Android a Velký konstruktér

Moderátor: rosada

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 04. lis 2011 11:20:59

Jarda Malej píše:
Jarda Malej:
A může vyustit i ve zmizení všeho, konstruktéra včetně. Ale to bychom zde pravda trochu předbíhali.

Návštěvník
..nejen předbíhali, ale motivuje to k vytváření představ co bude až bude

Máš asi na mysli většinu zdejších rozprav Návštěvníku.
Někdy může postačit zmínka o Prázdnotě k tomu, aby se vše kolem (dříve či později) ukázalo coby představované.
I to se může stát, odvisí to od vyladěnosti přijímače.
Není myslím od věci, občas si připomenout, jak že to asi bude s "Konstruktérem"
Avšak když diskuze, pak nejlépe věcná, řádně "dualitní."
Souhlasím, že právě tomuhle se je zde možnost učit.

:sos:

Malej Jardo, začínám chápat proč pořád útočíš na Gora. Dal jsi si název malej, parafu máš :sos:, jsi vyděšený, nevěříš si, bojíš se kroku dál. Určitě tě bolí koleno a toho kdo tě převyšuje vidíš rudě, protože tvoje jáčko úspěch druhého neunese. Pochlap se trochu - jestli nejsi žena a jdi do duelu s Gorem. Ne proto abys mu dokázal, že jsi lepší, ale proto, abys ztratil tu pitomou potřebu nebýt horší.
Návštěvník
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod rosada » pát 04. lis 2011 11:23:04

Návštěvník píše:nejen předbíhali, ale motivuje to k vytváření představ co bude až bude

No jo, ale ono i taková představa tě může řádný kus cesty poponést. I když je tu riziko, že nebude včas odhozena.
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Android » pát 04. lis 2011 11:44:00

Návštěvník píše: bojíš se kroku dál.

Hele, to mne zajímá.
O jaký krok dál v tomto případě jde? A kdo. nebo spíš co, ten krok má udělat? A kam? A kterou nohou se má vykročit - levou nebo pravou ?
Co pak tam asi na něj bude čekat?


:confused:
Android
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Jarda Malej » pát 04. lis 2011 11:52:00

Malej Jardo, začínám chápat proč pořád útočíš na Gora.

Nabídneš příklad Návštěvníku?
..a jdi do duelu s Gorem.

Skutečně jsi si dosud nevšimnul, jak se Goro vyhýbá možným duelům?



:sos:
Jarda Malej
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod rosada » pát 04. lis 2011 12:06:58

Android píše:Hele, to mne zajímá.
O jaký krok dál v tomto případě jde? A kdo. nebo spíš co, ten krok má udělat? A kam? A kterou nohou se má vykročit - levou nebo pravou ?
Co pak tam asi na něj bude čekat?
:confused:


Každý krok je krokem do neznáma. Jestli tě nějaký krok zaujal, tak se podívej, kdo se vymýšlí důvody, proč ho neudělat. Jestli tě ten krok vlastně nezaujal a je to jen zvědavost (a opravdu píšeš v třetí osobě), počkej si na krok, co tě zaujme a budeš se ptát: "co mě tam čeká", pak je to ono a jdi do toho - nejlíp po hlavě ;)
Uživatelský avatar
rosada
 
Příspěvky: 1090
Registrován: úte 20. zář 2011 9:22:05

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 04. lis 2011 12:17:26

Návštěvník píše:
Jarda Malej píše:
Jarda Malej:
A může vyustit i ve zmizení všeho, konstruktéra včetně. Ale to bychom zde pravda trochu předbíhali.

Návštěvník
..nejen předbíhali, ale motivuje to k vytváření představ co bude až bude

Máš asi na mysli většinu zdejších rozprav Návštěvníku.
Někdy může postačit zmínka o Prázdnotě k tomu, aby se vše kolem (dříve či později) ukázalo coby představované.
I to se může stát, odvisí to od vyladěnosti přijímače.
Není myslím od věci, občas si připomenout, jak že to asi bude s "Konstruktérem"
Avšak když diskuze, pak nejlépe věcná, řádně "dualitní."
Souhlasím, že právě tomuhle se je zde možnost učit.

:sos:

Malej Jardo, začínám chápat proč pořád útočíš na Gora. Dal jsi si název malej, parafu máš :sos:, jsi vyděšený, nevěříš si, bojíš se kroku dál. Určitě tě bolí koleno a toho kdo tě převyšuje vidíš rudě, protože tvoje jáčko úspěch druhého neunese. Pochlap se trochu - jestli nejsi žena a jdi do duelu s Gorem. Ne proto abys mu dokázal, že jsi lepší, ale proto, abys ztratil tu pitomou potřebu nebýt horší.


ááááá zde je názorná ukázka projekce toho jak co a koho vnímáme do toho jaký to je a jaký kdo je a dokonce proč takový je :knock:
Návštěvník
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 04. lis 2011 12:18:05

Jarda Malej píše:Skutečně jsi si dosud nevšimnul, jak se Goro vyhýbá možným duelům?

Když do čtvrtého duelu napíšeš, že ho přijímáš, tak proč by se tomu měl vyhýbat? Zkus to a uvidíme.
Návštěvník
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Android » pát 04. lis 2011 12:20:29

rosada píše:Každý krok je krokem do neznáma. Jestli tě nějaký krok zaujal, tak se podívej, kdo se vymýšlí důvody, proč ho neudělat. Jestli tě ten krok vlastně nezaujal a je to jen zvědavost (a opravdu píšeš v třetí osobě), počkej si na krok, co tě zaujme a budeš se ptát: "co mě tam čeká", pak je to ono a jdi do toho - nejlíp po hlavě

Mám dojem, že Goro o nějakém kroku dál dosud nic pořádného nenapsal, zabývá se jen tím, že já není. A to je vše.
Proto mne to zaujalo, kdože to pak bude kráčet a kam ho Goro chce dovést ???
:confused:
Android
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 04. lis 2011 12:20:37

rosada píše:
Android píše:Hele, to mne zajímá.
O jaký krok dál v tomto případě jde? A kdo. nebo spíš co, ten krok má udělat? A kam? A kterou nohou se má vykročit - levou nebo pravou ?
Co pak tam asi na něj bude čekat?
:confused:


Každý krok je krokem do neznáma. Jestli tě nějaký krok zaujal, tak se podívej, kdo se vymýšlí důvody, proč ho neudělat. Jestli tě ten krok vlastně nezaujal a je to jen zvědavost (a opravdu píšeš v třetí osobě), počkej si na krok, co tě zaujme a budeš se ptát: "co mě tam čeká", pak je to ono a jdi do toho - nejlíp po hlavě ;)


nemusí každý krok být krokem do neznáma...spousta kroků se točí kolem toho co je známý...motání v kruhu je pro většinu snažší než pustit se toho známýho a otevřít se tomu neznámu...není to ani o strachu z toho neznáma, ale z toho opustit to známo
Návštěvník
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Android » pát 04. lis 2011 12:28:26

Návštěvník píše:nemusí každý krok být krokem do neznáma...spousta kroků se točí kolem toho co je známý...motání v kruhu je pro většinu snažší než pustit se toho známýho a otevřít se tomu neznámu...není to ani o strachu z toho neznáma, ale z toho opustit to známo

Jako umělý výrobek V.K. nemám tedy žádné já. ;)
Co s tím dál?
(Ty se taky považuješ za androida bez já?)

:confused:
Android
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Jarda Malej » pát 04. lis 2011 12:28:50

není to ani o strachu z toho neznáma, ale z toho opustit to známo


:yes:
Jarda Malej
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 04. lis 2011 13:07:22

Android píše:
Návštěvník píše:nemusí každý krok být krokem do neznáma...spousta kroků se točí kolem toho co je známý...motání v kruhu je pro většinu snažší než pustit se toho známýho a otevřít se tomu neznámu...není to ani o strachu z toho neznáma, ale z toho opustit to známo

Jako umělý výrobek V.K. nemám tedy žádné já. ;)
Co s tím dál?
(Ty se taky považuješ za androida bez já?)

:confused:


řeknu ti narovinu, že nevím kdo jsem s konkrétním vymezením, protože tam nikdy není celistvost, ale jen determinace vztahu někoho vůči něčemu 8) asi nejblíž co bych byl schopen napsat je, že jsem čímsi jako registrátor toho co probíhá ve mně samotném (ale nedokážu najít hranice kde začínám a kde končím) a to ještě jen v případě, že je zde uvědomění toho, že existuje

možná to zní jako dost bláznivě, neumím ti líp odpovědět, nepovažuju se ani za androida ani za V.K.

když vycházíš z toho co prezentuje Goro, tak se zeptat musíš jeho - co s tím?
Návštěvník
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 04. lis 2011 13:15:53

možná tak, jsem ten ve kterém se dějě to co se děje a vím o tom, pouze pokud jsem si sebe vědom ufff a nemám pocit, že na to co se ve mně děje bych měl přímý vliv tím, že bych to nějak záměrně dělal...a ještě hůř nemám ani pocit, že to co se ve mně děje by mne nějak formovalo, ale můžu to velmi intenzívně vnímat a uvědomovat si to ... hmmm

no to jsou teda popisy :confused: :knock:

no každý to nějak máme že jo :phew:
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Rosada

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník