Co se děje, když jste zamilovaní ?

Co se děje, když jste zamilovaní ?

Nový příspěvekod Anonymka321 » stř 15. kvě 2013 20:24:08

Ahojky...je mi 14 a mam takový problém.... Chodím do třídy s jedním klukem. Není ani moc hezký, ale je docela kamarádský a baví se snad se všema holkama. Dřív to nedělal, a hlavně jsem ho úplně nenáviděla, ale ted v poslední době se to nějak změnilo a kamarádí se snad se všema a mě hrozně přitahuje. Já patřím k těm hezčím lidem u nás ve třídě a se mnou se zrovna moc nebaví. Baví se hlavně s jednou holkou od nas ze třídy, (taky je sice hezká, ale to ja taky). A když už se se mnou baví, tak nic moc..... A mě>>> a mě strašně přitahuje, vubec nechapu proč, ale strašně moc ( ten hlas, to chování) a to není ani moc hezký. Jsem z něj úplně mimo. Když neslyším jeho hlas a nebaví se se mnou, ale s nekym jinym, mam takový hodně velký žárlivý pocit !' Chtela bych , aby se bavil co nejvíc se mnou, a brala bych i chození, ale to by se nesmel bavim se vsema holkama, co pozná . Jsem zamilovaná ? Nebo proč mě tak přitahuje a ja na něj strašně žárlím ? Nevim jestli se mu líbim ( pravděpodobnost je tak na 51 procent) . Co se to se mnou děje ? nebo co mam dělat ?
Děkuji předem za pomoc

P.S. jak na něj aspon mohu víc zapůsobit ?
Anonymka321
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř 15. kvě 2013 20:10:07

Re: Co se děje, když jste zamilovaní ?

Nový příspěvekod papadev » čtv 16. kvě 2013 10:58:47

vzpomínám,že když sem chodil na základku,dělali sme v 9té třídě zajímavý test,každý měl napsal,s kým by chtěl chodit...

já naivně předpokládal,že když chci chodit s Dášou,chce Dáša chodit se mnou,a když Pepa s Markétou,chce zas Markéta s Pepou..atd,že se to pěkně spáruje..

k mému(a ty to popisuješ také)překvapení to dopadlo tak,že většina holek chtěla chodit s Oldou,a většina kluků chtěla chodit s Danou...

ted si to vysvětluju tak,že tito vyjímeční,měli cosi-říká se tomu charisma,které působí na druhé jako magnet...

charisma=životní Síla=kouzlo osobnosti..atd,dá se i fyziolohicky změřit detekcí hormonů,feromonů,a kdoví čeho ještě..zkrátka každá buňka těchto lidí kypí nadšením,pohodou..atd..a to druhé velmi přitahuje

praktické využití:myslím,že každý může tuto esenci u sebe navyšovat a taxe stát charizmatičtějším,silnějším a přitažlivějším...není to jen dobré pro vztahy,ale takřka pro cokoli..zdraví,pracovní vztahy,klid mysli atd...

je mnoho způsobů,jak na tom pracovat,pohledej na netu a jistě si vybereš to,co ti vyhovuje

a málem bych zapomněl na to nejdůležitější,co už tady padlo,tato Síla,kterou v sobě vypěstuješ,ti dá především lásku k sobě samé...
..........................
EXIMALULUFE
ŠTAVISSIKRAŠTA
POSOGRAMA
HAHOAD
Díky Mistři
...
(2-5-3-3)
...
papadev
 
Příspěvky: 447
Registrován: pon 06. kvě 2013 7:00:50

Re: Co se děje, když jste zamilovaní ?

Nový příspěvekod Petra » pát 17. kvě 2013 15:34:02

Anonymka321 píše:Ahojky...je mi 14 a mam takový problém.... Chodím do třídy s jedním klukem. Není ani moc hezký, ale je docela kamarádský a baví se snad se všema holkama. Dřív to nedělal, a hlavně jsem ho úplně nenáviděla, ale ted v poslední době se to nějak změnilo a kamarádí se snad se všema a mě hrozně přitahuje....

P.S. jak na něj aspon mohu víc zapůsobit ?


Dělej to jako on. Buď kamarádská a bav se se všemi kluky, s ním moc ne. Odveď svoji pozornost od něho a rozděl ji na všechny, aby ses dostala z těch pocitů žárlivosti. Potom budeš moci svoji zamilovanost lépe vychutnávat. :)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků