Touha (zkopírováno z kartyparty)

Moderátor: rosada

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 10:54:31

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Ty.
Ode mne... :D


Žiješ oddělenost. Vidíš těla a pokládáš je za oddělené bytosti.


Ty ne?

:D
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 11:30:13

Návštěvník píše:
Ty ne?

:D


Jaké "ty"?
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 11:34:27

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Ty ne?

:D


Jaké "ty"?


Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Ty.
Ode mne... :D


Žiješ oddělenost. Vidíš těla a pokládáš je za oddělené bytosti.


tohle...kdyby jsi žil neodděleně, tak by jsi nikdy nenapsal to, co jsi napsal... :D
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 12:14:37

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Ty ne?

:D


Jaké "ty"?


Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Ty.
Ode mne... :D


Žiješ oddělenost. Vidíš těla a pokládáš je za oddělené bytosti.


tohle...kdyby jsi žil neodděleně, tak by jsi nikdy nenapsal to, co jsi napsal... :D


To víš tak jistě, protože si myslíš, že žiješ neoddělenost nebo si tak žití neoddělenosti představuješ?
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 12:20:51

Návštěvník píše:To víš tak jistě, protože si myslíš, že žiješ neoddělenost nebo si tak žití neoddělenosti představuješ


Dosud nebyl důvod to u mne zkoumat, zda ano nebo zda ne , ale to, co tu předvádíš ty, určitě ta neoddělenost není.
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 12:36:11

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:To víš tak jistě, protože si myslíš, že žiješ neoddělenost nebo si tak žití neoddělenosti představuješ


Dosud nebyl důvod to u mne zkoumat, zda ano nebo zda ne , ale to, co tu předvádíš ty, určitě ta neoddělenost není.


Takže vidíš někoho odděleného, který něco předvádí.
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 12:48:55

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Návštěvník píše:To víš tak jistě, protože si myslíš, že žiješ neoddělenost nebo si tak žití neoddělenosti představuješ


Dosud nebyl důvod to u mne zkoumat, zda ano nebo zda ne , ale to, co tu předvádíš ty, určitě ta neoddělenost není.


Takže vidíš někoho odděleného, který něco předvádí.


Já?
To ty jsi tu něco takového viděl ( všichni jsou neoddělení, ty jsi neoddělený a pod..).
Kdyby jsi byl tak laskavý, mohl by jsi sem napsat, jak to má vypadat, když je někdo neoddělený? Co nejvíc podrobně. Děkuji.




:D
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 13:05:48

Návštěvník píše:
Já?
To ty jsi tu něco takového viděl ( všichni jsou neoddělení, ty jsi neoddělený a pod..).
Kdyby jsi byl tak laskavý, mohl by jsi sem napsat, jak to má vypadat, když je někdo neoddělený? Co nejvíc podrobně. Děkuji.




:D


Podrobně vysvětli, po jakém "ty" to chceš.
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 13:14:20

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:
Já?
To ty jsi tu něco takového viděl ( všichni jsou neoddělení, ty jsi neoddělený a pod..).
Kdyby jsi byl tak laskavý, mohl by jsi sem napsat, jak to má vypadat, když je někdo neoddělený? Co nejvíc podrobně. Děkuji.




:D


Podrobně vysvětli, po jakém "ty" to chceš.


Přece po tom Sorosovi, z deváté dimenze z oblasti Andromedy, co visí na orbitu a přes komunikační družici se napíchl na pozemský internet, a komunikuje bez klávesnice, protože je zrovna v nehmotném stavu...nebo-li, chci ten podrobný popis neoddělenosti po tobě.
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 13:22:27

vostalpetr píše:Vidíte to vidíte,

to jsou ty osobní diskuze který kritizuji,
pak se tady dva přou kdo z nich tady není... :D


Máš pravdu,, je to hrůza :P :D :yeah:
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 15:20:56

vostalpetr píše:Já jsem Střelec, já potřebuju mít hlavu v oblacích a ne se zajímat jako to mám já nebo někdo druhej... :yeah:

Hlavně máš zřejmě silně postaveného Urana - nejspíš přímo na ascendentu. Uran je buřič, bouří se už z principu proti všemu.
Každý z nás je ovládaný svým naprogramováním, dokud mu nedojde, že je to prachobyčejná mechanika, podle které poslušně jedná :-)
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 15:32:56

vostalpetr píše:
Osobnost Střelce... Osobnost Býka... http://www.horoskopy.cz/

Tohle je jen o znamení, ve kterém máte postavené Slunce a to o skutečné povaze nic nevypovídá. Tenhle druh horoskopů je spíš zábavně oddechová rubrika do časopisů, podobně jako křížovky.

Postavení a vztahy ostatních planet hrají často mnohem větší roli než postavení Slunce v určitém znamení. Zjistíte to snadno, například v mém okolí je několik lidí se Sluncem v Blížencích, ale každý z nich má jinou náturu a chová se jinak /blíženecké mají jen to, že je zajímají všechny možné informace, ale už je nezajímají jejich vzájemné souvislosti. Souvislosti zato zajímají zrozence se Sluncem v Panně, jejich Slunce je stejně jako u Blíženců ovládané Merkurem/.
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod teonik » čtv 22. lis 2012 15:33:22

typologie sem od malička neměl moc rád
jak mě-jedinečného-můžou vrazit mezi 4,9,7,12,či kolik typů??

na druhé straně uznávám,že cosi se systematizovat dá..např. .krevní skupina,ale už otisk prstu je jedinečný...

stejně i povaha může vykazovat shodné rysy,ale skutečné chování člověka je nevypočitatelné a v čase se vyvíjející...

vzpomínám na jakýsi test,kdy dal profesor žákům prý extra na každého napsaný horoskop či co,studenti byli překvapeni,jak je to přesné...a paxe ukázalo,že všichni dostali jeden a tentýž šikovně napsaný text

,já sem ryba,a sázím své šupiny,že popis nebude pasovat víc,jak z 50ti%
..............................
Ja krásné,když vše kolem svítá-také svítat

JSEM-SILOU PŘEDSTAVIVOSTI!
........................................................
teonik
 
Příspěvky: 650
Registrován: sob 12. lis 2011 8:18:16
Bydliště: havířov

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 15:42:42

teonik píše:já sem ryba,a sázím své šupiny,že popis nebude pasovat víc,jak z 50ti%
..............................

a možná ještě míň, protože záleží hodně na tom, jak silně a kterými dalšími planetami je to Slunce ovlivňované. Kdyby Slunce bylo v konjunkci s Lunou, měl bys silný sklon k mateřsky-ochranitelskému chování, kdyby bylo v konjunkci s Uranem, všechny názory druhých bys boural ber kde ber, jako Vostál. A protože by se to dělo v Rybách, byly by tvoje reakce jednou pro, podruhé proti, bez ohledu na logiku, v závislosti jen na pocitech, které to v tobě právě vyvolalo.
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 16:03:11

Jak působí Slunce, Luna a planety plus jejich vzájemné aspekty na povahu člověka a jeho sklony /a co ho ovlivňuje kdykoliv později pod vlivem tranzitů/ se dá najít třeba tady http://www.romanhynek.cz/astrologie/astr_asp.htm nebo tady http://www.oranzovestranky.cz/view.php? ... 2005120206.

K tomu je potřeba znát postavení těles sluneční soustavy v okamžiku svého narození, t.j. svůj nativní horoskop, radix.
Program na něj se dá stáhnout např. tady http://astrolot.cz/software/soft3pul.htm
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod astroamatér » čtv 22. lis 2012 16:41:21

vostalpetr píše:Už kdyby bylo jen dvanáct typů lidí, tak je to myšmaš, a ted ještě navíc nějaký ty ascendenty apd,

Kdyby jen ascendenty :-/

Druh energie, jakou působí na člověka jednotlivá nebeská tělesa, se modifikuje nejen s jejich úhlovými vztahy se všemi ostatními tělesy v okamžiku narození, ale ovlivňují ho i pohyby těles sluneční soustavy v současnosti/tranzity/, dál hraje roli postavení jednotlivých planet v domech horoskopu /nativních i tranzitujících/, živly, které jsou jimi aktivované, různé body, na kterých se planety při svých pohybech ocitnou /např. body kritické/, jestli je planeta přímoběžná, stacionární nebo retrográdní, vliv stálic...

Pěkný rozhovor o astrologii http://www.transformotor.cz/zena77.htm
astroamatér
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod astroamatér » čtv 22. lis 2012 17:01:29

astroamatér píše:Druh energie, jakou působí na člověka jednotlivá nebeská tělesa, se modifikuje nejen s jejich úhlovými vztahy se všemi ostatními tělesy v okamžiku narození, ale ovlivňují ho i pohyby těles sluneční soustavy v současnosti/tranzity/, dál hraje roli postavení jednotlivých planet v domech horoskopu /nativních i tranzitujících/, živly, které jsou jimi aktivované, různé body, na kterých se planety při svých pohybech ocitnou /např. body kritické/, jestli je planeta přímoběžná, stacionární nebo retrográdní, vliv stálic...

Ještě jsem zapomněl na vliv světel a planet, které vládnou jednotlivým domům, a taky na působení vládců jednotlivých znamení, ve kterých se planety nacházejí

A ten je nezanedbatelný, astrologové by mi dali :-///
astroamatér
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod Návštěvník » čtv 22. lis 2012 17:22:23

Návštěvník píše:
vostalpetr píše:Já jsem Střelec, já potřebuju mít hlavu v oblacích a ne se zajímat jako to mám já nebo někdo druhej... :yeah:

Hlavně máš zřejmě silně postaveného Urana - nejspíš přímo na ascendentu. Uran je buřič, bouří se už z principu proti všemu.


To je jen jeho negativní projev.
Pozitivní stránka Uranu je láska k pravdě, respekt před svobodou, originalita, nápaditost, plánovité experimentování.
:)
Návštěvník
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod astroamatér » čtv 22. lis 2012 17:36:01

Hlavně máš zřejmě silně postaveného Urana - nejspíš přímo na ascendentu. Uran je buřič, bouří se už z principu proti všemu.

Uran je vládcem Vodnáře. Takže podobně může člověk reagovat na okolí, když má ascendent ve Vodnáři:

http://www.astroporadna.com/ascendent.html :

"1. dům a jeho hrot Ascendent vyjadřují naše ego a ukazují na vnější schránku osobnosti. Jde o oblast našeho chování, prosazování sebe sama a působení na druhé. "

Zrozenci s Ascendentem v tomto nezávislém znamení se svým chováním většinou od většiny společnosti nápadně odlišují. A co je podstatné, nic si z toho nedělají, ba naopak jsou na svou originální image hrdí, často ji vytvářejí záměrně. Podobně jako Střelci, ani lidé s Asc ve Vodnáři nenechají svou osobnost ničím spoutat, potřebují se cítit svobodní. Jejich vzhled však bývá nápadnější než zevnějšek Střelců – své názory často demonstrují stylem oblékání či nápisy na tričkách. Často mají pocit, že by jejich postoje měl znát celý svět, a vyráží do ulic s transparenty. Mezi těmito zrozenci najdeme řadu rebelů proti společnosti, revolucionářů, punkerů, ale také aktivistů za práva lidí i zvířat. Pokud jsou v prvním domě hůře aspektované planety nebo v horoskopu není dobrý Uran, potom jde o špatně přizpůsobivé jedince, kteří rebelují za každou cenu proti všemu a ve svém jednání se téměř nekontrolují. Jejich individualita je pak silnější než zájem o mezilidské vztahy a neumějí respektovat druhé lidi. Jedou si po svém, bez ohledu na potřeby svého okolí. Vodnářské vlastnosti budou oslabeny, pokud je v horoskopu zdůrazněno znamení Raka nebo Kozoroha. Takový člověk se bude chovat výstředně jen navenek, uvnitř zůstane zastáncem konzervativních hodnot.
astroamatér
 

Re: Touha (přesunuto z kartyparty)

Nový příspěvekod astroamatér » čtv 22. lis 2012 19:58:13

vostalpetr píše: To já si 20.12.2012 pořádně užiju protože mám narozeniny

Že ty ses narodil v roce 1961? Tehdy byl totiž vládce Střelce Jupiter právě ve Vodnáři a vzájemně se s Uranem posilovali
astroamatér
 

PředchozíDalší

Zpět na Rosada

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků