Nové fórum

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 01. čer 2014 11:37:55

Jana píše:
Tara píše:Tak mě teď napdlo, že by to bylo dobré pravidlo - nepravidlo - buď tady, pokud by Jana na to přistoupila - všichni by měli stejné možnosti, ale úplně všichni včetně Jany, nebo popř. na tom novém foru. Celkem bych byla zvědavá na to, jak by to fungovalo a o čem by to bylo.

Petro, Jano - námět pro nové forum - všem stejné možnosti a jeden prostor.

:-)

Taro, to Subfórum všechny ty možnosti má, vyjma jediné, že tam nemůže Petr a Já.
Zbytek Poradny má taky všechny tyhle možnosti, akorát, že tam nesmí být ten, kdo chce fórum bez mých příspěvků a příspěvků Vostálpetra.
Pak by bylo možné ještě další fórum, kam můžeme úplně všichni, ale řekla bych, že pokud už se někdo vyčlení sám, že moje a Vostálpetrovo příspěvky nechce, tak by bylo nesmyslné něco takového vytvářet.

Tzn. že všichni mají možnost banovat, mazat, přesouvat odkudkoliv kamkoliv atd.? Tedy všichni přihlášení asi, ne Návštěvníci.

Ano?
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 11:40:09

Tzn. že všichni mají možnost banovat, mazat, přesouvat odkudkoliv kamkoliv atd.?

Jdu to zkusit.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 11:42:57

Myslím, že to nefunguje.

Na vlákně Tajemství jsem chtěla smazat (nebo přemístit) poslední příspěvek Návštěvníka a mohu jen citovat, nic víc.

Asi jsi myslela všechny možnosti jen ale na svém vlastním foru - tzn. jen na svém vlastním foru mohu mazat, banovat, přemisťovat, ne na jiných... to ale není jeden prosotr pro všechny, to je anarchie na svém vlastním písečku :-)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 11:45:53

Víš jaká je výhoda anarchie :

že si to přímo ty sama můžeš udělat přesně podle svého vidění,
a ta možnost udělat si to takto na svém soukromém písečku prostě je

CO MNĚ UDIVUJE,
ŽE TYTO MOŽNOSTI NEVYUŽÍVÁTE

Vyzkoušel si to někdo, na svém vlastní foru někoho smazat, zabanovat, přemístit? Funguje to? Já to nedokážu posoudit, protože na foru tara jsou jenom příspěvky od Tary :)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 11:47:18

Peťane, zkus to na svém foru mě třeba zabanovat, ju? Odzkoušíme to...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 11:50:34

Napsala jsem příspěvek do tvého fora, můžeš mě zkusit zabanovat. Popř. se podívej, jestli můžeš můj příspěvek smazat nebo přemístit. Díky. :-)

http://www.poradnazdarma.cz/viewtopic.php?f=95&t=3130&p=76356#p76356
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 11:57:01

Já vím, že nepotřebuješ, jde mi o to to zkusit.
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 11:58:36

Jana: Na Tvém osobním fóru si klidně můžeš zřídit i prostor, na kterém umožníš všem všechno.

Zkusila bys to tady, na Poradně, aby byl jen jeden prostor, kde by měli všchni stejné možnosti včetně tebe?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 12:05:41

No třeba, zabanovat, nebo smazat, nebo přemístit - aby to tak měli všichni nastavené, aspoň teda na tom svém písečku. Když ne na celé Poradně... jde to?

I když by mě skutečně zajímalo, jak by to fungovalo, pokud by to tak šlo na celé Poradně :-)

Všichni, myslím tím i Janu, pochoptelně...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 12:13:59

Myslím si, Jani, že zde nemají všichni stejné možnosti. Např. já, i když jsem nyní přihlášená, nikde nevidím takové to tlačítko s otazníkem, abych viděla, kdo se za Návštěvníkem skrývá. ne že bych to chtěla využívat a pak zneužívat, jak se někdy děje, ale tuto možnost např. Tara nemá.

Co se týče možnosti zabanování někoho, tzn. neumožnění psát někomu na svém vlastním foru - nevím, zda to funguje pro "majitele" fora, Petr na to nemůže přijít...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 12:15:29

vostalpetr píše:
I když by mě skutečně zajímalo, jak by to fungovalo, pokud by to tak šlo na celé Poradně :-)


To ti mohu říct naprosto přesně,
VŠECHNY BYCH VÁS ZABAMOVAL A PORADNA BY BYLA JEN MOJE !!!!!!!

:D :D :D

hele, ty! Ty se pokus mě (aspoň) na svém foru zabanovat :D , ať zjistíme, jestli to jde :)
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 12:23:40

Jani, nežádám, nevšimla sis? Jen jsem se ptala, v rámci mapování nových možností, jestli bys k něčemu takovému byla ochotna. :-) Tvá odpověď stačí. Nebyla ochotna a navíc už začínáš útočit a bránit se - viz. tvá slova - jak může žádat atd.
Tara ve svém soukromém prostoru nenajde místečko, kam, by vpustila všechny a dovolila jim všechno, jak totéž může žádat od někoho jiného ?


Tedy ke stejným možnostem na Poradně - nejsou zde stejné možnosti pro všechny a nejde nastavit ani to, že bych na vlastním pískovišti mohla zablokovat přístup určitě osobě, je to tak, Jani? Pochopila jsem to správně s tím znemožněním přístupu?

Jde jedině zablokovat přístup celkově nebo přes tebe jako administrátora a ty jako administrátor můžeš všechno.

Takže zde stejné možnosti pro všechny nejsou...
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » ned 01. čer 2014 12:28:01

zablokování přístupu do určitého fóra je možné pouze z administrace a tam může také jenom administrátor.

Takže ale tato možnost tady je, ale jen přes Janu. Mazat asi jako "majitel" fora mohu cokoli, ne?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2683
Registrován: stř 20. lis 2013 8:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 01. čer 2014 12:34:53

Také jsem teď odzkoušela, že ne všichni přihlášení mohou vidět tlačítko s otazníkem. Přijde mi, že ho vidí jen ti, kteří jsou Janou udělaní jako globální moderátoři, ostatní to tlačítko s otazníkem nevidí.

Jani, nejsou zde stejné možnosti pro všechny.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 01. čer 2014 12:36:03

Jinak na vlákně Experiment zmizely všechny komentáře Návštěvníků i Lídy a nevím, koho ještě dalšího. Myslím že i malpana a Vostála.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod irulan » ned 01. čer 2014 12:39:11

Návštěvník píše:Také jsem teď odzkoušela, že ne všichni přihlášení mohou vidět tlačítko s otazníkem. Přijde mi, že ho vidí jen ti, kteří jsou Janou udělaní jako globální moderátoři, ostatní to tlačítko s otazníkem nevidí.

Jani, nejsou zde stejné možnosti pro všechny.

Nejsou. To mas pravdu.
Ja se toho klidne vzdam.
"Smích je afekt z náhlé proměny napjatého očekávání v nic." (I. Kant)
Uživatelský avatar
irulan
 
Příspěvky: 851
Registrován: ned 10. čer 2012 16:38:29

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » ned 01. čer 2014 13:18:40

Tara píše:Myslím si, Jani, že zde nemají všichni stejné možnosti. Např. já, i když jsem nyní přihlášená, nikde nevidím takové to tlačítko s otazníkem, abych viděla, kdo se za Návštěvníkem skrývá. ne že bych to chtěla využívat a pak zneužívat, jak se někdy děje, ale tuto možnost např. Tara nemá.

Co se týče možnosti zabanování někoho, tzn. neumožnění psát někomu na svém vlastním foru - nevím, zda to funguje pro "majitele" fora, Petr na to nemůže přijít...


Ty jsi si už své forum otevřela veřejnosti, nebo ho máš stále uzavřené jen pro sebe, aby ti ho nikdo nepočmáral nějakými debatami o něčem, co tam nechceš mít?
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: sob 19. říj 2013 23:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 01. čer 2014 13:33:31

miroslav píše:
Jana píše:Jdu zrušit ty bany.


K Arminovi jsi zřejmě ještě nedošla, neb mi to při přihlášení jako armin píše, že jsem trvale zabanován.

Je stále zabanován, dívala jsem se z vostálpetrova moderátoského panelu..., jen Petra byla odbanovaná.
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Petra » ned 01. čer 2014 15:00:54

Jana píše:U Petry kupodivu vidím docela společnou řeč a tendenci porozumět tomu, co píšu, i když se to z hlediska, že používáme každá jiný slovník, může zdát nemožné, ale vidím tam záblesky porozumění. Řekla bych že v ní je dost velká neosobní otevřenost.



My toho máme v projeveném velmi málo společného, Jano.
Nežiji oddělenost. Nemohla bych zacházet s veřejným fórem, které je bez lidí, kteří v něm píší, ničím, jako se svými kalhoty. Byl by to jejich prostor ke komunikaci stejně jako můj, tedy náš. Bez ohleduplnosti a opravdového pochopení (lásky) ke všem to nemůže fungovat. Proto jsou tady věčné dohady, které se doposud snažíš řešit jen silou. Mazáním, banováním a zastrašováním (= však si tady časem nikdo neodváží ani muknout, když uvidí, jak to tvrdě vedu).

Udělala jsi to fórum v podstatě jen pro sebe a lidi, co v něm píšou, jen používáš. Komu bys jinak mohla přednášet o lásce a blaženosti? Nikomu.


:(
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 01. čer 2014 15:07:16

vostalpetr píše:
To jsem samozřejmě já, Tara, zkouším, co všechno vostalpetr jako globální moderátor může oproti pouhým zaregistrovaným členům. A už se z něj odhlašuji :-)


No já vás především mohu poslat víte kam,
a to jak s právy tak i bez práv,
anonymně i osobně.... :D

Tohle právo jsem si vybojoval už za třicetileté války na JZ.... :D

No já také bojovala za třicetileté války na JZ a stejné pravomoci jaioo máš ty, nemám. Ani zdaleka.
Byť administrítor tvrdí, že máme všichni stejné možnosti.
Jsem pouhým zaregistrovaným uživatelem s možností pouze citovat. To je vše.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník