Jak najít, co hledáš

Re: Jak najít, co hledáš

Nový příspěvekod Návštěvník » pon 14. led 2019 18:42:41

Návštěvník
 

Re: Jak najít, co hledáš

Nový příspěvekod miroslav » pon 14. led 2019 19:37:39

Já mám zkušenost, že je hlavně důležité uvědomit si, když někam něco dávám, že to tam dávám (abych si to zapamatoval). Nejlépe dávat věci na své obvyklé místo. Pak je větší pravděpodobnost, že najdu, co hledám. Jinak je to detektivka :D

A co se týče osvobození, Pravdy, Realizace, tak je nesmysl to hledat neboť se to nedá najít. Najít se ale dá, co nás znesvobodňuje a co tu Pravdu zakrývá.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Jak najít, co hledáš

Nový příspěvekod Houba » úte 15. led 2019 6:20:02

Nikdy jsi nic nehledal?
Nikdy jsi po ničem netoužil? Nikdy jsi nehledal způsob, jak touhu naplnit?
Houba
 

Re: Jak najít, co hledáš

Nový příspěvekod miroslav » úte 15. led 2019 8:36:03

Vždy jsem hledal, toužil a také jsem nacházel a nacházím a většinou jsem i dosáhl toho, po čem jsem toužil.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Re: Jak najít, co hledáš

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 15. led 2019 10:21:52

miroslav píše:Vždy jsem hledal, toužil a také jsem nacházel a nacházím a většinou jsem i dosáhl toho, po čem jsem toužil.

Píšeš v minulém čase, tzn., žes již všeho dosáhl, našel, již netoužíš, nehledáš?
Návštěvník
 

Re: Jak najít, co hledáš

Nový příspěvekod miroslav » úte 15. led 2019 17:19:06

Návštěvník píše:
miroslav píše:Vždy jsem hledal, toužil a také jsem nacházel a nacházím a většinou jsem i dosáhl toho, po čem jsem toužil.

Píšeš v minulém čase, tzn., žes již všeho dosáhl, našel, již netoužíš, nehledáš?

Píši v minulém čase protože otázka byla na minulost. V přítomnosti také hledám a nacházím ale ta touha se trochu změnila, je to teď spíš sou-cítění.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3399
Registrován: čtv 29. kvě 2014 9:33:24

Další

Zpět na Osho

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků