Zdraví

Zdraví

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 07. srp 2020 7:36:23


Nejlepší způsob, jak pomoci ke zdraví a okusení chuti věčného života, je vás do svatyně vaší vlastní bytosti, která nikdy nepoznala žádnou smrt a ani jakoukoliv nemoc.
Ve stavu ztotožňování je váš odpor k nemoci, a dokonce i k smrti, nesmírně silný.

Skvělou pomocí lidem ke zdraví je meditace. Každý lékařský ústav nebo nemocnice by měl mít zvláštní oddělení pro meditaci. Každý, kdo je v nemocnici, by měl meditovat. Zatímco bere léky, měl by meditovat. Mimochodem, budete překvapeni, že slova meditace a medicína pochází ze stejného kořene. Medicína je fyzická cesta, meditace je duchovní cesta. Duch je vyšší a silnější.
Návštěvník
 

Re: Zdraví

Nový příspěvekod Návštěvník » sob 19. zář 2020 19:03:00

Návštěvník
 

Re: Zdraví

Nový příspěvekod Návštěvník » ned 27. zář 2020 9:25:16


Člověk může být rozdělený na tři části - tělo, mysl, duše. Pokud jsou všechny tyto tři části dokonale sladěny a jsou v pohodě, vzniká blahobyt celého organismu, od tělesného přes psychický až po duchovní.

To je holistické zdraví. Celá vaše bytost musí být zdravá. Existují lidé se zdravým tělem jako Muhammad Ali,
Obrázek
ale tito lidé postrádají jakékoliv uvědomění toho, co je mimo mysl. Vycvičili svá těla, jejich těla jsou dokonalá zvířata. Jejich mysl není tak vyvinutá. Žádný Bertrand Russell nebude připraven pro box. Celá tato představa je ošklivá. Je to barbarské. Jejich těla jsou zdravá, silná, ale jsou jako zvířata. Jejich mysl je velmi retardovaná, jinak by se nevěnovali tak ošklivé násilnické profesi. Není pochyb o tom, že jsou meditativní, v kontaktu s tím, co je za.

Holistická osoba je celá, nerozdělená, jeho Zorba a Buddha se stali jedním.

Obrázek

Jeho hedeonismus a spiritualita se stali jedním.
Návštěvník
 


Zpět na Inspirativní myšlenky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron