Nové fórum

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Linda » ned 01. čer 2014 15:31:28

Tara píše:...


Taro, máš sz
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 11:43:47

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » ned 01. čer 2014 16:09:16

Návštěvník píše:No já také bojovala za třicetileté války na JZ a stejné pravomoci jaioo máš ty, nemám. Ani zdaleka.
Byť administrítor tvrdí, že máme všichni stejné možnosti.
Jsem pouhým zaregistrovaným uživatelem s možností pouze citovat. To je vše.

Když už píšeš o JZ, tak pokud se dobře pamatuju, tak jsi si tam vybojovala své vlastní extra forum, Andysunovo, které jsi si moderovala sama.....a co jsi s ním nakonec provedla? Nic moc...nakonec jsi to, co jsi tam napsala, smazala a zase jsi chtěla někam na jiné forum.
Taky jsi chvíli moderovala Hájdpark, ale brzo tě to přestalo bavit, zachtělo se ti něco jiného....

Asi by to spíš než nové forum, chtělo nové, jiné lidi na to své debatování, kde by jsi mohla zazářit jako nějaká duchovní star, jiné lidi, co tě neznají, co by netušili, co jsi za posledních 14 let na mnoha duchovních forech psala.
Ano, pamatuju se i na tvé psaní na Matrixu, někdy z let kolem roku 2000., i na psani na Osudu...kde je těmto duchovním forům konec, že jo....já tam ale nepsala, já to jen četla...
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 20:12:24

Jj, setkání na Matrixu, to byly časy. Setkání s oslíkem nejen virtuální, s jáčkem, zopotkou, Janou H., Jardou, to byly časy..., a oslík, mno.... :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 20:15:31

Po setkání se mnou prohlásil, že nepoznal žádnou jinou ženu, která by byla tak živoucí, jako já.... ani já nemohu zapomenout na víkend strávený u oslíka... bezprostřední, povětšinou strávený v posteli a ani na slzy, které tekly proudem z očí, když se vracelo domů, ke svým...
Jáčko ví...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Předchozí

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník