Priessnitz

Re: Priessnitz

Nový příspěvekod Jana » stř 23. led 2019 17:00:57

Máš za to, že kdyby výše zmínění probuzení měli prostudované knihy od odborníků a od těch, kteří s tím mají vlastní zkušenosti, jako je např. Dr. Hawkins, že by neonemocněli?

Můžeš napsat něco o svých vlastních zkušenostech?
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Priessnitz

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 23. led 2019 17:15:53

Jana píše:Máš za to, že kdyby výše zmínění probuzení měli prostudované knihy od odborníků a od těch, kteří s tím mají vlastní zkušenosti, jako je např. Dr. Hawkins, že by neonemocněli?

Ne že by neonemocněli, ale jakmile by se jim začaly objevovat bolesti nebo nějaká choroba, mohli by pokaždé použít postup, který umožňuje uzdravování. Stejně jako to dělal Dr. Hawkins.

Můžeš napsat něco o svých vlastních zkušenostech?[/

Ano. Znám ta fakta o psychosomatických spouštěčích všech chorob už několik let, používám postupy, kterými se jejich projevy rozpouštějí, jakmile se začnou objevovat - nejen projevy počínající chřipky, ale i předtím dlouholeté artritidy, a úplně mi to změnilo život.

Do té doby, než jsem to začala používat, jsem byla každou chvíli u lékaře - a teď už pomalu nevím, ke kterému patřím.
Návštěvník
 

Re: Priessnitz

Nový příspěvekod Jana » stř 23. led 2019 17:28:53

Návštěvník píše:
Jana píše:Máš za to, že kdyby výše zmínění probuzení měli prostudované knihy od odborníků a od těch, kteří s tím mají vlastní zkušenosti, jako je např. Dr. Hawkins, že by neonemocněli?

Ne že by neonemocněli, ale jakmile by se jim začaly objevovat bolesti nebo nějaká choroba, mohli by pokaždé použít postup, který umožňuje uzdravování. Stejně jako to dělal Dr. Hawkins.


Teoreticky mohli, ale je tady nějaká zkušenost, že by něco takového Probuzený používal?

Třeba to celé vidí ve větší celistvosti, třeba je mu to všechno jasné, ale třeba je mu i jasné, že nemůže trpět žádnými energetickými zauzleninami - bloky, ničím, co by v něm mohlo mít jakýkoliv negativní charakter.

Můžeš napsat něco o svých vlastních zkušenostech?[/

Ano. Znám ta fakta o psychosomatických spouštěčích všech chorob už několik let, používám postupy, kterými se jejich projevy rozpouštějí, jakmile se začnou objevovat - nejen projevy počínající chřipky, ale i předtím dlouholeté artritidy, a úplně mi to změnilo život.


Do té doby, než jsem to začala používat, jsem byla každou chvíli u lékaře - a teď už pomalu nevím, ke kterému patřím.


To mám radost, přeji Ti hodně zdraví i pohody.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: psychosomatika

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 23. led 2019 18:22:40

Návštěvník píše:
Jana píše:Máš za to, že kdyby výše zmínění probuzení měli prostudované knihy od odborníků a od těch, kteří s tím mají vlastní zkušenosti, jako je např. Dr. Hawkins, že by neonemocněli?

Ne že by neonemocněli, ale jakmile by se jim začaly objevovat bolesti nebo nějaká choroba, mohli by pokaždé použít postup, který umožňuje uzdravování. Stejně jako to dělal Dr. Hawkins.

PS: Tenhle postup funguje úplně stejně jako cokoliv dalšího, co vychází z praxí ověřeného poznání, jakým způsobem fungují jednotlivé přírodní zákonitosti. Je jen na člověku, jestli se rozhodne jednat podle zjištění, jak tyhle zákonitosti fungují.

Kdo má zájem, může si od odborníků, jako je např.

MUDr. Hnízdil: "Příběhy obyčejného uzdravení"
https://www.knihydobrovsky.cz/pribehy-o ... i-25044773
Ing. Pavel Polok: kniha "Psychosomatika člověka a jeho nemoci"
https://lecenizivota.eu/product/psychos ... i-e-kniha/
Jarmila Klímová, Michaela Fialová: "Proč (a jak) psychosomatika funguje?"
https://knihy.heureka.cz/proc-a-jak-psy ... -fialova/#
Jaro Křivohlavý: "Psychologie zdraví"
https://knihy.heureka.cz/psychologie-zd ... e/#section

i od celé řady dalších zkušených praktiků přečíst informace o těchto souvislostech i o všem co z nich vyplývá, jakým způsobem se dají využívat znalosti o propojení psychiky s jednotlivými fyzickými orgány, ke kterému dochází v každém organismu automaticky, stejně jako k ostatním jeho automatickým činnostem. Tyhle činnosti našeho organismu si vůbec neuvědomujeme, stejně jako si neuvědomujeme řadu dalších jeho činností, např. jak se tekutiny v našem těle postupně shromažďují v ledvinách a následné procesy, které skončí až náhlým uvědoměním si potřeby vyměšovat.

A buď ty informace o psychosomatice vezmeme v úvahu, nebo ne - každý se může rozhodnout podle svých priorit.

:)
Návštěvník
 

Re: Priessnitz

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 24. led 2019 7:45:31

Když zmizí všechny motivace....,

když zmizí pocit konatelství, všechny cíle i snahy z toho, co je, udělat něco lepšího, než je, změnit to, odstranit to negativní a preferovat to pozitivní...

je to úžasné


Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků