JZ

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 16:57:03

No právě...
Změnu ale hlavně moderátoři nechtějí a Jiho na forum nechodí a vlastně ho ani nezajímá. Předal svou "moc" do rukou moderátorů.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 17:10:52

Jani, vymizet z tvého slovníčku výrazy když a pokud, aj by se to dalo číst. Ale takhle je to pořád stejná bída. Podmíněnost.

Koukám, že střevo už našlo zapomenuté heslo. je stejně zvláštní, jak se stále titéž znovusetkávají... :)
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod střevo » sob 09. lis 2013 17:15:48

Není moc možností, většina se na to vyprdla. Jde o celkovou atmosféru. Já jsem v tomhle hodně náročnej - musel by se vyměnit program, pro fóra kde se převážně cituje udělat něco jako knihy - knihovnu. A kde se povídá vytvořit i možnost chatu. A vše v perfektní grafice, kterou jinde nenajdeš...
střevo
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 17:21:02

Myslím, že tam už by to nemělo cenu, to prostředí je už infikované, zanesené. Vytvořila se tam kasta moderátorů, kteří drží při sobě, vládnou veškerou mocí a ten zbytek, který se buď veze nebo bouří. A tady se chodí všichni vykecávat.

Ahoj, ráda jsem tě opět potkala. :)
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 17:23:47

Návštěvník píše:Jani, vymizet z tvého slovníčku výrazy když a pokud, aj by se to dalo číst. Ale takhle je to pořád stejná bída. Podmíněnost.

Koukám, že střevo už našlo zapomenuté heslo. je stejně zvláštní, jak se stále titéž znovusetkávají... :)

To je pro mě novinka - už jsem se tím nezabýval - jaké mám teda to heslo?
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 17:28:04

Zeptej se střeva. Svítil silnězeleně na FJZ před chvílí, on ti ho řekne.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod střevo » sob 09. lis 2013 17:43:34

Návštěvník píše:Myslím, že tam už by to nemělo cenu, to prostředí je už infikované, zanesené. Vytvořila se tam kasta moderátorů, kteří drží při sobě, vládnou veškerou mocí a ten zbytek, který se buď veze nebo bouří. A tady se chodí všichni vykecávat.

Ahoj, ráda jsem tě opět potkala. :)

Muselo by se nanovo. A rozuměj - tenhle systém BB, který používá i toto fórum, stojí dle mého názoru za prd. To není útok na zde diskutující (nedej bože admina), jen skromné hodnocení softwaru, na kterém to tu (a mnohde jinde fakčí). Musím sice vyseknout poklonu programátorovi, který dal něco tak monumentálního dokupy, ale na duchovní forum je to prostě ... neideální, jo.

A to je prostě Jano jaksi docela ... technickej problém (můj).
střevo
 

Re: JZ

Nový příspěvekod střevo » sob 09. lis 2013 17:54:36

Návštěvník píše:Zeptej se střeva. Svítil silnězeleně na FJZ před chvílí, on ti ho řekne.

To je ale zajímavé...

No díky Jano, jsi pozorná.
:-)
střevo
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 17:56:25

Mě za prvotní a nejvážnější problém přijde rozdělení na zelené a modré, na ty, co někde smějí a ty, co někde nesmějí, zvlášť když ti první mohou všude a ti druzí jen někde. S vytvořením jakýchsi pravidel, které se stejně nedodržují, s vytvořením kasty těch, kteří dohlížejí na dodržování těch pravidel, pokutují, napomínají, přesouvají, zamykají atd. - viz, exelentní vrcholný tanec lamy coby moderátora - drába nad otroky. Tak to bohužel vnímám a ano, je to všechno v lidech, jak psala zulu, kteří se shlídli v moci nad těmi, kteří žádnou moc nemají a to vše vyvolává akce - a reakce.
Technickým věcem nerozumím, jako ty, střevo, mě spíše trápí tyhlety lidské neshody, které systém, který se tam udělal, jen pomohl vyhrotit.
To rozdělení nebylo šťastné. Jediné řešení vidím jak jsem už několikrát znovu psala - ve vrácení se na začátek, ve smazání rozdělení na zelené a modré a ses tejnými právy pro všechny - při vytvoření možnosti moderování si svých vlastních vláken.

Tady na Poradně prý je to možné, nevím, graficky se mi nelíbí, je to nepřehledné, a i technicky nedotažené, když se údajně modruje i na vláknech založených jinými.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 18:00:48

Fórum Jitřní země ukončilo činnost. "Nashledanou v lepších časech..."

No vida...
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 18:03:03

Jana píše:
Návštěvník píše:Tady na Poradně prý je to možné, nevím, graficky se mi nelíbí, je to nepřehledné, a i technicky nedotažené, když se údajně modruje i na vláknech založených jinými.

Tady na Poradně může mít každý zaregistrovaný, pokud projeví o to zájem, své vlastní fórum, kde si může zavést jakákoliv pravidla, jaké si to udělá, takové to má.

Své vlastní fórum může mít rozčleněné, jak si bude přát.

A je už vyřešené to, že Petrvostál mohl mazat (moderovat) i na jiných než vlastních vláknech? A možná nejen on?
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 18:05:25

Návštěvník píše:Fórum Jitřní země ukončilo činnost. "Nashledanou v lepších časech..."

No vida...

Má to tak být. Dnes je devátého, devítkou končí jedno období, desítkou začíná nové..., koloběh zmaru a zrodu..., snad lepších časů...
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 18:07:29

Stejně jsme všichni zase spolu. Tady :)
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 18:09:14

No chtělo by to alespoň trošku graficky vylepšit, je to tu jedno velké modré moře se spoustou šuplíků. Možná se najde někdo, kdo tomu pomůže.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 18:13:32

Návštěvník píše:Fórum Jitřní země ukončilo činnost. "Nashledanou v lepších časech..."

No vida...


Gratuluju, přece jen se ti podařilo dokopat majitele k tomu, aby to tam zavřel.

:yes:
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod střevo » sob 09. lis 2013 18:20:14

Návštěvník píše:Mě za prvotní a nejvážnější problém přijde rozdělení na zelené a modré, na ty, co někde smějí a ty, co někde nesmějí, zvlášť když ti první mohou všude a ti druzí jen někde. S vytvořením jakýchsi pravidel, které se stejně nedodržují, s vytvořením kasty těch, kteří dohlížejí na dodržování těch pravidel, pokutují, napomínají, přesouvají, zamykají atd. - viz, exelentní vrcholný tanec lamy coby moderátora - drába nad otroky. Tak to bohužel vnímám a ano, je to všechno v lidech, jak psala zulu, kteří se shlídli v moci nad těmi, kteří žádnou moc nemají a to vše vyvolává akce - a reakce.
Technickým věcem nerozumím, jako ty, střevo, mě spíše trápí tyhlety lidské neshody, které systém, který se tam udělal, jen pomohl vyhrotit.
To rozdělení nebylo šťastné. Jediné řešení vidím jak jsem už několikrát znovu psala - ve vrácení se na začátek, ve smazání rozdělení na zelené a modré a ses tejnými právy pro všechny - při vytvoření možnosti moderování si svých vlastních vláken.

Tady na Poradně prý je to možné, nevím, graficky se mi nelíbí, je to nepřehledné, a i technicky nedotažené, když se údajně modruje i na vláknech založených jinými.

Vím jak to vnímáš, ale zkus se na to podívat, že toto nebyl účel. Nemluvil bych ani o moci - to není prokazatelné - a příjde mi to docela blbé (jakože když se vcítím do tý pozice "vládnout" necítím žádný požitek. Nedokážu to takhle vůbec vidět, myslet.
A taky je otázka, kdo vlastně tvoří tzv elitu (ten kdo byl do ní zařazen na to vůbec nemusí pomyslet).
Tam byl hlavní problém už v tý změně fóra, byla tam nespokojenost, a nejméně dvě rozhádané skupiny lidí, a když na těhle základech chceš postavit fórum, jak to asi může jít...
střevo
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 18:31:46

vostalpetr píše:
Si představ, že Ti budou ostatní mazat ve Tvém fóru.
Mělo by se to vrátit zase zpátky, že moderátorská práva jsou jenom na svých fórech ?


Právě protože mě mohou mazat na mých vláknech,
právě proto mě to zaujalo

Navíc, víceméně všechno co tam mám je třeba smazat,
proč bych to měl dělat já,
když to mohou udělat druzí, dobrovolně a rádi ????


Třeba tu pak bude jen 202 monologů, aby ušetřili ostatním práci s mazáním cizích příspěvků.............Celkem členů 202
:D
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 18:33:54

střevo píše:
Návštěvník píše:Mě za prvotní a nejvážnější problém přijde rozdělení na zelené a modré, na ty, co někde smějí a ty, co někde nesmějí, zvlášť když ti první mohou všude a ti druzí jen někde. S vytvořením jakýchsi pravidel, které se stejně nedodržují, s vytvořením kasty těch, kteří dohlížejí na dodržování těch pravidel, pokutují, napomínají, přesouvají, zamykají atd. - viz, exelentní vrcholný tanec lamy coby moderátora - drába nad otroky. Tak to bohužel vnímám a ano, je to všechno v lidech, jak psala zulu, kteří se shlídli v moci nad těmi, kteří žádnou moc nemají a to vše vyvolává akce - a reakce.
Technickým věcem nerozumím, jako ty, střevo, mě spíše trápí tyhlety lidské neshody, které systém, který se tam udělal, jen pomohl vyhrotit.
To rozdělení nebylo šťastné. Jediné řešení vidím jak jsem už několikrát znovu psala - ve vrácení se na začátek, ve smazání rozdělení na zelené a modré a ses tejnými právy pro všechny - při vytvoření možnosti moderování si svých vlastních vláken.

Tady na Poradně prý je to možné, nevím, graficky se mi nelíbí, je to nepřehledné, a i technicky nedotažené, když se údajně modruje i na vláknech založených jinými.

Vím jak to vnímáš, ale zkus se na to podívat, že toto nebyl účel. Nemluvil bych ani o moci - to není prokazatelné - a příjde mi to docela blbé (jakože když se vcítím do tý pozice "vládnout" necítím žádný požitek. Nedokážu to takhle vůbec vidět, myslet.
A taky je otázka, kdo vlastně tvoří tzv elitu (ten kdo byl do ní zařazen na to vůbec nemusí pomyslet).
Tam byl hlavní problém už v tý změně fóra, byla tam nespokojenost, a nejméně dvě rozhádané skupiny lidí, a když na těhle základech chceš postavit fórum, jak to asi může jít...

Vím, že to nebyl účel, ale to, co popisuji, byl prostě fakt. Bez osobních vztahovačností, zkus se na to podívat be těch osob - byli zelení, byli modří, byl Posvátný háj s doporučenými pravidly, byl Hydepark s doporušneým pravidly, byl administrátor, který na FJZ neměl čas a ani zájemm (ne v negativním smyslu), bylo ix adminitrátorů, x globálních moderátorů, kteří kaýdý jeden moderovali podle svýho vnímání a všichni jsme (byli a jsme) lidé...

Zkus se na to podívat touhle optikou. Tvrdím, že vytovřením těch kastových skupin se vše podělalo. Posvátný háj byl vytvořen až následně, po čase, kdy skupinaurčitých diskutérů chtěla věcně a podle svých představ vést hovory na úrovni, nad citacemi moudrých - ale co z toho vezšlo? Z PH se stala knihovna. Všichni se setkávali dále v HP. Kdo všichni? No zelení a modří, ti s právy i ti bez práv a PH zel prázdnotou. Když začali moderátoři předělávat HP v PH, vznikla revoluce. Následkem je zavření FJZ.
Tohle je prostě fakt, a z toho bychom se mohli pouřit - jak příště ne, ať už kdokoli viní kohokoli za cokoliv. Nikdy není vinen jen ten nebo tamten. Akce přináší reakci a to tvoří skutečnost.

Jsou jedinci, kteří vždy za to, co se jim nelíbí, budou vinit někoho druhého - vně, je to nejjednodušší cesta. Ale vidět to šířeji, je už trošku těžší. Zvlášť, když jsme všichni na stejný lodi...
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 18:38:30

Tak to nechme vyvinout....
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod střevo » sob 09. lis 2013 19:00:29

vostalpetr píše:
Já bych tuhle vlastnost neodsuzoval, je to v genech.


A já blbec myslel, že to je jen v hlavě,
ale vono v genech...

To jakou máš hlavu určují geny. Nemáš na výběr.
střevo
 

PředchozíDalší

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků