podzim

podzim

Nový příspěvekod ilona » čtv 03. lis 2011 9:21:23

uz je toho na me toho fakt moc-mam strasny deprese s podzimu, s toho nedostatku svetla, porat je inverze a mlhavo, vsude pada listi, uz to fakt psychicky nezvladam, kazdej rok je to horsi a horsi, uplne se podzimu desim.
co vy, jak vnimate podzim, taky mate deprese?
ilona
 

Re: podzim

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 03. lis 2011 9:57:26

Podzim...listí co ještě trochu oživuje fotky, opadá a pak to focení už je takové nijaké, černobílé, šedivé.
Mám raději jaro a léto. :)
Přílohy
PB020022.JPG
Návštěvník
 

Re: podzim

Nový příspěvekod nop » čtv 03. lis 2011 12:52:41

ilona píše:uz je toho na me toho fakt moc-mam strasny deprese s podzimu, s toho nedostatku svetla, porat je inverze a mlhavo, vsude pada listi, uz to fakt psychicky nezvladam, kazdej rok je to horsi a horsi, uplne se podzimu desim. co vy, jak vnimate podzim, taky mate deprese?

Blahodárný účinek mají barvy na červené straně spektra, to je od žluté do oranžové. Žluté brýle, oranžová šála, červené ovoce, doma barevnou stěnu ..... Kdyby sis opatřila ČS normu 01 27 25 Směrnice pro barevnou úpravu pracovního prostředí, tam je o tom.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: podzim

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 03. lis 2011 13:06:40

nop píše: Žluté brýle.

co růžové?
Obrázek
Návštěvník
 

Re: podzim

Nový příspěvekod rosada » čtv 03. lis 2011 14:22:39

Půjdu spát s podzimem
a listí místo peří
žloutnu

s bábami na chmýří
mi uletěla síla
tak v parku pod stromy
s kaštany se sbírám
do zásoby
pro štěstí
-----
To je prostě podzim,únava, krátké dny, málo slunečního svitu, tělo i mysl na to reaguje, pokud máš depky jen na podzim, je to OK
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 10:22:05

Re: podzim

Nový příspěvekod nop » čtv 05. dub 2012 11:09:02

Někdy záleží na místě kde bydlíš. V Mariánských lázních (jsem četl, že) je průměrná roční teplota až o 4 stupně nižší. V Jeseníkách často prší, a na Žitném ostrově je nejvíce slunečních dní v bývalé ČSR. Opatřil bych si žluté šaty s puntíky. A koukni na umění, jak barvy vytvářejí náladu.
Přílohy
monet-gv.jpg
zahrada
renoir.louka.jpg
na louce


Naposledy oživil Anonymous v čtv 05. dub 2012 11:09:02
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků