JZ

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 20:50:39

Musí to být hrozné, nemoct se s nikým hádat.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » sob 09. lis 2013 20:51:36

:)
Kdysi se jeden strašně rád hádal i kvůli banalitám. Když se s ním nikdo hádat nechtěl, tak si postěžoval, že on se hádat musí, kvůli tomu, aby on si odplavil adrenalín z těla...Asi to máš stejné jako on, Evi.
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 09. lis 2013 21:00:49

Tak si toho važ, než umřu. Pak si budeš muset najít někoho jiného, na kom se budeš realizovat.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod nop » ned 10. lis 2013 0:39:35

Alaja píše::)
Kdysi se jeden strašně rád hádal i kvůli banalitám. Když se s ním nikdo hádat nechtěl, tak si postěžoval, že on se hádat musí, kvůli tomu, aby on si odplavil adrenalín z těla...Asi to máš stejné jako on, Evi.

Vzpomínám si na jeden rozhovor v tisku s postarší herečkou, jen si nepamatuji kdo to byl (že by Skořepová? nevím). Ta řekla reportérovi, že taková manželská hádka pročistí vzduch jako bouřka. To možná znamená, že také ona "to potřebuje".
Mne by to ale otrávilo, s takovou žít spolu každý neumí.
Hádali se i Egon Bondy s manželkou, hned jak se po konci II. světové války zase sešli (ona protrpěla koncentrační tábor v Německu). Egon napsal "my jsme se nenáviděli a dávali jsme si to najevo". Proč spolu zůstali? nevím, snad proo, že židé se pokud možno nerozvádějí. Před několika lety se Egon odstěhoval do Bratislavy do paneláku a žil sám.
Uživatelský avatar
nop
 
Příspěvky: 1745
Registrován: ned 04. zář 2011 22:53:28
Bydliště: Praha

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 10. lis 2013 10:22:55

Petra píše:Prostě nemá zájem, aby se tady něco měnilo. Hlavně ne podle prudičů z JZ, kteří se teď sem naženou, aby zničili i toto fórum.
:)

Já četla že nemám zájem, aby se měnilo. Jakože Petr nemá zájem, aby se něco měnilo? To nemá, jemu vyhovuje prudit a mazat všude, na všech vláknech..., mě tohle nevyhovuje.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod bytost » úte 12. lis 2013 0:30:10

Tu je zatím dostupné, ale jen do srpna a možná vše nebude čitelné.

http://web.archive.org/web/201308061517 ... nizeme.cz/

;)
bytost
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » úte 12. lis 2013 2:21:10

bytost píše:Tu je zatím dostupné, ale jen do srpna a možná vše nebude čitelné.

http://web.archive.org/web/201308061517 ... nizeme.cz/

;)

Moc a moc děkuji


Obrázek
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja. » úte 12. lis 2013 20:18:12

Alaja píše:
bytost píše:Tu je zatím dostupné, ale jen do srpna a možná vše nebude čitelné.

http://web.archive.org/web/201308061517 ... nizeme.cz/

;)

Moc a moc děkuji


Obrázek

Je to ale zvláštní.
Kolem půlnoci jsem odkaz otevřela a vykouklo na mne v hydeparku i to mé vlákno Cestou necestou. Tak jsem hned překopírovala ty své texty sem na poradnu. Nyní ale když onen odkaz znovu otevřu, tak ono vlákno Cestou necestou už nikde nevidím. A další, starší, vlákna, než ta, co jsou vidět, načíst nejdou.
Opravdu podivuhodné, asi se stal na okamžik internetový zázrak... :confused: :D :phew:
Alaja.
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » úte 12. lis 2013 20:32:44

Ufff... po delším všelijakém klikání sem a tam a zase všelijak, už je zase ono vlákno vidět... :D :D :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 12. lis 2013 21:07:56

To je hrozné, jak člověk lpí na svých věcech.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 12. lis 2013 21:38:34

K čemu to? Jsou to jen věci.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » stř 13. lis 2013 11:44:34

Neptali jste se někdo Jiha, jestli by nešlo mít k dispozici diskuzní forum jen pro čtení, jako bylo staré forum?
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků