Dotaz

Dotaz

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 23. bře 2012 14:52:45

Pořád ještě nechápu, proč si lidé, zejména partneři nebo příbuzní, neustále ubližují. Dělají to proto, že se snaží vyřešit svou karmu z minulých životů ?

Existuje, nebo neexistuje ďábel ? Kdo byl Lucifer ? Je člověk jediným zdrojem všeho zla na tomto světě ?

Jak se zbavím strachu ?

Je Bůh „on" nebo „ona“ ? A jak bychom ji-ho měli oslovovat ?

Bude se mnou hovořit navzdory všem mým obavám a pochybnostem ? Jak se mohu spojit ? Možná to zní šíleně, ale chci, abych věděla, že mě miluje, a ráda bych cítila lásku.

Chci pomáhat nešťastným lidem, ale musím se zeptat v jaké oblasti - mám pomáhat bezdomovcům, lidem trpícím AIDS. dětem ? Kde ! Můžete mi poradit ? Doufám, že cítíte upřímnost a věřím, že mi odpovíte.
Návštěvník
 

Re: Dotaz

Nový příspěvekod teonik » pát 23. bře 2012 15:29:53

ahoj
začal bych tímhle:

Bude se mnou hovořit navzdory všem mým obavám a pochybnostem ? Jak se mohu spojit ?


po získání spojení se můžeš přímo u Zdroje zeptat na cokoli dalšího,co tě zajímá

a můžeš se (cvičně, začít ptát už ted...hned)

Doufám, že cítíš upřímnost a věřím, že mi odpovíš....


tak takhle bych začal já
a první,na co bych se zeptal,by bylo:KDO JSEM?
Ja krásné,když vše kolem svítá-také svítat

JSEM-SILOU PŘEDSTAVIVOSTI!
........................................................
teonik
 
Příspěvky: 650
Registrován: sob 12. lis 2011 7:18:16
Bydliště: havířov

Re: Dotaz

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 24. bře 2012 14:11:28

Návštěvník píše:Pořád ještě nechápu, proč si lidé, zejména partneři nebo příbuzní, neustále ubližují. Dělají to proto, že se snaží vyřešit svou karmu z minulých životů ?

Jsou to asi navyklé reakce z minulosti. Dá se to vzít jako příležitosti zareagovat jinak než doteď.

Je člověk jediným zdrojem všeho zla na tomto světě ?

Příčinou je asi spíš nevědomost. Ne každý člověk je zlý. A nevěřím na "zlo" jako takové. To co působí utrpení nám nebo někomu jinému jsou jen dopady nevědomého jednání.

Jak se zbavím strachu ?

Důvěrou k Tomu, co všechno i nás tvoří. Čím dál víc na Něj spoléhat a předávat Mu pořád znovu svoje trápení. Slyší na každé oslovení :-) a na tvou lásku a důvěru zareaguje okamžitě, i když beze slov. Nastane úleva, mír.
Návštěvník
 

Re: Dotaz

Nový příspěvekod rosada » sob 24. bře 2012 20:52:06

Návštěvník píše:Pořád ještě nechápu, proč si lidé, zejména partneři nebo příbuzní, neustále ubližují. Dělají to proto, že se snaží vyřešit svou karmu z minulých životů ?

Na to existuje spousta odpovědí - konceptů a karma je jedním z nich.
Existuje, nebo neexistuje ďábel ? Kdo byl Lucifer ? Je člověk jediným zdrojem všeho zla na tomto světě ?

No to je dost podobná otázka, každá vyřčená odpověď bude jen relativní.
Jak se zbavím strachu ?

Zkus najít toho, kdo ten strach pociťuje nebo toho kdo ten strach vidí. Prostě v momentě, kdy máš strach a víš o něm, podívej se, kdo o tom strachu ví a neboj ten je v absolutním bezpečí.
Je Bůh „on" nebo „ona“ ? A jak bychom ji-ho měli oslovovat ?

Bůh na takových maličkostech jako je oslovení nelpí a je ani on ani ona (i on, i ona). Lidstvo mu/jí dalo už mnoho jmen. Takže si můžeš vybrat, co je ti nejbližší nebo si vymyslet své osobní oslovení.
Bude se mnou hovořit navzdory všem mým obavám a pochybnostem ? Jak se mohu spojit ? Možná to zní šíleně, ale chci, abych věděla, že mě miluje, a ráda bych cítila lásku.

Ačkoli se to v některých tradicích traduje, Bůh nikoho nesoudí a miluje tě. Láska je jedno z jeho jmen. Zkus si to říct: Miluješ mě, Lásko?
Hovoří s tebou, ale je těžké mu naslouchat. Každý si musí najít svůj způsob jak porozumět.
Chci pomáhat nešťastným lidem, ale musím se zeptat v jaké oblasti - mám pomáhat bezdomovcům, lidem trpícím AIDS. dětem ? Kde ! Můžete mi poradit ? Doufám, že cítíte upřímnost a věřím, že mi odpovíte.

Je-li to tvá upřímná vnitřní touha, tak se nějakým způsobem naplní. Zkus to třeba modlitbou : "Bože, chci být nástrojem v Tvých rukou" a uvidíš.
Třeba ty jsi ta první, komu je potřeba pomoci...
Hodně štěstí Obrázek
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05


Zpět na Poraďte mi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků