, dech, leze to pod kůži.

...


na tom je cca 80% procent založeno na závislosti jednoho na druhém ...


Prostě se navzájem potřebují.
Pro mnoho lidí je to přijemné cítit, že je někdo potřebuje.

:)
.Petra
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:14:02

.Petra píše:
Návštěvník píše:
Jana píše:Honzo, to, co spolehlivě každý vztah zabíjí, je, když jeden začne na tom druhém viset, bere to svobodu, dech, leze to pod kůži.

...


na tom je cca 80% procent založeno na závislosti jednoho na druhém ...


Prostě se navzájem potřebují.
Pro mnoho lidí je to přijemné cítit, že je někdo potřebuje.

:)


partnerství a vztahy jsou modifikací sounáležitosti, vzájemné potřebnosti, dávání a braní, učí nás vyváženosti a toleranci, protože moje a tvoje přechází v naše

ať je to v rodině, v přátelství, v národě, v Zemi atd.

všichni jsme součásti systému ...

pro někoho to může být příjemné, pro někoho naopak nepříjemné, protože je tak vyhraněnou osobností, že nechce nebo není schopen žít v partnerství ani rodinném

jsou to ale jen dvě strany té samé mince - ukázky lpění na osobnosti - egu :what:

dnešní trend je hodně o tom, že mladí lidé demonstrují svojí osobní svobodu a nezávislost a čím dál víc jich dává přednost být singl ...
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod .Petra » čtv 02. črc 2015 15:25:47

Návštěvník píše:
dnešní trend je hodně o tom, že mladí lidé demonstrují svojí osobní svobodu a nezávislost a čím dál víc jich dává přednost být singl ...


Mnohost a různorodost jsou prima. Co by to mělo za smysl dělat v každé inkarnaci tu samou zkušenost...

:)
.Petra
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:44:33

.Petra píše:
Návštěvník píše:
dnešní trend je hodně o tom, že mladí lidé demonstrují svojí osobní svobodu a nezávislost a čím dál víc jich dává přednost být singl ...


Mnohost a různorodost jsou prima. Co by to mělo za smysl dělat v každé inkarnaci tu samou zkušenost...

:)


ano, tak proto je tu další trend, vyzkoušet si, dobrovolnou nepárovost a to tak dlouho, dokud se nedojde k indiferentnosti tj. bez preferencí

single fenomén nastoupil po zjištění nefunkčnosti nuceně udržovaných partnerství a po nefunkčnosti volné lásky symbolizované hnutím hipíků a po nefunkčnosti žití na "hromádce", s tímto fenoménem je spojen další trend, s odmítáním rodičovství a to zejména u mladých žen, nebo odkládání rodičovství do let po třicítce, dnes už i po 35 ... (nahradilo to nefunkční model svobodných mlatek - dítě bez partnera)

"Single je osoba, která z různých důvodů, ať již dobrovolně či nedobrovolně volí nebo je donucena okolnostmi žít život o samotě, tedy bez partnera. Do této kategorie spadají relativně mladí lidé ve věku 25 až 40 let, kteří se rozhodli žít po delší dobu bez partnera proto, aby mohli rozvíjet jiné než rodinné životní strategie.

Charakteristické rysy:

single je člověk starý dvacet pět až čtyřicet let
single je ekonomicky nezávislý
single žije sám
single nežije ani „na hromádce“ s druhem či družkou (nekohabituje)
single nemá konkrétní vize do budoucnosti a je s tímto stavem spokojen
single klade na čelní příčku svého žebříčku hodnot nezávislost a svobodu

Transformace společnosti v 90. letech 20. století znamenala nárůst svobodných lidí ve věku 20–29 let. V roce 1989 byl podíl svobodných v této věkové skupině 36 %, v roce 1999 již 61 %. Vysvětlení skýtá jak vytvoření prostoru pro svobodnou volbu životního stylu, tak růst životních nákladů a nákladů na děti."
Návštěvník
 

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Alaja » čtv 02. črc 2015 15:45:19

Návštěvník píše:
Alaja. píše:
Myslím, že honza62 má velkou smůlu, ona žena k němu láskou nikdy nezahoří.
Jedině snad po pár flaškách alkoholu, a ještě k tomu omylem....
Prostě to není její typ na chlapa do postele, ale jen její typ na chlapa ke kamarádění
.


koukám, že už jsou tu jasnovidecké hlášky :)


Co taky čekat na stránkách o duchovnu, že jo... :crazy:

A co třeba zkusit nějakou seznamku, třeba na ni honza62 potká ženu, co vypadá podobně jako ta, kterou miluje, ale bude o mnohem vstřícnější..?
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Alaja » čtv 02. črc 2015 15:48:28

Návštěvník píše:
single fenomén nastoupil po zjištění nefunkčnosti nuceně udržovaných partnerství a po nefunkčnosti volné lásky symbolizované hnutím hipíků a po nefunkčnosti žití na "hromádce", s tímto fenoménem je spojen další trend, s odmítáním rodičovství a to zejména u mladých žen, nebo odkládání rodičovství do let po třicítce, dnes už i po 35 ... (nahradilo to nefunkční model svobodných mlatek - dítě bez partnera)
[/b]


...a proto se v románech, starších 50 let, často vyskytují termíny jako starý mládenec a stará panna.... :crazy:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: co znamená když mě říká

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 02. črc 2015 15:55:46

Honza si sem přišel zeptat - co znamená, když mě říká ..., aby se více zorientoval v tom co ta žena cítí (tedy tak to udělalo na mně dojem), protože mužské vnímání je od ženského odlišné a muži se často nedokáží orientovat v tom co cítí a jak vnímá (je a sebe a svět) žena,

ne aby se šel ujistit, jestli jí chce nebo nechce a nebo jestli by nebylo lepší si najít jinou, podobnou, vstříčnější, nebo jestli by nebylo úplně nejlepší se na všechny ženský vyprdnout a žít si sám podle sebe a pro sebe, jak to spousta lidí udělalo, aby měli konečně klid a nemuseli se kvůli partnerovi nějako omezovat nebo se na něj ohlížet :what:

napsal to hned v úvodě, že má jasno co chce, chce jí, ale jako plnohodnotnou partnerku a že je ochoten za to zaplatit i rozbitím huby :)

vůbec se mu nedivím, že se mu nechce tohle řešit s kolegy a s kamarády, protože ti by se mu s největší pravděpodobností řekli, vykašli se na ni, nenech ze sebe dělat vola a podívej se kolem, kolik je tu ženských, který jsou žádostivý a ochotný ke všemu, jen aby si jich chlap všimnul a chvíli s nimi byl ...
Návštěvník
 

Další

Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků