Proč je pravda zakrývána

Moderátor: rosada

Re: Proč je pravda zakrývána

Nový příspěvekod .Petra » pon 30. lis 2015 21:09:17

Všechno přijmout jako Boží sen je ta pravá, jediná blaženost. Všechny ostaní blaženosti jsou jen její zcela slabý odvar.
:)
.Petra
 

Re: Proč je pravda zakrývána

Nový příspěvekod ros » pon 30. lis 2015 22:43:04

jaosiva1 píše:Buh sni...a vse, co vnimam kolem sebe vcetne me...je Jeho sen....ok, tato moznost tady je....

V mem Modelu pouzivam ale fraktalni Pristup...
Buh sni a zda se mu o Bozskych bytostech....tyto sni a vysni si trochu nizsi Bozske bytosti vcetne Jejich vesmiru...atd az nas Sef Stvoritel vysni nas tzv Kosmos a me!...huraaa...v nem
A ja...dissponujici zlomkem te prvni Imaginaticni Ssily Boha...mohu snit take...jsem Mu podobny...a vsichni sme vysneni k Jeho obrazu...

Pohledte na karfiol a mate dukaz teto hypotezy
...x...

ok, tato moznost tady je....
:)
ros
 

Re: Proč je pravda zakrývána

Nový příspěvekod Jana » úte 01. pro 2015 6:22:49

.Petra píše:Všechno přijmout jako Boží sen je ta pravá, jediná blaženost. Všechny ostatní blaženosti jsou jen její zcela slabý odvar.
:)


To, čím jsi, jsem, jsme, je pravá blaženost a nejjasněji vědomé to je v hlubokém spánku těla a mysli, kdy jakýkoliv sen zmizí.

( probuzený - osvobozený od ztotožnění s tělem a myslí - nespí ani když tělo a mysl spí, jelikož je probuzený )

Proto tolik duchovně hledajících medituje, aby se objevil ten stav, kdy odejde sen mysli a probudí se poznání kým jsme,

probudí se vědomé Vědomí.

:)
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Proč je pravda zakrývána

Nový příspěvekod .Petra » úte 01. pro 2015 7:58:36

Jana píše:
.Petra píše:Všechno přijmout jako Boží sen je ta pravá, jediná blaženost. Všechny ostatní blaženosti jsou jen její zcela slabý odvar.
:)


To, čím jsi,

:)


Netahej mě do svých nesmyslných představ, Jano.
.Petra
 

Re: Proč je pravda zakrývána

Nový příspěvekod Jana » úte 01. pro 2015 8:18:46

.Petra píše:
Jana píše:
.Petra píše:Všechno přijmout jako Boží sen je ta pravá, jediná blaženost. Všechny ostatní blaženosti jsou jen její zcela slabý odvar.
:)


To, čím jsi, jsem, jsme, je pravá blaženost a nejjasněji vědomé to je v hlubokém spánku těla a mysli, kdy jakýkoliv sen zmizí.

( probuzený - osvobozený od ztotožnění s tělem a myslí - nespí ani když tělo a mysl spí, jelikož je probuzený )

Proto tolik duchovně hledajících medituje, aby se objevil ten stav, kdy odejde sen mysli a probudí se poznání kým jsme,

probudí se vědomé Vědomí.

:)


Netahej mě do svých nesmyslných představ, Jano.


Jako nesmyslné představy se to může jevit, dokud není vědomé, že ten stav vědomého Vědomí je tady vědomý v bdění, snění i ve spánku mysli, že nemizí v čase a nemizí ani v prostoru, proto je vše jedním a nepřestává to tím být ani, když tělo a mysl zmizí.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Proč je pravda zakrývána

Nový příspěvekod Petra » úte 01. pro 2015 8:30:57

Jana píše:
.Petra píše:
Jana píše:
To, čím jsi, jsem, jsme, je pravá blaženost a nejjasněji vědomé to je v hlubokém spánku těla a mysli, kdy jakýkoliv sen zmizí.

( probuzený - osvobozený od ztotožnění s tělem a myslí - nespí ani když tělo a mysl spí, jelikož je probuzený )

Proto tolik duchovně hledajících medituje, aby se objevil ten stav, kdy odejde sen mysli a probudí se poznání kým jsme,

probudí se vědomé Vědomí.

:)


Netahej mě do svých nesmyslných představ, Jano.


Jako nesmyslné představy se to může jevit, .


Myslet si o tom, můžeš, co chceš.

Jen tě žádám, abys nepsala o tom, co si myslíš, že jsem já. Piš o tom, co si myslíš, že jsi ty.
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Proč je pravda zakrývána

Nový příspěvekod Petra » úte 01. pro 2015 8:34:06

Jana píše:, dokud není vědomé,


Ty si myslíš, že u mě není něco vědomé, já si myslím to samé o tobě.
Názor proti názoru.
Nic víc.
:)
Petra
 
Příspěvky: 1401
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:22:09

Re: Proč je pravda zakrývána

Nový příspěvekod Jana » úte 01. pro 2015 11:25:29

Petra píše:Jen tě žádám, abys nepsala o tom, co si myslíš, že jsem já. Piš o tom, co si myslíš, že jsi ty.


Nepíšu, co si myslím, že jsem, píšu, co si uvědomuji, že jsem. Tudíž, pokud je vědomé, že jsem vším, tak když napíšu, že jsem Ty, tak pořád píšu o tom, co si uvědomuji, pořád to není nic, co bych si myslela o někom druhém.
Jana
moderátor
 
Příspěvky: 6884
Registrován: pon 25. črc 2011 19:38:09

Re: Proč je pravda zakrývána

Nový příspěvekod .Petra » úte 01. pro 2015 12:16:39

Jana píše:
Petra píše:Jen tě žádám, abys nepsala o tom, co si myslíš, že jsem já. Piš o tom, co si myslíš, že jsi ty.


Nepíšu, co si myslím, že jsem, píšu, co si uvědomuji,


Klidně si o tom mysli, co chceš, Jano. Třeba i to, že si to nemyslíš, ale uvědomuješ.
Pokud jsem pro tebe já ty, tak ti jistě nebude dělat žádný problém psát jen o sobě. Mě prostě ze svých úvah vynech. Díky.
:)
.Petra
 


Zpět na Rosada

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků