JZ

Re: JZ

Nový příspěvekod ViP » sob 09. lis 2013 19:12:27

Ber to asi tak, že dokud se s těmi lidmi doopravdy nesetkáš a nepoznáš je, tak i když Ti napíšou své jméno, tak jsou pro Tebe ve skutečnosti stále anonymové.


Ber to tak,
že už jsem se s nimi setkal a poznal je,
takže zas jejich pitomosti mně nejsou zas až tak cizí

Já vcelku vystačím s pojmem dědičnejch hřích a nepotřebuju do toho tahat genový inženýrství

Jen jsem rád, když mám v diskuzi možnost odlišit jednoho blbce od druhého a vím co kterej píše

A když už někdo potřebuje používat nějakej ten svůj anonymní nick,
tak to pro mě taky něco o "neznámém" dotyčném vypovídá
ViP
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » sob 09. lis 2013 19:26:35

vostalpetr píše:Že by to měl majitel tak jako já ?

Když se rozlobí, tak je zlej ???

No tak to je tedy hovno duchovní člověk, tak jako já....


Na rozdíl od tebe, on měl prst na červeném tlačítku NFJZ.
A když už toho měl dost, tak to nejdřív bloknul jen HP na pár dní. Když to odblokoval a zjistil, že se v tom samém pokračuje dál, tak zmáčknul červený čudlík.
A je po foru.

Tohle tam zbylo.....http://diskuse.nachvojnici.cz/

:)
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » sob 09. lis 2013 20:08:20

No jo, vám zrušili pouze PH, HP a Andysunovo...mě zrušili i. něco dalšího.....no, i to je fuč. :'-(

Zbyly vám ještě kometáře k článkům na hlavní straně JZ.
Ty zrušíte také?

:P
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod střevo » sob 09. lis 2013 20:12:51

Zkus se na to podívat touhle optikou.

Ano, beru to. Cokoliv se však jakkoliv jeví, nikdy to není kompletní. Jen vím že moje i tvoje vnímání v této věci jsou dva zlomky vyjmuté z určitého času a prostoru.
Pořád je to pro mě trošku zamlžené a je pro mě těžké vcítit se do každého účastníka té doby a toho místa. A bez toho ta mozaika nemůže být kompletní.

Tam bylo jednoduché fórum, ale kupodivu jediný co mě na něm vadilo, byla témata bez stránkování, takže delší diskusi mi mobil ani nenačet. Jinak ale paráda, v tý jednoduchosti byla prostě síla a v podstatě lepší fórum jsem neviděl.
Nové fórum bylo jako zjevení - všechny ty nevídané funkce a možnosti... Ale chyběla duše. Připomíná mi to staré počítače - amiga, atari, spectrum... výkon směšnej, ale ta radost až tajemnost, když si je po třiceti letech pustím...
A tohle s novým fórem zmizelo. Ale byly zde nové možnosti a byly využity, čemu se divit..
střevo
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:13:38

Alaja píše:No jo, vám zrušili pouze PH, HP a Andysunovo...mě zrušili i. něco dalšího.....no, i to je fuč. :'-(

Zbyly vám ještě kometáře k článkům na hlavní straně JZ.
Ty zrušíte také?

:P

To se ptáš asi Jiha, že. Že by také přesídlil na Poradnu?
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:14:04

A od kdy mu onikáš?
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » sob 09. lis 2013 20:18:58

Návštěvník píše:
Alaja píše:No jo, vám zrušili pouze PH, HP a Andysunovo...mě zrušili i. něco dalšího.....no, i to je fuč. :'-(

Zbyly vám ještě kometáře k článkům na hlavní straně JZ.
Ty zrušíte také?

:P

To se ptáš asi Jiha, že. Že by také přesídlil na Poradnu?


Ne, neptám se JIHA.
Ptám se těch, co zapříčinili zavření NFJZ.
Když rozvinou stejné úsilí, jako realizovali na NFJZ, i na Komentářích JZ, tak to pak majitel jistě zavře také.

:yes:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:21:15

Máš to těžké, venku samý nepřítel, co za to může.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:22:03

Návštěvník píše:Máš to těžké, venku samý nepřítel, co za to může.

Jen Alaja čistá jako lilie :D
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:26:32

Takovým se bude těžko umírat, co by si chtěli všechno uchovat na věčné časy :) a k tomu za všechno viní ty druhé. Tolik času měli se něco naučit a nenaučili se nic a času už moc nezbývá. I za svou vlastní smrt budou vinit někoho druhého a šupky dupky, budou zpátky ve hře - na oběti a vrahy.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » sob 09. lis 2013 20:30:22

Návštěvník píše:Takovým se bude těžko umírat, co by si chtěli všechno uchovat na věčné časy :) a k tomu za všechno viní ty druhé. Tolik času měli se něco naučit a nenaučili se nic a času už moc nezbývá. I za svou vlastní smrt budou vinit někoho druhého a šupky dupky, budou zpátky ve hře - na oběti a vrahy.

Díky Evo. :phew:
Ani jsem se nemusela dívat, kdo to psal - tvůj projev je velmi čitelný.
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » sob 09. lis 2013 20:31:37

Návštěvník píše:No vida, jak to tu pěkně pokračuje ves tpách starých diskuzí. Jedna tabule počmáraná, čmárá se na druhou tabuli, stejným stylem a pak i tady se zmáčkne červený knoflík a kde se bude čmárat potom????
Tyto stránky pomáhal taky tvořit jiho, ne? Akorát červený knoflík ovládá jen Jana, ne? :)

Stýská se ti po JZ, i když jsi ji sama zrušila.... :yes:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:34:50

Nestýská, co bylo tam, je i tady a s tím díváním se jsem si myslela, že už se nedívíš, když jsi jasnovidná a vidíš přes hory doly černé lesy, hlavně to, co vidět chceš a to, že za všechno, co se kde děje, může ten na druhé straně barikády. Jen jáááá nééé :)

Když se dva rozvedou, kdo myslíš, že za to může? Ten druhý, že...
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » sob 09. lis 2013 20:36:17

V noci při hledání něčeho jiného, jsem narazila na tvé staré příspěvky, na které jsem už dávno zapomněla.
Tolik lží pohromadě se jen tak nevidí... :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:38:39

Tak pěkný večír ve spolek, čmárejte, čmárejte, ať je co číst a čím rozvíjet mysl, ta je věčně hladová, mrška jedna ;)
Alajo, vždyť máš všechno dobře uložené na místě, kde ti to určitě nikdo nevezme, jsi psala nedávno, tak co se čílíš :-)
A do hrobu si to stejně nevezmeš, tak jako nikdo z nás. Krom pochopení, co jsme tady nabyli... pa pa...
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:40:53

Alaja píše:V noci při hledání něčeho jiného, jsem narazila na tvé staré příspěvky, na které jsem už dávno zapomněla.
Tolik lží pohromadě se jen tak nevidí... :D

No vídíš, aspoň ses zase nakrmila. Lží.
Lež, pravda, viník, soudce, oběť, vrah.

Kdo za to může?

8)
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » sob 09. lis 2013 20:41:05

Návštěvník píše:Tak pěkný večír ve spolek, čmárejte, čmárejte, ať je co číst a čím rozvíjet mysl, ta je věčně hladová, mrška jedna ;)
Alajo, vždyť máš všechno dobře uložené na místě, kde ti to určitě nikdo nevezme, jsi psala nedávno, tak co se čílíš :-)
A do hrobu si to stejně nevezmeš, tak jako nikdo z nás. Krom pochopení, co jsme tady nabyli... pa pa...

Ty jsi nabyla nějaké pochopení? Asi jen to, že lze beztrestně lhát a pomlouvat bližního svého.... :crazy:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:41:58

Nashledanou v lepších časech....
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » sob 09. lis 2013 20:42:44

vostalpetr píše:
Tolik lží pohromadě se jen tak nevidí...


S kým si to píšeš ?

Jsem línej koukat na IP...

Se Zulu ? tak to jo.... :D

Píšu si pouze s Evou, copak nepoznáš její příspěvky na první pohled?
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:49:38

Pravda.
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků