JZ

Re: JZ

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 16:47:17

Alaja píše:
Petra píše:
Alaja píše:Eva.


Ty jsi ta nejhádavější ženská, jakou znám. Obrázek

Kdyby jsi se sama koukla, tak by jsi zjistila, že poslední reakce byla opravdu od Evy. Tudíž by jsi nemusela psát, to, co jsi psala, jen aby jsi zmátla ty, co se kouknout na to, kdo to psal, nemohou. :D


Ty trpíš chorobnou podezřívavostí. :confused:
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 16:50:43

Petra píše:
Návštěvník píše:Já. Eva. Je to tak.
Chtěla jsem si v HP zachovat čistotu svých vláken.


No, o čistotu svého vlákna bojovala velmi tvrdě Polina.
Ty jsi byla většinou proti tzv. "čistotě" vláken v HP. Jednou jsme se o tom dohadovaly. Myslím si, že když je někomu jeho vlákno důležité, tak by to měli druzí respektovat a ne se tam bavit, o čem chtějí. Ty jsi se mnou nesouhlasila. Ale pak ses jednou naštvala, když ti zasvinili jedno vlákno - myslím, o Moudrosti to bylo - a žádala si jeho vyčištění. Podle mě to bylo v pořádku. Když se to přenese na jiné vlákno, tak tam dotyční mohou diskutovat v klidu dál.
:)

Jj. Bylo to vlákno Láska k moudrosti a pak zajímavá setkání, kde začal Petr s milipinem rozvíjet svoje teorrie....
Tato čistotoa a dodržování tématu je nastavená v PH, v HP se to tolerovalo. Máš pravdu, že před tím ještě Polina bojovala za jedno své vlákno a pak ho raději nechala celé zrušit.

Tou změnou, kterou navrhuji, by se všemu tomu dalo předejít. Rušivé přípsěvky vyšoupnu před dveře a je to a není k tomu třeba být zelený nebo být globálním moderátorem.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 16:52:38

Alaja píše:
Návštěvník píše:Proč by se ostatní nemohli podívat?

Třeba proto, že nejsou registrovaní a nejsou svými vlastními moderátory?
Hmm...

A ty jsi moderátorem tohoto vlákna, abys viděla, že Návštěvník, co to psal, byla Eva?
Nějak tomu nerozumím. Návštěvník je snad Návštěvník i pro moderátora svého vlákna, nebo moderátor na svém vlákně může vidět, kdo je Návštěvník skutečně?
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » úte 05. lis 2013 17:07:25

Návštěvník píše:protože se Eva přihlásila sama.


Eva se PAK raději přihlásila sama.


:)
A vůbec Evo, proč už raději nepoužíváš svůj registrovaný nick, aby věděla Petra, na koho reaguje?
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 17:08:02

Návštěvník píše:
Alaja píše:
Návštěvník píše:Proč by se ostatní nemohli podívat?

Třeba proto, že nejsou registrovaní a nejsou svými vlastními moderátory?
Hmm...

A ty jsi moderátorem tohoto vlákna, abys viděla, že Návštěvník, co to psal, byla Eva?
Nějak tomu nerozumím. Návštěvník je snad Návštěvník i pro moderátora svého vlákna, nebo moderátor na svém vlákně může vidět, kdo je Návštěvník skutečně?


Jana nám dala práva globálního moderátora. Já jsem se na to dosud nedívala, ale když Eva o sobě píše ve 3. osobě, tak asi budu muset. Jinak vzniká strašný chaos. :confused: :crazy: :what:
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:15:01

Alaja píše:
Návštěvník píše:protože se Eva přihlásila sama.


Eva se PAK raději přihlásila sama.


:)
A vůbec Evo, proč už raději nepoužíváš svůj registrovaný nick, aby věděla Petra, na koho reaguje?

Ne PAK, ona psala svůj poněkud delší příspěvek a až ho odeslala, všimla si, že ji Alaja předběhla.
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:17:05

Jak jsi tedy věděla, že Návštěvník je Eva?

Nemám potřebu se přihlašovat a psát pod vlastním jménem, prostě to neřeším a píšu bez přihlášení, když je to tady tak možné.
Ale jak vidíš, když se Petra zeptala, klidně se k "sobě" přihlásím...
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:30:41

Pak holt za to, že jsem tě zveřejnila, může samotná Petra svým způsobem projevu, když se obořuje na návštěvníka...

Ne, to není pravda. Za to, že jsi zveřejnila mé jméno, odpovídáš sama. Nebylo to třeba a nedělá se to. Svalovat vinu na druhého je naivní...

Jen by mě zajímalo, jak jsi věděla, že jsem to byla já? Jestli to někde vidíš nebo jen intuice, že jsem to já?
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 17:35:05

Návštěvník píše:
Pak holt za to, že jsem tě zveřejnila, může samotná Petra svým způsobem projevu, když se obořuje na návštěvníka...

Ne, to není pravda. Za to, že jsi zveřejnila mé jméno, odpovídáš sama. Nebylo to třeba a nedělá se to. Svalovat vinu na druhého je naivní...

Jen by mě zajímalo, jak jsi věděla, že jsem to byla já? Jestli to někde vidíš nebo jen intuice, že jsem to já?


Vidí to. Klikne si na otazník.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:36:32

Vidí to. Klikne se i na otazník.

I když nejsem přihlášená, jsem jako návštěvník - tak se jí pod otazníkem objeví Eva?
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 17:38:44

Návštěvník píše:
Vidí to. Klikne se i na otazník.

I když nejsem přihlášená, jsem jako návštěvník - tak se jí pod otazníkem objeví Eva?


Jo.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:40:32

To je zvláštní anonymita :-)
Tak jo.
Ahooj, pádím za jinými povinnostmi. :)
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 17:50:17

Návštěvník píše:
Pak holt za to, že jsem tě zveřejnila, může samotná Petra svým způsobem projevu, když se obořuje na návštěvníka...

Ne, to není pravda. Za to, že jsi zveřejnila mé jméno, odpovídáš sama. Nebylo to třeba a nedělá se to. Svalovat vinu na druhého je naivní...

Jen by mě zajímalo, jak jsi věděla, že jsem to byla já? Jestli to někde vidíš nebo jen intuice, že jsem to já?

Ale je, může za to tvá kamarádka Petra.
Kdyby se bývala byla řádně podívala, tak by z ní nevypadlo to, co z ní vypadlo, protože by o tobě nepsala to, co se odvážila napsat anonymnímu nicku návštěvník.

Kdo to tady blábolí takové nesmysly? :confused:


:phew: :crazy:
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 18:07:13

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Pak holt za to, že jsem tě zveřejnila, může samotná Petra svým způsobem projevu, když se obořuje na návštěvníka...

Ne, to není pravda. Za to, že jsi zveřejnila mé jméno, odpovídáš sama. Nebylo to třeba a nedělá se to. Svalovat vinu na druhého je naivní...

Jen by mě zajímalo, jak jsi věděla, že jsem to byla já? Jestli to někde vidíš nebo jen intuice, že jsem to já?

Ale je, může za to tvá kamarádka Petra.
Kdyby se bývala byla řádně podívala, tak by z ní nevypadlo to, co z ní vypadlo, protože by o tobě nepsala to, co se odvážila napsat anonymnímu nicku návštěvník.

Kdo to tady blábolí takové nesmysly? :confused:


:phew: :crazy:


Ty nedáš pokoj, Polino, a nedáš...
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: JZ

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 05. lis 2013 18:10:07

Petra píše:Ty nedáš pokoj, Polino, a nedáš...

Nedám.
Proč jsi napsala, co jsi napsala, když jsi netušila, že to psala Eva?

Kdo to tady blábolí takové nesmysly? :confused:
Návštěvník
 

Re: JZ

Nový příspěvekod Petra » úte 05. lis 2013 18:12:50

vostalpetr píše:
Návštěvník píše:Já. Eva. Je to tak.
Chtěla jsem si v HP zachovat čistotu svých vláken.
Pak jsem si uvědomila, k čemu to vedlo - následoval Luck se svými moderátorskými zásahy, pak už jela slovní přestřelka, vytvoření ankety (uvědomila jsem si příčinu těch všech potíží - proto návrh na vytvoření jednoho prosotru s pravomocí nad svými vlákny a rovná pravidla pro všechny), pak lama začal střílet ostrými, objevil se Jiho, který zavřel HP, ponechal Andysunovo, do HP mohli psát jen moderátoři, do Andysunova všichni, objevil se nový člověk který vložil svůj nový příspěvek do PH, netuše, že se musí nejdříve schválit, čekalo se na schválení někoho z moderátorů, lama, i když v tu dobu tam byl a psal, nic neschválil, byl nařčen ze špatného moderování, sekl s funkcí a údajně odešel z fora, Eva stále zdůrazňovala vytvoření jednoho prosotru, Miroslav ji dal pohlavek za to, že se má chovat jako na návštěvě, že tsam není doma, přidala se zulu, která se podivila, proč furt Eva není spokojená, když pro sebe (!!!) dostala píseček na hraní a tak odešla i Eva.
Po odchodu Evy se vzápětí otevřely dveře HP, kterými vlkouzly zpátky zulz, Polina, ale i Vostálpetr, který požaduje znovuotevřít anketu, Moderátoerm Miroslavem byl ale arogantně poslán na hlavní nádraží nebo na poradnu.

Tolik rádio Jerevan. :-)



Vcelku pěknej přehled....

Nejpodstatnější ovšem že,
že majitel fora,
tedy Jiho si to přeje takto diktátorsky


S tím si nejsem tak úplně jistá, dokud to sám nepotvrdí.

vostalpetr píše:takže to tak bude,
s tím nikdo nic nenadělá


jedině odejít a hotovo


V totalitě nechci být.
:)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 9:22:09

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » úte 05. lis 2013 18:35:18

vostalpetr píše:S tím si nejsem tak úplně jistá, dokud to sám nepotvrdí.
......................................................

Ale vždyt to potvrdil,
proto jsem odešel,
vydrž,
já ti to hnedka najdu....

Vidím na JZ, jak to usilovně hledáš. :(
Asi chceš, aby ten HP uzavřel navždy. Definitivně

:sos:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » úte 05. lis 2013 19:23:46

vostalpetr píše:To, co JiHo píše není pražádná novinka
nebo něco neznámého :

musíme vládnout, protože kdyby jsme nevládli,
tak by nás ti zlí sežrali

proto vládneme, pro vaše dobro




Takto si můžeš zdůvodnit všechno,
i vyvraždování židů,
odsuny, války atd.

A vždy jsi v právu !!!!!


A neustále strašení s těmi "ZLÝMI"

Ty opravdu chceš znárodnit JZ?
Jako to dělali komunisté v Rusku, pak v Česku a pak v dalších zemích? :confused:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » úte 05. lis 2013 19:28:39

Představ si, kdyby to Jirka vzal tak, jak to kdysi na internetu udělali jiní - mám na mysl Jardu s Matrixem a Mária s Osudem.

Zpoplatnili čtení mnoha článků na svých stránkách a veřejnou diskusi usekli úplně... :hm:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: JZ

Nový příspěvekod Alaja » úte 05. lis 2013 19:39:20

vostalpetr píše:
Alaja píše:Představ si, kdyby to Jirka vzal tak, jak to kdysi na internetu udělali jiní - mám na mysl Jardu s Matrixem a Mária s Osudem.

Zpoplatnili čtení mnoha článků na svých stránkách a veřejnou diskusi usekli úplně... :hm:


No a co ?

Aspon by rovnou bylo zřetelné, oč jim běží

Takto ale pořádají podvodné volby jen tak na oko,
aby vypadali jako demokraté,
ale přitom to jsou totalitáři


O tomto nyní hovořím.
a také hovořím o tom,
proč má Jiho takový názor jaký má
a jak se tento názor používal a používá
a jak to funguje...a jak se vytváří totalita

Ale, ale, Petře??
Ty volby si tam vyhlásily Petra s Evou, ze svého vlastního popudu....takže pak platí na Petru a Evu, to tvoje..?:
Takto ale pořádají podvodné volby jen tak na oko,
aby vypadali jako demokraté,
ale přitom to jsou totalitáři


Přesněji řečeno, byl to ukázkový pokus o puč. :D
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

PředchozíDalší

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník