Co se nejvíc líbí klukům na holkách

Co se nejvíc líbí klukům na holkách

Nový příspěvekod kate99 » pon 16. črc 2012 14:54:46

Dobrý den. Mam kamarádku, která vypadá opravdu hrozně, není ani trochu hezká, je lakomá a na na holky je ošklivá, le jakmile je v blízkosti kluků a jsem s ní tak kluci balí hodně skoro jenom jí. Já si myslim, že jsem hezká a nejjsem ošklivá na holky a ne vubec lakomá a všichni rikaji, ze jsem hezká, a on aze je hnusná. Tak nechápu, proč to je takhle. Nemuzete m nekdo vysvetlit, cim ta holka ty kluky pritahuje ? :what:
kate99
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 21. čer 2012 17:29:04

Re: Co se nejvíc líbí klukům na holkách

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 16. črc 2012 15:25:09

Nejspíš za to mohou feromony...
http://cs.wikipedia.org/wiki/Feromon
Návštěvník
 

Re: Co se nejvíc líbí klukům na holkách

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 16. črc 2012 19:19:10

Nejenom kluci, ale i všichni lidi jsou rádi se srdečným člověkem, který druhé moc neporovnává, nehodnotí, nekritizuje, rád se zasměje a nedělá ze všeho vědu, přeje druhým úspěch, nežárlí, nezávidí.

Na druhé straně se špatně cítíš s člověkem, který je upjatý, myslí si o sobě, že je krásnější, než ostatní, že je nejlepší a není mu nic platné, že třeba není lakomý, když ostatní vycítí, že je za tím vypočítavost a chtivost být lepší, než ostatní.

Krása je relativní pojem a opravdu se neřídí tabulkami.

Nejkrásnější je každý, když je šťastný. Podívej se na sebe do zrcadla, až budeš zářit štěstím. Nemusíš mít na sobě zrovna to nejkrásnější oblečení, nejmodernější účes, nemusíš být vůbec namalovaná, ale když jsi šťastná, tak jsi nejkrásnější. A navíc tím, že jsi šťastná, děláš šťastné všechny ty kdo Tě mají rádi.

Tak se nezaměřuj na to, jaká jsi a jaké jsou ostatní holky, ale všímej si toho, jak se cítíš a dej si záležet na tom, aby ses cítila vždycky co možná nejlíp a aby bylo dobře s tebou ostatním kolem tebe.
Návštěvník
 

Pomozte mi

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 09. říj 2015 21:18:12

Je mi 14 let jsem v 9. Třídě líbí se mi jedna holka t vedlejší třídy, hodně si s ní píšu přes fb, dohodl jsem se s ní, že budem chodit ven a pak se uvidí, prosím poraďte jak pokračovat
Návštěvník
 

Re: Co se nejvíc líbí klukům na holkách

Nový příspěvekod Honzam » sob 10. říj 2015 10:37:02

Kdybych byla tou holkou, udělalo by mi radost, kdybys mi z lásky koupil něco hezkého. Podle toho bych poznala, že Ti na mně opravdu záleží.
Chces byt strazny? Ok...ale prace za tebou musi byt videt - arikiran
Uživatelský avatar
Honzam
 
Příspěvky: 713
Registrován: pon 19. zář 2011 21:39:51


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků