O přítomnosti

Re: O přítomnosti

Nový příspěvekod Zdeněk » čtv 16. pro 2021 10:39:08

salmo1cz. píše:
Zdeněk píše:
salmo1cz. píše:Prostě to jde mimo tebe, mimo tvoje záměry.Dokonce se to nedá ani zastavit.Naše vůle na to nemá žádný vliv.

No to bude ono. Protože kdyby začala něco dělat ruka mimovolně tak to zaujme mojí pozornost. Stalo se mi že mi třeba samovolně cukal sval, ale to nemá napojení na nic vyššího, protože nad tím jsem já, kterej to pozoruje. A komu bych tu vládu, to pozorování těla, jako měl dobrovolně přenechat? Svému vyššímu já? To je přece taky já. Nejsem schizofrenik. Ani posedlej.

Ani ta ruka nic nedělá.To kyvadélko nebo virgule jsou nástroj, ale i ta ruka je jenom nástroj na držení.
Já na jednu stranu se spolku Sisyfos nedivím, že to neberou protože je to opravdu velice zvláštní.
Ovšem na druhou stranu se Sísyfos toto snaží diskreditovat, je tam snaha ne poznat pravdu, ale celé to diskreditovat.
Dokonce tam byla i finanční odměna tomu kdo jim to předvede.Jenomže oni nechtějí znát pravdu a ani tam není snaha to nějak uchopit.Klidně bych jim to ukázal a zadarmo, já peníze nepotřebuju a za 20 minut by bylo hotovo Ne na nějakých 51-60%, ale na 100%, dokonce ani detektor kovů nemá takovou senzitivu.
Sousedce jsem hledal náušnici, resp. její dcerka ztratila v trávě 3*3 metry plochy.Co tam bylo kovového bordelu ještě tři noce se mi o tom hrabání zdálo. :D

Sisyfos jsou blbové (už od pohledu), kteří křičí dejte pozor na blby... :-)

Já třeba dokážu vůlí roztočit kyvadélko doprava či doleva, skrze nepatrné pohyby, aniž by to bylo nápadné, že to dělám záměrně. Neuvědomuju si jednotlivé svaly (nebo jen slabě), ale chci aby to ruka nenápadně zařídila a ona to zařídí :-).
Totiž jak jsem si všimnul, vy ty nepatrné pohyby rukou děláte také (to kyvadélko se vám neroztáčí samo), akorát že si ty drobné pohyby ruky neuvědomujete. No a to mi přijde tak jako krapet... asi ne moc dobrý no...

Ale zas na druhou stranu najít náušnici v kovovým bordelu to není špatný.. tak nevim. :what:
Zdeněk

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » čtv 16. pro 2021 11:10:33

A komu bych tu vládu, to pozorování těla, jako měl dobrovolně přenechat? Svému vyššímu já? To je přece taky já. Nejsem schizofrenik. Ani posedlej.

Není já jako Já,

ztotožněné Já je já, takže díky těm ztotožněním má poměrně zúžený "uvědomování"

takže Já pak "jedná" zcela jinak nežli to já,

a to i v případě pozorování je to pozorování zcela jiné u Já a já,

viz to na co jsi mě vodkazoval v případě arupa džán...

Takže nejsi schizofrenik co se týče Já a já,

jsi spíše slepec nebo ještě spíše blbec,

pokud bychom měli tyto dva stavy porovnávat...

Zatímco já používá k orientaci ve světe rozum a city,

Já používá intuici a vnímání

a to je velkej rozdíl...
VOSTÁLNÍK

Nový příspěvekod miroslav » čtv 16. pro 2021 11:59:35

VOSTÁLNÍK píše:
Zatímco já používá k orientaci ve světe rozum a city,

Já používá intuici a vnímání

a to je velkej rozdíl...

I di ty kecno,
o Já zatím nemáš evidentně ánung a tak si vymýšlíš jak se to Já (když není ztotožněné) asi orientuje ve světě.
A za intuici považuješ ty impulzy, které se rodí v tvém krásném zamindrákovaném egu
:D
miroslav

Nový příspěvekod Zdeněk » čtv 16. pro 2021 12:09:13

VOSTÁLNÍK píše:Není já jako Já,

Co se sem sereš? Je to Já tvoje? To je naše autorita, my, naši mistři, jí dali formu. Tak si jí neber do huby, svině zlodějská. Vrať cos ukrad a táhni.
Zdeněk

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » čtv 16. pro 2021 13:56:48

A za intuici považuješ ty impulzy, které se rodí v tvém krásném zamindrákovaném egu

Proč bych měl mít za to že tě posílám do prdele za intuici,

vždyt to je jen to dbělé pozorování dle návodu Tomáše,

prostě jen tě bděle pozoruji jakáže to sereš hovna,

to je vše...

Přece bych ti nědělal něco, co ty taky neděláš,

já se s každým bavím na jeho úrovni, nebot jsem empatický člověk a nedělá mě problém se vcítit do kohokoliv,

jsem prostě soucitnej a nemůžu jinak...
VOSTÁLNÍK

Nový příspěvekod Tara. » čtv 16. pro 2021 14:54:37

Na Jáčko mi nešahejte :-)
Tara.

Nový příspěvekod miroslav » čtv 16. pro 2021 16:13:34

Vostále, Vostále,
koukám, že máš namále.

Jak Trungpa popisuje tu pekelnou říši pro ego, tak ty jsi zatím jediný konkrétní příklad ega jednou nohou v pekelné říši, se kterým jsem se potkal.
A je to čím dále výraznější.
Bojuješ, ani nevíš s čím a proč a lidé jsou ti ukradení nebo tě serou.

a nejlepší je na tom, že je to podle tebe to wu wei
:D
miroslav

Nový příspěvekod Vari » čtv 16. pro 2021 18:12:17

Já a já to je jako Bob a Bobek. Králíci z klobouku.
Podobný si jako vejce vejci.
Zatímco jeden používá k orientaci ve světe rozum a city,
druhý používá intuici a vnímání.
Jinak, jak dva bráchové, orientační běžci tímto světem.
:D :D :D
Vari

Nový příspěvekod Zdeněk » čtv 16. pro 2021 19:15:21

Břetislav Kafka ve své knize Nové základy experimentální psychologie píše:Je nutno se pozastavit nad jevem, že nejčastěji u citlivců, kteří upadají do 4. stupně hypnózy, narazíme na jiné duševní JÁ, které je odlišné od vědomého JÁ. Zvláštností je, že se toto podvědomé JÁ vůbec nezná s JÁ vrchního vědomí. Zvláště mne to překvapilo u osob, které v existenci duše a věčnost naprosto nevěřily, že toto podvědomé JÁ zcela odpíralo splnit rozkaz, aby nahlédlo do činnosti svého vrchního podvědomí (esplan), a bylo nespokojeno, když to bylo nuceno učinit. Toto podvědomé JÁ se zděsilo, když si uvědomilo činy uložené v esplanech, a naprosto odepřelo se k nim hlásit. Vidělo duševní bídu, děs z hříchů a pošpinění své duše.

:-?
Zdeněk

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » čtv 16. pro 2021 19:28:23

Já a já to je jako Bob a Bobek. Králíci z klobouku.

No spíše jako Pat a Mat...
VOSTÁLNÍK

Nový příspěvekod Zdeněk » čtv 16. pro 2021 19:43:53

Tak už toho Vostála zabanujte, vždyť je tu jen kvůli tomu, úplně se v tom perverzně sadomaso vyžívá, aby dostal banána...
Taková Pussy Riot no.. :D
Zdeněk

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » čtv 16. pro 2021 19:54:43

Zdeněk píše:
Břetislav Kafka ve své knize Nové základy experimentální psychologie píše:Je nutno se pozastavit nad jevem, že nejčastěji u citlivců, kteří upadají do 4. stupně hypnózy, narazíme na jiné duševní JÁ, které je odlišné od vědomého JÁ. Zvláštností je, že se toto podvědomé JÁ vůbec nezná s JÁ vrchního vědomí. Zvláště mne to překvapilo u osob, které v existenci duše a věčnost naprosto nevěřily, že toto podvědomé JÁ zcela odpíralo splnit rozkaz, aby nahlédlo do činnosti svého vrchního podvědomí (esplan), a bylo nespokojeno, když to bylo nuceno učinit. Toto podvědomé JÁ se zděsilo, když si uvědomilo činy uložené v esplanech, a naprosto odepřelo se k nim hlásit. Vidělo duševní bídu, děs z hříchů a pošpinění své duše.

No a ?

Na todle já se můžeš v pohodě vysrat, to si žije svůj život a o tebe se nikterak nezajímá,

má zcela jiné starosti nežli jsou ty tvé a žije si svůj život,

proto to vědomé rozpouštění připoutaností jak Mrdoslav vyopičil u Tomáše je zcela k hovnu,

páč to co je v podvědomí je pro tebe nevědomé a nemáš se jak k tomu dostat...

Jediný co potřebuješ vědět je, že prostor vědomí je všeprostuující a proto prochází i touto nevědomou úrovní,

stejně tak jako představami nebe či pekla...
VOSTÁLNÍK

Nový příspěvekod Zdeněk » čtv 16. pro 2021 20:31:41

VOSTÁLNÍK píše:
Zdeněk píše:

No a ?

Na todle já se můžeš v pohodě vysrat, to si žije svůj život a o tebe se nikterak nezajímá,

má zcela jiné starosti nežli jsou ty tvé a žije si svůj život,

proto to vědomé rozpouštění připoutaností jak Mrdoslav vyopičil u Tomáše je zcela k hovnu,

páč to co je v podvědomí je pro tebe nevědomé a nemáš se jak k tomu dostat...

Jediný co potřebuješ vědět je, že prostor vědomí je všeprostuující a proto prochází i touto nevědomou úrovní,

stejně tak jako představami nebe či pekla...

Proč se vyšší Já odmítá zajímat o já nižší? Protože to nižší nastoupilo negativní cestu. Sám sis vybral, sám půjdeš. Ty tvoje výbuchy vzteku jsou jen slabou nepatrnou předzvěstí, co tě čeká.
Zdeněk

Nový příspěvekod miroslav » čtv 16. pro 2021 20:45:04

Zdeněk píše:Tak už toho Vostála zabanujte

Já bych ho nebanoval. On potřebuje pořádně prohnít a vyhnít a k tomu tady má zatím prostor. Teda on ho má vykolíkovaný na vp,inspiruj, ale tam mu to k tomu vyhnívaání evidentně nestačí, on k tomu potřebuje normální lidi, na které by si tu svoji žumpu mohl promítat a tak s ní potažmo v sobě bojovat.
miroslav

Nový příspěvekod Zdeněk » čtv 16. pro 2021 21:18:03

miroslav píše:

Já bych ho nebanoval. On potřebuje pořádně prohnít a vyhnít a k tomu tady má zatím prostor. Teda on ho má vykolíkovaný na vp,inspiruj, ale tam mu to k tomu vyhnívaání evidentně nestačí, on k tomu potřebuje normální lidi, na které by si tu svoji žumpu mohl promítat a tak s ní potažmo v sobě bojovat.

Nesmysl:
Obrázek
Zdeněk

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » pát 17. pro 2021 8:57:09

miroslav píše:

Ale ty nejsi normální člověk,

ty jsi člověk kterej se zajímá vo duchovno a proto jsi kopán do svý svatý prdele páč sereš duchovní hovna sebevoblbování jako ta Jana,

normálních lidí si vcelku nevšímám, nepíšu Babišovi že je kokot komouškej,

ale tobě to rozhodně napíšu...
VOSTÁLNÍK

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » pát 17. pro 2021 9:03:09

Proč se vyšší Já odmítá zajímat o já nižší? Protože to nižší nastoupilo negativní cestu. Sám sis vybral, sám půjdeš. Ty tvoje výbuchy vzteku jsou jen slabou nepatrnou předzvěstí, co tě čeká.

Jak jsi na to přišel že má vyšší Já nějakej problém s něčím negativním ty kreténe blbej,

to jenom ty debile Adamovskej rozlišuješ jak pitomá pocitářská kunda mezi dobrem a zlem,

Prostě si to podvědomé Já žije svůj život a nesere se do nižších úrovní to je vše...

Já se taky neseru do kdekoho, ale do duchovních kund co si neuvědomují vlastní agresivitu se rozhodně budu nasírat a to agresivně....
VOSTÁLNÍK

Nový příspěvekod miroslav » pát 17. pro 2021 9:08:59

VOSTÁLNÍK píše:
miroslav píše:

Ale ty nejsi normální člověk,

ty jsi člověk kterej se zajímá vo duchovno a proto jsi kopán do svý svatý prdele páč sereš duchovní hovna sebevoblbování jako ta Jana,

normálních lidí si vcelku nevšímám, nepíšu Babišovi že je kokot komouškej,

ale tobě to rozhodně napíšu...

Piš barde, střádej, a až budeš mít dvacet milionů, přijď, zúčtujem spolu.

Obrázek
miroslav

Nový příspěvekod Zdeněk » pát 17. pro 2021 9:20:00

VOSTÁLNÍK píše:

Jak jsi na to přišel že má vyšší Já nějakej problém s něčím negativním ty kreténe blbej,

to jenom ty debile Adamovskej rozlišuješ jak pitomá pocitářská kunda mezi dobrem a zlem,

Prostě si to podvědomé Já žije svůj život a nesere se do nižších úrovní to je vše...

Já se taky neseru do kdekoho, ale do duchovních kund co si neuvědomují vlastní agresivitu se rozhodně budu nasírat a to agresivně....

No protože na rozdíl od tebe s ním mám zkušenost.

A ty jsi krásný případ cesty služby sobě, jak ji definuje mimozemšťan Ra.

No a Bř. Kafka se svými pokusy do toho krásně zapadá.

Prostě mám radost že jsi mi pomohl ozřejmit cestu. A teď vyskoč Petře.

Zdeněk

Nový příspěvekod VOSTÁLNÍK » pát 17. pro 2021 9:50:58

No jo zkušenost..... :D

Jedna a táž zkušenost může být přece různými lidmi hodnocena různě, proto já dám spíše na teorii než na nějaké zkušenosti....
VOSTÁLNÍK

PředchozíDalší

Zpět na Inspirativní myšlenky