Koncept "požehnaný život"

Re: Koncept "požehnaný život"

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 04. črc 2014 8:37:10

Návštěvník píše:Pro mě je jasně viditelné, kdo píše, zasejc tak nás moc tu není a to psané je jasně rozklíčovatelné, sedí jako pokličky na hrnce :-), takže jakési jména jsou tak nějak mimo hru...


pro mně je to taky jasně viditelné, i když někdo má registraci na několik nicků nebo přestože je registrován, tak tu píše jako návštěvník :)
Návštěvník
 

Re: Koncept "požehnaný život"

Nový příspěvekod Jarda Malej » pát 04. črc 2014 8:39:24

.. nepotřebuju mást druhé, tím že se neví kdo co píše....



:)
Jarda Malej
 

Re: Koncept "požehnaný život"

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 04. črc 2014 8:48:14

Jana píše:Ta myšlenka mě napadla v souvislosti s tím, že Lama si tady teď založil své fórum a Tys měla taky spoustu krásnýho materiálu, který by mohl být nějak pokupě a nebo roztříděný, tak jak to má třeba Tara. Že bys tady třeba vytvářela něco pro ostatní, kdyby Tě to bavilo.


to co jsem považovala za inspirující takže jsem se o to chtěla podělit - je na poradně přeneseno z JZ :) nebo u Lídy :)
Návštěvník
 

Re: Koncept "požehnaný život"

Nový příspěvekod Alaja » sob 05. črc 2014 1:20:06

vostalpetr píše:Jo Moniko

a mně vyhovuje ti psát že jsi k...

samozřejmě to nepíšu tobě, píšu to nějakýmu vyprcanýmu anonymovi, kterej se neumí podepsat pod vlastní pitominy

a vymýšlí debility aby obhájil svý anonymní psaní

To, čím tady taknějak porůznu obhajujete to svoje anonymní psaní,
to nejsou argumenty,
to jsou jenom výmluvy,

kterejma chcete zaretušovat vaší pitomost

(tak jako obvykle)


Božíčku, to toho naděláš, že si nad své psaní Monča nepřilepí žádný osobní nick. :P
A to tu jinak probíráš UV horem dolem. Měl by jsi si už konečně zvykat, že ona je kousek UV, ty jsi taky kousek UV, dohromady jste UV, ale ty ne, furt trváš na tom speciálním pojmenovávání jednotlivých kousíčků UV...prý aby jsi věděl, který kousek to je, aby jsi si je nepletl...houbeles. když ti tvůj osobní pozorovatel nedokáže sdělit, který návštěvník je který, tak si ho přepni na toho univerzálního, aby ti to zjistil on...a ne, že budeš jednotlivým bezejmenným kouskům nadávat, že se musí samy pojmenovat a odlišovat, aby tvůj osobní pozorovatel mohl tlouci špačky.... :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Koncept "požehnaný život"

Nový příspěvekod Petra » sob 05. črc 2014 7:31:20

Jana píše:
vostalpetr píše:Jo Moniko

a mně vyhovuje ti psát že jsi k...

...jenže na rozdíl od vás se k nějaký duchovnosti a nějakýmu levelům nehlásím...


Slovo "duchovní" tady používáš nejvíc Ty.
A nepřeju si, abys na těchhle stránkách byl na Moniku hrubej, ber to jako projev mého ega.


Tady nerozhoduju já?
Udělala jsem z toho k... a je to.

Jana píše:Je mi jasný, že tady máš mimořádný privilegia a s Tvým nickem se nedá nic moc podnikat,
ale je možný, když budeš na tunazdejší vošklivej, že Tě tady zavřu do klece
budeš si moct psát jen ve svém osobním fóru,
a ostatní se tam na Tebe budou chodit dívat jako na exota,
budou se tam moct na Tebe jen dívat, jelikož tam nebudou moct psát, aby Tě to nedráždilo.

Pouze když někdo prokáže stoprocentní osvícenost a nezranitelnost,
bude do Tvé klece vpuštěn, budeš něco jako prubířský kámen osvícenosti.

Ale je dost možné, že už takhle funguješ, jelikož Pán Bůh už Ti tuhle funkci nadělil,
takže ve finále tady na těchhle stránkách mohou psát díky Tobě už jenom samí osvícení.


Nechcete si řešit ty vaše b...... ehm... problémy někde jinde? Tady je požehnaný život. :D

:)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Koncept "požehnaný život"

Nový příspěvekod .Petra » sob 05. črc 2014 10:32:55

Jana píše:Péťo, můžu to, co nepatří do Konceptu "požehnaný život" přesunout někam jinam a až si to Vostálpéťa přečte, smazat ?

Samozřejmě to na svém fóru můžeš udělat, máš-li zájem, i Ty.


Tady to klidně může zůstat, Jani. Ale jestli chceš nějaký svůj příspěvek přenést nebo smazat, tak je to ok.
:)
.Petra
 

Re: Koncept "požehnaný život"

Nový příspěvekod malpan » sob 05. črc 2014 10:35:52

Jana píše:Péťo, můžu to, co nepatří do Konceptu "požehnaný život" přesunout někam jinam a až si to Vostálpéťa přečte, smazat ?

Samozřejmě to na svém fóru můžeš udělat, máš-li zájem, i Ty.

...krásné.... ;)
malpan
 
Příspěvky: 615
Registrován: pon 19. zář 2011 17:10:06

Předchozí

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků