Smutek z nedostatku druhé polovičky

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod reseek » ned 08. led 2012 23:03:38

marina.zhukovskaya píše:A tak mě zase přepadá smutek... Copak jsem to moc dlouho nevydržela být v pohodě...

Taky to znám, tohle střídání, beru to jako součást života. Vím, že Zdroj tak ve mně čistí něco, o čem ani nevím, že to ve mně je. Děkuju mu za všechno, co se děje, za všechno... A pak se to dá unést. Současně se pokouším uvidět v sobě, co je příčinou, protože vždycky tam nějaká příčina je, jen si ji neuvědomuju. Jakmile se rozpozná, je to už snadnější. Můžu to odevzdat Zdroji a prosit Ho, aby to vyřešil tak, jak je třeba, aby jeho vůle to ve mně pročistila. Tím se moc uleví.
Uživatelský avatar
reseek
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 24. lis 2011 10:32:58

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:06:11

Kravovinovská situace pro voly... Nemám ke své situaci, co dodat. Prostě to tak je. Zdroj je, já jsem a je situace. Nemám na to názor, jen emoce. A prdlajs všechno, nic a nikdo a proč... Bla, bla, bla, hologramy, prožitky a tma.
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:08:09

Reset a je to.
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:11:40

Reset? To jako, že si mám jít podřezat žíly a začít vše znovu? Co je reset, nechat si vymazat paměť a udělat si lobotomii a přijmout vše, jako ostatní, kterým bylo odebráno ego, aby to měli snadnější? Ti neřeší, co je vzhled, nebo proč něco je, jak to je. Prostě to prožívají... Co je reset? Kam se restartovat?
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:13:34

Skok z balkonu. Ráno tě seškrábnou do černého futrálu a je po trápení.
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:16:37

Jo jasně, není balkon. Totéž - pod vlak.
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:17:03

Jako vždy moc vtipné, to mám jet do Prahy a vyhledat mrakodrap? Protože tady asi ze mě placka nebude, akorát si tak zlomím nohu nebo žebro... Ha
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:18:26

Ty asi také nemáš chlapa, jinak bys takhle nepsala, ale což, jen ty máš právo soudit sebe sama... A není ani třeba, alespoň vidím, co se odráží... :green:
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:20:18

Nemusíš mít výčitky, co nejbližší, rodiče atd. - ono je to vše už předem daný. Nenarodíš se nikomu jinému,než tomu, pro koho i toto bude výzva, navíc již předem vepsaná.
Jen se osud naplní, nic víc.
Nezáleží na tom, jestli je jablko na stromě nebo pod stromem, život plyne neustále dál, ve své proměně... jsi jedna z mnoha "plodů" života...
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Honzam » ned 08. led 2012 23:20:35

Marino, vnímala jsi to někdy tak, že to všechno smutné a depresivní nemá s Tebou nic společného, je to něco cizího a vůbec to není Tvojí součástí? Něco jako mračna, která zakrývají Tvou skutečnou dokonalou podobu.

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=53&t=26
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:21:40

Koukám na Johnyho Cashe a začínám chápat, kde jsou ti chlapi.... End of the all...
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:22:52

Honzam píše:Marino, vnímala jsi to někdy tak, že to všechno smutné a depresivní nemá s Tebou nic společného, je to něco cizího a vůbec to není Tvojí součástí? Něco jako mračna, která zakrývají Tvou skutečnou dokonalou podobu.

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=53&t=26

Zkus si pustit videa na vlákně videa pro radost a potěchu ducha... , kdyby náhodou.....ha ha ha :-))
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:25:25

marina.zhukovskaya píše:Koukám na Johnyho Cashe a začínám chápat, kde jsou ti chlapi.... End of the all...

To bude pro tebe lepší, než ta vide pro radost, tak si to užívej, Johnyho Cashe, na obrazovce, ha ha ha :-)
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:27:50

Videa pro radost, těch už jsem viděla, to chce koukat ale bez těch černých brýlí, jak se říká, danke schon!
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:29:48

No vždyď říkám, že ty pocity nejsou moje, jen mě narušujou, mají vliv na mé tělo, na moji chuť k jídlu a na mou náladu. Já to vím a vzdávám se těchto narušovatelů, pořád jim člověk jen platí svou energii. Už dost!!!
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:30:10

Gern geschehen. :-)
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:32:56

marina.zhukovskaya píše:No vždyď říkám, že ty pocity nejsou moje, jen mě narušujou, mají vliv na mé tělo, na moji chuť k jídlu a na mou náladu. Já to vím a vzdávám se těchto narušovatelů, pořád jim člověk jen platí svou energii. Už dost!!!

No vidíš to, jak jsi uvědomělá holka, tak šup do pyžama, přikrýt a spát. Konec estrády.
Někdo mezitím skočí z okna, někdo pod vlak, ale ty budeš v pyžamu v posteli. Uvědomělá, že ty pocity nejsou tvoje, jen tě narušují, vzdala ses jich.
Dobrou noc.
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Honzam » ned 08. led 2012 23:36:09

marina.zhukovskaya píše:No vždyď říkám, že ty pocity nejsou moje, jen mě narušujou, mají vliv na mé tělo, na moji chuť k jídlu a na mou náladu. Já to vím a vzdávám se těchto narušovatelů, pořád jim člověk jen platí svou energii. Už dost!!!


A co když to není Tvoje tělo, chuť k jídlu a nálada? :) Co když se někdo cizí dívá a nevidí skrz ně Tvou dokonalou blaženost, která je tu stále přítomná a je přítomná všude i v ostatních lidech.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:38:12

Ten někdo slepý, se kterým to nemá cenu... Já to chápu a kde je ten, kdo tu blaženost vidí???
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Honzam » ned 08. led 2012 23:39:26

marina.zhukovskaya píše:Ten někdo slepý, se kterým to nemá cenu... Já to chápu a kde je ten, kdo tu blaženost vidí???


Tu nepotřebuje nikdo vidět, protože existuje sama se sebou.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Předchozí

Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků