Opakující se sen

Opakující se sen

Nový příspěvekod RADLEN » sob 13. dub 2013 23:33:05

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat na můj sen, který se mi už víckrát zdál. Ve snu ležím v pokoji a spím a v tom se rozvalí dveře a vběhne tam černá postava, která křičí a běží za mnou a jde z ní strach, ale v tom se probudím ve stejné poloze ve, které jsem ležel ve snu. Ze snu mám potom takový špatný pocit a trvá, než zase usnu. Za vysvětlení mnohokrát děkuji. :)
RADLEN
 

Re: Opakující se sen

Nový příspěvekod teonik » ned 14. dub 2013 7:04:07

když mi bylo asi 10 zdál se mi mockrát(20-30)sen,ve kterém mě honil medvěd...

byl v tom vývoj:nejdřív sem brečel a hrůzou se budil

paxem přišel na to,že medvěd za mnou nesmí do zahrady,a taxem se rychle utíkal schovat do zahrady

a nakonec sem medvěda do zahrady i pustil,a on si lehl vedle mě,a spali sme až do rána...

dodnes nevím,co to bylo-ten medvěd...ale od té doby sem měl na dlouho noční můry vyřešený...

...............................
Ja krásné,když vše kolem svítá-také svítat

JSEM-SILOU PŘEDSTAVIVOSTI!
........................................................
teonik
 
Příspěvky: 650
Registrován: sob 12. lis 2011 8:18:16
Bydliště: havířov

Re: Opakující se sen

Nový příspěvekod rafael » ned 14. dub 2013 20:49:28

RADLEN píše:Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat na můj sen, který se mi už víckrát zdál. Ve snu ležím v pokoji a spím a v tom se rozvalí dveře a vběhne tam černá postava, která křičí a běží za mnou a jde z ní strach, ale v tom se probudím ve stejné poloze ve, které jsem ležel ve snu. Ze snu mám potom takový špatný pocit a trvá, než zase usnu. Za vysvětlení mnohokrát děkuji. :)



když odstraníš toho kdo strach prožívá nebudou tě sny děsit už nikdy..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: Opakující se sen

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 14. dub 2013 21:14:07

rafael píše:
RADLEN píše:Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat na můj sen, který se mi už víckrát zdál. Ve snu ležím v pokoji a spím a v tom se rozvalí dveře a vběhne tam černá postava, která křičí a běží za mnou a jde z ní strach, ale v tom se probudím ve stejné poloze ve, které jsem ležel ve snu. Ze snu mám potom takový špatný pocit a trvá, než zase usnu. Za vysvětlení mnohokrát děkuji. :)



když odstraníš toho kdo strach prožívá nebudou tě sny děsit už nikdy..

Odstranění není nikdy dobrým řešením. Je dobré pochopit, proč zrovna toto se v mé mysli opakuje, tento sen a co mi to zobrazuje.
Kdo se cítí být černou postavou ohrožen?
Pokud se to pcohopí - uvidí, tento sen mě přestane stíhat.
Návštěvník
 

Re: Opakující se sen

Nový příspěvekod rafael » ned 14. dub 2013 21:32:12

Je dobré pochopit, proč zrovna toto se v mé mysli opakuje, tento sen a co mi to zobrazuje.

pokud bude ten kdo chce chápat a ten kdo chce vědět co sen zobrazuje nikdy strach nepřestane být..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: Opakující se sen

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 15. dub 2013 12:56:15

když odstraníš toho kdo strach prožívá nebudou tě sny děsit už nikdy..

Jak ho odstraníš?

Myslíš, že je dobré, někomu, komu se zdá takový sen opakovaně, radit, že by měl odstranit toho, kdo strach prožívá?

A když už, tak jak?
Návštěvník
 

Re: Opakující se sen

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 15. dub 2013 13:59:08

RADLEN píše:Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat na můj sen, který se mi už víckrát zdál. Ve snu ležím v pokoji a spím a v tom se rozvalí dveře a vběhne tam černá postava, která křičí a běží za mnou a jde z ní strach, ale v tom se probudím ve stejné poloze ve, které jsem ležel ve snu. Ze snu mám potom takový špatný pocit a trvá, než zase usnu. Za vysvětlení mnohokrát děkuji. :)


Zastav se, otoč se a optej se té černé postavy, co má za problém, zda mu můžeš pomoci. A představ si vedle vás snový stolek se židlemi, na stole dva hrnky s kávou, aby jste to měli kde probrat.
Návštěvník
 

Re: Opakující se sen

Nový příspěvekod PánBů » pon 15. dub 2013 15:07:27

Dle mě sny souvisí s běžným denním životem víc než si lidé připouštějí akorát nemluví ve slovech ale v symbolech. Já třeba když měl v mládí problémy se zubama tak se mi opakovaně zdálo že mi zničehonic vypadávají a když jsem uzdravil tak jsme si už ani nevzpoměl že se my takové sny zdávali. Když byly problémy ve škole tak se mi třeba zdálo ze jsem u zkoušení zjistil že jsem šel do školy nahý. :)

Jestli tě něco temnýho děsí pronásleduje tak v životě utíkáš před něčim o čem si myslíš že je to zlo. Nebo něco na ten způsob.


Ikdyž nepřijdeš na to co sen znamená tak se zas tolik neděje. Díky tomu že si sen po probuzení pamatuješ tak se informace z podvědomí přenáši do běžného života. Takže i ten strach nebo to že nemůžes usnout a musíš přemítat o to co se to zdálo pomáhá danou věc deního života pořešit, ikdyž je to spíše na nevědomé úrovni. Pokud ale zvládneš ve snu s postavou promluvit bude to jistě zajmavý zážitek.
PánBů
 
Příspěvky: 130
Registrován: sob 17. zář 2011 17:40:42

Re: Opakující se sen

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 16. dub 2013 21:56:20

Návštěvník píše:
když odstraníš toho kdo strach prožívá nebudou tě sny děsit už nikdy..

Jak ho odstraníš?

Myslíš, že je dobré, někomu, komu se zdá takový sen opakovaně, radit, že by měl odstranit toho, kdo strach prožívá?

A když už, tak jak?

Rafaeli, tak co? Jak?
Návštěvník
 

Re: Opakující se sen

Nový příspěvekod rafael » stř 17. dub 2013 15:33:31

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
když odstraníš toho kdo strach prožívá nebudou tě sny děsit už nikdy..

Jak ho odstraníš?

Myslíš, že je dobré, někomu, komu se zdá takový sen opakovaně, radit, že by měl odstranit toho, kdo strach prožívá?

A když už, tak jak?

Rafaeli, tak co? Jak?


kdo se sní...já
kdo sen prožívá....já
kdo prožívá emoce snu.... já

příčinou těchto věcí je já, pocit já, ego , mysl, - ego, mysl, pocit já prožívá sen takový jaký je včetně emocí.. pokud odstraníš pocit já, ego, mysl, sny se ti budou zdát ale nebudeš prožívat jejich emoce.. metod jak odstranit je po více, meditace, dotazování atd.. vše odstranuje pocit já, ego mysl, pak ten kdo prožívá sen mizí a mizí i tvá připoutanost ke snu.. mizí ve snu emoce, sen se ti zdá ale neprožíváš ho a sen není tvůj..
Uživatelský avatar
rafael
 
Příspěvky: 562
Registrován: stř 02. led 2013 14:13:54

Re: Opakující se sen

Nový příspěvekod nop » čtv 25. dub 2013 12:16:44

RADLEN píše:Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat na můj sen, který se mi už víckrát zdál. Ve snu ležím v pokoji a spím a v tom se rozvalí dveře a vběhne tam černá postava, která křičí a běží za mnou a jde z ní strach, ale v tom se probudím ve stejné poloze ve, které jsem ležel ve snu. Ze snu mám potom takový špatný pocit a trvá, než zase usnu. Za vysvětlení mnohokrát děkuji. :)

Sen se někdy týká pocitové situace a ukazuje scénu, která už v životě byla a byl v ní podobný pocit. Nejde o scénu, ale o dojmy.
Takže sen ukazuje něco jako situaci nebo kulisy, ve kterých se takové dojmy odhrály. Je dobře vyluštit kdy se něco podobného dělo, ale klíčové je rozeznat pocitový stav. Jestliže klíč leží ve scéně v dětství, pak se může stát, že dnes to v dospělosti můžeš vidět jinak než v dětství.
Chodíval jsem na prázdniny k dědečkovi na vsi a tam jsem byl nižší než obilí na poli a než plot u sousedovy zahrady. Pak jsem se dožil toho, že jsem byl vyšší než obilí a měl jsem najednou výhled přes pole. Pak ve 14 letech jsem přerostl také plot souseda a najednou jsem přes jeho zahradu viděl na cestu vzdálenou půl kilometru a rozeznával auta, vešel jsem jakoby do "velkého světa".
Možná si zkus vzpomenout kdy jindy jsi měl podobný pocit : někdo křičí a vypadá takový... to neleží v kulisách, ale na tom co cítíš.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků