PLS NUTNĚ HELP!!!!!!

PLS NUTNĚ HELP!!!!!!

Nový příspěvekod muvinov » stř 06. kvě 2015 13:03:18

:sos: Za dva dny jedu na dovolenou do Německa k moři, jenže nemám zelenou kartu!!! Dělal jsem si povinné ručení na této stránce a kopii zelené karty jsem dostal emailem. Jenže já nemám barevnou tiskárnu a nemám možnost jak to vytisknout barevně :confused: V Česku by se to asi dalo okecat, ale myslíte že v zahraničí jim bude stačit černobílá kopie??? Pls fakt help. Nebo to mám risknout bez karty? S tím že když pojedu jak mám tak není důvod mě kontrolovat? Nebo myslíte že to stihne do pátku dorazit? Dělal jsem to teprve včera. :sos:
muvinov
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. kvě 2015 12:50:50

Re: PLS NUTNĚ HELP!!!!!!

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 06. kvě 2015 13:06:31

muvinov píše::sos: Za dva dny jedu na dovolenou do Německa k moři, jenže nemám zelenou kartu!!! Dělal jsem si povinné ručení na této stránce a kopii zelené karty jsem dostal emailem. Jenže já nemám barevnou tiskárnu a nemám možnost jak to vytisknout barevně :confused: V Česku by se to asi dalo okecat, ale myslíte že v zahraničí jim bude stačit černobílá kopie??? Pls fakt help. Nebo to mám risknout bez karty? S tím že když pojedu jak mám tak není důvod mě kontrolovat? Nebo myslíte že to stihne do pátku dorazit? Dělal jsem to teprve včera. :sos:


bez karty to neriskuj
jestli černobílá kopie bude stačit nevím - zkus zavolat do té pojišťovny
barevnou kopii lze pořídit tak, že si to stáhneš na flešku a zajdeš do kopy centra, tak ti to vytisknou barevně
Návštěvník
 

Re: PLS NUTNĚ HELP!!!!!!

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 06. kvě 2015 13:09:44

copy centra

"Vytiskneme vám dokumenty, které si přinesete v elektronické podobě na běžných nosičích (obvykle USB paměti, CD a DVD nosiče, případně po předchozí dohodě i jiná paměťová media) nebo které nám zašlete e-mailem. Nejvhodnější formát pro soubor je tiskové PDF. Dále je možný přímý tisk souborů PCL, PS, TIFF, XPS, OOXML. Běžné soubory z Office i starší typu DOC bývají obvykle bez problémů (ale bez záruky). Tiskneme i JPG, BMP, TIFF a mnoho dalších typů. Kromě JPG fotografií však výrazně doporučujeme zákazníkům data si připravit ze svého oblíbeného pracovního formátu předem do tiskového PDF souboru (a ověřit si jeho podobu)."
Návštěvník
 

Re: PLS NUTNĚ HELP!!!!!!

Nový příspěvekod Jarda Malej » stř 06. kvě 2015 13:28:07

Stačí zajít do kterékoliv z poboček vaší pojišťovny a pořídí vám zelenou kopii během chvilky.
Alespoň u Alianz mi to tak funguje, myslím že za ten klid to stojí.



:)
Jarda Malej
 

Re: PLS NUTNĚ HELP!!!!!!

Nový příspěvekod muvinov » stř 06. kvě 2015 14:21:54

Děkuji všem za rady. Jdu se tedy vydat do města a podívat se po nějakém místě kde by se to dalo vytisknout. Případně pak zkusím jít hledat tu pobočku, kde by to šlo vytisknout. Pak napíšu jak jsem dopadl :)
muvinov
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 06. kvě 2015 12:50:50

Re: PLS NUTNĚ HELP!!!!!!

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 06. kvě 2015 14:25:10

muvinov píše:Děkuji všem za rady. Jdu se tedy vydat do města a podívat se po nějakém místě kde by se to dalo vytisknout. Případně pak zkusím jít hledat tu pobočku, kde by to šlo vytisknout. Pak napíšu jak jsem dopadl :)


to najdeš všechno na netu, kde to máš od sebe nejblíž (jak pobočku pojišťovny nebo copy centrum)

:)

držím palce a napiš
Návštěvník
 

Re: PLS NUTNĚ HELP!!!!!!

Nový příspěvekod Jarda Malej » stř 06. kvě 2015 14:40:54

Děkuji všem za rady. Jdu se tedy vydat do města a podívat se po nějakém místě kde by se to dalo vytisknout. Případně pak zkusím jít hledat tu pobočku, kde by to šlo vytisknout. Pak napíšu jak jsem dopadl :)
muvinov

To bude dobrý, dva dny je dost času na to, aby se to dalo do pořádku.

Mějte se. :)
Jarda Malej
 


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků