Jarda Dušek

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » stř 19. črc 2023 20:01:47

mudrc píše:Ra se o rakovině celkem obšírně zmiňuje ve 40. relaci:

Tazatel: Zmínil jste, že myšlenky hněvu nyní způsobují rakovinu. Můžete tento mechanismus rozvést, jak působí jako katalyzátor nebo jaký je jeho úplný účel?

Ra: Já jsem Ra. Čtvrtá úroveň je tou s odhalenými informacemi. Vlastní já nejsou danému nebo ostatním já skryté. Nevyváženosti nebo zkreslení, které jsou destruktivní povahy, se proto zřetelněji ukazují a nosič komplexu mysli/těla/ducha, tudíž působí jako zdroj učení pro sebepoznání. Tyto nemoci, jako je rakovina, odpovídajícím způsobem dobře podléhají samoléčení, jakmile je mechanismus destruktivního vlivu jednotlivcem pochopen.


Chápeš mechanismus destruktivního vlivu? Pro případ, že se u tebe zhoubný nádor objeví. Pokud ne, snaž se ho včas pochopit, než bude pozdě.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod Tara » stř 19. črc 2023 23:15:38

Miroslave, mohla bych opět hrát němého brouka, ale prostě mi to nedá.
Tvé názory, resp. názory Miroslava, jsou mi krajně nesympatické, tvrdé, jednostranně zaměřené, necitlivé a co se týká zdravého cítění a vnímání mimo.

Působí autoritativně, protože mají tendenci zastrašovat. Jsou vedeny z pozice strachu. Podobně, jak vystupují ti političtí tajtrdlíci. Slabé jejich názor ovládne a zcela podrobí.
A to je špatně.

Vystupuj si, jak chceš. Snad máš pro to důvod.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2761
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod Tara » stř 19. črc 2023 23:17:37

Bohužel mám ten pocit, že normálních zdravých jedinců je strašlivě málo a z toho mě někdy chytá pocit marnosti a bídy tohoto světa.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2761
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » čtv 20. črc 2023 1:20:28

Tara píše:Bohužel mám ten pocit, že normálních zdravých jedinců je strašlivě málo a z toho mě někdy chytá pocit marnosti a bídy tohoto světa.


Já mám zase naopak pocit smyslu a krásy tohoto světa. Asi je to tím, že ho beru takový jaký je, jak se mi ho daří poznávat a chápat a nemám nějaké představy o tom, jaký by měl kdo být a jaký by svět měl být.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » čtv 20. črc 2023 1:22:57

Tara píše:Působí autoritativně, protože mají tendenci zastrašovat. Jsou vedeny z pozice strachu.

A prosím tě koho a čím zastrašuji?

Cítíš se být něčím z toho, co píšu zastrašená?
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod mudrc » čtv 20. črc 2023 8:42:59

miroslav píše:Chápeš mechanismus destruktivního vlivu? Pro případ, že se u tebe zhoubný nádor objeví. Pokud ne, snaž se ho včas pochopit, než bude pozdě.

Jo, chápu, ten mechanizmus má funkci katalyzátoru: buď se změníš, nebo na rakovinu umřeš.
mudrc
 

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » čtv 20. črc 2023 9:11:24

mudrc píše:
miroslav píše:Chápeš mechanismus destruktivního vlivu? Pro případ, že se u tebe zhoubný nádor objeví. Pokud ne, snaž se ho včas pochopit, než bude pozdě.

Jo, chápu, ten mechanizmus má funkci katalyzátoru: buď se změníš, nebo na rakovinu umřeš.


Jsi tedy vyzbrojen (podle RA), tak můžeš pak poreferovat jak to u tebe zafungovalo.
Nebo jsi se už změnil, takže rakovinu už nemusíš dostávat?
Ramana ani Ramakrišna se nezměnili, tak se hold neuzdravili. :(
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod mudrc » čtv 20. črc 2023 9:24:10

miroslav píše:
mudrc píše:
miroslav píše:Chápeš mechanismus destruktivního vlivu? Pro případ, že se u tebe zhoubný nádor objeví. Pokud ne, snaž se ho včas pochopit, než bude pozdě.

Jo, chápu, ten mechanizmus má funkci katalyzátoru: buď se změníš, nebo na rakovinu umřeš.


Jsi tedy vyzbrojen (podle RA), tak můžeš pak poreferovat jak to u tebe zafungovalo.
Nebo jsi se už změnil, takže rakovinu už nemusíš dostávat?
Ramana ani Ramakrišna se nezměnili, tak se hold neuzdravili. :(

Já jsem neměl rakovinu (nebo o tom nevím), tak s tím nemám zkušenost.

Planetární zvyšovaní vibrace podle Ra začalo někdy odhaduji po WWII, takže tenhle mechanizmus je postupně možný čím dál více.
mudrc
 

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » čtv 20. črc 2023 11:18:31

mudrc píše:Já jsem neměl rakovinu (nebo o tom nevím), tak s tím nemám zkušenost.

Planetární zvyšovaní vibrace podle Ra začalo někdy odhaduji po WWII, takže tenhle mechanizmus je postupně možný čím dál více.


Není nad vlastní zkušenost. Ta nejlépe koriguje naše fantazírování. Ono nic proti fantazírování, pokud tím člověk neubližuje důvěřivým druhým.
Když nám lidé důvěřují a "dají" na nás, pak jsme určitým dílem karmicky odpovědni (pozitivně i negativně) za následky našeho vlivu na jejich osud.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » čtv 20. črc 2023 14:18:16

Ezo není neškodný koníček, pane Dušku
https://medium.seznam.cz/clanek/filip-k ... p&seq_no=1
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 21. črc 2023 16:52:26

David Stypka před smrtí popsal boj s rakovinou. Mluvil o ní jako o daru

Život zpěváka Davida Stypky, držitele ceny Anděl, vyhasl předčasně. Zemřel v pouhých 41 letech. Talentovaný umělec trpěl rakovinou slinivky břišní, k níž se přidaly komplikace spojené s covidem. S nemocí bojoval statečně, hovořil o ní jako o dobru, které mu změnilo život. Byl optimista a věřil, že všechno dobře dopadne.

Zpěvák David Stypka o rakovině mluvil velmi otevřeně. Krutou diagnózu se dozvěděl krátce před červencovou oslavou 40. narozenin. „Byla bez alkoholu. Každopádně jsem si začínal uvědomovat, že v mé situaci není důležité ztřískat se u příležitosti čtyřicítky, abych byl aspoň na chvíli šťastný. Zvláštní, mám pocit, že mluvím o cizím člověku. Tehdy jsem byl vyhořelý nihilista, unavený člověk v depresi,“ vzpomínal David Stypka, otec tří dětí, rok před smrtí v rozhovoru pro Reportér magazín.

Lékař mu oznámil, že mu zbývají tři měsíce života

Rok předtím přitom získal Cenu Anděl v kategorii Sólový interpret roku. „Zdánlivě pozitivní kotrmelec mi nic moc nepřinesl, zato ten druhý mi dal spoustu dobra. Nebyl jsem schopen vnímat – neuměl jsem správně prožívat hezké věci, to mě naučila až nemoc. Dostaneš od života facku a najednou se dokážeš radovat z toho, že jdeš s děckama na zahradu,“ popisoval zpěvák.

První diagnóza, kterou se dozvěděl, mu nedávala žádnou šanci. „Jednou ráno mě v nemocnici probudil doktor slovy: ‚Je to špatné, nádor se rozlezl všude.‘ A naznačil, že mi zbývají zhruba tři měsíce. Trvalo osm hodin, než jeho kolegové dalšími cétéčky upřesnili, že to zdaleka není tak fatální. Osm hodin jsem žil s tím, že neuvidím, jak rostou děcka, a tenhle okamžik byl zásadní – uvědomil jsem si, že to vidět chci. Těch osm hodin jsem čuměl do zdi a myslel na toho týpka, co pořád skuhral, jak je život těžký, že věčně nemá prachy, nezabezpečí děti – a teď najednou dostává stopku,“ líčil upřímně David.

Neubránil se slzám

Během zmíněných osmi hodin se neubránil slzám. „V jednu chvíli, když jsem to oznamoval po telefonu Katce a poprvé mi přišlo strašně líto, že nepomůžu svým dětem v tomhle zmateném světě, že v tom nechám ženu samotnou... Opravdu to byla facka, ale většina onkologických pacientů potvrdí, že se pro ně nemoc stala dárkem, a to jsem brzy začal zjišťovat i já. Nikdy neřeknu, že rakovina je svině, bez ní bych klesal hlouběji a hlouběji,“ sděloval talentovaný hudebník. Ve své ženě měl po celou dobu velkou oporu.

David Stypka zemřel 10. ledna roku 2021 ve věku 41 let, když se k rakovině přidaly komplikace spojené s covidem. V červenci roku 2023 by oslavil 44. narozeniny.



Letím teplou nocí
Vlastně lítám pro ten pocit
Že duše může sama bez těla
Zas jsem do sna procit
Zase vládnu zvláštní mocí
Ptáš se, jak to dělám, no nedělám
Možná teď nad hlavou nám poletují davy
A máváním vás nelétavé zdraví
Ti co ví kudy jít, když se stmívá
Co se pít nebojí, když prší voda živá
Tak kdo sní tvé sny
Ostatní nebo ty
Složitý se to může zdát
Složitý se to může zdát
Mé duši se to líbí
Já jen plním, co jsem slíbil
Vždyť která by to duše nechtěla
A víte moji milí
Třeba právě v tuhle chvíli
Kam by vaše duše letěla
Možná teď nad hlavou nám poletují davy
A máváním vás nelétavé zdraví
Ti co ví kudy jít, když se stmívá
Co se pít nebojí, když prší voda živá
Tak kdo sní tvé sny
Ostatní nebo ty
Složitý se to může zdát
Ti co ví kudy jít, když se stmívá
Co se pít nebojí, když prší voda živá
Tak kdo sní tvé sny
Ostatní nebo ty
Složitý se to může zdát
Složitý se to může zdát
Návštěvník
 

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » pát 21. črc 2023 19:01:42

Mnohdy lepší jedna facka než hodina vysvětlování.
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » pát 21. črc 2023 19:03:37

Eva Holubová odsoudila kamaráda Jaroslava Duška: Cítím z něj arogantní ego, zavání to fanatismem, řekla

Zdroj: https://www.extra.cz/eva-holubova-odsou ... hp.context
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod vostal petr » sob 22. črc 2023 6:43:56

Spíše než jednotlivci se nemá rádo celé lidstvo,

a proto to také nakonec odnese spousta lidí rakovinou,

a za tím vším stojí zasraní politici, kteří rozhodně nehájí zájmy nějakých občanů jak se jim snaží nabulíkovat,

ale zcela naopak na lidech parazitují a voblbují je....


Prostě katolický dobroseři se z kostelů přesunuli do parlamentů,

a tam nadále serou svá Ježíškovská hovna lásky,

školní buzerace, placení daní, pětidenní pracovní týden apd...


Když už chce kritizovat, měl by kritizovat správným směrem a ne kritizovat lidi jako jednotlivce,

ale celej systém v kterým žijem,

což Dušek velmi dobře ví, a taky to i dělá...
vostal petr
 

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod Pedriito » sob 22. črc 2023 7:06:18

Kdysi ten Dušek provázel toho Henri Monforta a propagovali pránickou výživu, si vzpomínám. A taky ztvárňoval na jevišti čtyři dohody. To tenkrát ženu bavilo, mě moc ne. Ale líbil se mi ten jeho domek z hlíny, co si postavil, moc hezký. Jestlipak ještě stojí.. :-)
Pedriito
 

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod salmo1cz. » sob 22. črc 2023 10:19:30

Ona kontroverzní věta se vztahuje k běžné lidské dospělé populaci.K populaci, která jde své rakovině naproti na ose nadbytek příjmu energie potravinami, to následně vede ke vzniku zánětů a chronický zánět je krůček k rakovině.
Prostě Dušek předpokládá, že není považován za imbecila který neví, že rakovinu mají i děti, zvířata, rostliny, stromy, ryby, prostě že rakovina tu je od počátku života jako takového.
Já zase říkám lidem choďte, choďte pěšky dokud můžete.
salmo1cz.
 

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod Pedriito » sob 22. črc 2023 10:39:31

salmo1cz. píše:Ona kontroverzní věta se vztahuje k běžné lidské dospělé populaci.K populaci, která jde své rakovině naproti na ose nadbytek příjmu energie potravinami, to následně vede ke vzniku zánětů a chronický zánět je krůček k rakovině.
Prostě Dušek předpokládá, že není považován za imbecila který neví, že rakovinu mají i děti, zvířata, rostliny, stromy, ryby, prostě že rakovina tu je od počátku života jako takového.
Já zase říkám lidem choďte, choďte pěšky dokud můžete.

Nejhorší je rakovina myšlenek a pocitů. Nádory, jimiž nabývají...
Pedriito
 

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » sob 22. črc 2023 11:18:51

salmo1cz. píše:Já zase říkám lidem choďte, choďte pěšky dokud můžete.

A nejlépe v krásné krajině lesů vod a strání. :)
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » sob 22. črc 2023 11:46:21

Tohle je typická obhajoba - a ne jen Duška. "Za vším jsou nakonec prachy".

Jak je možné, že se najednou z minutového názoru herce o příčině rakoviny stane virál a to až takový, že se k němu vyjadřuje ministr zdravotnictví? To je podle mě to nejzajímavější na celé této mediální události. Ano, tým Čestmíra Strakatého asi usoudil, že rakovina bude přesně ta část rozhovoru, na kterou naláká další předplatitele. To se mu také podařilo. Přibylo mnoho stovek dalších předplatitelů jeho Herohero, a to jen v posledních pár dnech. Na rozhovoru určitě novinář vydělal.

https://medium.seznam.cz/clanek/zuzana- ... p&seq_no=1
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

Re: Jarda Dušek

Nový příspěvekod miroslav » sob 22. črc 2023 12:17:42

Tohle je taky dobrý (alternatitivní)

Moje setkání s psychosomatikou: sex jako lék na všechny potíže

.....
Nástrahy farmaceutické lobby
Povzbuzena texty a videy, kde psychosomatičtí lékaři kritizovali farmaceutickou lobby a nabízeli řešení, která se zdála jednoduchá, jsem se rozhodla řešit své problémy právě touto cestou. V médiích se tehdy objevila psychogynekoložka, která měla skutečně zajímavé názory. Tvrdila, že hormonální antikoncepce je zdrojem zdravotních problémů současných žen. S tím jsem souhlasila.
....

https://medium.seznam.cz/clanek/polisco ... p_vert_id=
Uživatelský avatar
miroslav
 
Příspěvky: 3551
Registrován: čtv 29. kvě 2014 10:33:24

PředchozíDalší

Zpět na Probuzení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 14 návštevníků