Trápí mě má životní situace

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 30. pro 2011 11:56:17

rosada píše:
...Poznámek, o tom že se to dá vyřešit pozorností, mám už za celý život plné zuby.
...


se ti nedivím ros :) taky už těch políčků v tomto smyslu mám dost ...

nota bene povětšinou je udělují ti, co sami jsou s pozorností na štíru nebo byli jimi pořádně masírování a nebo obojí ... pak reagují tímto stylem a nedovedou si tu rejpavost odpustit ... přitom by stačilo jen upozornit, že Marina neni Martina ...

Marino držím palce :)

k tomu alkoholu - je to skutečně rozdíl - jít si někam sednout s tím, že si jdu promýt mozek nebo si dát skleničku a vychutnat si jí ... z této oblasti mám zkušenosti bohatého rázu, takže vím o čem to je
:crazy:
Návštěvník
 

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 30. pro 2011 13:01:48

to Marina: jaké si to u-děláš, takové to máš. Tohle je dobré "žít", pak se cesta stává svým naplněním, tím, čím skutečně je. Potom okamžik "smrti" (nemyslím tím jen finální odchod vědomí z těla, i když tento okamžik myslím - a kéž by byl stále přítomný a vědomě žitý) nemůže překvapit "peklem" (lítost, rozčarování, smutek, vina, zklamání), ale jen hlubokou vděčností za to, že jsem byl - byla při tom. A že jsem udělal, jak nejlépe jsem uměl.
Vděčnost a smír.
Kéž nám všem v to dopomáhá Bůh.

Tichá oběť.
Návštěvník
 

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod Leah » pát 30. pro 2011 14:04:56

Návštěvník píše:se ti nedivím ros :) taky už těch políčků v tomto smyslu mám dost ...

Není mi jasné, proč Návštěvníku event. zmínku o pozornosti, vnímáš to jako "políček"? :what:
Vždyť pozornost, a jí daná schopnost rolišení mezi "zrnem a plevami", určuje "kvalitu" celého našeho žití. :)
Leah
 
Příspěvky: 36
Registrován: úte 20. zář 2011 9:06:09

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 30. pro 2011 14:16:09

Ona ta nepozornost taky říká něco jiného, resp. může říkat, že nevěnuji pozornost tomu, kdo stojí přede mnou - plně a soustředěně, cele, ale jsem tlačena zevnitř podělit se s tím, co já k tomu vidím, co si já myslím, co se mě osvědčilo. Tedy moje já je v tu chvíli důležitější, než vnímání toho, co říká druhá strana, jak vypadá, jak se u toho cítí, tváří, projevuje i jak se jmenuje.
Nevnímáme soustředěně.

Ale ros psala, že má trochu potíže se čtením, to se dá pochopit. Kdo se kdy nespletl :-) Akorát to nemusela vzít jako své pochybení (viz. její reakce), tady se ukazuje, že ještě stále chce být někdo dokonalý (kdo asi) a když se ukáže malinká nedokonalost, hups, už je tu ztáhnutí se a obrana.
Návštěvník
 

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 30. pro 2011 14:31:50

Leah píše:
Není mi jasné, proč Návštěvníku event. zmínku o pozornosti, vnímáš to jako "políček"? :what:



v tom kontextu "Ta pozornost. Marina."

jinak tu pozornost bych tu směroval spíše k tomu tématu co tu Marina vyjádřila (což rosada i jarda, přestože neuvedli přesně její jméno, udělali :yes: ) :)
Návštěvník
 

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 30. pro 2011 17:21:33

Návštěvník píše:
Leah píše:
Není mi jasné, proč Návštěvníku event. zmínku o pozornosti, vnímáš to jako "políček"? :what:



v tom kontextu "Ta pozornost. Marina."

jinak tu pozornost bych tu směroval spíše k tomu tématu co tu Marina vyjádřila (což rosada i jarda, přestože neuvedli přesně její jméno, udělali :yes: ) :)

Svůj účel to splnilo :-), objevila se obrana, objevilo se uchopení, že jde o políček, objevila se omluva i ztažení se :-)
Kolik toho se objevilo, díky tomuhle použitému (zcela záměrně) slovosledu: Ta pozornost. Marina.

Vědělo se, že to někde a něco zabrnká.

Díky za to.

A jak by řekla rosada: Tak vítej.

Nebo ne?

:yes:
Návštěvník
 

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod nula » sob 07. led 2012 15:15:20

Návštěvník píše:Svůj účel to splnilo :-), objevila se obrana, objevilo se uchopení, že jde o políček, objevila se omluva i ztažení se :-)
Kolik toho se objevilo, díky tomuhle použitému (zcela záměrně) slovosledu: Ta pozornost. Marina.

Vědělo se, že to někde a něco zabrnká.

Díky za to.

A jak by řekla rosada: Tak vítej.

Nebo ne?

:yes:


:) pekne

Inak Marina myslím, že teonik naznačil niečo čo môže pomôcť a to je skôr to odovzdanie sa do rúk povedzme "vyššej moci" Proste skús nechať veci plynúť a pozoruj ich akoby s odstupu. Mne to pomáha, kadečo si lepšie uvedomím. Ale myslím, že u nás žien ide občas aj o to, že keď sa z niečoho "vyrozprávame", tak ako ty teraz tu, tak sa nám hneď uľaví.
Neboj, ty to zvládneš! :)
Uživatelský avatar
nula
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 02. říj 2011 21:06:45

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 07. led 2012 15:53:04

Jj, marina se vyrozprávala a je fuč, rozdmýchala, rozvířila vodu a nechala to tak.
Třeba je jí dobře. Alespoň jí.
Návštěvník
 

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod nula » sob 07. led 2012 15:57:56

Návštěvník píše:Jj, marina se vyrozprávala a je fuč, rozdmýchala, rozvířila vodu a nechala to tak.
Třeba je jí dobře. Alespoň jí.


Žeby si vedel, že ma práve zmohla viróza?? :D
Uživatelský avatar
nula
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 02. říj 2011 21:06:45

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 07. led 2012 16:12:27

I tebe? Mě též :-)
Návštěvník
 

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod nula » sob 07. led 2012 16:17:01

Návštěvník píše:I tebe? Mě též :-)


Tak tomu sa hovorí súznenie :D
Uživatelský avatar
nula
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 02. říj 2011 21:06:45

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 20:55:58

Jooo, ten pracovní nápor jsem zvládla a nechala vše přijít, odevzdala to do vyšší moci a pořád v tom pokračuji dál, jak to přichází... Až bude se blížit únor, tak se sem zas rozepíšu, to bude celý únor v takovém vytížení, jak jsem psala o jednom víkendu. To bude paráda.
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 12:17:11

Re: Trápí mě má životní situace

Nový příspěvekod marina.zhukovskaya » ned 08. led 2012 21:08:06

Velice děkuji!
marina.zhukovskaya
 
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 29. pro 2011 12:17:11

Další

Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků