Android a Velký konstruktér

Moderátor: rosada

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Jarda Malej » pát 04. lis 2011 12:28:50

není to ani o strachu z toho neznáma, ale z toho opustit to známo


:yes:
Jarda Malej
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 04. lis 2011 13:07:22

Android píše:
Návštěvník píše:nemusí každý krok být krokem do neznáma...spousta kroků se točí kolem toho co je známý...motání v kruhu je pro většinu snažší než pustit se toho známýho a otevřít se tomu neznámu...není to ani o strachu z toho neznáma, ale z toho opustit to známo

Jako umělý výrobek V.K. nemám tedy žádné já. ;)
Co s tím dál?
(Ty se taky považuješ za androida bez já?)

:confused:


řeknu ti narovinu, že nevím kdo jsem s konkrétním vymezením, protože tam nikdy není celistvost, ale jen determinace vztahu někoho vůči něčemu 8) asi nejblíž co bych byl schopen napsat je, že jsem čímsi jako registrátor toho co probíhá ve mně samotném (ale nedokážu najít hranice kde začínám a kde končím) a to ještě jen v případě, že je zde uvědomění toho, že existuje

možná to zní jako dost bláznivě, neumím ti líp odpovědět, nepovažuju se ani za androida ani za V.K.

když vycházíš z toho co prezentuje Goro, tak se zeptat musíš jeho - co s tím?
Návštěvník
 

Re: Android a Velký konstruktér

Nový příspěvekod Návštěvník » pát 04. lis 2011 13:15:53

možná tak, jsem ten ve kterém se dějě to co se děje a vím o tom, pouze pokud jsem si sebe vědom ufff a nemám pocit, že na to co se ve mně děje bych měl přímý vliv tím, že bych to nějak záměrně dělal...a ještě hůř nemám ani pocit, že to co se ve mně děje by mne nějak formovalo, ale můžu to velmi intenzívně vnímat a uvědomovat si to ... hmmm

no to jsou teda popisy :confused: :knock:

no každý to nějak máme že jo :phew:
Návštěvník
 

Předchozí

Zpět na Rosada

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků