Smutek z nedostatku druhé polovičky

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 01. led 2012 2:13:37

marina.zhukovskaya píše:Ta správná cesta neznámá, cítím, že mě to táhne za materiální rozměr, je třeba si to dobře rozmyslet, co to je správná cesta, vedoucí k osvobození... Víte, ona každá cesta je správná, každá, ta, která nevede k okamžité smrti. Výsledkem všech cest je ta jediná, časem vedoucí ke konci, ke smrti. Vede ke Zdroji, vede skrz zkušeností, pro poznání. Ve Zdroji je to jednoduché, proto jdeme těmi složitými kličkami. Není třeba plakat pro usnadnění. Ale zase občas jsou i tady světlé dny.

A bla bla bla. Tak ahoj.
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod nop » ned 01. led 2012 7:34:35

Eva píše:
marina.zhukovskaya píše:To: Eva
Víš, já vím, že ve zdroji jsme s tou láskou spojení, tam jsme celiství. Tak proto píšu, že miluji Zdroj nejvíce. Když se tady s tím protějškem nemůžu setkat a fyzicky ho milovat, tak miluji ho ve Zdroji. To je přece to stejné.

Osobně se setkat a fyzicky ho milovat obvykle to "zcelení se" zruší..., alespoň já mám takovou zkušenost. Bylo mi umožněno to ve snu odžít.
To zcelení se - to je to, že jsme celí... našli jsme se... to, co hledáme, je obvykle naše druhá, údajně chybějící polovina - ale naše polovina, hledáme sami sebe (Eduard použil výraz: hledáme koně, na kterém sedíme). Pokud si tu chybějící polovinu, lásku, milvoaného (píšu si to hlavně pro sebe) promítneme na někoho druhého, že je to nějaká jiná osoba, pak dříve nebo později spláčeme nad výdělkem :-)...
Co si o tom myslíš?
Zkusím se vrátit zpátky do snu, kdy jsem odžila zkušenost, o které jsem psala výše a přiblížit to.
Měla jsem štěstí (často hudrám, že neštěstí :-), že jsem tu svou druhou polovinu duše, to co miluji neskonale více než sebe (mno) potkala i ve fyzickém těle, leč Zákon je neúprosný a velký režisér má smysl pro humor, nemůžeme a nejsme spolu, navíc mě vyučuje přesně tak, jak jsi psala včera: neozývá se, hraje mrtvého brouka, sem tam do mě píchne, zavrtá a pak se zase půl roku neozve. Není. Prostě pán Nikdo. Kdysi, při našem seznámení, se mi zdál sen - že jsme se potkali v krajině mohu napsat prázdna... kde nebylo nic a nikoho... najednou ke mně přicházel On, z dálky, já mu šla vstříct a splynuli jsme v jedno. Byl to on (o kterém píšu, že jsme se seznámili i osobně). Bylo tu zcelení, nepopsatelný pocit naplnění, klidu a míru.
No a zpátky ke snu, který chci nyní popsat.
Byla jsem celá. Celistvá. Ve společenství lidí. Byla jsem sama sebou. Najednou se otevřely dveře a přišel On. Má radost byla veliká, že ho vidím... dívali jsme se na sebe a usmívali se... stále jsem byla celistvá... tu on postoupil ke mě a obejmul mě... stále jsem byla celistvá, stále jsem byla sama sebou.... políbil mne na krk... stále jsem byla sama sebou... tu jsem mu polibek vrátila a naednou jsem byla v "osobě"... nebyla jsem celistvá, byla jsem tu já - coby stará známá Eva a on. Něco se porušilo.
Ten přechod z celistvosti do necelistvosti, do osoby byl tolik patrný, ostrý a také bolestivý, že na něj nejde zapomenout a stal se právě tím počinem, který jsem udělala - vešla jsem do projevu.. a políbila ho také.
Je to velké poučení, pro mne, zkušensot, která mi byla milostí dána odžít, leč stále pláču a stále ho v duchu volám......

Dávám do pléna námět: proč Ježíš řekl Magdaleně ´´nedotýkej se mne´´ ?
V neděli ráno, prvý pracovní den po svátku soboty šla Marie ke skalnímu hrobu aby dokončila natírání vonnými věcmi těla zemřelého rabbiho Ježíše.Ale nenašla ho, hrob byl otevřený a prázdný. Pak se přiblížila postava. V domnění, že je to zahradník se ptala ´´pane, jestli jsi ho vzal ty, pověz, kam jsi ho položil.´´.
On ji ale oslovil jménem´´Marie´´. Tím ho poznala a řekla ´´učiteli´´ (rabboni).
Nevíme, co chtěla udělat, ale on jí řekl: ´´nedotýkej se mne, dosud jsem nevystoupil k Otci´´.
Kdo nám vyloží záhadná slova o vystoupení? Snad Jana, která zná tajemství dvou přikázání a zažila na sobě ´´vstřebání´´?
Eva se ocitla ´´v reálu´´ po políbení Pavla.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 01. led 2012 13:52:53

Návštěvník píše:
marina.zhukovskaya píše:Ta správná cesta neznámá, cítím, že mě to táhne za materiální rozměr, je třeba si to dobře rozmyslet, co to je správná cesta, vedoucí k osvobození... Víte, ona každá cesta je správná, každá, ta, která nevede k okamžité smrti. Výsledkem všech cest je ta jediná, časem vedoucí ke konci, ke smrti. Vede ke Zdroji, vede skrz zkušeností, pro poznání. Ve Zdroji je to jednoduché, proto jdeme těmi složitými kličkami. Není třeba plakat pro usnadnění. Ale zase občas jsou i tady světlé dny.

Takže jsi našla "odpověď"? To zní jako smíření.... v duši klid?
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 01. led 2012 14:47:44

"Nedotýkej se mne, neboť jsem ještě nevystoupil ke svému Otci.".

Podle mě - jak si to vysvětluji - by dotykem na tělo mohlo být znemožněno, nebo zdrženo vystoupení k otci, vědomí Ježíše by se vracelo zpátky k tělu, k pozemskému. Vystoupení - odpoutání od pozemského - ještě nebylo dokončeno.
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 01. led 2012 20:41:53

To: Návštěvník

Prozatím, je klid i pracovní vytížení jsem zvládla... Akorát jsem po tom všem ztratila hlas a bolí mě ohryzek.
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 01. led 2012 22:49:05

Ono prý na tydle stavy je práce dobrá, a uzemní, ale stejně...
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 22:07:21

A tak mě zase přepadá smutek... Copak jsem to moc dlouho nevydržela být v pohodě... Je to mnou, čí to tak má být? Srdce, či mozek mě zrazuje, Zdroji, co to po mě chceš? Co od sebe chci a z jakého důvodu něco chci? Stačí počkat, co z toho spadne a přijmout jen to, co padá a ne to, co bych chtěla aby spadlo? Aj aj, takové bláboly sem zase píšu... Je to ego, či program, co se do mě nabourává a blokuje mě? Že se nechám? Že to přijímám do svého života? Co? Boj je odpor, přijetí je krok kupředu, to tak bolíííííííííííí to přijetí! To je můj pohled, že? Že to bolí, ono to nebolí, zase jsem pustila ten program, co to spouští... Načasování přeskočit... Já jsem zdrojem, vše je z zdroje, tak proč se nenasloucháme navzájem??? Proč se míjíme a bojujeme? Dle toho také vypadám, dle smutku a depky... Samý pupínek a sem tam tůček, který není třeba míti... Moc se řeším, nevidím se, nevidím nikoho, tak proč mě mám někdo vidět, když jsem uzavřená i sama sobě? Takový sebe pokrytec. Myslím si, že jsem středem vesmíru, ale nacházím se v černé díře, proto nic kolem nevnímám, nevidím do hloubky, nevidím za oponu, nechci vidět, proč to tak je, tím to bude... Ale já to chci vidět a vědět! Já to vidím a vím to, ale nepřijímám snad? Co jsem to za tvora? Z bahna.
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Eva » ned 08. led 2012 22:21:30

Trošku přehráváš, ale dobrý.

Uvidíme, co se z toho vyklube dál.
Eva
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Honzam » ned 08. led 2012 22:45:30

marina.zhukovskaya píše:A tak mě zase přepadá smutek... Copak jsem to moc dlouho nevydržela být v pohodě... Je to mnou, čí to tak má být? Srdce, či mozek mě zrazuje, Zdroji, co to po mě chceš? Co od sebe chci a z jakého důvodu něco chci? Stačí počkat, co z toho spadne a přijmout jen to, co padá a ne to, co bych chtěla aby spadlo? Aj aj, takové bláboly sem zase píšu... Je to ego, či program, co se do mě nabourává a blokuje mě? Že se nechám? Že to přijímám do svého života? Co? Boj je odpor, přijetí je krok kupředu, to tak bolíííííííííííí to přijetí! To je můj pohled, že? Že to bolí, ono to nebolí, zase jsem pustila ten program, co to spouští... Načasování přeskočit... Já jsem zdrojem, vše je z zdroje, tak proč se nenasloucháme navzájem??? Proč se míjíme a bojujeme? Dle toho také vypadám, dle smutku a depky... Samý pupínek a sem tam tůček, který není třeba míti... Moc se řeším, nevidím se, nevidím nikoho, tak proč mě mám někdo vidět, když jsem uzavřená i sama sobě? Takový sebe pokrytec. Myslím si, že jsem středem vesmíru, ale nacházím se v černé díře, proto nic kolem nevnímám, nevidím do hloubky, nevidím za oponu, nechci vidět, proč to tak je, tím to bude... Ale já to chci vidět a vědět! Já to vidím a vím to, ale nepřijímám snad? Co jsem to za tvora? Z bahna.


Vždycky se najde někdo, kdo je na tom ještě hůř. Stačí se pozorně dívat :)

Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 22:59:36

Jsem sebedestruktivní jedinec snad? Já nevím, sama na sebe věším hady a nechávám se uštknout, to jsou ty super dna a geneticko holografické programy, na které se ráda vymlouvám ha ha... No jsem sarkastická, ale lepší je sobě se zasmát, jakého chudáka ze sebe dělám! Přijímám svou ostudu... Duchovní kolaps, mozek vzdoruje, prostě a srdce, je tam vůbec?... Neposuzuji svou situaci, prostě mi je, tak jak mi je a asi to tak má být... A komu je hůř, může sem taky něco napsat, ale to nebudu posuzovat. Píšu do poradny, protože to tak má být. Nebudu myslet na všechny, kterým je hůř... člověk s tím musí něco dělat, nebo to přijmout. Co víc?
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod reseek » ned 08. led 2012 23:03:38

marina.zhukovskaya píše:A tak mě zase přepadá smutek... Copak jsem to moc dlouho nevydržela být v pohodě...

Taky to znám, tohle střídání, beru to jako součást života. Vím, že Zdroj tak ve mně čistí něco, o čem ani nevím, že to ve mně je. Děkuju mu za všechno, co se děje, za všechno... A pak se to dá unést. Současně se pokouším uvidět v sobě, co je příčinou, protože vždycky tam nějaká příčina je, jen si ji neuvědomuju. Jakmile se rozpozná, je to už snadnější. Můžu to odevzdat Zdroji a prosit Ho, aby to vyřešil tak, jak je třeba, aby jeho vůle to ve mně pročistila. Tím se moc uleví.
Uživatelský avatar
reseek
 
Příspěvky: 179
Registrován: čtv 24. lis 2011 10:32:58

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:06:11

Kravovinovská situace pro voly... Nemám ke své situaci, co dodat. Prostě to tak je. Zdroj je, já jsem a je situace. Nemám na to názor, jen emoce. A prdlajs všechno, nic a nikdo a proč... Bla, bla, bla, hologramy, prožitky a tma.
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:08:09

Reset a je to.
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:11:40

Reset? To jako, že si mám jít podřezat žíly a začít vše znovu? Co je reset, nechat si vymazat paměť a udělat si lobotomii a přijmout vše, jako ostatní, kterým bylo odebráno ego, aby to měli snadnější? Ti neřeší, co je vzhled, nebo proč něco je, jak to je. Prostě to prožívají... Co je reset? Kam se restartovat?
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:13:34

Skok z balkonu. Ráno tě seškrábnou do černého futrálu a je po trápení.
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:16:37

Jo jasně, není balkon. Totéž - pod vlak.
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:17:03

Jako vždy moc vtipné, to mám jet do Prahy a vyhledat mrakodrap? Protože tady asi ze mě placka nebude, akorát si tak zlomím nohu nebo žebro... Ha
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 23:18:26

Ty asi také nemáš chlapa, jinak bys takhle nepsala, ale což, jen ty máš právo soudit sebe sama... A není ani třeba, alespoň vidím, co se odráží... :green:
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 13:17:11

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 08. led 2012 23:20:18

Nemusíš mít výčitky, co nejbližší, rodiče atd. - ono je to vše už předem daný. Nenarodíš se nikomu jinému,než tomu, pro koho i toto bude výzva, navíc již předem vepsaná.
Jen se osud naplní, nic víc.
Nezáleží na tom, jestli je jablko na stromě nebo pod stromem, život plyne neustále dál, ve své proměně... jsi jedna z mnoha "plodů" života...
Návštěvník
 

Re: Smutek z nedostatku druhé polovičky

Nový příspěvekod Honzam » ned 08. led 2012 23:20:35

Marino, vnímala jsi to někdy tak, že to všechno smutné a depresivní nemá s Tebou nic společného, je to něco cizího a vůbec to není Tvojí součástí? Něco jako mračna, která zakrývají Tvou skutečnou dokonalou podobu.

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=53&t=26
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 22:39:51

PředchozíDalší

Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků