Nové fórum

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Linda » čtv 29. kvě 2014 12:51:09

Petra píše:Podle změn v dědičném právu je poznat, že se sem pravidla západního EU blíží, a tak jednou takové věci se nebudou moci dít ani zde. Jsou tam totiž určena pravidla, podle kterých musí veřejné fórum fungovat a jestliže to administrátor nedokáže zajistit, tak se fórum zavře a on zaplatí vysokou pokutu. Urážení, sprosté nadávání atd. se tam netrpí.


Pak není divu, že se někdo bojí vytvořit vlastní veřejné fórum, vrazí do toho čas, peníze a když nedokáže zajistit, aby ho neuráželi a nebyli na něj sprostý, tak ještě zaplatí vysokou pokutu.

:)

Neboj, Jano, u nás něco takového zatím určitě nehrozí. Při dohadování v EU se řeší spousta jiných věcí, které většina vidí jako důležitější.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 13:09:40

Linda píše:
Petra píše:Podle změn v dědičném právu je poznat, že se sem pravidla západního EU blíží, a tak jednou takové věci se nebudou moci dít ani zde. Jsou tam totiž určena pravidla, podle kterých musí veřejné fórum fungovat a jestliže to administrátor nedokáže zajistit, tak se fórum zavře a on zaplatí vysokou pokutu. Urážení, sprosté nadávání atd. se tam netrpí.


Pak není divu, že se někdo bojí vytvořit vlastní veřejné fórum, vrazí do toho čas, peníze a když nedokáže zajistit, aby ho neuráželi a nebyli na něj sprostý, tak ještě zaplatí vysokou pokutu.

:)

Neboj, Jano, u nás něco takového zatím určitě nehrozí.


Určitě jí to nehrozí. Proto klidně ty, co ji nevyhovují, vyrazí a ostatní nechá od svého oblíbence urážet a sprostě jim nadávat. Jakoby zapomněla na Boží mlýny...
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 13:13:52

Aha, Lído, takže tedy nevadí, když Návštěvníka Lídu budu oslovovat vždy Lído ?

:)
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 13:18:39

Miroslave a Evo, než jsem stačila přečíst Vaše SZ, tak mě administrátorka znovu zabanovala.

Snad se o novém foru budeme moci dohodnout zde: http://happyjoe.webnode.cz/
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Linda » čtv 29. kvě 2014 13:30:56

Linda píše:
Petra píše:Podle změn v dědičném právu je poznat, že se sem pravidla západního EU blíží, a tak jednou takové věci se nebudou moci dít ani zde. Jsou tam totiž určena pravidla, podle kterých musí veřejné fórum fungovat a jestliže to administrátor nedokáže zajistit, tak se fórum zavře a on zaplatí vysokou pokutu. Urážení, sprosté nadávání atd. se tam netrpí.


Pak není divu, že se někdo bojí vytvořit vlastní veřejné fórum, vrazí do toho čas, peníze a když nedokáže zajistit, aby ho neuráželi a nebyli na něj sprostý, tak ještě zaplatí vysokou pokutu.

:)

Neboj, Jano, u nás něco takového zatím určitě nehrozí. Při dohadování v EU se řeší spousta jiných věcí, které většina vidí jako důležitější.

Návštěvník píše:Aha, Lído, takže tedy nevadí, když Návštěvníka Lídu budu oslovovat vždy Lído ?

:)

Dělám to snad Tobě vždycky ? Zareagovala jsem tak jen proto, že každý kdo to čte vidí, žes to napsala Ty - svůj komentář jsi napsala z pozice majitele fóra, kterému vadí, že JEHO napadají a jsou na NĚJ sprostí.

Což mě trochu zarazilo. Čekala bych spíš láskyplný zájem o všechny.
Uživatelský avatar
Linda
 
Příspěvky: 855
Registrován: pát 23. zář 2011 12:43:47

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 13:40:18

vostalpetr píše:No mně už to nějak nevadí, že někdo někoho vyrazil,

vždyt vy s tím souhlasíte všichni, že je třeba neoblíbené lidi vyrazit,

...


já v tom smysl nevidím, takže s tím nesouhlasím

a ty mluv laskavě za sebe a ne za všechny, jak to máš opakovaně ve zvyku :D :D :D
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 13:40:29

vostalpetr píše:Dokonce i souhlasím s Petrou, že lidé nejsou zatím připraveni na demokracii a potřebují totalitu,
a tu totalitu tady ted právě představuje Jana...


jako proč?
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 13:43:12

Linda píše:Dělám to snad Tobě vždycky ? Zareagovala jsem tak jen proto, že každý kdo to čte vidí, žes to napsala Ty - svůj komentář jsi napsala z pozice majitele fóra, kterému vadí, že JEHO napadají a jsou na NĚJ sprostí.

Což mě trochu zarazilo. Čekala bych spíš láskyplný zájem o všechny.


mně to po zkušenostech s Janou nezarazilo, zarazil by mne spíš, že by to s lehkostí a pochopením přešla :what:
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 13:44:38

vostalpetr píše:Protože může banovat,
a ten kdo může banovat je vládce... :D


mít moc ještě neznamená té moci vyžívat (zneužívat) pro osobní účely :what:
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 13:55:22

vostalpetr píše:Pouze teoreticky,
prakticky je to jinak.... :D


jak u koho
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » čtv 29. kvě 2014 14:06:27

Za všechno mohou ty bouřky, co se přeháněly a dosud přehánějí přes střední Evroupu.
Kdyby ty bouřky nebyly, tak by většina z vás neseděla furt u pc a neprudila by Janu, která taky seděla u pc, místo aby byla venku na zahrádce nebo někde jinde a pořádně se bavila.
Nebylo to od vás milé ani hezké, to, co jste jí tu však nadělovali....styďte se....to nemáte po ruce kalendář? 8)
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » čtv 29. kvě 2014 14:45:23

Jana píše:Ájo, neboj, stíháme všechno, wifi máme i na zahradě a vegetíme s noťasy podle počasí tam i doma a pořád se bavíme.Jinak mladí mají zrovna neštovice, tak velká jízda bude, až se z toho vyloupou. A se starejma, kterým už snad neštovice nehrozí, bude jízda v sobotu.

Já vím, máš to tam pěkné, útulné, pohodlné. :)
Tak si to pak užijte, snad se na to počasí konečně vylepší.
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja » čtv 29. kvě 2014 15:02:38

Jana píše:Ajo, díky. Vždyť Ty si jistě taky zrovna teď vegetíš. Přeji Ti taky ať si to ve zdraví užíváš.

Nevegetím, můj altánek sfoukl vítr a voda, polámaly se trubky...no nic, postavila jsem si ho holt moc brzo, měla jsem pár týdnů počkat.. :crazy:
Alaja
 
Příspěvky: 321
Registrován: ned 20. říj 2013 0:50:36

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 15:53:09

Alaja píše:
Jana píše:Ajo, díky. Vždyť Ty si jistě taky zrovna teď vegetíš. Přeji Ti taky ať si to ve zdraví užíváš.

Nevegetím, můj altánek sfoukl vítr a voda, polámaly se trubky...no nic, postavila jsem si ho holt moc brzo, měla jsem pár týdnů počkat.. :crazy:


hmmm ...

tak aspoň ti posílám aspoň virtuální :)

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 16:11:52

a ještě jeden :) aby jsi si mohla vybrat :)

Obrázek
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 16:16:55

a nebo se vyprdní na zahradní altánek a zajeď si do Vlašimi tam maj v zahradě činský altán

Obrázek

Vlašim je vůbec fajn místo :yes:
Návštěvník
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Tara » čtv 29. kvě 2014 18:06:31

Pro Janu: Byla Petře zablokovaná i IP adresa, tzn., že zde nemůže psát ani jako Návštěvník a ani nevidí, co se zde píše?
Uživatelský avatar
Tara
 
Příspěvky: 2807
Registrován: stř 20. lis 2013 9:44:22

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja. » čtv 29. kvě 2014 18:10:38

Tara píše:Pro Janu: Byla Petře zablokovaná i IP adresa, tzn., že zde nemůže psát ani jako Návštěvník a ani nevidí, co se zde píše?

Hmm...a už ani není vidět v seznamu členů... :confused:

PS: nezměnila si nick?
Alaja.
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Alaja. » čtv 29. kvě 2014 18:13:29

Díky za nabídky krásných altánků.
Bude mi muset vystačit altán u Zámečku na Pastýřandě... :D
Alaja.
 

Re: Nové fórum

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 29. kvě 2014 18:20:21

Alaja. píše:
Tara píše:Pro Janu: Byla Petře zablokovaná i IP adresa, tzn., že zde nemůže psát ani jako Návštěvník a ani nevidí, co se zde píše?

Hmm...a už ani není vidět v seznamu členů... :confused:

PS: nezměnila si nick?


Petra píše na stránkách Pepy Šťastnýho, SZ od Miroslava a od Tary si už nemohla přečíst ... :what:
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Petra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník