Matt Kahn

Matt Kahn

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 28. říj 2018 12:46:32

Návštěvník

Re: Matt Kahn

Nový příspěvekod vostal petr » ned 28. říj 2018 13:09:25

Moc pěkný,
obzvláště vo tý zuřivosti a hyperaktivitě,

teprve v relaxaci si člověk uvědomí, co je ta zuřivost a hyperaktivita,
nebot doposud svou zuřivost a hyperaktivitu vnímal, jak věc pro něj přirozenou,
prospěšnou a pozitivní,
jako něco, co mu přináší pozitivní výsledky...

Ale zuřivost a hyperaktivita jen pouze cíl, záměr a touha...
vostal petr

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 28. říj 2018 19:29:06

Matt Kahn – Existuje karma?

Obrázek

"Jakákoliv nepříznivá zkušenost není vaší osobní karmou, ale aspektem lidstva jako celku, který uzdravujete pro dobro všech. Co když je pojem osobní karma jednoduše nevědomou tendencí se identifikovat s vrstvami emocionálního odpadu ve vašem energetickém poli, které na své cestě transformujete?

Představte si na moment, že vše, co máte ve světě očistit, bylo nevinně utkáno do látky zvané identita místo toho, aby to jen prošlo a navrátilo se zpět do Zdroje.

Co když jsou vaše současné symptomy, nemoci nebo vzorce podmiňování právě těmito vrstvami, které uzdravujete pro budoucí generace nebo své další inkarnace?

Co když si uvědomíte, že nic z toho, co cítíte, s vámi nesouvisí? A je to způsob, jak karmu lidstva, která byla do této realizace uzamčena v jeho buňkách od počátku věků, vyčistit.

V moment, kdy se otevřete možnosti, že nepříznivé zkušenosti nejsou vaše, ale váš příspěvek směrem k více rozvinutému lidstvu, začnete ulevovat svému energetickému poli. Z tohoto místa jasnosti jste pak schopni propouštět to, co nebylo nikdy důkazem o tom, kým jste nebo nejste. Budete si tak moci užívat svobodu a radost mnohem dříve, než ji bude lidstvo zrcadlit zpět. To se mění, až jako důsledek převratných změn ve vědomí.

Jakmile je váš život věnovaný uzdravování uctěn jako příspěvek lidstvu, který pomohl zvýšit jeho vibraci směrem k jednotě vědomí, budete moci pokračovat v pozvedání těch kolem vás. A to bez toho, abyste byli ovlivňováni jejich emoční hustotou.

To, co cítíte, tedy není ve skutečnosti vaše, je to pokračující příležitost odlehčit celkové hustotě na Zemi. Pokud dokážete milovat cokoliv, co nastane, stanete se prvními občany nové, vylepšené reality. V průběhu tohoto procesu budete volně a beze snahy zářit svým světlem na všechny strany, abyste pomohli nevinným srdcím nalézt jejich cestu domů."
Návštěvník

Nový příspěvekod vostal petr » ned 28. říj 2018 21:38:25

V moment, kdy se otevřete možnosti, že nepříznivé zkušenosti nejsou vaše, ale váš příspěvek směrem k více rozvinutému lidstvu, začnete ulevovat svému energetickému poli.

To bych tedy rozhodně nedělal, či spíše neříkal,

páč pak zas to ego začne páchat dobro dle svého náhledu na dobro...

Jinak já si nemyslím, že karma je jen špatná, tu osobní karmu vidím jako tu "pozitivní špínu"

zatímco tu kolektivní karmu jako "negativní špínu"

přičemž pozitivní myslím tím, že je pro vás nejprůchodnější k realizaci...

Jakmile je váš život věnovaný uzdravování uctěn jako příspěvek lidstvu, který pomohl zvýšit jeho vibraci směrem k jednotě vědomí, budete moci pokračovat v pozvedání těch kolem vás. A to bez toho, abyste byli ovlivňováni jejich emoční hustotou.

Tadle chyba zde již byla tolikráte v různých verzích,
že je fakt s podivem, že si s tím má stále někdo chut zahrávat,
taoisté velmi správně říkají, že nejužitečnější strom je ten, který není druhým užitečný...
vostal petr

Nový příspěvekod Jana » pon 29. říj 2018 7:35:14

vostal petr píše:
V moment, kdy se otevřete možnosti, že nepříznivé zkušenosti nejsou vaše, ale váš příspěvek směrem k více rozvinutému lidstvu, začnete ulevovat svému energetickému poli.

To bych tedy rozhodně nedělal, či spíše neříkal,

páč pak zas to ego začne páchat dobro dle svého náhledu na dobro...

Řekla bych že to může být tak, jak říkáš, když to půjde z hlavy, z představy: "Já to špatné napravím", protože iluze oddělenosti je tvořena představou: "Něco je špatně."

Ale je tady i jiná možnost, přistupovat k tomu, co je ze své přirozenosti, srdcem, uvolněně, hravě. Z toho, co se jeví jako časoprostorově uzavřené k tomu, co je zcela otevřené, ničím neomezené.

Přestává tu být pocit izolovaného osobního já, které chce páchat na tom zbytku světa dobro, protože bez něj by to bylo špatně, ale objevuje se tady vědomí celistvosti.

Je to asi takové jako když přestáváme být drobounkou částečkou obrovského obrazu, která sama o sobě nedává žádný smysl, ale teprve v té celistvosti obrazu se objevuje krása.

Jinak já si nemyslím, že karma je jen špatná, tu osobní karmu vidím jako tu "pozitivní špínu"

zatímco tu kolektivní karmu jako "negativní špínu"

:D

Což je špatně? Špína asi zůstane špínou, ať ji nazveme pozitivní nebo negativní. Možná na kompostu může vypadat pozitivněji, než na oknech, kterými chceme vidět.

přičemž pozitivní myslím tím, že je pro vás nejprůchodnější k realizaci...

To co umožňuje průchodnost k realizaci, je to, co vede k poznání jednoty všeho, to, co nehází na realitu temné stíny špíny, že něco je špatně.

Připomíná mi to tak trochu stavebnici Merkur, ze které se má postavit jeřáb. Je k tomu možné přistupovat jako dospělý k práci kterou nemá rád, s pocitem sebepřemáhání se, otráveně a s nechutí, co to Pán Bůh vymyslel za blbost, že už to rovnou není v celku a že to trvá, než se to složí dohromady.

A je možné k tomu přistupovat jako dítě s radostí, že tady je ta možnost dávat to dohromady.

taoisté velmi správně říkají, že nejužitečnější strom je ten, který není druhým užitečný...

Onen dospělý si může připadat užitečný tím, že to seskládá dohromady, malé dítě má radost a je vděčné, že si může hrát a objevovat celistvost toho.

Ono ve skutečnosti při realizaci nejde o to, složit to všechno do celistvosti, udělat z toho všeho Jednotu všeho, protože ono už to tak je, jde jen o to objevit tu lásku a radost dítěte z toho, že to je.
Jana
moderátor

Nový příspěvekod vostal petr » pon 29. říj 2018 7:56:56

To co umožňuje průchodnost k realizaci, je to, co vede k poznání jednoty všeho, to, co nehází na realitu temné stíny špíny, že něco je špatně.

Takže asi to první co je třeba je to, že já nejsem špatně,

což lze vcelku přirozeně najít v tý individuální karmě bez jakékoliv snahy,

nikoliv to, že se někomu zhnusí život a že trpí a chce se utrpení zbavit,

zatímco v tý kolektivní karmě už narazíš např. na hovadiny Ježíše či Budhy,

co tvrděj, že ego je špatně...

Což je tvé voblíbené tvrzení, že ego je špatně

tak tady na mě nezkoušej svý voblbováky, páč já vím, že pro tebe je ego špatně a je to utrpnení, páč bez lásky je všechno špatně...
vostal petr

Nový příspěvekod vostal petr » pon 29. říj 2018 8:02:42

Je to asi takové jako když přestáváme být drobounkou částečkou obrovského obrazu, která sama o sobě nedává žádný smysl, ale teprve v té celistvosti obrazu se objevuje krása.

Nu jasně, jakmile někdo vyskočí na nákou tu archetypální vlnku dobra, pak je to krása,

ale na takovýhle hovadiny kolektivního nevědomí mně postačí si zajít fandit na fotbalovej stadion...

A čím více lidí je takto voblblejch, tím je dobro větší a silnější a krása je větší a celistvost celistvější,

to tedy Matt vobjevil fakt neuvěřitelnou pecku..............
vostal petr

Nový příspěvekod vostal petr » pon 29. říj 2018 8:38:39

Tedy, nějak mně neudivuje, že si to ty nebo Budha neuvědomí vo co jde,

ale člověk který doporučuje meditaci, tomu by to mohlo bejt jasný jak to funguje,

takový soucítění s druhými, to je prostě hitparáda...
vostal petr

Nový příspěvekod Jana » pon 29. říj 2018 8:43:25

vostal petr píše:

Takže asi to první co je třeba je to, že já nejsem špatně,

což lze vcelku přirozeně najít v tý individuální karmě bez jakékoliv snahy,

nikoliv to, že se někomu zhnusí život a že trpí a chce se utrpení zbavit,

zatímco v tý kolektivní karmě už narazíš např. na hovadiny Ježíše či Budhy,

co tvrděj, že ego je špatně...

Což je tvé voblíbené tvrzení, že ego je špatně

tak tady na mě nezkoušej svý voblbováky, páč já vím, že pro tebe je ego špatně a je to utrpnení, páč bez lásky je všechno špatně...

Ten začátek byl moc pěknej, až na ten konec.

Protože z mého pohledu ego vůbec není něčím, co by bylo špatně, protože ego z mého pohledu není vůbec něčím skutečným, není NIC, to je ta moudrost, protože ve skutečnosti neexistuje, jako ve skutečnosti neexistuje snová postava, i když se ve snu jeví hodně reálně. Ale ať se ti zdá jakýkoliv sen a probudíš se z něj, tak je jasné, že jsi to, co se Ti zdálo, nedělal, nebyl jsi tím konatelem ve svém snu.

Ale díky té iluzi (nevědomosti, neprobuzenosti, snu) se může jevit, že je něco špatně, že něco není láska.

Tudíž je dobré si uvědomit, že kdykoliv se objeví myšlenka: "Něco je špatně", že je pozornost obrácena do snu mysli, pokud je brána vážně, je tu připoutanost k iluzi oddělenosti, není tu uvědomění skutečnosti, není tu uvědomění lásky, protože ta víra v to, že je něco špatně, brání tomu, aby láskou mohla být celá existence, která tady je.

Tedy, aby láska mohla být vším.
Jana
moderátor

Nový příspěvekod vostal petr » pon 29. říj 2018 9:09:29

Protože z mého pohledu ego vůbec není něčím, co by bylo špatně, protože ego z mého pohledu není vůbec něčím skutečným, ve skutečnosti neexistuje, jako ve skutečnosti neexistuje snová postava, i když se ve snu jeví hodně reálně. Ale ať se ti zdá jakýkoliv sen a probudíš se z něj, tak je jasné, že jsi to, co se Ti zdálo, nedělal, nebyl jsi tím konatelem ve svém snu.

To jsou ty tvý voblbováky,

jenže ego existuje, páč ego je ZTOTOŽNĚNÉ VĚDOMÍ,

takže tvé neustálé popírání ega a neustálé sebevoblbování se nákým Já

je ti vcelku hovno platný...

Tvá dlouholetá kravina typu kravina vod Gora,

ten se nenašel a proto prohlásil že ego neexistuje....

Jasně že existuje, páč ta jeho EXISTENCE JE DÁNA TĚMI ZTOTOŽNĚNÍMI,

tedy něco, na co z vejšky roky sereš a co jsi ani z rychlíku nezahlídla...
vostal petr

Nový příspěvekod Jana » pon 29. říj 2018 9:12:02

vostal petr píše:
Protože z mého pohledu ego vůbec není něčím, co by bylo špatně, protože ego z mého pohledu není vůbec něčím skutečným, ve skutečnosti neexistuje, jako ve skutečnosti neexistuje snová postava, i když se ve snu jeví hodně reálně. Ale ať se ti zdá jakýkoliv sen a probudíš se z něj, tak je jasné, že jsi to, co se Ti zdálo, nedělal, nebyl jsi tím konatelem ve svém snu.

To jsou ty tvý voblbováky,

jenže ego existuje, páč ego je ZTOTOŽNĚNÉ VĚDOMÍ,

takže tvé neustálé popírání ega a neustálé sebevoblbování se nákým Já

je ti vcelku hovno platný...

Tvá dlouholetá kravina typu kravina vod Gora,

ten se nenašel a proto prohlásil že ego neexistuje....

Jasně že existuje, páč ta jeho EXISTENCE JE DÁNA TĚMI ZTOTOŽNĚNÍMI,

tedy něco, na co z vejšky roky sereš a co jsi ani z rychlíku nezahlídla...

Ztotožněné vědomí je sen o individualitě, které se něco děje, o snové postavě ve snu. Tedy sen je reálný, sen existuje. V tom snu se jeví jako reálná i ta snová postava, osoba, ego.

Při probuzení je jasné, co je sen a že snová postava ve skutečnosti neexistuje.

Ve snu to jasné není.
Jana
moderátor

Nový příspěvekod vostal petr » pon 29. říj 2018 9:18:12

Při probuzení je jasné

No tady je nepochybně jasné každému něco jiného,

vo tom nepochybuj, já ty názory znám,

a to že ty jsi si vybral názor nejlepší pro své sebeoblbování,

to je mně také jasné....

Vždyt jasný je to vždycky a jen EGU !

Což tobě ovšem jasný není, páč tvý ego funguje na popírání já...
vostal petr

Nový příspěvekod Jana » pon 29. říj 2018 9:27:51

Není to kravina od Gora.

To, co je stejné, ve bdění spánku i snění, to, co se nijak nemění, vůbec žádné ego neobsahuje.

Není v tom žádná myšlenka, tak, kde by se v tom vzalo ztotožnění s myšlenkou?

Projekce osoby se objeví v okamžiku, kdy se probudí mysl.

Nicméně to, co je stejné v bdění a spánku i snění, je stejné i ve snění.

A jelikož je to probuzené, tedy je vědomé, co je skutečnost a co je sen, je i jasné, že sen je sen.
Jana
moderátor

Nový příspěvekod vostal petr » pon 29. říj 2018 9:48:31

Nicméně to, co je stejné v bdění a spánku i snění, je stejné i ve snění.

Už zase tadle hnupárna ???

NO MÉMU EGU JE DOCELA JASNÝ, ŽE JAKMILE JE NĚKOMU NĚCO JASNÝ (JEDNO CO)

TAK JE TO JASNÝ EGU...
vostal petr

Nový příspěvekod vostal petr » pon 29. říj 2018 9:51:17

To, co je stejné, ve bdění spánku i snění, to, co se nijak nemění, vůbec žádné ego neobsahuje.

To je vomyl jak kráva,

vobvyklý vomyl kontráčníků na JÁ...

Jsou tím tak voslnění, že už nic neviděj, leda tak tu svoji mrkev na klacku...
vostal petr

Další

Zpět na Probuzení